Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Felkészülés a télre

2012.03.25. 08:55

hamoriarpi írta:
lepke írta:
simi64 írta:
lepke írta:
afcajax írta:A téli fagyálló ablakmosót használhatom nyáron?Olyan jó illata van :) Összesen kb. 10 liter volt és egész télen kemény 1 litert használtam el :oops: De minimum ami a tartályban maradt azt még azért ugye elhasználhatom?

Helo
Természetesen lehet használni, csak tegyél bele minden egyes felöntésnél 2-3 dl hipót

...meg háztartási sósavat is :!:
Biztos, ami biztos! :wink:

Helo
Nyáron én mindig öntök bele hipót + hagyományos folyékony mosogatószert, ettől a koktéltól nincs az a szétkenődött bogár aki megmarad a szélvédőn egy spriccelés útán :lol:

Zoli Bácsi!
Ha van egy borsszemnyi sérülés a fényezésen, akkor ott a hipoklorit igen csak elkezd munkálkodni szerintem.
Üdv: Á.

Így van!
És valószínűleg nemcsak a bogarakkal kíméletlen. :doglotlo:

Re: Felkészülés a télre

2012.03.25. 10:53

Látom ötletek vannak bőven!! :lol:

Re: Felkészülés a télre

2012.03.26. 20:36

hamoriarpi írta:
lepke írta:
simi64 írta:
lepke írta:
afcajax írta:A téli fagyálló ablakmosót használhatom nyáron?Olyan jó illata van :) Összesen kb. 10 liter volt és egész télen kemény 1 litert használtam el :oops: De minimum ami a tartályban maradt azt még azért ugye elhasználhatom?

Helo
Természetesen lehet használni, csak tegyél bele minden egyes felöntésnél 2-3 dl hipót

...meg háztartási sósavat is :!:
Biztos, ami biztos! :wink:

Helo
Nyáron én mindig öntök bele hipót + hagyományos folyékony mosogatószert, ettől a koktéltól nincs az a szétkenődött bogár aki megmarad a szélvédőn egy spriccelés útán :lol:

Zoli Bácsi!
Ha van egy borsszemnyi sérülés a fényezésen, akkor ott a hipoklorit igen csak elkezd munkálkodni szerintem.
Üdv: Á.

Helo
Útána kérdeztem ennek a koktélnak és valóban nem hasznos ezzel spriccelni a bogarakat
A téli sózás sem használ a kocsiknak
Dehát a tisztán látás érdekében ennyit megér :wink:

Re: Felkészülés a télre

2012.03.28. 13:32

lepke írta:Helo
Útána kérdeztem ennek a koktélnak és valóban nem hasznos ezzel spriccelni a bogarakat
A téli sózás sem használ a kocsiknak
Dehát a tisztán látás érdekében ennyit megér :wink:


Én a helyedben a szélvédőt cseréltetném ki mikor már kicsit koszos-bogaras... :roker: :lol:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek strobi az itt látható tagok köszönték meg: admin
Értékelés: 4.76%

Felkészülés a télre

2012.03.28. 14:18

strobi írta:
lepke írta:Helo
Útána kérdeztem ennek a koktélnak és valóban nem hasznos ezzel spriccelni a bogarakat
A téli sózás sem használ a kocsiknak
Dehát a tisztán látás érdekében ennyit megér :wink:


Én a helyedben a szélvédőt cseréltetném ki mikor már kicsit koszos-bogaras... :roker: :lol:

Vagy kisbaltával pucolnám meg:) :)


iPhone Tapatalk

Re: Felkészülés a télre

2012.03.28. 15:01

admin írta:
strobi írta:
lepke írta:Helo
Útána kérdeztem ennek a koktélnak és valóban nem hasznos ezzel spriccelni a bogarakat
A téli sózás sem használ a kocsiknak
Dehát a tisztán látás érdekében ennyit megér :wink:


Én a helyedben a szélvédőt cseréltetném ki mikor már kicsit koszos-bogaras... :roker: :lol:

Vagy kisbaltával pucolnám meg:) :)


iPhone Tapatalk

Úgy lesz a legfényesebb :!:

Re: Felkészülés a télre

2012.03.28. 15:18

simi64 írta:
admin írta:
strobi írta:
lepke írta:Dehát a tisztán látás érdekében ennyit megér :wink:


Én a helyedben a szélvédőt cseréltetném ki mikor már kicsit koszos-bogaras... :roker: :lol:

Vagy kisbaltával pucolnám meg:) :)


iPhone Tapatalk

Úgy lesz a legfényesebb :!:


Az ő esetében még a menetszél sem borzolná össze a haját... :lol:

Re: Felkészülés a télre

2012.04.12. 19:01

:shock: Keményen megy a személyeskedés... :roll:

Re: Felkészülés a télre

2012.11.29. 23:58

Helo
Hétvégén beköszönt a tél ezért nemárt a hólapátot és a téli plussz dolgokat bepakolni a kocsiba

Re: Felkészülés a télre

2013.01.15. 18:30

Üdv mindenkinek!
Hosszu távollét után ismét visszaülhetek az imádott vasamba,(szegényke állt 3,5 hónapot :cry: ),ígyhát én most kezdek bele a BMW-s télbe,szeretnék neki mindent jót megadni ,a hétvégi projekt,megvan:)téligumizás, olajcsere stb.... múlthéten fel is kerestem alpina kollégánkat, ma érkezett meg a pack!
JÖHET A TÉL!!!!!!! :franko:

Kép

Re: Felkészülés a télre

2013.01.15. 19:37

adam001 írta:Üdv mindenkinek!
Hosszu távollét után ismét visszaülhetek az imádott vasamba,(szegényke állt 3,5 hónapot :cry: ),ígyhát én most kezdek bele a BMW-s télbe,szeretnék neki mindent jót megadni ,a hétvégi projekt,megvan:)téligumizás, olajcsere stb.... múlthéten fel is kerestem alpina kollégánkat, ma érkezett meg a pack!
JÖHET A TÉL!!!!!!! :franko:


Nem látom a sperrdifit a fotón. :shock:

:mrgreen:

Re: Felkészülés a télre

2013.01.15. 19:53

adam001 írta:JÖHET A TÉL!!!!!!! :franko:


Szép pakk! :taps:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Padre540 az itt látható tagok köszönték meg: adam001
Értékelés: 4.76%

Re: Felkészülés a télre

2013.01.15. 21:53

adam001 írta:Üdv mindenkinek!
Hosszu távollét után ismét visszaülhetek az imádott vasamba,(szegényke állt 3,5 hónapot :cry: ),ígyhát én most kezdek bele a BMW-s télbe,szeretnék neki mindent jót megadni ,a hétvégi projekt,megvan:)téligumizás, olajcsere stb.... múlthéten fel is kerestem alpina kollégánkat, ma érkezett meg a pack!
JÖHET A TÉL!!!!!!! :franko:

Kép

Helo
Nagyon jó kis csomag a télre :taps: :taps:

Csak tudnám hogy a Janiéktól minek vetted meg hozzá azt a szépen lakkozott lócát :lol: :lol: :lol:

Re: Felkészülés a télre

2013.01.16. 09:20

lepke írta:
adam001 írta:Üdv mindenkinek!
Hosszu távollét után ismét visszaülhetek az imádott vasamba,(szegényke állt 3,5 hónapot :cry: ),ígyhát én most kezdek bele a BMW-s télbe,szeretnék neki mindent jót megadni ,a hétvégi projekt,megvan:)téligumizás, olajcsere stb.... múlthéten fel is kerestem alpina kollégánkat, ma érkezett meg a pack!
JÖHET A TÉL!!!!!!! :franko:

Kép

Helo
Nagyon jó kis csomag a télre :taps: :taps:

Csak tudnám hogy a Janiéktól minek vetted meg hozzá azt a szépen lakkozott lócát :lol: :lol: :lol:


Azt már ajándékba adták ;)

Re: Felkészülés a télre

2013.01.16. 14:11

Most már a tavasz jöjjön, ne a tél :!:
:taps:

Re: Felkészülés a télre

2013.10.08. 22:20

Nem pörög a topic, pedig lassan aktuális. :D Én idén is nekiálltam felkészülni a télre! :roker:

Kép

Re: Felkészülés a télre

2013.10.13. 09:18

LeviM5 írta:Nem pörög a topic, pedig lassan aktuális. :D Én idén is nekiálltam felkészülni a télre! :roker:

Kép

Én nemrég vettem meg az autómat, nem volt még hátsókerekes autóm, úgyhogy várom az első havat. Kíváncsi vagyok hogyan viselkedik.

Re: Felkészülés a télre

2013.10.13. 09:27

Dávid105 írta:Én nemrég vettem meg az autómat, nem volt még hátsókerekes autóm, úgyhogy várom az első havat. Kíváncsi vagyok hogyan viselkedik.

Jó móka lesz. Csak egy üres parkoló kell. Pár kartondobozból szlalompályát csinálsz és kikerülés közben az alul és túlkormányzottságot is tudod gyakorolni.

Re: Felkészülés a télre

2013.10.13. 10:55

LeviM5 írta:
Dávid105 írta:Én nemrég vettem meg az autómat, nem volt még hátsókerekes autóm, úgyhogy várom az első havat. Kíváncsi vagyok hogyan viselkedik.

Jó móka lesz. Csak egy üres parkoló kell. Pár kartondobozból szlalompályát csinálsz és kikerülés közben az alul és túlkormányzottságot is tudod gyakorolni.

Az biztos. Csak amilyen mákom van az első hó akkor fog lezúdulni amikor 5kor kelek és megyek dolgozni a belvárosba :D Inkább másoktól félek egyébként.

Re: Felkészülés a télre

2013.10.13. 16:15

Dávid105 írta:
LeviM5 írta:
Dávid105 írta:Én nemrég vettem meg az autómat, nem volt még hátsókerekes autóm, úgyhogy várom az első havat. Kíváncsi vagyok hogyan viselkedik.

Jó móka lesz. Csak egy üres parkoló kell. Pár kartondobozból szlalompályát csinálsz és kikerülés közben az alul és túlkormányzottságot is tudod gyakorolni.

Az biztos. Csak amilyen mákom van az első hó akkor fog lezúdulni amikor 5kor kelek és megyek dolgozni a belvárosba :D Inkább másoktól félek egyébként.


Másoktól ne félj, úgysem tehetsz sokat ellene. :) Levi jó írja, érdemes egy tesztet csinálni...
Egyébként nem kell félni a téli Bmw-zéstől , nagyon "okos" a menetstabilizátora és egyébként is a jó súlyelosztás miatt sokáig semlegesen viselkedik ... Aztán ha elindul a popsija csak tartsd a gázt és ellenkormányozz ... Élvezni fogod ... :mrgreen:
Hozzászólás küldése

VigLink badge