Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

2011.02.12. 18:10

simi64 írta:Gyere Labi!
Vedd meg a Püspök úr autóját. Ott az alvázszám is, majd valaki kiolvassa, hogy mik vannak benne :D
Elmész, kipróbálod, jelképes összeget átnyújtod Neki és azt mondod:
Az Isten fizesse meg! :lol:

740 D


8O

Re: 740 D

2012.02.19. 20:03

Infot szeretnék 740d fentartási költségröl, problémákrol. Tehehát E38 740d tulajok ide.

740 D

2013.01.02. 14:40

Sziasztok és BUÉK Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni E38 ügyben.
Nemrég vásároltam egy 40d-t, 2001-es már a nagy navis. Nem vagyok egy nagy BMW spíler, de régi vágyam volt egy ilyen 7-es. Most a leginkább azt szeretném megtudni, hogy hogyan tudnám programozni ill. állítani a "car memory" által nyújtott lehetőségeket. Továbbá, hogy hogyan tudom megkülönböztetni vele az indító kulcsokhoz tartozó beállításokat. Jelenleg odáig eljutottam, hogy megtaníttattam vele egy másik kulcsot, ámde akkor az előző nem működteti :? .

Nagy örömmel vennék bármilyen segítséget - előre is köszönöm a válaszotokat.

Re: 740 D

2013.01.03. 15:51

Sziasztok!

Napfénytető hibában tud valaki segíteni?
Hátrafelé tökéletesen nyílik és záródik. Ellenben ha csak fel szeretném buktatni akkor ugyan felnyílik, de nyomban vissza is csukódik.

Köszönöm

Re: 740 D

2013.01.15. 14:38

dzsaffa írta:Sziasztok!

Napfénytető hibában tud valaki segíteni?
Hátrafelé tökéletesen nyílik és záródik. Ellenben ha csak fel szeretném buktatni akkor ugyan felnyílik, de nyomban vissza is csukódik.

Köszönöm


Legelőször próbáld meg újratanítani. Csukott állapotban nyomd meg a nyitó gombot felfelé, mintha kifelé buktatni akarnád és tartsd úgy kb 25-30 másodpercig. Kibuktatás után amikor mégegyszer megmozdul egy picit felfelé kész is.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Illes az itt látható tagok köszönték meg: dzsaffa
Értékelés: 4.76%

Re: 740 D

2013.01.15. 19:34

Illes írta:
dzsaffa írta:Sziasztok!

Napfénytető hibában tud valaki segíteni?
Hátrafelé tökéletesen nyílik és záródik. Ellenben ha csak fel szeretném buktatni akkor ugyan felnyílik, de nyomban vissza is csukódik.

Köszönöm


Legelőször próbáld meg újratanítani. Csukott állapotban nyomd meg a nyitó gombot felfelé, mintha kifelé buktatni akarnád és tartsd úgy kb 25-30 másodpercig. Kibuktatás után amikor mégegyszer megmozdul egy picit felfelé kész is.


Szia Illés!

Igen, köszönöm Neked is a segítséget mostanra megoldódott. Nem tartottam nyomva elég ideig.

Üdv

Re: 740 D

2013.01.15. 20:56

dzsaffa írta:Sziasztok és BUÉK Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni E38 ügyben.
Nemrég vásároltam egy 40d-t, 2001-es már a nagy navis. Nem vagyok egy nagy BMW spíler, de régi vágyam volt egy ilyen 7-es. Most a leginkább azt szeretném megtudni, hogy hogyan tudnám programozni ill. állítani a "car memory" által nyújtott lehetőségeket. Továbbá, hogy hogyan tudom megkülönböztetni vele az indító kulcsokhoz tartozó beállításokat. Jelenleg odáig eljutottam, hogy megtaníttattam vele egy másik kulcsot, ámde akkor az előző nem működteti :? .

Nagy örömmel vennék bármilyen segítséget - előre is köszönöm a válaszotokat.


Szia!

Ha a kulcstanítás az E39-hez hasonlóan történik, egymás után mindkét kulcsot rá kell
tanítanod, ha jól emlékszem, 30 másodpercen belül. Szóval egyik kulcs, másik kulcs.

Odus

Re: 740 D

2013.01.16. 21:15

odus írta:
dzsaffa írta:Sziasztok és BUÉK Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni E38 ügyben.
Nemrég vásároltam egy 40d-t, 2001-es már a nagy navis. Nem vagyok egy nagy BMW spíler, de régi vágyam volt egy ilyen 7-es. Most a leginkább azt szeretném megtudni, hogy hogyan tudnám programozni ill. állítani a "car memory" által nyújtott lehetőségeket. Továbbá, hogy hogyan tudom megkülönböztetni vele az indító kulcsokhoz tartozó beállításokat. Jelenleg odáig eljutottam, hogy megtaníttattam vele egy másik kulcsot, ámde akkor az előző nem működteti :? .

Nagy örömmel vennék bármilyen segítséget - előre is köszönöm a válaszotokat.


Szia!

Ha a kulcstanítás az E39-hez hasonlóan történik, egymás után mindkét kulcsot rá kell
tanítanod, ha jól emlékszem, 30 másodpercen belül. Szóval egyik kulcs, másik kulcs.

Köszönöm, próbálom.

Re: 740 D

2023.02.03. 17:53

Sziasztok!
Már egy ideje játszom a gondolattal, hogy egy e38 40d-t veszek… kérdésem az lenne, hogy mik a buktatói, típushibái, vásárlásnál mire figyeljek? Inpa-ista+ van
Meg mennyire stabil a motor? M57d30-hoz képest?…
Hozzászólás küldése

VigLink badge