* *
Pontos idő: 2024.03.28. 21:09

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 25847 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1270, 1271, 1272, 1273, 1274, 1275, 1276 ... 1293  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.01.22. 11:09 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2015.08.07. 10:36
Hozzászólások: 949
Tartózkodási hely: Ingolstadt / Budapest
Adott köszi: 194 alkalommal
Kapott köszik: 100 alkalommal
Széria kód: E61
Motor tipusa: 535d
Évjárata: 2007
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
kovessyroli írta:
Most már 100% biztos, hogy megbolondultam.

E60 -ra, meg E65-re vágyom :facepalm:

Tudom, hogy betegágyak, elszakadnak a csomagtérajtó átvezetők, eldugulnak a DPF-ek, elszáll a navimodul, szétmegy a telefonmodul, hámlik a borítás, nem is rendes bőrből van az ülése, baxakszik a rádiója és a centrálzár távirányítója, elromlik a tetőablaka, megeszi a termosztátokat, nem mutatja normálisan a vízhőfokot, olyan buta a középkonzolja, hogy az 5 éves unokaöcsém - akinek semmi kézügyessége nincs - szebbet rajzol zsírkrétával, az ablakemelő gombjai egy alkartörött és rosszul összeforrt csontú embernek esnek kézre, és még...........nem írok többet, mert a fórum fele már ennyi után is ignorálni fogja velem a kapcsolattartást.

DE!
Egy világos ezüst E60 M-Pakettel az annyira szép, hogy képes lennék a fentieket elfeledve pusztán - mint egy nő - a szépség alapján dönteni.

Föltettem a lomjaimat a használtautó topikba, aki tud , segítsen, hogy teljesüljön az új vágyam. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A kormány után szabadon: ez a Kövessy-terv :roker:

nekem is pont ez a ket kiszemelt tipusom :D Sajna mindenkeppen touring kell. Illetve nem sajna, mert az e61 nekem jobban tetszik, mint az e60 - viszont igy az e65 kiesik. Illetve aszonta az asszony, hogy ha megvesszuk az e61-et akkor ha ugy van a matek, akkor megvehetem az e65 hobbiautomat :) Abbol nekem a facelift elotti a kiszemelt, 45i motorral. Igazabol en eljarnek meg az e39-cel es megvennem melle az e65-ot, de az asszony nem engedi :D :D :D :D

_________________
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 


 
Hozzászólás adatai
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.01.22. 11:53 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2007.08.27. 00:00
Hozzászólások: 2505
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Adott köszi: 147 alkalommal
Kapott köszik: 393 alkalommal
Széria kód: E65
Motor tipusa: 730d
Évjárata: 2003
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
dreizwanzig írta:
:D :D :D :D



Na.....hosszas gondolkodás, fejben kalkulálás után úgy döntöttem, hogy nekem.................... :roll:[/quote]


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kovessyroli 2018.03.07. 19:04-kor.

Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.01.22. 12:06 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2015.08.07. 10:36
Hozzászólások: 949
Tartózkodási hely: Ingolstadt / Budapest
Adott köszi: 194 alkalommal
Kapott köszik: 100 alkalommal
Széria kód: E61
Motor tipusa: 535d
Évjárata: 2007
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
kovessyroli írta:
dreizwanzig írta:
nekem is pont ez a ket kiszemelt tipusom :D Sajna mindenkeppen touring kell. Illetve nem sajna, mert az e61 nekem jobban tetszik, mint az e60 - viszont igy az e65 kiesik. Illetve aszonta az asszony, hogy ha megvesszuk az e61-et akkor ha ugy van a matek, akkor megvehetem az e65 hobbiautomat :) Abbol nekem a facelift elotti a kiszemelt, 45i motorral. Igazabol en eljarnek meg az e39-cel es megvennem melle az e65-ot, de az asszony nem engedi :D :D :D :D



Na.....hosszas gondolkodás, fejben kalkulálás után úgy döntöttem, hogy nekem marad az E39 25d.
Kell egy kis pénzt tartalékolnom arra az esetre, ha véletlenül mégis a Fidesz győz - és nem a Jobbik, aki megígérte, hogy a román és szlovén minta alapján történik meg a devizahitelek tényleges elszámolása - és a bank egyszer csak kopogtat az ajtón.
2,4mft-ot vettünk fel, 3,3mft-at fizettünk vissza és még 4,7mft-ot kérnek.
Csak arra nem jövök rá, hogy a 156Ft/CHF árfolyamon felvett hitelt, ha átváltom 280Ft/CHF-re, akkor hogyan háromszorozódik meg a tartozás? :roll:

Hat ezt a banki dolgot sajnos nem tudom, hogyan jott ki, de szerintem a vilagon nincs meg egy ember, aki el tudja mondani. Mint tudjuk a bankar es a kozgazdasz a leghitvanyabb szakmak es embertipusok, miattuk tartunk most ott, ahol tartunk.

Szerencsere pillanatnyilag nem erint ez a dolog es remelem mar nem is fog. Sok ev kuszkodes es szenvedes utan sikerult dobbantanom es ha ugy alakul, akkor soha tobbet nem megyek haza. Ha nem jottem volna ki, akkor most nem azon fajna a fejem, hogy e61-et vegyek-e vagy sem, hanem, hogy vajon mi lesz az eletemmel, ha ezek a szemetek mar megint nyernek, marpedig nyerni fognak. Na mindegy, nem akarok ebbe belemenni. Minden esetre sajnalom azokat, akik hasonlo cipoben jarnak mint te, azert meg meg jobban sajnalom, mert semmi kiutat nem latok, nem mondhatnank, hogy majd jobb lesz...

_________________
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek dreizwanzig az itt látható tagok köszönték meg: NagyMatyas
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.01.22. 15:54 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2011.11.06. 15:49
Hozzászólások: 1568
Tartózkodási hely: BP XIII.
Adott köszi: 6 alkalommal
Kapott köszik: 204 alkalommal
Széria kód: E70
Motor tipusa: 35D
Évjárata: 2010
Kivitele: SAV
Blog: Blog megtekintése (2)
Skacok, help me please.

E46 330D 204 lovashoz (2003) milyen számú/végződésű porlasztó való? Nem vagyok gép előtt és nagyon fontos lenne. Kiderült a turpisság és fel kell hívnom a Kaszá(s)t :facepalm: :mrgreen:

_________________
Trust is good, control is better!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.01.22. 18:25 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2011.11.06. 15:49
Hozzászólások: 1568
Tartózkodási hely: BP XIII.
Adott köszi: 6 alkalommal
Kapott köszik: 204 alkalommal
Széria kód: E70
Motor tipusa: 35D
Évjárata: 2010
Kivitele: SAV
Blog: Blog megtekintése (2)
Idézet:
E46 330D 204 lovashoz (2003) milyen számú/végződésű porlasztó való? Nem vagyok gép előtt és nagyon fontos lenne. Kiderült a turpisság és fel kell hívnom a Kaszá(s)t :facepalm: :mrgreen:


Na megnéztem, elvileg 661-es leszek.

Kép

_________________
Trust is good, control is better!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.02.10. 15:40 
Offline
Moderátor
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2012.09.07. 21:49
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Pásztó / Nógrád megye
Adott köszi: 74 alkalommal
Kapott köszik: 299 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M57 M62
Évjárata: 2002
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (4)
Tisztelt Klubtagok.
Megkezdődtek az egyeztetések a IV. talival kapcsolatban.
Pár felmerülő kérdésre válasz:

-Igen, lesz IV. találkozó is!

-2018.07.28.án

-A szokásos helyen igen. Pásztó Strand!

-Nem , még nem lehet jegyet venni, mert még nem kaptam meg az áment a város vezetéstől!

-Igen, kicsit nehezebb, mivel választások, stb most lesz, szóval igen csak szarnak a találkozóra, de mindent megteszek, hogy mielőbb választ kapjak!

-Igen, ettől függetlenül tervezd be naptáradba. :roker:

:nyelves:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kanyobence az itt látható tagok köszönték meg: Gallaca
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.02.10. 18:36 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.15. 11:33
Hozzászólások: 5768
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Adott köszi: 819 alkalommal
Kapott köszik: 1843 alkalommal
Széria kód: E63
Motor tipusa: N63B48tu
Évjárata: 2006
Kivitele: Coupe
Blog: Blog megtekintése (2)
kanyobence írta:
Tisztelt Klubtagok.
Megkezdődtek az egyeztetések a IV. talival kapcsolatban.
Pár felmerülő kérdésre válasz:

-Igen, lesz IV. találkozó is!

-2018.07.28.án

-A szokásos helyen igen. Pásztó Strand!

-Nem , még nem lehet jegyet venni, mert még nem kaptam meg az áment a város vezetéstől!

-Igen, kicsit nehezebb, mivel választások, stb most lesz, szóval igen csak szarnak a találkozóra, de mindent megteszek, hogy mielőbb választ kapjak!

-Igen, ettől függetlenül tervezd be naptáradba. :roker:

:nyelves:

Már épp reklamálni akartam. :nyelves:

_________________
Ha gyári új, utángyártott vagy bontott alkatrészre van szükséged, kattints ide!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.02.10. 20:55 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2007.08.27. 00:00
Hozzászólások: 2505
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Adott köszi: 147 alkalommal
Kapott köszik: 393 alkalommal
Széria kód: E65
Motor tipusa: 730d
Évjárata: 2003
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Tegnap regisztrálás, NKH, eredetiségvizsgálat, okmányiroda után végre forgalomba helyeztem az 525d-t.
Eddig csak - rendszám hiányában - 100m-t mertem vele menni a ház előtt, úgyhogy gyakorlatilag ma mentem vele először hivatalosan.

Mentem vele 60km-t , csak úgy a városban, kicsit kint, és tényként kell megállapítanom:
EZ MÉG MINDIG EGY KURVA JÓ AUTÓ :taps:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kovessyroli az itt látható tagok köszönték meg: 3 eddy, Gallaca, lacir1
Értékelés: 14.29%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.02.10. 21:14 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.15. 11:33
Hozzászólások: 5768
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Adott köszi: 819 alkalommal
Kapott köszik: 1843 alkalommal
Széria kód: E63
Motor tipusa: N63B48tu
Évjárata: 2006
Kivitele: Coupe
Blog: Blog megtekintése (2)
kovessyroli írta:
Tegnap regisztrálás, NKH, eredetiségvizsgálat, okmányiroda után végre forgalomba helyeztem az 525d-t.
Eddig csak - rendszám hiányában - 100m-t mertem vele menni a ház előtt, úgyhogy gyakorlatilag ma mentem vele először hivatalosan.

Mentem vele 60km-t , csak úgy a városban, kicsit kint, és tényként kell megállapítanom:
EZ MÉG MINDIG EGY KURVA JÓ AUTÓ :taps:

Nem voltál pipa az újdonsült eredetvizsgálat miatt? Én azért ultraideges voltam Januárban a frissen kieszelt lehúzás miatt. :doglotlo:

_________________
Ha gyári új, utángyártott vagy bontott alkatrészre van szükséged, kattints ide!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.02.10. 21:29 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2015.03.02. 21:51
Hozzászólások: 203
Tartózkodási hely: Graz
Adott köszi: 22 alkalommal
Kapott köszik: 53 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M57D30
Évjárata: 2002
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
kanyobence írta:
Tisztelt Klubtagok.
Megkezdődtek az egyeztetések a IV. talival kapcsolatban.
Pár felmerülő kérdésre válasz:

-Igen, lesz IV. találkozó is!

:roker:

A tavalyiról a videót mikorra várhatjuk? :lol:

_________________
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.02.10. 22:07 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2007.08.27. 00:00
Hozzászólások: 2505
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Adott köszi: 147 alkalommal
Kapott köszik: 393 alkalommal
Széria kód: E65
Motor tipusa: 730d
Évjárata: 2003
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Gallaca írta:
kovessyroli írta:
Tegnap regisztrálás, NKH, eredetiségvizsgálat, okmányiroda után végre forgalomba helyeztem az 525d-t.
Eddig csak - rendszám hiányában - 100m-t mertem vele menni a ház előtt, úgyhogy gyakorlatilag ma mentem vele először hivatalosan.

Mentem vele 60km-t , csak úgy a városban, kicsit kint, és tényként kell megállapítanom:
EZ MÉG MINDIG EGY KURVA JÓ AUTÓ :taps:

Nem voltál pipa az újdonsült eredetvizsgálat miatt? Én azért ultraideges voltam Januárban a frissen kieszelt lehúzás miatt. :doglotlo:


Alapjában lehettem volna az, de ugye minden relatív:

- az X3 átírásával megbíztam egy bennfenntest, aki 1 nap alatt elintézett mindent még tavaly, de valami 450eft-ot fizettem :doglotlo:
- most tréleren elvitettem az autót, ez volt 10 rugó, majd én akartam sorban állni, de megint gondok vannak a fejemmel, ezért ott a vizsgasoron kerestem egy átirósembert, és otthagytam nála a kocsit - papírokat (vagány vagyok, mi? :facepalm: )
- hazajöttem, ágybafekvés Frontin Rivotril, minden játszik
- délután hív az ember, hogy honosítás ok, február 10-ig be kell okmányozni
- este 18 órakor tudunk érte menni az E rendszámos emberrel, amikor hív az átírós, hogy ne menjek, mert ő fog jönni, és lábon elhozza
- 19 órakor hívom, hogy merre jár, mire közli, hogy eltűntek a kocsim papírjai, és azt keresik órák óta
- másnap hívom, nincs meg, eltűnt minden papír, elvitték, kiesett, stb.
- már csak 3 nap van febr. 10-ig, papírok ugye nincsennek
- este hív, megvan a papír, Kanizsán volt egy embernél, de visszavitte Zalaegerszegre
- az átírós ember elhozta nekem az autót, elnézést kért, és nem fogadott el pénzt :franko:
- hogy leszálljak a szopórollerről, megbíztam itt egy újabb átírós ember, aki 2 nap múlva febr.09-én hozta a papírokat, rendszámot, stb, és jattal együtt fizettem neki 230eft-ot
- 525d összesen 250eft-ból megállt , így a 450eft-hoz képest még örültem is kicsit
- de azért kapja be OV, az állam, a kormány, a fidesz, a minisztérium, és még ha egy utolsót kívánhatok Demeter Márta is (hogy legalább valami szép is legyen benne) emiatt a plusz regisztrációs szopatás miatt


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.02.11. 03:58 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.15. 11:33
Hozzászólások: 5768
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Adott köszi: 819 alkalommal
Kapott köszik: 1843 alkalommal
Széria kód: E63
Motor tipusa: N63B48tu
Évjárata: 2006
Kivitele: Coupe
Blog: Blog megtekintése (2)
kovessyroli írta:
Gallaca írta:
kovessyroli írta:
Tegnap regisztrálás, NKH, eredetiségvizsgálat, okmányiroda után végre forgalomba helyeztem az 525d-t.
Eddig csak - rendszám hiányában - 100m-t mertem vele menni a ház előtt, úgyhogy gyakorlatilag ma mentem vele először hivatalosan.

Mentem vele 60km-t , csak úgy a városban, kicsit kint, és tényként kell megállapítanom:
EZ MÉG MINDIG EGY KURVA JÓ AUTÓ :taps:

Nem voltál pipa az újdonsült eredetvizsgálat miatt? Én azért ultraideges voltam Januárban a frissen kieszelt lehúzás miatt. :doglotlo:


Alapjában lehettem volna az, de ugye minden relatív:

- az X3 átírásával megbíztam egy bennfenntest, aki 1 nap alatt elintézett mindent még tavaly, de valami 450eft-ot fizettem :doglotlo:
- most tréleren elvitettem az autót, ez volt 10 rugó, majd én akartam sorban állni, de megint gondok vannak a fejemmel, ezért ott a vizsgasoron kerestem egy átirósembert, és otthagytam nála a kocsit - papírokat (vagány vagyok, mi? :facepalm: )
- hazajöttem, ágybafekvés Frontin Rivotril, minden játszik
- délután hív az ember, hogy honosítás ok, február 10-ig be kell okmányozni
- este 18 órakor tudunk érte menni az E rendszámos emberrel, amikor hív az átírós, hogy ne menjek, mert ő fog jönni, és lábon elhozza
- 19 órakor hívom, hogy merre jár, mire közli, hogy eltűntek a kocsim papírjai, és azt keresik órák óta
- másnap hívom, nincs meg, eltűnt minden papír, elvitték, kiesett, stb.
- már csak 3 nap van febr. 10-ig, papírok ugye nincsennek
- este hív, megvan a papír, Kanizsán volt egy embernél, de visszavitte Zalaegerszegre
- az átírós ember elhozta nekem az autót, elnézést kért, és nem fogadott el pénzt :franko:
- hogy leszálljak a szopórollerről, megbíztam itt egy újabb átírós ember, aki 2 nap múlva febr.09-én hozta a papírokat, rendszámot, stb, és jattal együtt fizettem neki 230eft-ot
- 525d összesen 250eft-ból megállt , így a 450eft-hoz képest még örültem is kicsit
- de azért kapja be OV, az állam, a kormány, a fidesz, a minisztérium, és még ha egy utolsót kívánhatok Demeter Márta is (hogy legalább valami szép is legyen benne) emiatt a plusz regisztrációs szopatás miatt


Széép!

Akkor én is leírom. hosszú lesz! :mrgreen:

Én nem akartam magam elintézni, van egy erre rendszeresített emberke a Vas Gerebenben, 645-nél mindent intézett, csak a vizsgasoron kellett végigvinnünk az autót, du visszamentem a rendszámért.
Felhívtam csütörtökön, hétfőre adott időpontot. Reggel 5-re odavittük a kocsit, én lábon szoktam menni velük, beadtam neki a papírokat, vártunk. 6 körül beálltunk a sorba, araszolás szüttyögés, mindenki ráér marhára. 6-7 kocsi volt előttünk. 7 óra magasságán beértem az ajtóba, fényképezés, nézegetés, vizsgabiztos: "jaaa jobkormányos, miért én kaptam ezt a szart!"
15 perc álldogálás, jön a mókus, tolassunk ki, nincs típus a gépbe, ilyen autó nem létezik, nem volt még, fel kell vinni a rendszerbe, nincs mi alapján tolják a soron. "Írtak emailt, ha megjön a válasz/engedély, akkor visszajöhetünk a sorra. Vagy kb félkilenc, de lehet, hogy csak délután. Mondtam, hogy ez egy szar!" ANYÁÁÁÁD!
Na mondom a közigazgatási dolgozók 8-kor kezdenek kávézni, aztán valamikor majd ráérnek dolgozni, tuti ideszáradunk.
fél9-kor kimentem megkérdezni a szarozós embert, hogy jelzi a rendszer a választ, vagy nézni kell? "Nézni kell, mindjárt bemegy megnézi, mert még nem nézte. Mi az mennék már?" (ÁÁÁ dehogy!) Menjek be nyugodtan az ügyfélváróba, majd bejön és kurjant ha megvan.
9 után pár perccel jön a fogadott emberem, hogy megjött az engedély álljak a sorba.
A soron történteket nem írom le. :mrgreen: A fékem tökéletes volt, azt láttam! Kézifék is! Megcsináztam. :wink:
Annyit, hogy utánam jött egy német rendszámos jóképességű mazda6, arról előbb a helyszínen leverték a küszöböt, aztán kib..ták mint macskát sz@rni a sorról, lóvé, protekció ide vagy oda. És az én autóm, ami gyakorlatilag szalonállapotú kívül, belül, a szar? "Mert jobbos, és úgyis 1 hónapon belül TK-ra töröm!!!"(by vizsgabiztos) :doglotlo:
Végigért a soron, kiálltunk. Jön az ember, adja a papírokat, akkor 55e lesz, viszlát! WTF? Többi? ÁÁÁ ő erre már nem ér rá, már csak a vizsgát csinálja, de ad kontaktokat, 5e, a regadós díja, 5e az okmányirodásé. B+
Kapu mellett balra, (vadonatúj) lakókocsi kopogtassak be, hivatkozzak rá, megcsinálják. Mentem, tényleg! 260e a regadó +5e ft ügyintézés. Hívnak ha kész, kb. 2.5 óra. OK!
Visszamentem a fogadott emberhez az okmányirodás kontaktért.
Jaaaaa menjek még, csináltassak eredetvizsgát, mert januártól kötelező külföldről behozott autóra is, anélkül nincs papírozás. WTF? Eredetvizsga? eztnemhiszemel...
B+ most adtam le minden papírt a regadóhoz, akkor hogyan? Menjek kérdezzem meg, itt balra az utcában, hogy megcsinálják-e másolt iratokkal! Futás megkérdezni, mielőtt a regadós elmegy a papírokkal!
Megcsinálják, hozzam a kocsit, másolatokat, kicsit várni kell! ----Van más választásom?---- Mondanom sem kell, hogy óriási biznisz lehet most ott az eredetvizsga, egymásnak adtuk a kilincset azokkal, akik előttem, utánam voltak a vizsgasoron...
Futás vissza a regadóshoz a lakókocsiba, még nem ment el, másolatok pipa!
Eredetvizsgára beáll, kb fél óra, megvan. Nem lehettem ott. Úgy kaptam vissza a kocsit, hogy a VIN kód ki volt íratva a műszerfalon. A kis hamisak! 20e
Van 2 óra még a regadóhoz, elküldtem a Fiam haza a hatossal, odaadtam neki az eredetvizsgás papírt, hogy legyen nála valami dokument, "majd megyek én is, addig kajálunk otthon!"
3km-t mentem, telefon, kész a regadó! 1 óra sem telt el! B+ a papírok már majdnem otthon, anélkül nincs okmányiroda! :facepalm:
Emberem a Vas Gerebenben az okmányirodás kontakttal. Haza papírokért, vissza!
Emberem: menjek vissza az eredetvizsgáshoz, ott lesz az okmányirodás, már látott is minket. 5e-ért elintézi. Mentem, tényleg ott volt, én is láttam előbb őt.
Meghatalmazás, stb. kb 2 óra lesz kb. 195e+6500 az ő illetménye. Mégsem 5e... Mindegy ez már ennyinél... :roll: Hozza a rendszámot, ez a lényeg.
Kiültem a kocsiba, megvárom. 1.5 óra múlva csörög a telefon, okmányirodás. Mondom magamban, ez is hamar ment... Délután 3 volt már, épp azon filóztam, hogy vajon milyen rendszámot kapok...
Semmilyet! Telefonban a hidegzuhany: Gáz van, ilyen kocsi nincs, nem volt még, nem létezik, az okmányiroda nem tudja kiállítani a forgalmit mert előbb kódszótáraztatni kell, be kell vinni a magyar rendszerbe, hogy létezik ilyen autó. Ez kb. 2-3 hónap, annyi volt legutóbb, így inkább visszaad mindent, de nem intézi el. Legutóbbi esetnél már csúnyán beszéltek vele 2 hónap után, neki nem hiányzik, csináljam meg magamnak! Mi a f@..om? Visszaadott mindent... még közölte, hogy legközelebb 2 nyelvű számla kell, mert neki szóltak, hogy az kell. Az volt nála, magyar-angol, ráadásul az angol forgalmin az én nevem volt mint tulajdonos, így nem is kellett volna gyakorlatilag.
Ültem a levemben...Mitévő legyek?
Felhívtam egy másik okmányirodást, ez egy ismerősöm. Megerősített, hogy tényleg így van, már ő is szívott ilyennel, 3 hónap volt. Magyarországon 2 darab ember jogosult beleírni a kódszótárba, ha egyik beteg, stb, akkor feltorlódik a munka, mert a nyomorék csirkelábas hulladékokat egyesével fel kell vinni a rendszerbe és ez okozza a problémát, rengeteg munka van velük.
Na B+, sosem lesz autóm, karácsony előtt jött egy vételi ajánlat, eladtam a 30d-t, ez a büntetés! :facepalm:
Rábeszéltem, hogy némi pénzmagért intézze el, nincs kedvem seggelni az okmányirodában. Azt mondta, hogy megcsinálja barátságból, ingyen, csak annyit tud segíteni, hogy amint megvan a szótárazás, őt azonnal értesítik, nem kell várni, nem ülnek rajta. Ez is valami!
Nyugodt voltam, mint nyúl a hurokban....
Második nap délután eljött a papírokért, elvitte. Adtam egy ötöst, hogy ne érezze, hogy ingyen dolgozik. 5e.
1,5 óra múlva csörög a teló... asszongya:
Bement az okmányirodába, közölték vele, hogy új szelek fújnak, menjen kávézzon de ne menjen messzire, mert kb. 2 óra múlva megvan a szótárazás. Régebben valóban 2-3 hónap volt, de azóta a csirkelábasokkal nincs annyi munka és amúgyis felvettek még 1 embert a jogosultak közé, így már hárman vannak, és cirka 2 óra alatt megvan.
És megvolt! Sikerdíjjal együtt plusz 205e. de nem érdekelt, mert meglett a rendszám...PRGxxx
Az előző okmányirodást azért mondanom sem kell, felhívtam beszélgetni....
Ez a kis kaland nekem 550e-be fájt. :neutral:

Viszont nem bánom én sem, a 645i-hez képest brutális ez az autó... :D
Túl vagyok az első 700km-en, vegyesben 12.4-el eldöcög, nem a sor végén szoktam menni, tanulnom kell a finom gázpedálkezelést mert állandóan villog a sárga középen ha nem vigyázok. :D
Ráadásul biztos forrásból tudom, hogy csak nekem van ilyen az országban. :facepalm:

_________________
Ha gyári új, utángyártott vagy bontott alkatrészre van szükséged, kattints ide!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.02.11. 10:59 
Offline
Moderátor
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2012.09.07. 21:49
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Pásztó / Nógrád megye
Adott köszi: 74 alkalommal
Kapott köszik: 299 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M57 M62
Évjárata: 2002
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (4)
Gallaca írta:
kovessyroli írta:
Gallaca írta:
kovessyroli írta:
Tegnap regisztrálás, NKH, eredetiségvizsgálat, okmányiroda után végre forgalomba helyeztem az 525d-t.
Eddig csak - rendszám hiányában - 100m-t mertem vele menni a ház előtt, úgyhogy gyakorlatilag ma mentem vele először hivatalosan.

Mentem vele 60km-t , csak úgy a városban, kicsit kint, és tényként kell megállapítanom:
EZ MÉG MINDIG EGY KURVA JÓ AUTÓ :taps:

Nem voltál pipa az újdonsült eredetvizsgálat miatt? Én azért ultraideges voltam Januárban a frissen kieszelt lehúzás miatt. :doglotlo:


Alapjában lehettem volna az, de ugye minden relatív:

- az X3 átírásával megbíztam egy bennfenntest, aki 1 nap alatt elintézett mindent még tavaly, de valami 450eft-ot fizettem :doglotlo:
- most tréleren elvitettem az autót, ez volt 10 rugó, majd én akartam sorban állni, de megint gondok vannak a fejemmel, ezért ott a vizsgasoron kerestem egy átirósembert, és otthagytam nála a kocsit - papírokat (vagány vagyok, mi? :facepalm: )
- hazajöttem, ágybafekvés Frontin Rivotril, minden játszik
- délután hív az ember, hogy honosítás ok, február 10-ig be kell okmányozni
- este 18 órakor tudunk érte menni az E rendszámos emberrel, amikor hív az átírós, hogy ne menjek, mert ő fog jönni, és lábon elhozza
- 19 órakor hívom, hogy merre jár, mire közli, hogy eltűntek a kocsim papírjai, és azt keresik órák óta
- másnap hívom, nincs meg, eltűnt minden papír, elvitték, kiesett, stb.
- már csak 3 nap van febr. 10-ig, papírok ugye nincsennek
- este hív, megvan a papír, Kanizsán volt egy embernél, de visszavitte Zalaegerszegre
- az átírós ember elhozta nekem az autót, elnézést kért, és nem fogadott el pénzt :franko:
- hogy leszálljak a szopórollerről, megbíztam itt egy újabb átírós ember, aki 2 nap múlva febr.09-én hozta a papírokat, rendszámot, stb, és jattal együtt fizettem neki 230eft-ot
- 525d összesen 250eft-ból megállt , így a 450eft-hoz képest még örültem is kicsit
- de azért kapja be OV, az állam, a kormány, a fidesz, a minisztérium, és még ha egy utolsót kívánhatok Demeter Márta is (hogy legalább valami szép is legyen benne) emiatt a plusz regisztrációs szopatás miatt


Széép!

Akkor én is leírom. hosszú lesz! :mrgreen:

Én nem akartam magam elintézni, van egy erre rendszeresített emberke a Vas Gerebenben, 645-nél mindent intézett, csak a vizsgasoron kellett végigvinnünk az autót, du visszamentem a rendszámért.
Felhívtam csütörtökön, hétfőre adott időpontot. Reggel 5-re odavittük a kocsit, én lábon szoktam menni velük, beadtam neki a papírokat, vártunk. 6 körül beálltunk a sorba, araszolás szüttyögés, mindenki ráér marhára. 6-7 kocsi volt előttünk. 7 óra magasságán beértem az ajtóba, fényképezés, nézegetés, vizsgabiztos: "jaaa jobkormányos, miért én kaptam ezt a szart!"
15 perc álldogálás, jön a mókus, tolassunk ki, nincs típus a gépbe, ilyen autó nem létezik, nem volt még, fel kell vinni a rendszerbe, nincs mi alapján tolják a soron. "Írtak emailt, ha megjön a válasz/engedély, akkor visszajöhetünk a sorra. Vagy kb félkilenc, de lehet, hogy csak délután. Mondtam, hogy ez egy szar!" ANYÁÁÁÁD!
Na mondom a közigazgatási dolgozók 8-kor kezdenek kávézni, aztán valamikor majd ráérnek dolgozni, tuti ideszáradunk.
fél9-kor kimentem megkérdezni a szarozós embert, hogy jelzi a rendszer a választ, vagy nézni kell? "Nézni kell, mindjárt bemegy megnézi, mert még nem nézte. Mi az mennék már?" (ÁÁÁ dehogy!) Menjek be nyugodtan az ügyfélváróba, majd bejön és kurjant ha megvan.
9 után pár perccel jön a fogadott emberem, hogy megjött az engedély álljak a sorba.
A soron történteket nem írom le. :mrgreen: A fékem tökéletes volt, azt láttam! Kézifék is! Megcsináztam. :wink:
Annyit, hogy utánam jött egy német rendszámos jóképességű mazda6, arról előbb a helyszínen leverték a küszöböt, aztán kib..ták mint macskát sz@rni a sorról, lóvé, protekció ide vagy oda. És az én autóm, ami gyakorlatilag szalonállapotú kívül, belül, a szar? "Mert jobbos, és úgyis 1 hónapon belül TK-ra töröm!!!"(by vizsgabiztos) :doglotlo:
Végigért a soron, kiálltunk. Jön az ember, adja a papírokat, akkor 55e lesz, viszlát! WTF? Többi? ÁÁÁ ő erre már nem ér rá, már csak a vizsgát csinálja, de ad kontaktokat, 5e, a regadós díja, 5e az okmányirodásé. B+
Kapu mellett balra, (vadonatúj) lakókocsi kopogtassak be, hivatkozzak rá, megcsinálják. Mentem, tényleg! 260e a regadó +5e ft ügyintézés. Hívnak ha kész, kb. 2.5 óra. OK!
Visszamentem a fogadott emberhez az okmányirodás kontaktért.
Jaaaaa menjek még, csináltassak eredetvizsgát, mert januártól kötelező külföldről behozott autóra is, anélkül nincs papírozás. WTF? Eredetvizsga? eztnemhiszemel...
B+ most adtam le minden papírt a regadóhoz, akkor hogyan? Menjek kérdezzem meg, itt balra az utcában, hogy megcsinálják-e másolt iratokkal! Futás megkérdezni, mielőtt a regadós elmegy a papírokkal!
Megcsinálják, hozzam a kocsit, másolatokat, kicsit várni kell! ----Van más választásom?---- Mondanom sem kell, hogy óriási biznisz lehet most ott az eredetvizsga, egymásnak adtuk a kilincset azokkal, akik előttem, utánam voltak a vizsgasoron...
Futás vissza a regadóshoz a lakókocsiba, még nem ment el, másolatok pipa!
Eredetvizsgára beáll, kb fél óra, megvan. Nem lehettem ott. Úgy kaptam vissza a kocsit, hogy a VIN kód ki volt íratva a műszerfalon. A kis hamisak! 20e
Van 2 óra még a regadóhoz, elküldtem a Fiam haza a hatossal, odaadtam neki az eredetvizsgás papírt, hogy legyen nála valami dokument, "majd megyek én is, addig kajálunk otthon!"
3km-t mentem, telefon, kész a regadó! 1 óra sem telt el! B+ a papírok már majdnem otthon, anélkül nincs okmányiroda! :facepalm:
Emberem a Vas Gerebenben az okmányirodás kontakttal. Haza papírokért, vissza!
Emberem: menjek vissza az eredetvizsgáshoz, ott lesz az okmányirodás, már látott is minket. 5e-ért elintézi. Mentem, tényleg ott volt, én is láttam előbb őt.
Meghatalmazás, stb. kb 2 óra lesz kb. 195e+6500 az ő illetménye. Mégsem 5e... Mindegy ez már ennyinél... :roll: Hozza a rendszámot, ez a lényeg.
Kiültem a kocsiba, megvárom. 1.5 óra múlva csörög a telefon, okmányirodás. Mondom magamban, ez is hamar ment... Délután 3 volt már, épp azon filóztam, hogy vajon milyen rendszámot kapok...
Semmilyet! Telefonban a hidegzuhany: Gáz van, ilyen kocsi nincs, nem volt még, nem létezik, az okmányiroda nem tudja kiállítani a forgalmit mert előbb kódszótáraztatni kell, be kell vinni a magyar rendszerbe, hogy létezik ilyen autó. Ez kb. 2-3 hónap, annyi volt legutóbb, így inkább visszaad mindent, de nem intézi el. Legutóbbi esetnél már csúnyán beszéltek vele 2 hónap után, neki nem hiányzik, csináljam meg magamnak! Mi a f@..om? Visszaadott mindent... még közölte, hogy legközelebb 2 nyelvű számla kell, mert neki szóltak, hogy az kell. Az volt nála, magyar-angol, ráadásul az angol forgalmin az én nevem volt mint tulajdonos, így nem is kellett volna gyakorlatilag.
Ültem a levemben...Mitévő legyek?
Felhívtam egy másik okmányirodást, ez egy ismerősöm. Megerősített, hogy tényleg így van, már ő is szívott ilyennel, 3 hónap volt. Magyarországon 2 darab ember jogosult beleírni a kódszótárba, ha egyik beteg, stb, akkor feltorlódik a munka, mert a nyomorék csirkelábas hulladékokat egyesével fel kell vinni a rendszerbe és ez okozza a problémát, rengeteg munka van velük.
Na B+, sosem lesz autóm, karácsony előtt jött egy vételi ajánlat, eladtam a 30d-t, ez a büntetés! :facepalm:
Rábeszéltem, hogy némi pénzmagért intézze el, nincs kedvem seggelni az okmányirodában. Azt mondta, hogy megcsinálja barátságból, ingyen, csak annyit tud segíteni, hogy amint megvan a szótárazás, őt azonnal értesítik, nem kell várni, nem ülnek rajta. Ez is valami!
Nyugodt voltam, mint nyúl a hurokban....
Második nap délután eljött a papírokért, elvitte. Adtam egy ötöst, hogy ne érezze, hogy ingyen dolgozik. 5e.
1,5 óra múlva csörög a teló... asszongya:
Bement az okmányirodába, közölték vele, hogy új szelek fújnak, menjen kávézzon de ne menjen messzire, mert kb. 2 óra múlva megvan a szótárazás. Régebben valóban 2-3 hónap volt, de azóta a csirkelábasokkal nincs annyi munka és amúgyis felvettek még 1 embert a jogosultak közé, így már hárman vannak, és cirka 2 óra alatt megvan.
És megvolt! Sikerdíjjal együtt plusz 205e. de nem érdekelt, mert meglett a rendszám...PRGxxx
Az előző okmányirodást azért mondanom sem kell, felhívtam beszélgetni....
Ez a kis kaland nekem 550e-be fájt. :neutral:

Viszont nem bánom én sem, a 645i-hez képest brutális ez az autó... :D
Túl vagyok az első 700km-en, vegyesben 12.4-el eldöcög, nem a sor végén szoktam menni, tanulnom kell a finom gázpedálkezelést mert állandóan villog a sárga középen ha nem vigyázok. :D
Ráadásul biztos forrásból tudom, hogy csak nekem van ilyen az országban. :facepalm:


Pofám leszakad amúgy mik vannak. Ha nem ti mondjátok, írjátok ezeket, azt gondolom, hogy az illető vagy igazi balf*sz, vagy csak szeret nagyot mondani.
Csak ezért mondom ezt, mert nálunk, a senki földjén, hegyi embereknél. Van intézős ember.
A kötelező költségeken felül ő 30-40k-t kér, reggel 6kor lepasszolom a NKH-nal neki a kocsit, minden papirral, majd Du 5-6 körül csörög, hogy rajta van a rendszám, vihetem, kész!
Ezt olyan szinten képzeljétek, hogy bármi megoldható, motorkódos forgalmi, és egyéb amúgy hasznos kis mókolások bene vannak az árban.
Itt ugye haver-cimbora-elvtárs-kollega-sógor mindenki mindenkivel... szinte családi a biznisz!
Ha jövőben ilyen kell szóljatok, menne a bánat az okoskodó majmokhoz , az említett helyekre.
Itt a színmódosításom annó kemény 1 óra alatt megvolt , mire kezembe nyomták az új forgalmit, hogy kályhaezüst helyett már strandkorlátkék... szemle 1500, új forgalmi 6000.
Erre jó vidék, Jucika néni a tanácsnál még sütit is adott amíg száradt a festék a forgalmin.

Szevasztok :)


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kanyobence az itt látható tagok köszönték meg: 2 lacir1, ST1
Értékelés: 9.52%
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.02.11. 11:25 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2007.08.27. 00:00
Hozzászólások: 2505
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Adott köszi: 147 alkalommal
Kapott köszik: 393 alkalommal
Széria kód: E65
Motor tipusa: 730d
Évjárata: 2003
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Kíváncsi lennék mit mondanának, ha betolná az embered a '73-as Bogaramat a sorra úgy, hogy hátul lenne benn egy 150lovas vizes Subaru boxer xD


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.02.11. 13:01 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.15. 11:33
Hozzászólások: 5768
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Adott köszi: 819 alkalommal
Kapott köszik: 1843 alkalommal
Széria kód: E63
Motor tipusa: N63B48tu
Évjárata: 2006
Kivitele: Coupe
Blog: Blog megtekintése (2)
kovessyroli írta:
Kíváncsi lennék mit mondanának, ha betolná az embered a '73-as Bogaramat a sorra úgy, hogy hátul lenne benn egy 150lovas vizes Subaru boxer xD

Nem tudom, megkérdezhetem. :D A vasgerebenben talán tavaly, fejek hullottak, letartóztatások voltak, stb. azért lehet ez a szigor. Mondjuk a mazdáról egy kiscsavarhúzóval verték le a küszöböt, azt ő sem tudta megoldani. :lol: 2 éve a 645-ön elfelejtettem a kéziféket megnézni, a jobb oldalon gyakorlatilag nulla fékhatás volt, az nem okozott gondot. Akkor reggel vittem az autót ugyanígy, du négykor hoztam a papírokat, rendszámot. Igazából itt sem vele volt a baj, ---kivéve, hogy elfelejtette közölni, hogy már nem intézi a papírokat,--- hanem a magyar rendszerrel. Ez a kódszótáras baromság is csak 1.5 éve van, minden új típust fel kell bele vinni. Mindig az első szív,(ez most én voltam) ezt senki nem tudja kikerülni, lehetetlen. Utóbb kiderült, tavaly egy 25i touringos ismerős járt így, az USA-ból érkezett az autó amit megvett, USA alvázszámmal. Ő is fennakadt. 3 hónapot várt a rendszámra.

A 25d-re tokkal vonóval, regadóval volt 250e a forgalombahelyezés?
Asszony "új" 25d-jét kellene forgalomba helyeznem végre a napokban, és kalkulálok.

_________________
Ha gyári új, utángyártott vagy bontott alkatrészre van szükséged, kattints ide!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.02.11. 13:53 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2007.10.01. 00:00
Hozzászólások: 3638
Tartózkodási hely: BUDAPEST Pestlőrinc
Adott köszi: 728 alkalommal
Kapott köszik: 799 alkalommal
Széria kód: F11
Motor tipusa: 530xd
Évjárata: 2011
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (1)
kovessyroli írta:
- hazajöttem, ágybafekvés Frontin Rivotril, minden játszik


Üdv. a klubban !!! :)

_________________
http://www.muha.hu
Nyitva: H-P 8-tól 17-ig Sz.,V, Zárva.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Képtár Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.02.11. 15:17 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2007.08.27. 00:00
Hozzászólások: 2505
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Adott köszi: 147 alkalommal
Kapott köszik: 393 alkalommal
Széria kód: E65
Motor tipusa: 730d
Évjárata: 2003
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
muhaati írta:
kovessyroli írta:
- hazajöttem, ágybafekvés Frontin Rivotril, minden játszik


Üdv. a klubban !!! :)


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Én már csak azt mondom, hogy megy az Üvegtigrisezés:

"Itt mindenki hülye?
Itt?
Mindenki....."


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kovessyroli 2018.02.11. 15:27-kor.

Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kovessyroli az itt látható tagok köszönték meg: 2 lacir1, muhaati
Értékelés: 9.52%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.02.11. 15:25 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2007.08.27. 00:00
Hozzászólások: 2505
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Adott köszi: 147 alkalommal
Kapott köszik: 393 alkalommal
Széria kód: E65
Motor tipusa: 730d
Évjárata: 2003
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Gallaca írta:

A 25d-re tokkal vonóval, regadóval volt 250e a forgalombahelyezés?
Asszony "új" 25d-jét kellene forgalomba helyeznem végre a napokban, és kalkulálok.


Igen, 2002.04.havi.
Honosítva lett 2 nappal a kinti műszaki lejárata előtt, így ez csak 8eft volt nem 40eft.
Nem akartam, hogy szopassanak a soron, inkább a jövő héten elviszem itthon műszakira.
Ez plusz 20eft, de ez itthoni autónál is pont így jöhetett volna.

Tavaly év végén volt egy kósza ötletem Subaru motor beépítéséről, mert árultak egyet komplett itt a közelben, csak ha az belemegy - műszaki után a rendes motor helyére - akkor az újabb műszakira megint lehetne kivenni és a gyárit visszarakni, mert nincs olyan, aki azt így átengedné.
Meg persze örökös autó is maradhatna, amit magamat ismerve pedig nem tudok kijelenteni teljes bizonyossággal.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.02.11. 16:20 
Offline
Moderátor
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2012.09.07. 21:49
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Pásztó / Nógrád megye
Adott köszi: 74 alkalommal
Kapott köszik: 299 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M57 M62
Évjárata: 2002
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (4)
kovessyroli írta:
Kíváncsi lennék mit mondanának, ha betolná az embered a '73-as Bogaramat a sorra úgy, hogy hátul lenne benn egy 150lovas vizes Subaru boxer xD

Mondana egy határozott Nem-et. Azért normál kereteken belül bűvészkedik.
A quad-om papírozása pl már nem játszik. Szóval én is adtam neki megoldhatatlan feladotot.
De az általatok említett szopásoktól mentesen dolgozik, azaz dolgozott eddig... a jövő mindig bizonytalan.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden, amit mondani akarsz...
HozzászólásElküldve: 2018.02.19. 09:14 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2011.05.28. 14:49
Hozzászólások: 2433
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 259 alkalommal
Kapott köszik: 358 alkalommal
Széria kód: F01
Motor tipusa: 40D
Évjárata: 2010
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Megáll az eszem, mi megy némely BMW-s csoportban a Facen..... :?
7-er csoport. Tag kérdezi, hogy kell-e az automata váltóban olajat cserélni és ha igen, milyen időközönként?
Válaszok:
- kell, 50ezrenként
- tök hülyeség, nem kell, az enyémen nem cseréltem és így is tökéletes
- szaki mondta, hogy kell
- ki mondta, hogy kell? faszság, a haszn.utasításban is le van írva, hogy nem kell
- stb.

Szegény kérdező tag, nem lett okosabb.
Továbbá, általános:
- mindenki hülye, csak én nem.....
- én mindent tudok
- ha eltér a véleményed: 1. miért szólsz be? 2. honnan vetted, hülye vagy?

Ennek a Facebook-nak sincs sok értelme.... Megértem, hogy LeviM5 is inkább hagyta a fenébe.

_________________
Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól oda b*..ol az ásóval, aztán haladsz tovább.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek leslie az itt látható tagok köszönték meg: 3 attila94, Bandi1978, jimbi525d
Értékelés: 14.29%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 25847 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1270, 1271, 1272, 1273, 1274, 1275, 1276 ... 1293  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot], Google [Bot] valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Booking.com

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

Az E39.hu egy privát rajongói oldal ami nincs semilyen kapcsolatba a BMW AG-val és leányvállalataival. A BMW név, jelzés, M csíkos logó és a kerek logó mind az X3, X5 és X6 megjelölés amit a honlapon használunk a BMW AG tulajdona.

© 2009 E39.hu. All rights reserved. E39.HU is a private enthusiast site not associated with BMW AG. The BMW name, marks, M stripe logo, and Roundel logo as well as X3, X5 and X6 designations used in the pages of this Web Site are the property of BMW AG. This web site is not sponsored or affiliated in any way with BMW AG or any of its subsidiaries.

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások szerzőik tulajdonai, minden más tartalom: © 2006-2014 E39 Klub.




VigLink badge
Free xml sitemap generator