Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2007.02.04. 10:36

üdv mindenkinek. Ki tudna nekem segiteni :?: Ebay-on találtam : HEIZLÜFTER -t hátso ablak párátlanitásra,egy ijen kellene nekem , ugyanis a fűtőszálam tönkrement.Egyébként mitszoltok az ötlethez :?: Ez a készülék 12v 120-150w-keramia- cs.Egy pár szoban leirni amit irnak rola, német tudásom béka s alatt sajna. Előre is köszönöm a sgitséget :!: :hangos:
Gyuri4911.

2007.03.03. 12:27

Sziasztok!

Termosztátot cseréltem, mert nem melegedik fel a motor rendesen. Hidegben, vagy egy kis menetszélnél lehül 1/3-ig.
Szerintetek kályha probléma lesz?

A jobb első keréknél le kell venni a doblemezt és úgy férek hozzá?

Bárcsak gyertya baja lenne...


2007.03.03. 15:06

vargazoltan írta:Sziasztok!

Termosztátot cseréltem, mert nem melegedik fel a motor rendesen. Hidegben, vagy egy kis menetszélnél lehül 1/3-ig.
Szerintetek kályha probléma lesz?

A jobb első keréknél le kell venni a doblemezt és úgy férek hozzá?

Bárcsak gyertya baja lenne...




Nem! Szerintem rossz termosztátot vettél bele!

2007.03.03. 17:58

Miből gondolod?

2007.03.03. 18:56

A ball elsö doblemezbetétet kell levenni!!!! Ottvan a kályha :!: Ha a kályha nemlenne jó akoris felmelegedne üzemmelegre csak nehezebben :!: Mijen gyártmányú termosztátot vettél :?: Gyárit :?:

2007.03.04. 08:48

kbhont írta:
vargazoltan írta:Sziasztok!

Termosztátot cseréltem, mert nem melegedik fel a motor rendesen. Hidegben, vagy egy kis menetszélnél lehül 1/3-ig.
Szerintetek kályha probléma lesz?

A jobb első keréknél le kell venni a doblemezt és úgy férek hozzá?

Bárcsak gyertya baja lenne...




Nem! Szerintem rossz termosztátot vettél bele!


Sziasztok!!!!
A kiegészítő fűtés csak kb 40-50 fokra melegíti a vizet,utána kikapcsol.
Ha nem indítod be a motort akkor kb 30 perc múlva.
Milyen a vas,benzines vagy dízel? Nem egyforma termosztát kell bele.
bezo

2007.03.04. 11:26

vargazoltan írta:Miből gondolod?


Azért, mert lehet kapni 62-110 fokig sött van 114 fokos is!
Kályha ide, vagy kályha oda, annak akkor is fel kell melegedni, max 6 km után, akár hány fok van!

2007.03.04. 11:47

ez így van ahogy kbhont írja . :franko:

2007.03.04. 12:28

gyári termosztátot vettem.

525d (2001)

Kikeresték alvázszám alapján, gondolom, hogy jót tettek bele.

Lehet, hogy a kályhában izzítógyertya vagy keringetőszivattyú csere lesz csak?

2007.03.04. 12:33

vargazoltan írta:gyári termosztátot vettem.

525d (2001)

Kikeresték alvázszám alapján, gondolom, hogy jót tettek bele.

Lehet, hogy a kályhában izzítógyertya vagy keringetőszivattyú csere lesz csak?


Akkor rossz a termosztát, gyárilag!

2007.03.04. 16:00

rossz lenne a termosztát?

tehát az a probléma, hogy kb 2 fok alatt alig melegedik fel a motor, nagy menetsebességnél pedig lehül 1/3ig.

2007.03.04. 16:03

vargazoltan írta:rossz lenne a termosztát?

tehát az a probléma, hogy kb 2 fok alatt alig melegedik fel a motor, nagy menetsebességnél pedig lehül 1/3ig.

Ez pedig termosztát gond!A dieselbe elméletileg két termosztátvan lehet a másik a szar!Mondjuk nem tudom,hogy dieseled van-e mert az adataidnál nem adtad meg.

2007.03.05. 15:40

voltam szervízben, megműködtették géppel a kályhát. Csinált olyan füstöt, hogy nem győztek szellőztetni. Igaz, csak másodjára indult be.

2007.03.06. 22:29

most programoztattam be az allofutesemet, sima szelloztetésből ...nem kell semmi modul, csak egy plusz vezetek, ha a szerviz azt mondja, hogy modul kell, hazudik. ja 15-20 korul meg lehet uszni.
de ez csak a dieselre vonatkozik, mert gyarilag beleteszik az egesz cuccot a motorba( futotest stb) csak extrakent lehet aktivalni.

2007.03.07. 22:02

na beallitottam, de reggel meg sem mukkant, pedig 5 fok volt...mi lehet a baj?

2007.03.08. 22:06

Chrisstopher írta:na beallitottam, de reggel meg sem mukkant, pedig 5 fok volt...mi lehet a baj?



Szia
Próbáld meg direktbe,vagy távirányítóval.
bezo

2007.03.09. 10:34

bezo írta:
Chrisstopher írta:na beallitottam, de reggel meg sem mukkant, pedig 5 fok volt...mi lehet a baj?



Szia
Próbáld meg direktbe,vagy távirányítóval.
bezo

probaltam, azon kivul hogy villog, nem csinal semmit.a szellozes viszont rogton beindul, de a futeni akarok semmi.majd visszamegyek a szervizbe, es rakoppintok az orrukra( beverem) :evil:

2007.03.29. 22:42

Segítsetek megérteni az összefüggést, hogy kályha meghibásodása esetén autópályán miért hűl vissza a víz és miért marad stabil a hőmérséklet a városban? :evil:
Továbbá, ha a kályhát géppel beindítják és kikormolják, akkor ez stabil javulást hoz, vagy csak átmeneti megoldást jelent? Ebben az esetben a kályha egészben kuka, vagy részben is javítható és ennek milyen költsége van? :?:
Köszi. Üdv.

2007.03.30. 00:29

Leslie33 írta:Segítsetek megérteni az összefüggést, hogy kályha meghibásodása esetén autópályán miért hűl vissza a víz és miért marad stabil a hőmérséklet a városban? :evil:
Továbbá, ha a kályhát géppel beindítják és kikormolják, akkor ez stabil javulást hoz, vagy csak átmeneti megoldást jelent? Ebben az esetben a kályha egészben kuka, vagy részben is javítható és ennek milyen költsége van? :?:
Köszi. Üdv.

A kályha egy idő után ki kapcsol ha utána is visszahűl akkor annak termosztát baja van! Mert kályha nélkül is stabilan kéne tartani a hőfokot mert melegbe ugyebár nem megy a kályha.A két termosztát közül az egyik kuka.
De BMW_Power klubtársunk már javitota a kályhát ugyhogy biztos lehet javitani.

2007.03.30. 22:01

admin írta:
Leslie33 írta:Segítsetek megérteni az összefüggést, hogy kályha meghibásodása esetén autópályán miért hűl vissza a víz és miért marad stabil a hőmérséklet a városban? :evil:
Továbbá, ha a kályhát géppel beindítják és kikormolják, akkor ez stabil javulást hoz, vagy csak átmeneti megoldást jelent? Ebben az esetben a kályha egészben kuka, vagy részben is javítható és ennek milyen költsége van? :?:
Köszi. Üdv.

A kályha egy idő után ki kapcsol ha utána is visszahűl akkor annak termosztát baja van! Mert kályha nélkül is stabilan kéne tartani a hőfokot mert melegbe ugyebár nem megy a kályha.A két termosztát közül az egyik kuka.
De BMW_Power klubtársunk már javitota a kályhát ugyhogy biztos lehet javitani.


Ha igaz amit írtál, akkor egyformán kellene viselkednie pályán és városban egyaránt, de csak pályán hűlt vissza!
Hozzászólás küldése

VigLink badge