Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Azok a cégek találhatóak itt akik kedvezményt biztosítanak a klub tagjainak.
Hozzászólás küldése

Mennyire vagy megelégedve XenonBalázs munkájával?

A szavazás 2011.04.19. 00:04-kor befejeződött.

Nagyon megvagyok elégedve
25
86%
Elégedetlen vagyok vele.
4
14%
 
Szavazatok száma : 29

Re: Kárpit

2010.07.24. 19:29

ptom írta:Üdv Balázs.Azt szeretném megkérdezni,hogy a kárpit tisztítás mit jelent konkrétan?Nekem teljes krém színű az egész belsőm és azt szeretném megcsináltatni.Tető,szőnyegek,csomagtartó stb.Ilyet is vállalsz?


Persze, hogy vállalok, de egész napos dologra számíts, mert csak szárazon lehet elvinni a gépet, és nem is két perc megcsinálni. Fekete a kárpit vagy csak koszos? A szőnyegekből nem fog 100%-osan kijönni a kosz sajnos.

Re: Kárpit

2010.07.25. 07:45

XenonBalazs írta:
ptom írta:Üdv Balázs.Azt szeretném megkérdezni,hogy a kárpit tisztítás mit jelent konkrétan?Nekem teljes krém színű az egész belsőm és azt szeretném megcsináltatni.Tető,szőnyegek,csomagtartó stb.Ilyet is vállalsz?


Persze, hogy vállalok, de egész napos dologra számíts, mert csak szárazon lehet elvinni a gépet, és nem is két perc megcsinálni. Fekete a kárpit vagy csak koszos? A szőnyegekből nem fog 100%-osan kijönni a kosz sajnos.


Hát úgy mondanám,hogy nagyon koszos és néhol már szinte fekete,főleg ott ahol illeszkednek bizonyos elemek.A szőnyeg nem baj ha nem lesz teljesen tiszta ami fontos az a tetőkárpit.Az nagyon csúnya és idegesítő.Azt gondoltam,hogy egész napos tranzakció.Majd küldök egy pü-t és átbeszéljük az időpontot.Előre is köszönöm.Üdv.

Re: Kárpit

2010.07.25. 09:12

ptom írta:
XenonBalazs írta:
ptom írta:Üdv Balázs.Azt szeretném megkérdezni,hogy a kárpit tisztítás mit jelent konkrétan?Nekem teljes krém színű az egész belsőm és azt szeretném megcsináltatni.Tető,szőnyegek,csomagtartó stb.Ilyet is vállalsz?


Persze, hogy vállalok, de egész napos dologra számíts, mert csak szárazon lehet elvinni a gépet, és nem is két perc megcsinálni. Fekete a kárpit vagy csak koszos? A szőnyegekből nem fog 100%-osan kijönni a kosz sajnos.


Hát úgy mondanám,hogy nagyon koszos és néhol már szinte fekete,főleg ott ahol illeszkednek bizonyos elemek.A szőnyeg nem baj ha nem lesz teljesen tiszta ami fontos az a tetőkárpit.Az nagyon csúnya és idegesítő.Azt gondoltam,hogy egész napos tranzakció.Majd küldök egy pü-t és átbeszéljük az időpontot.Előre is köszönöm.Üdv.


Hú az tuti, hogy egész napos akció csak a tetőkárpit 3 óra hossza. Amúgy szerintem ég és föld lesz a különbség.

Polír

2010.07.25. 11:14

Azt el is felejtettem mondani,hogy az egyik fényszórómat meg polírozni kellene.Neked hogy jobb?Oda viszem reggel és este érte megyek,vagy oda viszem valamikor napközbe amikor ráérek és másnap érte megyek?

Re: Polír

2010.07.27. 10:40

ptom írta:Azt el is felejtettem mondani,hogy az egyik fényszórómat meg polírozni kellene.Neked hogy jobb?Oda viszem reggel és este érte megyek,vagy oda viszem valamikor napközbe amikor ráérek és másnap érte megyek?


Várlak akkor ma szeretettel hívj mielőtt indulsz.

Re: Polír

2010.07.27. 11:39

XenonBalazs írta:
ptom írta:Azt el is felejtettem mondani,hogy az egyik fényszórómat meg polírozni kellene.Neked hogy jobb?Oda viszem reggel és este érte megyek,vagy oda viszem valamikor napközbe amikor ráérek és másnap érte megyek?


Várlak akkor ma szeretettel hívj mielőtt indulsz.


Oké.Csörgök ha indulok.

Siófok újra

2010.07.28. 14:48

Sziasztok!

Újra Siófokon várok mindenkit szeretettel teljes fegyverarzenállal, ha valaki közelben lakik jöjjön.
2010.07.28 - tól 2010.08.05-ig
Bejelentkezés Tel: 06 20 992 70 18

Aug 20 munka

2010.08.20. 13:00

augusztus 20. délelőtti meló 8) Kép

Re: Aug 20 munka

2010.08.21. 09:26

XenonBalazs írta:augusztus 20. délelőtti meló 8) Kép


munka mániás :wink: :D

Re: Aug 20 munka

2010.08.23. 09:14

munka mániás :wink: :D[/quote]

Tudod balcsin nyaralás helyett is dolgozom!!! :lol: Összekötöm a kellemest a hasznossal :lol:

Re: Aug 20 munka

2010.08.23. 11:25

XenonBalazs írta:munka mániás :wink: :D


Tudod balcsin nyaralás helyett is dolgozom!!! :lol: Összekötöm a kellemest a hasznossal :lol:[/quote]

Király és mikor lesz ott egy tali? segítünk a pihenésben :) grill,sör,pedálos jármű :)

Re: Aug 20 munka

2010.08.24. 09:17

MChris írta:
XenonBalazs írta:munka mániás :wink: :D


Tudod balcsin nyaralás helyett is dolgozom!!! :lol: Összekötöm a kellemest a hasznossal :lol:


Király és mikor lesz ott egy tali? segítünk a pihenésben :) grill,sör,pedálos jármű :)[/quote]

Remélem még megyek idén, csak nagyon sok a meló és ketten nem bírunk vele.

2010.09.01. 01:32

Ez így rendben van szakmailag, Balu?

25 éves BMW ülések pucolása

2010.09.06. 22:54

simi64 írta:Ez így rendben van szakmailag, Balu?

25 éves BMW ülések pucolása


Ez nincs rendben, mert nem ért a kárpit tisztításhoz: autómosóban, ahol gőzt használnának és meglátnám azt bezáratnám, mert az a koszt beleégeti az ülésbe.
Másik mikoroszálas kendő az csak maszatol, magyarul ezt egy nem hozzáértő írta. ( van benne kevés igazság is )
Amúgy tőlem már nagy mennyiségben autómosók vásárolják a kárpittisztítómat, mert ez egyedi anyag, ami csak a rágót és a festéket nem tudja kihozni teljesen, de még ezt fejlesztem... viszont külön külön erre is megvan a megoldás :lol:

Már 3-ember jött egy közismert autómosóból hozzám hogy elszarták a kárpitot, mint Bacseknek és nekem kellett kijavítanom és megjegyezték, hogy az összes ülés került annyiba, mint ott egy ülés takarítása.

Remélem most nem hiszitek azt, hogy milyen beképzelt vagyok. 8)

Fejlesztések!

2010.09.08. 08:39

Most kezdek kifejleszteni egy bőr tisztító folyadékot, ami sokkal olcsóbb és hatékonyabb lesz mint amiket lehet kapni. ( már a sajáton tesztelem, de még kell bele valami... ) Már most elég jó a dolog.

Re: Fejlesztések!

2010.09.08. 15:31

XenonBalazs írta:Most kezdek kifejleszteni egy bőr tisztító folyadékot, ami sokkal olcsóbb és hatékonyabb lesz mint amiket lehet kapni. ( már a sajáton tesztelem, de még kell bele valami... ) Már most elég jó a dolog.


Ahhha akkor figyeljük keresel-e új bőrüléseket az alkatrész topikban ha nem jött be a keverék. :lol:

Jackson, aki szemmel tartja az ügyet :lol:

Re: Fejlesztések!

2010.09.10. 08:59

jackson írta:
XenonBalazs írta:Most kezdek kifejleszteni egy bőr tisztító folyadékot, ami sokkal olcsóbb és hatékonyabb lesz mint amiket lehet kapni. ( már a sajáton tesztelem, de még kell bele valami... ) Már most elég jó a dolog.


Ahhha akkor figyeljük keresel-e új bőrüléseket az alkatrész topikban ha nem jött be a keverék. :lol:

Jackson, aki szemmel tartja az ügyet :lol:


Az a baj, hogy nagyon jó lett a cucc, csak az ülésem már régi repedezett. ég és föld a különbség!!!
de még kevernem kell bele illatanyagot is.

Balázs, aki már alig várja, hogy találkozzon cimborájával Jacksonnal, hogy kiüsse a motor hibakódot :lol:

Re: Fejlesztések!

2010.09.10. 09:12

XenonBalazs írta:
jackson írta:
XenonBalazs írta:Most kezdek kifejleszteni egy bőr tisztító folyadékot, ami sokkal olcsóbb és hatékonyabb lesz mint amiket lehet kapni. ( már a sajáton tesztelem, de még kell bele valami... ) Már most elég jó a dolog.


Ahhha akkor figyeljük keresel-e új bőrüléseket az alkatrész topikban ha nem jött be a keverék. :lol:

Jackson, aki szemmel tartja az ügyet :lol:


Az a baj, hogy nagyon jó lett a cucc, csak az ülésem már régi repedezett. ég és föld a különbség!!!
de még kevernem kell bele illatanyagot is.

Balázs, aki már alig várja, hogy találkozzon cimborájával Jacksonnal, hogy kiüsse a motor hibakódot :lol:


Mondtam, hogy nem diagolok. Elötte gurulj oda hozzám kiütjük és hibátlan kocsival jössz a találkozóra polírozni.
Amúgy hogy már on-topik legyünk lámpa polír kérdés.
Voltam fényszóró magasság beállításon és említette az autóklubos szaki, hogy látszik pöttyös az üveg és szórja nagyon a fényt. Mutatta a műhely végében az ajtón a sugarat homályos határ látszik. Mondta ha új kocsi van bent annak penge éles a vonala van. Nekem meg kicsi pöttyök látszanak rajta.
Most akkor gajra ment a Füredi melód vagy mi a manó lehet? Mennyi időnként kell újra polírozni ha megcsináltad? És egyáltalán hányszor lehet? A kocsikra valami 3-4 polírozás per élete adatatot adtak, mert utána már totál lejön a festék és totál festés kell.

Jackson, aki majd megy benzinkúthoz lecsutakolni a két fényszóró üveget nem-e csak kosz

Re: Fejlesztések!

2010.09.10. 10:38

jackson írta:Jackson, aki majd megy benzinkúthoz lecsutakolni a két fényszóró üveget nem-e csak kosz

Nyugodtan megmoshatod a többi részét is, hidd el, nem fog új hibaüzenetet kiírni! :lol:

Re: Fejlesztések!

2010.09.10. 10:44

simi64 írta:
jackson írta:Jackson, aki majd megy benzinkúthoz lecsutakolni a két fényszóró üveget nem-e csak kosz

Nyugodtan megmoshatod a többi részét is, hidd el, nem fog új hibaüzenetet kiírni! :lol:


Ne aggódjál attól még csak jobban látszanak a karcolásaim, de megadom a számlaszámomat és küldhetsz zsét a totál festésre. Akkor majd Balázshoz járok vissza mint a búcsúba políroztatni (hogy legalább ON-topik legyen).
Majd nézd mi szerkesztek a Lámpás topikba a hibaüzenettel kapcsolatban.

Jackson, aki reméli csak kosz hiba és nem újabb polírozás kell neki
Hozzászólás küldése

VigLink badge