Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: roozy2@freemail.hu

2006.09.29. 21:25

Hi,
tudok megbízható kasznist Nyíregyen! Látott már BMW-t és jól dolgozik. Hívj ha kell a címe.

Sepi[/quote]


Hivlak ezügyben!

2006.10.13. 18:58

Sziasztok Urak!
Segítségeteket kérem abban, hogy 140.000 km-t futott 530dA-t szabad-e megvenni. Ez lenne az első BMW-m, ezért még nincsenek információim.
Minden véleményt nagyon megköszönnék!

2006.10.13. 19:32

Leslie33 írta:Sziasztok Urak!
Segítségeteket kérem abban, hogy 140.000 km-t futott 530dA-t szabad-e megvenni. Ez lenne az első BMW-m, ezért még nincsenek információim.
Minden véleményt nagyon megköszönnék!


Itt nem úgy számoljuk az élettartamot, mint a Corsaknál:)
Nézd meg a '87 körüli 7-eseket. Még az itthoni agyongyötört, elhanyagolt állományban is vannak gyönyörű, eredeti fényezésű példányok, pedig már 500e-1.5m km körül járnak....
Ha télleg csak 140 van benne, az semmi...(régi BMW-s mondás:100e-nél van bejáratva:) )
De nézd meg a többi topict, és sok kérdésre lesz válaszod!
Üdv!

2006.10.18. 20:03

Leslie33 írta:Sziasztok Urak!
Segítségeteket kérem abban, hogy 140.000 km-t futott 530dA-t szabad-e megvenni. Ez lenne az első BMW-m, ezért még nincsenek információim.
Minden véleményt nagyon megköszönnék!


Szerintem is a 140ezer km az semmi. Már ha valós, de ennek ha jól tudom utánna lehet nézni szervízben. Ha vállalja a koma akkor nézesd meg.

2006.11.16. 10:52

sziasztok uj tag vagyok és keresek egy 528 ast megvételre 2-2,2 ig a lényeg hogy szép és jó legyen :DDD
aki tud valamit az küldjön nekem egy üzit és meghállálom:D
köszi a segitséget

2006.12.06. 18:33

Sziasztok, egyik haverom keres 320i bömöst, régit és olcson, ha tudtok ilyet lágyszives osszátok meg velem pm-ben vagy valahogy, mert kellene neki nagyon!! :)
Persze használható darab és nem roncstelepre való! :wink:

2007.05.18. 19:21

Sziasztok, egy barátom úgy néz ki meg fogja venni ezt az autót:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto ... width=1024
Az árról már meg is egyeztek, beszámítják a 316-os kupéját 2,9m-ért.
Szerintetek?

2007.05.18. 19:56

Egy biztos, ha nyélbe ütik az üzletet, fülig fog érni
a haverod szája.
( E46-os kupé gyönyörű autó, de az 1,6-os motor annyit ér
mint a talicskán a szervó kormány. )

2007.05.18. 20:19

Oldboy írta:Egy biztos, ha nyélbe ütik az üzletet, fülig fog érni
a haverod szája.
( E46-os kupé gyönyörű autó, de az 1,6-os motor annyit ér
mint a talicskán a szervó kormány. )


Az 1,9-es van benne, de szerintem a cserében az is benne van, hogy rengeteg cinket kapott a hengerek száma és a hengerűrtartalom miatt :lol:

2007.05.18. 21:05

Oldboy írta:Egy biztos, ha nyélbe ütik az üzletet, fülig fog érni
a haverod szája.
( E46-os kupé gyönyörű autó, de az 1,6-os motor annyit ér
mint a talicskán a szervó kormány. )


Ez nagyon tetszet! :lol: :lol: :lol: :lol:

2007.05.18. 21:06

Morello írta:Sziasztok, egy barátom úgy néz ki meg fogja venni ezt az autót:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto ... width=1024
Az árról már meg is egyeztek, beszámítják a 316-os kupéját 2,9m-ért.
Szerintetek?



...gyönyörű és ráadásul igen ritka Edition Lifestyle felszereltségű autó, ha motorikusan is olyan, mint a belseje, jó cserét csinált.

petike

2007.08.28. 21:29

Sziasztok!

Kis családommal eldöntöttük, hogy lecseréljük autónkat egy E39-es BMW-re. Olvasgattam a fórumot, de nem igazán tudom, hogy a típusjelzés utáni I illetve IA betűkkel jelölt gépkocsik között mi a különbség! Tudom totál tudatlan vagyok, de remélem segítetek!

Előre is köszönöm!

2007.08.28. 21:45

Potyolino írta:Sziasztok!

Kis családommal eldöntöttük, hogy lecseréljük autónkat egy E39-es BMW-re. Olvasgattam a fórumot, de nem igazán tudom, hogy a típusjelzés utáni I illetve IA betűkkel jelölt gépkocsik között mi a különbség! Tudom totál tudatlan vagyok, de remélem segítetek!

Előre is köszönöm!


Az I=benzines D=diesel Tds=diesel az A=automata váltó

2007.08.28. 21:45

Potyolino írta:Sziasztok!

Kis családommal eldöntöttük, hogy lecseréljük autónkat egy E39-es BMW-re. Olvasgattam a fórumot, de nem igazán tudom, hogy a típusjelzés utáni I illetve IA betűkkel jelölt gépkocsik között mi a különbség! Tudom totál tudatlan vagyok, de remélem segítetek!

Előre is köszönöm!


Szia Potyolino!

Először is mindenki nevében: Üdv a klubban!
Az "I" betű az a benzines jelzése az utána lévő "A" betű pedig, hogy automata. Szóval az "IA" az a benzines autómata.

Sok sikert az autóvásárláshoz!

:e39

2007.08.28. 21:45

Potyolino írta:Sziasztok!

Kis családommal eldöntöttük, hogy lecseréljük autónkat egy E39-es BMW-re. Olvasgattam a fórumot, de nem igazán tudom, hogy a típusjelzés utáni I illetve IA betűkkel jelölt gépkocsik között mi a különbség! Tudom totál tudatlan vagyok, de remélem segítetek!

Előre is köszönöm!


Hi Potyolino!

Nos: az I a benzinesre, a D vagy TD meg a dízelekre vonatkozik!

Az "A" felirat a váltó típusát jelzi: autómata. Pl: IA: benzines autómata...DA: dízel autómata

Üdv,

Labi

2007.08.28. 21:46

Labi írta:
Potyolino írta:Sziasztok!

Kis családommal eldöntöttük, hogy lecseréljük autónkat egy E39-es BMW-re. Olvasgattam a fórumot, de nem igazán tudom, hogy a típusjelzés utáni I illetve IA betűkkel jelölt gépkocsik között mi a különbség! Tudom totál tudatlan vagyok, de remélem segítetek!

Előre is köszönöm!


Hi Potyolino!

Nos: az I a benzinesre, a D vagy TD meg a dízelekre vonatkozik!

Az "A" felirat a váltó típusát jelzi: autómata. Pl: IA: benzines autómata...DA: dízel autómata

Üdv,

Labi


Megelőztelek!!! :nyelves:

2007.08.28. 21:51

sxoe írta:
Labi írta:
Potyolino írta:Sziasztok!

Kis családommal eldöntöttük, hogy lecseréljük autónkat egy E39-es BMW-re. Olvasgattam a fórumot, de nem igazán tudom, hogy a típusjelzés utáni I illetve IA betűkkel jelölt gépkocsik között mi a különbség! Tudom totál tudatlan vagyok, de remélem segítetek!

Előre is köszönöm!


Hi Potyolino!

Nos: az I a benzinesre, a D vagy TD meg a dízelekre vonatkozik!

Az "A" felirat a váltó típusát jelzi: autómata. Pl: IA: benzines autómata...DA: dízel autómata

Üdv,

Labi


Megelőztelek!!! :nyelves:

Én meg téged! :oops

2007.08.28. 21:52

Látom!!! :franko: :sör:

Én is üdvözöllek Pozyolino....nekem nem volt időm rá, mert siettem, de megelőztek....de még némi infó:

520, 523, 528, 530, 535, 540 ....ezek mind benzinesek I, vagy IA jelzéssel.

520, 525, 530 ....ezek mind a dízel barátaink jelzése....a többit már tudod!

Bámelyiket is választod, csak jó lehet! 8)

Üdv,

Labi

2007.08.28. 22:13

[quote="admin
Én meg téged! :oops[/quote]

Bázeg. Most látom! :kalapács

Mekkora állatok az új szmájlik!!!! YEAH!!!! :roki

2007.08.28. 22:14

Köszönöm szépen a válaszokat! Még az "i" betűvel tisztában voltam, hogy benzines, de az A betűről hallottam már ismerőseim között, hogy ALPINA tuning által "feljavított" motorral rendelkező gépkocsi!

Még egy kérdésem lenne! Azaz kettő!

- Az 540i-ről olvastam a Totalcar-on népítéletek között, hogy a motorja nagyon kényes, és gyorsan tönkre megy! Akinek lenne erről tapasztalat kérem írjon!

- A másik kérdés az lenne, hogy minden kombiban légrugó van hátul, vagy csak extra felszereltségként teszik be az autókba, illetve igaz-e, hogy horror a javítása.

Tényleg köszönöm az összes választ az előző kérdésemre illetve ezekre előre is köszi!
Hozzászólás küldése

VigLink badge