Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: E65

2013.10.02. 22:12

kzolee írta:Én úgy tapasztaltam, hogy a lengéscsillapítás léte vagy nemléte a hasmagasságot nem befolyásolja. Csak a csillapítást. :roll:

Ennyiért viszont elgondolkodtató, még a nyilvánvaló futásteljesítménnyel is, ha rendben van a motor, váltó és nem volt gombócbagyúrva.

Nekem a 39 kb 2 cm-t jött fentebb az új gátlókkal. A régi már nem tolta ki magát kiszedve sem.

Re: E65

2013.10.02. 22:27

Nekem a 61 meg semennyit. Lehet annyira nem voltak rosszak a régiek sem, bár már nem csillapítottak rendesen. Kissé Caddylaces volt a fíling nagyobb tempónál.

A képeken viszont több, mint 2 cm szemre az eltérés... :roll:

Re: E65

2013.10.02. 23:26

PapaBoss írta:
LeviM5 írta:Kettő alatt, és elég jól felszerelt. Beépített hűtő. :shock:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/745 ... on-7205552


Hosszú hetek óta érintetlen a hirdetés, én már a gondolattal is játszottam, hogy megnézem. Ezek most az eladhatatlan kategóriás gépek, jó alkupozícióból indul a vevő. Csak átírni vagy 160 ezer :facepalm: :mrgreen: Kopó alkatrészek, szervíz rögtön százezres tételbe nyaldos. Jó kis móka, még nem adtam fel :wink:

Egyik nap elmentem mellette, és akkor röffentették be. Jó öblös hangja van, olyan izomautós vényócas. A kipuff biztos mókolva van, mert én amit néztem 45-öt, hangja sem volt.

Re: E65

2014.01.13. 18:40

730D

Re: E65

2014.10.26. 18:32

Sziasztok!

A kocsimban(e65) 3 gombos tükörbe épített homelink-es visszapillantóm van.Sajna a tükör már korábban tönkrement benne és az előző tulaj "beleeszkábált" egy másik tükörlapot.

A kérdésem az lenne,hogy a sima nem homelink-es visszapillantóból kiszerelném a fényre sötétedős tükröt az működhet az én visszapillantómban?
Azért lenne jó mert bontottan olcsón lehet kapni az egyszerűbb tükörből viszont,ami nekem kellene az még bontottan is drága!Költséghatékonyabb megoldás lenne.Esetleg ha valakinek van képe szétszerelt sima visszapillantóról az jó lenne...kiderülne mennyire egyezik belülről a 2 fajta.


Köszi!

Re: E65

2015.08.14. 17:25

Sziasztok!

Autó vásárlás előtt állunk, és az e65 is szóba került. A kérdésem az lenne, hogy átlagosan mégis mennyi a fenntartási költsége. Évi kb 15 k km-t megyünk, de ez lehet nőni fog. Én főképp 745/ 735 benzinesen gondolkodtam, de lenne e értelme ennyiért 730 d-t venni. Kb 10 évre terveznénk az autóvásárlást ezért szeretném teljesen körbejárni a dolgot. E39 540i-m volt, de költözés miatt anno
el kellett adnom, ahhoz a típushoz képest mennyire nagy az ugrás költségekben ?

Nem az kérem, hogy pontosan mennyi pénzbe kerül, csak, hogy hozzávetőlegesen mekkora költség egy ilyen autót normálisan fenntartani, tehát ha valami elromlik akkor az meg is legyen javítva.
Azt mondhatom, hogy egy 540i fenntartása belefér, viszont szívesebben vennék mégis egy e65öt. Szóval ha vannak itt e65 tulajok akkor ha leírnák a tapasztalataikat, a hibákról, költségekről, stb azt
nagyon megköszönném.

Re: E65

2016.01.17. 22:18

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni hogy e65 730i-n hogyan nézzem neg a víz hőfokot.
És még annyit ,hogy felnit keresek rá legalább 19 colosat jöhet replica is. Ha tudtok küdjetek már képet éa árat. Köszi.
Csikosgabor000@gmail.com

Re: E65

2016.01.19. 08:33

Csgabi írta:Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni hogy e65 730i-n hogyan nézzem neg a víz hőfokot.
És még annyit ,hogy felnit keresek rá legalább 19 colosat jöhet replica is. Ha tudtok küdjetek már képet éa árat. Köszi.
Csikosgabor000@gmail.com


https://www.youtube.com/watch?v=th3PvSQCZc8

Re: E65

2016.01.27. 09:59

...10,5 éves közös pályafutásunk után elvitték az 540-em.
Így egy évek óta dédelgetett álom vált valóra egy elég jó bőrben lévő E65 ami 735I vagyis maradtam a kaptafánál igaz ez a kisebb V8...:D
Napokban elolvastam az elejétől ezt a topicot amit 2009-ben Labi nyitott és most is mosolyt csalva az arcomra már akkor közös érzelmekkel nézegettük ezeket a 7-seket! Akkoriban ő 1-2 én 2-3 éves projetcnek tekintettem a cserét mivel még "új" élmény volt az e39. Ahhoz képest eltelt még 5 év mire megérettem arra,hogy az elég szépen rendben-karban tartott 40i-ből fájó szívvel de kiszálljak...:( Egyik szemem sír másik meg üveg...;)
Egy szónak is 100 a vége fokozott figyelemmel leszek ezen topicban írtakra, tapasztalatokra,problémákra,szervizekre,észrevételekre.

További szép napot mindenkinek!
üdv.Strobi.

Re: E65

2016.01.27. 12:39

strobi írta:...10,5 éves közös pályafutásunk után elvitték az 540-em.
Így egy évek óta dédelgetett álom vált valóra egy elég jó bőrben lévő E65 ami 735I vagyis maradtam a kaptafánál igaz ez a kisebb V8...:D
Napokban elolvastam az elejétől ezt a topicot amit 2009-ben Labi nyitott és most is mosolyt csalva az arcomra már akkor közös érzelmekkel nézegettük ezeket a 7-seket! Akkoriban ő 1-2 én 2-3 éves projetcnek tekintettem a cserét mivel még "új" élmény volt az e39. Ahhoz képest eltelt még 5 év mire megérettem arra,hogy az elég szépen rendben-karban tartott 40i-ből fájó szívvel de kiszálljak...:( Egyik szemem sír másik meg üveg...;)
Egy szónak is 100 a vége fokozott figyelemmel leszek ezen topicban írtakra, tapasztalatokra,problémákra,szervizekre,észrevételekre.

További szép napot mindenkinek!
üdv.Strobi.

Hohóóóó, nemaddiga!!!! Heló!!!! Kéremszépen.
FOTÓK????????

Ezt a hozzászólást a szerzőnek hamoriarpi az itt látható tagok köszönték meg: strobi
Értékelés: 4.76%

Re: E65

2016.01.27. 12:48

strobi írta:...10,5 éves közös pályafutásunk után elvitték az 540-em.
Így egy évek óta dédelgetett álom vált valóra egy elég jó bőrben lévő E65 ami 735I vagyis maradtam a kaptafánál igaz ez a kisebb V8...:D
Napokban elolvastam az elejétől ezt a topicot amit 2009-ben Labi nyitott és most is mosolyt csalva az arcomra már akkor közös érzelmekkel nézegettük ezeket a 7-seket! Akkoriban ő 1-2 én 2-3 éves projetcnek tekintettem a cserét mivel még "új" élmény volt az e39. Ahhoz képest eltelt még 5 év mire megérettem arra,hogy az elég szépen rendben-karban tartott 40i-ből fájó szívvel de kiszálljak...:( Egyik szemem sír másik meg üveg...;)
Egy szónak is 100 a vége fokozott figyelemmel leszek ezen topicban írtakra, tapasztalatokra,problémákra,szervizekre,észrevételekre.

További szép napot mindenkinek!
üdv.Strobi.

Gratulálok! :roker: :franko:
Majd szólj ha a másik fele is meglesz! :nyelves: :lol:
Kép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek LeviM5 az itt látható tagok köszönték meg: strobi
Értékelés: 4.76%

Re: E65

2016.01.27. 13:00

strobi írta:...10,5 éves közös pályafutásunk után elvitték az 540-em.
Így egy évek óta dédelgetett álom vált valóra egy elég jó bőrben lévő E65 ami 735I vagyis maradtam a kaptafánál igaz ez a kisebb V8...:D
Napokban elolvastam az elejétől ezt a topicot amit 2009-ben Labi nyitott és most is mosolyt csalva az arcomra már akkor közös érzelmekkel nézegettük ezeket a 7-seket! Akkoriban ő 1-2 én 2-3 éves projetcnek tekintettem a cserét mivel még "új" élmény volt az e39. Ahhoz képest eltelt még 5 év mire megérettem arra,hogy az elég szépen rendben-karban tartott 40i-ből fájó szívvel de kiszálljak...:( Egyik szemem sír másik meg üveg...;)
Egy szónak is 100 a vége fokozott figyelemmel leszek ezen topicban írtakra, tapasztalatokra,problémákra,szervizekre,észrevételekre.

További szép napot mindenkinek!
üdv.Strobi.

:franko: :taps:
Labi is örömmel fogja olvasgatni ezt 10 év múlva! :D :wink:
Bár az is lehet, hogy addigra már 8 személyes buszra fog licitálni! :D

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Imco az itt látható tagok köszönték meg: admin
Értékelés: 4.76%

Re: E65

2016.02.03. 18:27

Ma volt annyi szerencsém,hogy dél körül elkezdett felszáradni az út így gyorsan körbe priccoltam a gépet ,hogy pótoljam a hiányosságot. Jelzem most per pill megint szakad...
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Tapatalk-kal küldve az én HTC One M8s-el

Ezt a hozzászólást a szerzőnek strobi az itt látható tagok köszönték meg: Schnitzer
Értékelés: 4.76%

Re: E65

2016.02.03. 23:56

strobi írta:Ma volt annyi szerencsém,hogy dél körül elkezdett felszáradni az út így gyorsan körbe priccoltam a gépet ,hogy pótoljam a hiányosságot. Jelzem most per pill megint szakad...
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Tapatalk-kal küldve az én HTC One M8s-el

Szép de kispárnán ülsz hogy kiláss belőle :facepalm:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek admin az itt látható tagok köszönték meg: strobi
Értékelés: 4.76%

Re: E65

2016.02.04. 08:15

strobi írta:Ma volt annyi szerencsém,hogy dél körül elkezdett felszáradni az út így gyorsan körbe priccoltam a gépet ,hogy pótoljam a hiányosságot. Jelzem most per pill megint szakad...


Tapatalk-kal küldve az én HTC One M8s-el

Szép a paripa! :)
Navigálsz már rendesen?

Re: E65

2016.02.04. 08:55

Imco írta:Szép a paripa! :)
Navigálsz már rendesen?


Csak azt az 1-et próbáltam eddig. Majd nekifekszek addig is az van amivel elhoztam...

Tapatalk-kal küldve az én HTC One M8s-el

Re: E65

2016.02.04. 11:49

a rendszám szerencse kérdése volt? xxx-735? :mrgreen: grat hozzá !

Re: E65

2016.02.04. 16:25

PapaBoss írta:a rendszám szerencse kérdése volt? xxx-735? :mrgreen: grat hozzá !


Köszi.

Ismerős intézte.
Szoboszlón már 855-nél járt így addig kereste míg nem találta meg,hogy hol van a 700-as sorozat, ez pont bent volt és el lett tetetve mert a kocsi még nem volt biztos,hogy 35 vagy 45 lesz... :lol:

Re: E65

2016.06.13. 20:55

Gratula hozzá!! :D Ha valamikor jössz a nagy faluba, gyere el hozzánk, hadd nézzem meg a kacsaseggűt! :franko:

Re: E65

2017.09.22. 10:12

Sziasztok,

régi álmom egy e65 730d, jelenleg egy e39 530d-ben ülök, nagyon szeretem, de ujitanék. Van valakinek atpasztalata? napi szintü autopályás ingázásra használom, igy ideálisak a körülmények, talán igy olyan sokkal egy 730d sem lenne torkosabb mint a jelenlegi (6,5 körül hozom ki)
illetve a tipikus hibáira szervizre lennék kiváncsi, mennyire lehet vele megszivni ha gond van
köszi elöre is az infokat
Hozzászólás küldése

VigLink badge