* *
Pontos idő: 2024.03.28. 10:29

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 6459 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.01.07. 13:08 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2014.09.03. 19:53
Hozzászólások: 234
Tartózkodási hely: Kiskőrös
Adott köszi: 118 alkalommal
Kapott köszik: 55 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525D
Évjárata: 2003
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
morv írta:
NagySándor írta:
Sziasztok,

csináltam egy videót erről a Resler féle cuccról, meg az applikációról. Itt pontosan megmutatok mindent, legalábbis amire eddig rájöttem. Talán így átláthatóbb a dolog.

https://www.youtube.com/watch?v=NlIoV01bUkE
Koszi, jo kis video. Az olajszint jeladod jo? Arrol veszi az olaj hofokot. INPA-ban nezve van olaj hofokod?
A pdc on ike szerintem az akadaly tavolsagat irja ki a muszerfalon cm-ben ha eppen van valami hatotavon belul.
A mileage on displaynel irja, hogy problemakat okozhat ha aktiv, gondolom feleslegesen terheli a busz savszelesseget, lehet par dolog mukodesebe bekever ha be van kapcsolva.


Megnézem majd a jeladót, köszi. Igen, valószínű a PDC-t nekem azért nem mutatja, mert nem kötöttem be a zöld szálat, mivel van tolatókamerám. Ennek a mileage-es cuccnak nincs is igazán
fontos szerepe, gondolom csak akkor, ha a kis kilométerszámláló nem működik... talán akkor.

Köszi, lassan-lassan összeáll a kép a programmal kapcsolatban.. :franko:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 


 
Hozzászólás adatai
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.01.30. 12:53 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2016.04.14. 20:36
Hozzászólások: 98
Adott köszi: 40 alkalommal
Kapott köszik: 19 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 30d
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
a Light controllnál össze lehet állítani egy kis fényjátékot, és hozzá lehet rendelni a rádió egyik gombjához. elméletben.
gyakorlatban nem próbáltam, mivel augusztus óta lusta voltam azt a 3 vezetéket összeforrasztani, tegnap viszont megtettem. remélem a hétvégén lesz időm játszani vele kicsit. bent van.

a következő updattel pedig jön a brake force display amihez előreláthatólag 2001 v utáni műszeregység kell, és kódolni is kell hozzá kicsit.

a zöld kábel ahhoz kell, hogy ha nyitod a kocsit, már áramot kapjon a rádió, és így lehet "távirányítóról működő cominghome/leavinghome-ot csinálni és a kihajlós tükör is elöbb nyílik.

a Turnlight sztem a kanyarkövető funkció, ahhoz viszont kormányszögérzékelő kell..

_________________
Aki kérdez hülye. Aki nem kérdez, az is marad.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek ST1 az itt látható tagok köszönték meg: NagySándor
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.01.30. 18:31 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2014.09.03. 19:53
Hozzászólások: 234
Tartózkodási hely: Kiskőrös
Adott köszi: 118 alkalommal
Kapott köszik: 55 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525D
Évjárata: 2003
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
ST1 írta:
a Light controllnál össze lehet állítani egy kis fényjátékot, és hozzá lehet rendelni a rádió egyik gombjához. elméletben.
gyakorlatban nem próbáltam, mivel augusztus óta lusta voltam azt a 3 vezetéket összeforrasztani, tegnap viszont megtettem. remélem a hétvégén lesz időm játszani vele kicsit. bent van.

a következő updattel pedig jön a brake force display amihez előreláthatólag 2001 v utáni műszeregység kell, és kódolni is kell hozzá kicsit.

a zöld kábel ahhoz kell, hogy ha nyitod a kocsit, már áramot kapjon a rádió, és így lehet "távirányítóról működő cominghome/leavinghome-ot csinálni és a kihajlós tükör is elöbb nyílik.

a Turnlight sztem a kanyarkövető funkció, ahhoz viszont kormányszögérzékelő kell..


Na ezt nem is tudtam. Melyik szálra kell akkor ráköni a zöld szálat? De amúgy nem értem, mert maga a fejegység csak gyújtáskapcsolóra indul és akkor tölti be az applikációt csak természetesen. Szóval attól, hogy a zöld szál előbb kap áramot, mi történik? Ráadásul a pozitív szál az állandó +. Szóval így is állandó áram alatt az interface. :shock:

A turnlight csupán ködlámpát kapcsolja be irányjelzőre. Lehet külön állítani a komfortirányjelzőre is.

Ha csinálsz fényjátékot és elmented, mentésnél felajánl pár lehetőséget. Például ha kétszer meghúzod a fénykürtöt elindítja az általad szerkesztett játékot.

Ha erre a cominghome/leavinghome témára rájössz, szólj majd légyszi! :franko:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.01.30. 21:21 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2016.04.14. 20:36
Hozzászólások: 98
Adott köszi: 40 alkalommal
Kapott köszik: 19 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 30d
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Volt egy srác aki rosszul kötötte be, és az egész áramot átvezette a klimapanelon, majdnem kigyulladt a kocsija. :D
Szóval mindenki saját felelősségre tegye ha megteszi, és inkább 3x ellenőrizze, mert én semmilyen felőlésséget nem vállalok ezen kis útmutóra, ahogy a Wiki sem.

rádiót kell másik áramforrásra kötni, ami egyből kap áramot az autó nyitásával, és mikor csukod elveszi az áramot.
http://wiki.ibus-app.de/index.php?title ... _umklemmen
ha jól értem akkor

a klímavezérlő csatiját lehet megcsapolni, a narancspiros vezetéket, a toldást a rádió csatijába, rádióbetápnak. rádiostekkerből a pint(15?), kiszedni, és átforrasztani. viszont a canbus egység továbbra is az eredeti helyről kell kapja az áramot, különben le fogja szívni az akksit. gondolom akkor a ressler is a klimapanelről kell kapja, különben nem jut ki a jel.

a zöld szál úgy néz ki h fals info volt. egy videóban arról beszélt a tag, hogy azt csak akkor kell majd használni, de ezek szerint butaság volt. vagy egyszerüen félre értettem :D

és igazad volt, a turnlight egyelőre indexelésnél működik csak. majd ha megoldott lesz hogy deepobdvel kinyerjék az adatot a canbusról, akkor lesz lehetséges, hogy kormányállásfüggővé lehessen tenni.
Neked az app szerint mennyi a vízhőmérsékleted középállásban? nekem ma a városban 8-9 fokos levegőn 76-78 között volt, 1-2 hete mintha lassabban melegedne be a jobb idő ellenére, lehet, hogy cserés lesz a termosztát.

deepobd
https://www.ebay.de/itm/Bluetooth-WiFi- ... 3396194163
bc417es kell és a 7es8as pin összeforrasztását kell kérni és megcsinálja, mert szétszedéssel pl az egyik arc szétcseszte a BT egység egy részét benne. Rendelés végén van egy közlemény rublika, ott kell jelezni, vagy vásárlás után írni kell neki. vagy paypal fizetéskor is van üzenet hagyására lehetőség.
ez a progi kell hozzá Deep OBD für BMW and VAG (im Play Store).
ha egyszer végre le tudok csapni egyre.. mindig van kb 5 darab..

_________________
Aki kérdez hülye. Aki nem kérdez, az is marad.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.01.31. 12:04 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2014.09.03. 19:53
Hozzászólások: 234
Tartózkodási hely: Kiskőrös
Adott köszi: 118 alkalommal
Kapott köszik: 55 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525D
Évjárata: 2003
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
ST1 írta:
Volt egy srác aki rosszul kötötte be, és az egész áramot átvezette a klimapanelon, majdnem kigyulladt a kocsija. :D
Szóval mindenki saját felelősségre tegye ha megteszi, és inkább 3x ellenőrizze, mert én semmilyen felőlésséget nem vállalok ezen kis útmutóra, ahogy a Wiki sem.

rádiót kell másik áramforrásra kötni, ami egyből kap áramot az autó nyitásával, és mikor csukod elveszi az áramot.
http://wiki.ibus-app.de/index.php?title ... _umklemmen
ha jól értem akkor

a klímavezérlő csatiját lehet megcsapolni, a narancspiros vezetéket, a toldást a rádió csatijába, rádióbetápnak. rádiostekkerből a pint(15?), kiszedni, és átforrasztani. viszont a canbus egység továbbra is az eredeti helyről kell kapja az áramot, különben le fogja szívni az akksit. gondolom akkor a ressler is a klimapanelről kell kapja, különben nem jut ki a jel.

a zöld szál úgy néz ki h fals info volt. egy videóban arról beszélt a tag, hogy azt csak akkor kell majd használni, de ezek szerint butaság volt. vagy egyszerüen félre értettem :D

és igazad volt, a turnlight egyelőre indexelésnél működik csak. majd ha megoldott lesz hogy deepobdvel kinyerjék az adatot a canbusról, akkor lesz lehetséges, hogy kormányállásfüggővé lehessen tenni.
Neked az app szerint mennyi a vízhőmérsékleted középállásban? nekem ma a városban 8-9 fokos levegőn 76-78 között volt, 1-2 hete mintha lassabban melegedne be a jobb idő ellenére, lehet, hogy cserés lesz a termosztát.

deepobd
https://www.ebay.de/itm/Bluetooth-WiFi- ... 3396194163
bc417es kell és a 7es8as pin összeforrasztását kell kérni és megcsinálja, mert szétszedéssel pl az egyik arc szétcseszte a BT egység egy részét benne. Rendelés végén van egy közlemény rublika, ott kell jelezni, vagy vásárlás után írni kell neki. vagy paypal fizetéskor is van üzenet hagyására lehetőség.
ez a progi kell hozzá Deep OBD für BMW and VAG (im Play Store).
ha egyszer végre le tudok csapni egyre.. mindig van kb 5 darab..


Így érthetőbb igen, hogy a fejegységet kell átkötni. Ez jó is lehet, kivéve akkor, ha ez a bekötés a fejegységet teljesen áramtalanítja. Mert akkor minden bekapcsolásnál újra kell bootolnia, ami fél perc kb. Tehát az én fejegységem leállásnál készenlétbe teszi magát, mint amikor a mobilon lezárod a képernyőt. De ha teljesen kikapcsolod a telót, majd be, annak is idő kell, hogy felálljon a rendszer. Ez az autóban csak akkor fordul elő, ha leveszed az akksisarut. Szóval ha ez a bekapcsolás így értendő, akkor tényleg van értelme, azaz távirányítóra már "feloldja" magát a fejegység.

Nálam a vízhőfoknál ugyanazt mutatja mint az műszercsoport kijelzőjén is ha belemész a titkosmenübe. Pontos az applikáció. Nekem 85-88 fok körül általában.
Kezd fent az EGR termosztátnál, az olcsóbb és simán ki lehet cserélni otthon is. Bár párba ajánlják a termosztátcserét. :)


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek NagySándor az itt látható tagok köszönték meg: ST1
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.02.11. 11:20 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2007.08.27. 00:00
Hozzászólások: 2505
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Adott köszi: 147 alkalommal
Kapott köszik: 393 alkalommal
Széria kód: E65
Motor tipusa: 730d
Évjárata: 2003
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Van gyári Dvbt tv modul E39-hez. Ha egy ilyet beszerelnék az autóba, akkor tudnék tv-t is nézni, vagy csak az újabb kütyükkel működik?


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.02.11. 18:51 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2017.12.17. 20:24
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: jánossomorja
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: E39
Motor tipusa: ?2000d
Évjárata: 2003
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
érdeklődnék , hogy mi lehet a touringnál a hátsó ülés mögött a padló alatt HW06/sw16AI01 30641 számú doboz és mellette van egy üres 54 lyukas csati téglalap alakú lehet erősitő ????

_________________
EIN VOLKS , EIN LAND , EIN AUTO..................EIN FÜHRER !!!EIN FAHRER...................


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.02.12. 20:32 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2017.12.17. 20:24
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: jánossomorja
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: E39
Motor tipusa: ?2000d
Évjárata: 2003
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
ma kétszer is futott a kép a gyári 16:9 navin , elindulok a vassal és kb 30-40 perccel később fut a kép , remélem nem sebesség függő a navi szabályozása mint a hangerő a sámli-hifiben , mert akkor lassabban megyek , hogy eltudjam olvasni !!! navigációval nem próbáltam , de szerintem az meg 4D lenne mint a STAR WARS-ban. van valami ötlet a MILENEUM-FALCONRA ??? KÖSZÖNÖM A SEGITSÉGET ELŐRE IS , AZ ERŐ LEGYEN VELETEK MEG A TÜRELEM !!! :doglotlo: :bmwkiraly

_________________
EIN VOLKS , EIN LAND , EIN AUTO..................EIN FÜHRER !!!EIN FAHRER...................


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.02.12. 20:33 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.17. 01:00
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 15 alkalommal
Kapott köszik: 12 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 528IA
Évjárata: 1997
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
kovessyroli írta:
Van gyári Dvbt tv modul E39-hez. Ha egy ilyet beszerelnék az autóba, akkor tudnék tv-t is nézni, vagy csak az újabb kütyükkel működik?


Szia, ha emlékem nem csal akkor hybrid tv modul néven gyártották és plug and play.
Borsos az ára.


A világ a Nők és a BMW körül forog

_________________
Párduc
-----------------------------------------
A világ a BMW és Nők körűl forog. :D


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.02.13. 02:21 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.15. 11:33
Hozzászólások: 5768
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Adott köszi: 819 alkalommal
Kapott köszik: 1843 alkalommal
Széria kód: E63
Motor tipusa: N63B48tu
Évjárata: 2006
Kivitele: Coupe
Blog: Blog megtekintése (2)
Parduc írta:
kovessyroli írta:
Van gyári Dvbt tv modul E39-hez. Ha egy ilyet beszerelnék az autóba, akkor tudnék tv-t is nézni, vagy csak az újabb kütyükkel működik?


Szia, ha emlékem nem csal akkor hybrid tv modul néven gyártották és plug and play.
Borsos az ára.


A világ a Nők és a BMW körül forog

Meg aztán az sem biztos, hogy Mpeg4, gyanítom, hogy 2.

_________________
Ha gyári új, utángyártott vagy bontott alkatrészre van szükséged, kattints ide!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.02.15. 17:59 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2017.12.17. 20:24
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: jánossomorja
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: E39
Motor tipusa: ?2000d
Évjárata: 2003
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
ha fut a kép az a tv modul végett van , valakinek volt ilyen problémája ????

_________________
EIN VOLKS , EIN LAND , EIN AUTO..................EIN FÜHRER !!!EIN FAHRER...................


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.03.02. 17:40 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2010.03.03. 01:00
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Ausztria
Adott köszi: 7 alkalommal
Kapott köszik: 0
Széria kód: E38
Motor tipusa: M57
Évjárata: 1998
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok,
MK IV rechnert próbáltam frissíteni v32-re (a szóban forgó lemezzel többször sikerült már), kiírta, hogy frissíteni fog, aztán képernyő szépen bekékült, és úgy maradt. Az olvasó működött előtte, csak nem hagyta "elaludni" az autót. cd-t nem adja ki, és nem világít a power led. Van vkinek ötlete, mit rontottam el, és hogyan tudnám helyrehozni?
Előre is köszi!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.03.03. 01:03 
Offline
Törzsvendég
Törzsvendég
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.29. 01:00
Hozzászólások: 560
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Adott köszi: 17 alkalommal
Kapott köszik: 72 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M52/S62
Évjárata: 1996
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
smn írta:
Sziasztok,
MK IV rechnert próbáltam frissíteni v32-re (a szóban forgó lemezzel többször sikerült már), kiírta, hogy frissíteni fog, aztán képernyő szépen bekékült, és úgy maradt. Az olvasó működött előtte, csak nem hagyta "elaludni" az autót. cd-t nem adja ki, és nem világít a power led. Van vkinek ötlete, mit rontottam el, és hogyan tudnám helyrehozni?
Előre is köszi!


Semmit nem rontottál el 200-ból 1 ilyen van. Újra kell írni a flash-t, keresd Danit. mobilgumi.hu


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Qwerti az itt látható tagok köszönték meg: smn
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.03.03. 15:22 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2009.06.27. 00:00
Hozzászólások: 41
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 5 alkalommal
Motor tipusa: L7X
Évjárata: 1999
Blog: Blog megtekintése (0)
smn írta:
Sziasztok,
MK IV rechnert próbáltam frissíteni v32-re (a szóban forgó lemezzel többször sikerült már), kiírta, hogy frissíteni fog, aztán képernyő szépen bekékült, és úgy maradt. Az olvasó működött előtte, csak nem hagyta "elaludni" az autót. cd-t nem adja ki, és nem világít a power led. Van vkinek ötlete, mit rontottam el, és hogyan tudnám helyrehozni?
Előre is köszi!

Nem tudott bebootolni a lemezrol es flash modeban maradt az eszkoz (swl) ilyenkor nem eg a power led. Megszunt az eszkoz video kimeneten a jel ezert lett kek a kepernyo.

Vagy ujrairatod a flasht a flashrom fizikai leforrasztasaval vagy megprobalhatod a lemezt kiszabaditani (vannak errol xoutposton jo fenykepes leirasok es csak 2 torx csavarhuzo kell hozza) es egy masik firmware lemezt gyartani ami uj es jo monosegu pl verbatimot ajanlom es lassan lett irva. Konnyen lehet hogy a masik korabban jo cd karcos lett vagy megserult es ezert nem bootolta be rola a szoftverfrissitest esetleg a laser is halodhat persz az sem lehetetlen hogy a flashban mar korabban megserult valamilyen lefagyas vagy aramszunet kapcsan a fajlrendszer es ez most utott vissza es akkor tenyleg nem segit mas mint a flash kiforrasztasa es ujrairasa de azert egy probat meger egy masik lemez mert az olcsobb gyorsabb :)

Sent from my Note7 FE - Flames Extinguished edition


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek hell az itt látható tagok köszönték meg: smn
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.03.04. 17:10 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2016.02.23. 21:25
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapes
Adott köszi: 1
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: 530d
Évjárata: 2003
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok!

Valaki tudna segíteni SOS? 16:9-es kijelző van a kocsimban. E39 2003-as 30D! Lemerült az akkumulátorom. Most töltöm. Viszont ha gyújtásra teszem az autót akkor kódot kér a kocsi. Gondolom az indításhoz. Én soha nem használtam. A négy számjegy alatt kiírja, hogy várjak 10perecet, de a számláló meg sem mozdul. Mit tudok csinálni?

Előre is köszi a segítséget


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.03.05. 21:06 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2009.12.01. 01:00
Hozzászólások: 8419
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Adott köszi: 2 alkalommal
Kapott köszik: 955 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M54
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Robert74 írta:
Sziasztok!

Valaki tudna segíteni SOS? 16:9-es kijelző van a kocsimban. E39 2003-as 30D! Lemerült az akkumulátorom. Most töltöm. Viszont ha gyújtásra teszem az autót akkor kódot kér a kocsi. Gondolom az indításhoz. Én soha nem használtam. A négy számjegy alatt kiírja, hogy várjak 10perecet, de a számláló meg sem mozdul. Mit tudok csinálni?

Előre is köszi a segítséget

Barbárkodás nélkül csak diagos tudja megcsinálni.
2x szívtam meg random az elején. Utána 7 éve semmi. :)

_________________
:szerintem
Üdv! Imco
A közlekedők csak akadály, amit le kell küzdeni! /from Kopa/


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.03.05. 23:13 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2016.02.23. 21:25
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapes
Adott köszi: 1
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: 530d
Évjárata: 2003
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Imco írta:
Robert74 írta:
Sziasztok!

Valaki tudna segíteni SOS? 16:9-es kijelző van a kocsimban. E39 2003-as 30D! Lemerült az akkumulátorom. Most töltöm. Viszont ha gyújtásra teszem az autót akkor kódot kér a kocsi. Gondolom az indításhoz. Én soha nem használtam. A négy számjegy alatt kiírja, hogy várjak 10perecet, de a számláló meg sem mozdul. Mit tudok csinálni?

Előre is köszi a segítséget

Barbárkodás nélkül csak diagos tudja megcsinálni.
2x szívtam meg random az elején. Utána 7 éve semmi. :)


Köszi! Már megoldódott. 2767 a kód amit be kell írni. Forrás: YouTube


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.03.29. 18:19 
Offline
Törzsvendég
Törzsvendég
Avatar

Csatlakozott: 2009.08.04. 00:00
Hozzászólások: 743
Tartózkodási hely: Győrújbarát
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525
Évjárata: 2002
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Hű de rég voltam itt.
Sajnos nekem is rakoncátlankodik a navigáció.
Nézegetem az eonon 8201 egységet , tudunk olyas valakit aki beszereli ? Győr vagy környéke vagy valahol itt nyugaton ?


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.03.30. 10:54 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2014.09.03. 19:53
Hozzászólások: 234
Tartózkodási hely: Kiskőrös
Adott köszi: 118 alkalommal
Kapott köszik: 55 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525D
Évjárata: 2003
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
zsolti780 írta:
Hű de rég voltam itt.
Sajnos nekem is rakoncátlankodik a navigáció.
Nézegetem az eonon 8201 egységet , tudunk olyas valakit aki beszereli ? Győr vagy környéke vagy valahol itt nyugaton ?


Az eonon GA 8201 A -t nézegesd inkább! Csak 30 dodóval drágább, de frisseb, gyorsabb modell! Bár nekem a GA7201A van bent, ma már 8201A -t vennék tuti.
Amúgy nem nehéz telepíteni, kis kézügyességgel fél nap, csak sajnos én délen vagyok.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TV- NAVI
HozzászólásElküldve: 2018.03.30. 13:24 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.15. 11:33
Hozzászólások: 5768
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Adott köszi: 819 alkalommal
Kapott köszik: 1843 alkalommal
Széria kód: E63
Motor tipusa: N63B48tu
Évjárata: 2006
Kivitele: Coupe
Blog: Blog megtekintése (2)
NagySándor írta:
zsolti780 írta:
Hű de rég voltam itt.
Sajnos nekem is rakoncátlankodik a navigáció.
Nézegetem az eonon 8201 egységet , tudunk olyas valakit aki beszereli ? Győr vagy környéke vagy valahol itt nyugaton ?


Az eonon GA 8201 A -t nézegesd inkább! Csak 30 dodóval drágább, de frisseb, gyorsabb modell! Bár nekem a GA7201A van bent, ma már 8201A -t vennék tuti.
Amúgy nem nehéz telepíteni, kis kézügyességgel fél nap, csak sajnos én délen vagyok.

Gyári navisba egy kicsit nehézkes, vagy köteget kell cserélni, vagy hátulról előre vezetékelni. Egyik sem 1 órás munka.

_________________
Ha gyári új, utángyártott vagy bontott alkatrészre van szükséged, kattints ide!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 6459 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 32 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Booking.com

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

Az E39.hu egy privát rajongói oldal ami nincs semilyen kapcsolatba a BMW AG-val és leányvállalataival. A BMW név, jelzés, M csíkos logó és a kerek logó mind az X3, X5 és X6 megjelölés amit a honlapon használunk a BMW AG tulajdona.

© 2009 E39.hu. All rights reserved. E39.HU is a private enthusiast site not associated with BMW AG. The BMW name, marks, M stripe logo, and Roundel logo as well as X3, X5 and X6 designations used in the pages of this Web Site are the property of BMW AG. This web site is not sponsored or affiliated in any way with BMW AG or any of its subsidiaries.

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások szerzőik tulajdonai, minden más tartalom: © 2006-2014 E39 Klub.




VigLink badge
Free xml sitemap generator