Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2009.03.23. 23:44

mate írta:
LeviM5 írta:
mate írta:
pappkari írta:Sziasztok kis technikai infó kéne e60: 530D Vs 525i-530i között
amire szükségem lenne : tapasztalatok szélsőséges használatnál fogyasztás és minden ami eszetekbe jut mind a két oldal érdekel benzin diesel hogy dönteni tudjak

530i:
Fogyasztás : Nagy átlag 9,6l, Német kirándulás : 180-230 közötti tempó+város 10,4l. Csak ajánlani tudom :wink: Ha vannak konkrét kérdések szívesen válaszolok rájuk. Ja és mi lesz utána? Felmerültek lehetőségek, de 45i-nél kisebb motort semmikép sem :twisted:


Nem tudom elhinni, hogy 10 alatt eszik, nem lehet h nem mér jól??? :)
Vagy hogy kell közlekedni ehhez, városba besétálsz, vagy bebuszozol??? De tényleg?

Pedig tényleg ennyi :lol: Pesten nem sokat jár belvárosban, és nem áll dugókban, arra van másik autó :wink: Németországban viszont állt sokat dugóban és úgy lett 10,4l. Elvileg az új 30i 7,8 körül eszik vegyesen, ha jól emlékszem. Nem véletlenül nyerte el 2x is az év motorja díjat.

Ja és kézi váltós a paripa!
Megnéztem (Katalógus adat) 530i (272LE) 10,9/5,8/7,7 530d (235LE) 8,6/5,1/6,4

2009.03.23. 23:53

mate írta:
mate írta:
LeviM5 írta:
mate írta:
pappkari írta:Sziasztok kis technikai infó kéne e60: 530D Vs 525i-530i között
amire szükségem lenne : tapasztalatok szélsőséges használatnál fogyasztás és minden ami eszetekbe jut mind a két oldal érdekel benzin diesel hogy dönteni tudjak

530i:
Fogyasztás : Nagy átlag 9,6l, Német kirándulás : 180-230 közötti tempó+város 10,4l. Csak ajánlani tudom :wink: Ha vannak konkrét kérdések szívesen válaszolok rájuk. Ja és mi lesz utána? Felmerültek lehetőségek, de 45i-nél kisebb motort semmikép sem :twisted:


Nem tudom elhinni, hogy 10 alatt eszik, nem lehet h nem mér jól??? :)
Vagy hogy kell közlekedni ehhez, városba besétálsz, vagy bebuszozol??? De tényleg?

Pedig tényleg ennyi :lol: Pesten nem sokat jár belvárosban, és nem áll dugókban, arra van másik autó :wink: Németországban viszont állt sokat dugóban és úgy lett 10,4l. Elvileg az új 30i 7,8 körül eszik vegyesen, ha jól emlékszem. Nem véletlenül nyerte el 2x is az év motorja díjat.

Ja és kézi váltós a paripa!
Megnéztem (Katalógus adat) 530i (272LE) 10,9/5,8/7,7 530d (235LE) 8,6/5,1/6,4


Katalógus adatból nem lehet kiindulni, az kamu.
De ha tényleg ennyit mérsz, gratulálok hozzá! :wink:

2009.03.24. 08:37

mitől más az amelyiknek a középkonzolon 2 cd becsusztathatási lehetőség van és az alsó mellé van irva hogy dvd????

mert amelyiken 1 van az is navis.

2009.03.24. 08:49

pappkari írta:mitől más az amelyiknek a középkonzolon 2 cd becsusztathatási lehetőség van és az alsó mellé van irva hogy dvd????

mert amelyiken 1 van az is navis.


Navigációs DVD meghajtó a Professional navigációs rendszernél

Navigációs DVD a Business navigációs rendszernél-Audió CD

Értelemezésem szerint az egyiknél ha navizol akkor nincs CD (max tár) másik esetben Navi közben CD is mehet.

E60 magyarkönyvből

Kijelző

2009.03.24. 09:38

pappkari írta:mitől más az amelyiknek a középkonzolon 2 cd becsusztathatási lehetőség van és az alsó mellé van irva hogy dvd????

mert amelyiken 1 van az is navis.


Pussz ha megnézed, ahol csak egy nyílás van, annak a kijelzője is csak a kicsi kijelző, amelyiknek pedig kettő van, ott a kijelző is a nagyobb (teljes egészében kitölti a helyet). Én ha vennék/veszek egyszer E61-et akkor csak a nagy navist (Professionalt) venném! :lol: :wink: Bár utólag is cserélhető! :wink:

2009.03.24. 14:47

Sziasztok!
Ebbe teljesen igazatok van annyival egésziteném ki pappkari kérdését azokban ProLogic 7 van ami 13 hangszoro 420w
A monitor 8.8colos a képernyöt lehet harmadolni 2/3 része navi 1/3 info . Éjjellátonál egész vagy 2/3 az 1/3 része navi
vagy info, az éjjelláto mehet teljes képernyön is a navi a szélvédö kivetitésen (head up display)
köszönöm
Zoli

2009.03.24. 18:33

lepke írta:Sziasztok!
Ebbe teljesen igazatok van annyival egésziteném ki pappkari kérdését azokban ProLogic 7 van ami 13 hangszoro 420w
A monitor 8.8colos a képernyöt lehet harmadolni 2/3 része navi 1/3 info . Éjjellátonál egész vagy 2/3 az 1/3 része navi
vagy info, az éjjelláto mehet teljes képernyön is a navi a szélvédö kivetitésen (head up display)
köszönöm
Zoli


Simán Logic7 csak hátha valaki kombinál a "Pro" résszel.

2009.03.24. 19:41

Hello MChris!
Professional= navigacio+8.8 colos monitor + dvd lejatszó
Logic7 =13 hangszóró 420watt + 6 cdtár
Ez igy ProLogic7 ...vagy nem?
üdv Zoli

2009.03.24. 19:53

lepke írta:Hello MChris!
Professional= navigacio+8.8 colos monitor + dvd lejatszó
Logic7 =13 hangszóró 420watt + 6 cdtár
Ez igy ProLogic7 ...vagy nem?
üdv Zoli


"A LOGIC7 felirat és a LOGIC7-szimbólum a
Lexicon, Inc., a Harman International-Grupp
vállalatcsoport cégének márkavédjegye."

Nincs pro,mi nem gyártunk,lehet a BMW úgy adja el,de mi nem gyártunk külön Pro-t,olyan van hogy az ülés alá nem 25W sima mágneses hangszóró kerül hanem +400eFt-os felárért 113W neodym mágneses hangszóró,de ott meg komolyabb a végfok.

(prologic a házimozi erősítőmőn van,abbol van I és II,nem azzal kevered?)

2009.03.24. 20:32

Hello MChris!
Lementem a garázsba megnézni a monitoron LOGIC7 et hoz fel a BMW helyén, közben telefonáltam is a PROLOGIC7 igy nincs
ez egy összetett dolog rövidités.Pontosan www.bmw.hu Rendelési kód 677
Köszönöm Az egyeztetést
Zoli

2009.03.25. 09:57

lepke írta:Hello MChris!
Professional= navigacio+8.8 colos monitor + dvd lejatszó
Logic7 =13 hangszóró 420watt + 6 cdtár
Ez igy ProLogic7 ...vagy nem?
üdv Zoli

Szia,

hol helyezkedik el a 13 hangszóró? Én akármennyire is számolom, de nem találom :lol: Két mélynyomó az ülés alatt, egy középsugárzó a kijelző felett. Első ajtóban 2, hátsó ajtó 1, kalaptartó 1 - oldalanként. Hol van az a maradék 2? :roll:

2009.03.25. 10:00

LeviM5 írta:
mate írta:
mate írta:
LeviM5 írta:
mate írta:
pappkari írta:Sziasztok kis technikai infó kéne e60: 530D Vs 525i-530i között
amire szükségem lenne : tapasztalatok szélsőséges használatnál fogyasztás és minden ami eszetekbe jut mind a két oldal érdekel benzin diesel hogy dönteni tudjak

530i:
Fogyasztás : Nagy átlag 9,6l, Német kirándulás : 180-230 közötti tempó+város 10,4l. Csak ajánlani tudom :wink: Ha vannak konkrét kérdések szívesen válaszolok rájuk. Ja és mi lesz utána? Felmerültek lehetőségek, de 45i-nél kisebb motort semmikép sem :twisted:


Nem tudom elhinni, hogy 10 alatt eszik, nem lehet h nem mér jól??? :)
Vagy hogy kell közlekedni ehhez, városba besétálsz, vagy bebuszozol??? De tényleg?

Pedig tényleg ennyi :lol: Pesten nem sokat jár belvárosban, és nem áll dugókban, arra van másik autó :wink: Németországban viszont állt sokat dugóban és úgy lett 10,4l. Elvileg az új 30i 7,8 körül eszik vegyesen, ha jól emlékszem. Nem véletlenül nyerte el 2x is az év motorja díjat.

Ja és kézi váltós a paripa!
Megnéztem (Katalógus adat) 530i (272LE) 10,9/5,8/7,7 530d (235LE) 8,6/5,1/6,4


Katalógus adatból nem lehet kiindulni, az kamu.
De ha tényleg ennyit mérsz, gratulálok hozzá! :wink:


Nekem a computer mér ennyit. A katalógus adat természetesen nem mérvadó!
Az én számaimban tényleg nincsen araszolós budapesti dugó, ezek főként autópálya, fő út, és vidéki városok - átlagai.

2009.03.25. 10:23

mate írta:
LeviM5 írta:
mate írta:
mate írta:
LeviM5 írta:
mate írta:
pappkari írta:Sziasztok kis technikai infó kéne e60: 530D Vs 525i-530i között
amire szükségem lenne : tapasztalatok szélsőséges használatnál fogyasztás és minden ami eszetekbe jut mind a két oldal érdekel benzin diesel hogy dönteni tudjak

530i:
Fogyasztás : Nagy átlag 9,6l, Német kirándulás : 180-230 közötti tempó+város 10,4l. Csak ajánlani tudom :wink: Ha vannak konkrét kérdések szívesen válaszolok rájuk. Ja és mi lesz utána? Felmerültek lehetőségek, de 45i-nél kisebb motort semmikép sem :twisted:


Nem tudom elhinni, hogy 10 alatt eszik, nem lehet h nem mér jól??? :)
Vagy hogy kell közlekedni ehhez, városba besétálsz, vagy bebuszozol??? De tényleg?

Pedig tényleg ennyi :lol: Pesten nem sokat jár belvárosban, és nem áll dugókban, arra van másik autó :wink: Németországban viszont állt sokat dugóban és úgy lett 10,4l. Elvileg az új 30i 7,8 körül eszik vegyesen, ha jól emlékszem. Nem véletlenül nyerte el 2x is az év motorja díjat.

Ja és kézi váltós a paripa!
Megnéztem (Katalógus adat) 530i (272LE) 10,9/5,8/7,7 530d (235LE) 8,6/5,1/6,4


Katalógus adatból nem lehet kiindulni, az kamu.
De ha tényleg ennyit mérsz, gratulálok hozzá! :wink:


Nekem a computer mér ennyit. A katalógus adat természetesen nem mérvadó!
Az én számaimban tényleg nincsen araszolós budapesti dugó, ezek főként autópálya, fő út, és vidéki városok - átlagai.


Kiszaladtam megnéztem computer azt írja hogy 9,1l ebben funchal belváros+pálya. :)

2009.03.25. 11:49

Bocs az offért!!!!

Szerik te tényleg Madeirán vagy? most olvasom Funchal-t. (most hogy olvasom is kiver a víz) életemben akkor kekszeltem be repülőn. (nagyon sokat szoktam repülni amúgy, ezért is írom) ...szóval ott tojtam be, azon a leszállópályán!! aki már járt ott, az tudja! :oops:

On. jó kis fogyik ezek. 8)

2009.03.25. 12:00

Döntöttem E60 3,0DA a kiválasztott tipus ezeket vadászom most:D

2009.03.25. 12:21

Labi írta:Bocs az offért!!!!

Szerik te tényleg Madeirán vagy? most olvasom Funchal-t. (most hogy olvasom is kiver a víz) életemben akkor kekszeltem be repülőn. (nagyon sokat szoktam repülni amúgy, ezért is írom) ...szóval ott tojtam be, azon a leszállópályán!! aki már járt ott, az tudja! :oops:

On. jó kis fogyik ezek. 8)

Madeirai repülőtér egyike a leglátványosabbaknak Európában: a tenger és a hegyek között egy szűk lapos területen épült. A repülőknek meredek kanyart kell leírniuk a tenger felett, majd vigyázniuk, hogy idejében fékezzenek, mivel a rövid kifutópálya végén a tenger vár.


Az eredeti témához szólva szerintem jó autóválasztás gratula.Jó vadászatot :lol:
Gabriella

2009.03.25. 12:22

Hello mate
A kalaptartóba oldalanként kettő van
1db középhangsugárzó
1 db magas hangsugárzó
üdv Zoli

re

2009.03.25. 12:45

Karesz ha dieselt veszel jól nézd meg Föleg ha kintröl való az autó általában 99%-ban vissza van tekerve az óra a baráti körömben 30d-k vannak de mindig van valami bajuk.

2009.03.25. 13:05

lepke írta:Hello mate
A kalaptartóba oldalanként kettő van
1db középhangsugárzó
1 db magas hangsugárzó
üdv Zoli

Köszi Zoli,

akkor nem elég figyelmesen néztem meg a hátsó részt. :roll: Köszönöm a válaszod!
Érdekes jelenséget tesztelgettem tegnap. Amikor mész mondjuk 110-el vagy akár 230-al és hirtelen belelépsz a fékbe, akkor mintha a kormány beroználna és visszaütne. Leírni nem igazán tudom :oops: Ellenben, ha hosszabban és erősen fékezek, akkor semmi ilyet nem produkál. Valami ötlet? Aktiv kormány, és Dynamic Drive is van.

2009.03.25. 13:31

Hello mate
Valoszinü hogy gumi problema,vagy megütődött a felni
legrosszabb belobogósodott a tárcsa (megégett)
Üdv zoli
Hozzászólás küldése

VigLink badge