* *
Pontos idő: 2024.03.28. 23:39

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 25847 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1288, 1289, 1290, 1291, 1292, 1293  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.04.29. 08:40 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2012.09.29. 22:26
Hozzászólások: 1225
Tartózkodási hely: Siófok-Ausztria
Adott köszi: 92 alkalommal
Kapott köszik: 57 alkalommal
Széria kód: E61
Motor tipusa: M57D30O2
Évjárata: 2006
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
leslie írta:
A másik dolog! Decemberben elvittem 4x4 hibával végül kiderült hátsó osztómű halt meg! Jó csináljuk meg több mint 300 ezer. Majd az ABS jeladó is meghalt rendben én is kitudom cserélni de nem adta még vissza mert kiderült hogy a bal féltengely is meghalt! Közben már februárt írunk és az autót több mint 2 hónapja nem láttam! Jó minden mindegy öreg autó anyagok fáradnak ünnep is volt rendesen! Végül márciusban megkapom. Mentem vele Ausztriába, Pécsre és Szegedre. Egyszer csak kopogó hangot hallok a lábamnál! Jó tréler szerelőhöz vissza és most 2 hete kiderült hogy nem tudja mi a baj. :D De a lényeg a bal féltengelyt amit cserélt kicseréli mert az ugrott ki a helyéről! Mondom vagyis kérdem hogyan lehet hiszen zsír új?! Mondja lehet az első difi ment szét de ezt majd csak május közepén tudja megmondani, mert csak addigra jön meg a másik új féltengelycsukló!

1. rész: +25ezer. A szaki idejét fizetted ki, amit azzal töltött, hogy a beletört csavart kiszedje, új menetvágás, stb. Szerintem ez érthető.
2. rész: trélerezés. Lehet, hogy Te nem látod, vagy nem így érzed, DE!! Visszatérően olyan kérdéseid vannak, ami abból adódik, hogy nem jó és/vagy olcsó szerelőhöz hordod a kocsidat! Tudom, tudom, hogy pl. Muha Ati messze van Tőled, DE! nézd meg, ha egyszer Ő valamit megcsinál, az megvan csinálva! És jól! Én a helyedben inkább keresnék egy másik szerelőt, aki ért is a BMW-hez (ott van pl. LeviM5, aki Siófoki. Biztos tud ajánlani Neked egy jó szerelőt a környéken. Vagy lehet, hogy Ő inkább autózik további 10-20-50 km.-t, de megbízható szerelőhöz viszi a gépeit).
Természetesen Te tudod, a te autód.



Ezzel azt szeretnéd mondani, hogy az árak lehetnének alacsonyabbak ha egy jó szerelőt találnék? Ezen ne múljon de a Balatonakarattyán lévő szerelővel eddig soha nem volt gond és ő is 40 km-re van! A termosztát itt helyben volt és ahogy írtam " ha ez normális költség 25 ezer forint azért, hogy kiszedjék a csavart akkor jó " ! De azért vannak problémáim ha tudja bele fog szakadni akkor megpróbálom úgy kiszedni hogy ne szakadjon bele " melegítés, hegesztés akár wd használat de direkt nem szakítom bele szerintem de persze tévedhetek! És ha már bele is szakították akkor legalább előnyösebb árat is közölhettek volna mert ők a szerelők ők szakították bele! Nem kívánom ingyen de ha tudja bele fog szakadni akkor ott is hagyja. :D Remélem érted mit szeretnék írni ezzel? :roll:

Na mindegy keresek másik szakít és kész! :franko:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 


 
Hozzászólás adatai
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.04.29. 09:31 
Offline
E39 FAN
E39 FAN

Csatlakozott: 2013.05.17. 21:23
Hozzászólások: 2286
Adott köszi: 427 alkalommal
Kapott köszik: 479 alkalommal
Széria kód: E60
Motor tipusa: 535d
Évjárata: 2005
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
tökmöc írta:
Ezzel azt szeretnéd mondani, hogy az árak lehetnének alacsonyabbak ha egy jó szerelőt találnék? Ezen ne múljon de a Balatonakarattyán lévő szerelővel eddig soha nem volt gond és ő is 40 km-re van! A termosztát itt helyben volt és ahogy írtam " ha ez normális költség 25 ezer forint azért, hogy kiszedjék a csavart akkor jó " ! De azért vannak problémáim ha tudja bele fog szakadni akkor megpróbálom úgy kiszedni hogy ne szakadjon bele " melegítés, hegesztés akár wd használat de direkt nem szakítom bele szerintem de persze tévedhetek! És ha már bele is szakították akkor legalább előnyösebb árat is közölhettek volna mert ők a szerelők ők szakították bele! Nem kívánom ingyen de ha tudja bele fog szakadni akkor ott is hagyja. :D Remélem érted mit szeretnék írni ezzel? :roll:

Na mindegy keresek másik szakít és kész! :franko:


Nem látod pozitívan a dolgokat az tuti, mert szabadulnál már jó ideje az autótól és gondolom, így zavarnak ezek a költségek.

Felénk hivatalosan 8+áfa/óráról indulnak a szerelések, jobb helyen, akár ez lehet 12 ezer forint is óránként. Nem hivatalosan 4-8 ezer forint között szokott mozogni a dolog.

Az, hogy mi törik bele nem mindig tudható előre. A te esetedben azt hibáztatnám, aki az előző cserénél meghúzta ökör módon a csavarokat. Kár ezért a mostani szerelőt hibáztatni, mert nem típusos a dolog. Én is eladás előtt cseréltettem ezeket a dolgokat, de nem törtek bele semmit, mert előzőleg sem volt eszement módon meghúzva. :D Érted mire gondolok, nem kell egy szerelőnek okvetlenül azt feltételezni, hogy azt a csavart, amit 10-15 Nm nyomatékkal kell meghúzni, valaki meghúzta 2 méteres csövön csimpaszkodva. :franko:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.04.29. 12:29 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2012.09.29. 22:26
Hozzászólások: 1225
Tartózkodási hely: Siófok-Ausztria
Adott köszi: 92 alkalommal
Kapott köszik: 57 alkalommal
Széria kód: E61
Motor tipusa: M57D30O2
Évjárata: 2006
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
NagyMatyas írta:
tökmöc írta:
Ezzel azt szeretnéd mondani, hogy az árak lehetnének alacsonyabbak ha egy jó szerelőt találnék? Ezen ne múljon de a Balatonakarattyán lévő szerelővel eddig soha nem volt gond és ő is 40 km-re van! A termosztát itt helyben volt és ahogy írtam " ha ez normális költség 25 ezer forint azért, hogy kiszedjék a csavart akkor jó " ! De azért vannak problémáim ha tudja bele fog szakadni akkor megpróbálom úgy kiszedni hogy ne szakadjon bele " melegítés, hegesztés akár wd használat de direkt nem szakítom bele szerintem de persze tévedhetek! És ha már bele is szakították akkor legalább előnyösebb árat is közölhettek volna mert ők a szerelők ők szakították bele! Nem kívánom ingyen de ha tudja bele fog szakadni akkor ott is hagyja. :D Remélem érted mit szeretnék írni ezzel? :roll:

Na mindegy keresek másik szakít és kész! :franko:


Nem látod pozitívan a dolgokat az tuti, mert szabadulnál már jó ideje az autótól és gondolom, így zavarnak ezek a költségek.

Felénk hivatalosan 8+áfa/óráról indulnak a szerelések, jobb helyen, akár ez lehet 12 ezer forint is óránként. Nem hivatalosan 4-8 ezer forint között szokott mozogni a dolog.

Az, hogy mi törik bele nem mindig tudható előre. A te esetedben azt hibáztatnám, aki az előző cserénél meghúzta ökör módon a csavarokat. Kár ezért a mostani szerelőt hibáztatni, mert nem típusos a dolog. Én is eladás előtt cseréltettem ezeket a dolgokat, de nem törtek bele semmit, mert előzőleg sem volt eszement módon meghúzva. :D Érted mire gondolok, nem kell egy szerelőnek okvetlenül azt feltételezni, hogy azt a csavart, amit 10-15 Nm nyomatékkal kell meghúzni, valaki meghúzta 2 méteres csövön csimpaszkodva. :franko:


Persze megértem mit szeretnél mondani vagyis mit mondasz!

Én nem is nagyon hibáztatom hiszen közölte, hogy nagy valószínűséggel bele fog szakadni szóval részben én is hibás vagyok! Én csak azt szerettem volna vagyis szerintem az korrekt ha valamennyire megoszlik a költség a csavar beleszakadásnál! Igen ez a sok költség zavar de vagy elmegy vagy nem! Itt megint a bajom hogy ebben az évben többet van szerelőnél mint nálam az autó! :D Az árakkal még elvagyok de zavaró, hogy idén közel 600 ezernél járok :D " tudom ha majomra van legyen banánra is " de ha bele gondolok tavaly jó ha mentem az autóval 7 ezer km. El is szeretném adni és volt pár komoly érdeklődő de nem tudom megmutatni mert mindig szerelőnél van! :D Na ezek is zavarnak!

Na mindegy a lényeg a lényeg ha elmegy elmegy az autó ha nem akkor használom és kész! :D Azért köszi hogy az árakkal nem húztak le ebben legalább megnyugodtam! :franko:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.04.29. 13:35 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2011.05.28. 14:49
Hozzászólások: 2433
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 259 alkalommal
Kapott köszik: 358 alkalommal
Széria kód: F01
Motor tipusa: 40D
Évjárata: 2010
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Az árakkal még elvagyok de zavaró, hogy idén közel 600 ezernél járok :D " tudom ha majomra van legyen banánra is " de ha bele gondolok tavaly jó ha mentem az autóval 7 ezer km. El is szeretném adni és volt pár komoly érdeklődő de nem tudom megmutatni mert mindig szerelőnél van! :D Na ezek is zavarnak!

Ha valaki érdeklődik, akkor vidd egyből a szervízbe a leendő vásárlót! :facepalm: :-D (ott legalább alá is tud nézni, stb.)

Egy korosodó autód van neked is, ráadásul egy (állítólag) betegebb szériából. Sajnos, ebbe a korban kezd el halódni minden, elöregszik, elfárad, stb.

_________________
Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól oda b*..ol az ásóval, aztán haladsz tovább.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek leslie az itt látható tagok köszönték meg: tökmöc
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.04.29. 14:12 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2012.09.29. 22:26
Hozzászólások: 1225
Tartózkodási hely: Siófok-Ausztria
Adott köszi: 92 alkalommal
Kapott köszik: 57 alkalommal
Széria kód: E61
Motor tipusa: M57D30O2
Évjárata: 2006
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
leslie írta:
Az árakkal még elvagyok de zavaró, hogy idén közel 600 ezernél járok :D " tudom ha majomra van legyen banánra is " de ha bele gondolok tavaly jó ha mentem az autóval 7 ezer km. El is szeretném adni és volt pár komoly érdeklődő de nem tudom megmutatni mert mindig szerelőnél van! :D Na ezek is zavarnak!

Ha valaki érdeklődik, akkor vidd egyből a szervízbe a leendő vásárlót! :facepalm: :-D (ott legalább alá is tud nézni, stb.)

Egy korosodó autód van neked is, ráadásul egy (állítólag) betegebb szériából. Sajnos, ebbe a korban kezd el halódni minden, elöregszik, elfárad, stb.



Szerintem rosszabb állapotban van már most mint a te E39-ed amivel kijöttél. Egyre jobban tetszenek azok és az E46 abbol is 330i. Igen mondtam nekik de nem tetszett nekik, hogy szerelönél volt az auto es ezert el sem jottek. :facepalm:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.06.09. 12:36 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2009.06.26. 00:00
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Kerepes
Adott köszi: 229 alkalommal
Kapott köszik: 281 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 530D
Évjárata: 2002
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok!

Ma elvitték az E39-et, így véget ért egy tíz évig tartó időszak az életemben.
Valahogy úgy érzem, én soha sem voltam BMW mániákus, csak E39 fan.
17 éves volt az autó, ez volt a családi jármű, már lépnem kellett. Rengeteg
szép emlékem fűződik hozzá, és nagyon sokat is tanultam mellette, vele.
Nélküle nem ismerném a wds, dis, inpa szavak jelentését, most egy kicsit fáj,
majdnem integettem, amikor vitték, a kisfiam pedig sírt, pontosan tudta, mit jelentett nekem.
Remélem jó kezekbe került, az új tulajdonos nem ért az autókhoz, szerintem hiába próbáltam
elmagyarázni, mit jelent egy E39-et birtokolni, elvakította a BMW logó és a felszereltség,
remélem nem bánja meg. Muhaati elérhetőséget minden esetre megadom neki.
Azért nem tűnök el, eddig sem voltam túl aktív, de amiben tudok, segítek, tapasztalat van bőven.
Maradt egy csomó dolog az autóhoz, ezeket majd a megfelelő topikban megemlítem.

Üdv mindenkinek
Zoli


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek odus az itt látható tagok köszönték meg: 7 Bandi1978, bendegúz, Bor3sz, dreizwanzig, lacir1, muhaati, NagyMatyas
Értékelés: 33.33%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.06.17. 18:53 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2014.03.27. 19:18
Hozzászólások: 58
Tartózkodási hely: Iron County
Adott köszi: 19 alkalommal
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: M57D30
Évjárata: 1999
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok!
Segítségetekre lenne szükségem, '99-es 30D, menet közben (üzem meleg) 1500-2200-as tartományban, egyenletes gázadásnál néha ránt egyet az autó mintha meg akarna indulni, kb 1mp-ig. Mi lehet a gondja vagy járt már valaki így? első ránézésre a vákum csövek rendben, nem füstöl és megy is ahogy kell... Válaszokat előre is köszönöm!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.07.02. 16:04 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2019.07.02. 15:59
Hozzászólások: 1
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Széria kód: ?
Motor tipusa: ?
Évjárata: ?
Kivitele: ?
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok! Nem találtam témát ahhoz a problémához ami nekem van , mipedig hogy a csomagtér alja, ami fedi a pótkereket, beragadt. Nem tudom kinyitni kulccsal, elforog mind2 irányba , de nem engedi. Erre esetleg van valami megoldásotok ?

Köszi :) :franko:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.07.20. 21:05 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2009.09.26. 00:00
Hozzászólások: 373
Adott köszi: 60 alkalommal
Kapott köszik: 37 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M54
Évjárata: 2003
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok,

Nem tudom, jó helyen kérdem-e, megbízható minőséggel tudtok-e ajánlani üvegfóliázót Szeged-Kkmet-Bp tengelyen?

Segítségeteket köszönöm,

Papi


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.08.10. 12:05 
Offline
Törzsvendég
Törzsvendég
Avatar

Csatlakozott: 2015.11.13. 11:59
Hozzászólások: 516
Tartózkodási hely: Debrecen
Adott köszi: 316 alkalommal
Kapott köszik: 100 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M52B28
Évjárata: 1998
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Hogy miket nem lehet kapni újabban:
Hanggenerátor
Kíváncsi vagyok mikor kerül elő az első Aygo, Matiz, iOn, C1, i3, 107 vagy akár Lupo egy ilyen ketyerével... :D
Gyanítom rövidesen...
:taps:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Bandi1978 az itt látható tagok köszönték meg: attila94
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.08.11. 21:25 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2011.05.28. 14:49
Hozzászólások: 2433
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 259 alkalommal
Kapott köszik: 358 alkalommal
Széria kód: F01
Motor tipusa: 40D
Évjárata: 2010
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Bandi1978 írta:
Hogy miket nem lehet kapni újabban:
Hanggenerátor
Kíváncsi vagyok mikor kerül elő az első Aygo, Matiz, iOn, C1, i3, 107 vagy akár Lupo egy ilyen ketyerével... :D
Gyanítom rövidesen...
:taps:


Elég vaskos ára van, ezért nem hinném, hogy elterjed kis hazánkban.

_________________
Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól oda b*..ol az ásóval, aztán haladsz tovább.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.08.31. 10:35 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2018.07.11. 13:50
Hozzászólások: 7
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Széria kód: ?
Motor tipusa: ?
Évjárata: ?
Kivitele: ?
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok.
Érdeklődnék h Dunaújvárosban vagy Székesfehérváron, tudtok-e olyan valakit aki, rendesen kitudja olvasni a hibákat, rendes diagja van?!
Sok szakinál volt már az autó, de senkinek sem vólt megfelelő diagja.
Alany : E39 530da fl 193Ps 2000evj.
Válaszotokat köszönöm.
További szép napot mindenkinek


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.10.06. 20:49 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.17. 00:00
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Bp.
Adott köszi: 17 alkalommal
Kapott köszik: 9 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 535iA
Évjárata: 1999
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok!

Elég rég jártam már erre mivel már jó ideje nincs meg az autó sajnos :( Ma a régi képeket nézegettem, nosztalgiáztam, és gondoltam rákérdezek, hogy esetleg nem-e fórumtárs vásárolta azóta meg az autót. A rendszám INY-300. Ha esetleg közületek való a jelenlegi tulaja leírhatná, hogy szolgál a kocsi stb.

_________________
Üdv,
Dani


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.10.07. 09:18 
Offline
Törzsvendég
Törzsvendég
Avatar

Csatlakozott: 2015.11.13. 11:59
Hozzászólások: 516
Tartózkodási hely: Debrecen
Adott köszi: 316 alkalommal
Kapott köszik: 100 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M52B28
Évjárata: 1998
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
mayer015 írta:
Sziasztok!

Elég rég jártam már erre mivel már jó ideje nincs meg az autó sajnos :( Ma a régi képeket nézegettem, nosztalgiáztam, és gondoltam rákérdezek, hogy esetleg nem-e fórumtárs vásárolta azóta meg az autót. A rendszám INY-300. Ha esetleg közületek való a jelenlegi tulaja leírhatná, hogy szolgál a kocsi stb.

A műszaki fotók alapján lehet, hogy nincs rossz kezekben, bár a szerkezeti állapot nem látszik ugye.
Gyerekszállító is lett, egy pixelhiba javítás is ráférne, és egy színre fújt balos tükörburkolat, meg egy rendszámcsere is.
Gázosított :(


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.10.07. 14:08 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.17. 00:00
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Bp.
Adott köszi: 17 alkalommal
Kapott köszik: 9 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 535iA
Évjárata: 1999
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Bandi1978 írta:
mayer015 írta:
Sziasztok!

Elég rég jártam már erre mivel már jó ideje nincs meg az autó sajnos :( Ma a régi képeket nézegettem, nosztalgiáztam, és gondoltam rákérdezek, hogy esetleg nem-e fórumtárs vásárolta azóta meg az autót. A rendszám INY-300. Ha esetleg közületek való a jelenlegi tulaja leírhatná, hogy szolgál a kocsi stb.

A műszaki fotók alapján lehet, hogy nincs rossz kezekben, bár a szerkezeti állapot nem látszik ugye.
Gyerekszállító is lett, egy pixelhiba javítás is ráférne, és egy színre fújt balos tükörburkolat, meg egy rendszámcsere is.
Gázosított :(


Igen láttam őket. Régen sokkal szebb volt a motortere, aki tőlem vette ő mondta, hogy gázosítva lesz :( Most így átnéztem a piacot mik vannak, de olyan felszereltséggel mint ami ez enyém volt nem igazán találni. Vagy ha van is kint németbe akkor már elég kemény ára van. Amire kíváncsi lennék a műszaki állapot főleg a motor. Amióta eladtam belerohant közel 140000 kilométer. Anno nálam szét lett szedve a blokk egy hengerfej tőmítés átégés miatt, és kapott utána minden jót. Új hidrotökéket, új vezérműkerekeket, láncokat stb.

_________________
Üdv,
Dani


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.12.23. 13:50 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2008.01.29. 01:00
Hozzászólások: 208
Tartózkodási hely: Veszprém megye
Adott köszi: 99 alkalommal
Kapott köszik: 63 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 528i
Évjárata: 1998
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Boldog,Meghitt Karácsonyi Ünnepeket Kívánok,minden klubtársnak és családjának! :kari


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek lacir1 az itt látható tagok köszönték meg: 4 Bandi1978, muhaati, NagySándor, Schnitzer
Értékelés: 19.05%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.12.23. 15:51 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2014.09.03. 19:53
Hozzászólások: 234
Tartózkodási hely: Kiskőrös
Adott köszi: 118 alkalommal
Kapott köszik: 55 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525D
Évjárata: 2003
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Békés Boldog Karácsonyt! :kari :buek :bayan


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek NagySándor az itt látható tagok köszönték meg: 3 Bandi1978, lacir1, Schnitzer
Értékelés: 14.29%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.12.24. 11:23 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2015.04.16. 21:28
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Pécs
Adott köszi: 177 alkalommal
Kapott köszik: 74 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M52/TU
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
:kari Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Minden Kedves Márkatársnak! :kari


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek FuReady az itt látható tagok köszönték meg: 4 Bandi1978, lacir1, NagySándor, Schnitzer
Értékelés: 19.05%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2019.12.24. 15:34 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2007.12.15. 01:00
Hozzászólások: 1230
Adott köszi: 290 alkalommal
Kapott köszik: 309 alkalommal
Széria kód: E53
Motor tipusa: 306D2
Évjárata: 2005
Kivitele: SAV
Blog: Blog megtekintése (0)
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok mindenkinek.
:kari :miki :lol:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Schnitzer az itt látható tagok köszönték meg: 2 lacir1, NagySándor
Értékelés: 9.52%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2020.02.08. 13:46 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2015.09.15. 09:55
Hozzászólások: 18
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: E39
Motor tipusa: M54B25
Évjárata: 2001
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok márkatársak!
Az alany egy 525iA imádom meg minden de valahogy ez a rozsda téma elvette a kedvemet most. Tudom hogy az auto serulesmentes en hoztam be 5 evvel ezelott nemetorszagból elso tulajtol aki konnyes szemekkel valt meg tőle. Vigyaztam ra mindig de teny hogy sokat van az autó kint az utcán télen nyaron.
Viszont
-beszakadt a hátsó küszöb most télen mikor ment fel a teli szet
- csomagtartonal a nyitónál és a rendszámtabla világitas lampánál
-középen a csomagtartó alatti rész
-két hátsó sárvedőív

A kerdésem az lenne hogy ha megcsináltatom ezek mennyire jöhetnek vissza?
Kerlek segítsetek mert nagyon szeretem ezt az autót de ez nem kevés pénz és nem akarom hogy 1-3 év mulva visszajöjjenek a gondok.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 25847 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1288, 1289, 1290, 1291, 1292, 1293  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot], Google [Bot] valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Booking.com

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

Az E39.hu egy privát rajongói oldal ami nincs semilyen kapcsolatba a BMW AG-val és leányvállalataival. A BMW név, jelzés, M csíkos logó és a kerek logó mind az X3, X5 és X6 megjelölés amit a honlapon használunk a BMW AG tulajdona.

© 2009 E39.hu. All rights reserved. E39.HU is a private enthusiast site not associated with BMW AG. The BMW name, marks, M stripe logo, and Roundel logo as well as X3, X5 and X6 designations used in the pages of this Web Site are the property of BMW AG. This web site is not sponsored or affiliated in any way with BMW AG or any of its subsidiaries.

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások szerzőik tulajdonai, minden más tartalom: © 2006-2014 E39 Klub.




VigLink badge
Free xml sitemap generator