* *
Pontos idő: 2024.03.28. 14:53

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1512 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2017.05.03. 10:22 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.30. 00:00
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 133 alkalommal
Kapott köszik: 408 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M54B25
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (1)
Oliver92 írta:
Sziasztok!
Nem rég vásároltam egy csodálatos e39 525d touring-ot.
Imádom az autót :)
Viszont szeretnék segítséget kérni.
Egy jvc fejegység van bennt , és valaki már a gyári csatlakozót átkötötte ISO csatira. Ezzel most nem is lenne hirtelen gond, ami viszont probléma, hogy az antenna kábel egy vékony kb 5mm-es átmérőjű ,utólagos "pöcsös" végű.
A Mária rádón kívűl nem fog semilyen adót a fejegység(többel is próbálva).
Próbáltam fantomtáppal is,de semmi.
Mi a teendő?

Részvétem, aki ilyen gyalázatra képes, az más turpisságot is elrejthetett a kocsiban.

Először is szerkeszd a hozzászólásod, mert ezekkel a kép linkelésekkel megölted a fórumot.

Nyílvánvalóan antennajel hibád van, tehát vagy az antenna, vagy az antenna erősítő nincs a halyzet magaslatán.
Kézenfekvő lenne benézni az antenna vezetéken lévő szigszalag alá, hogy milyen kókány megoldás lapul ott.
A másik amit meg kéne nézni, hogy az antenna erősítő kap-e tápot, tehát az eredetileg a gyári csatlakozó 13-as lábáról induló vezetéken van e 12V a rádió bekapcsolása után.
Kép
Ezek után lehet tovább menni, ha nem születik megoldás.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 


 
Hozzászólás adatai
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2017.05.05. 21:54 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2015.11.17. 23:13
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Celldömölk
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525d
Évjárata: 2002
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
PeterE39 írta:
Oliver92 írta:
Sziasztok!
Nem rég vásároltam egy csodálatos e39 525d touring-ot.
ImAdom az autót :)
Viszont szeretnék segítséget kérni.
Egy jvc fejegység van bennt , és valaki már a gyári csatlakozót átkötötte ISO csatira. Ezzel most nem is lenne hirtelen gond, ami viszont probléma, hogy az antenna kábel egy vékony kb 5mm-es átmérőjű ,utólagos "pöcsös" végű.
A Mária rádón kívűl nem fog semilyen adót a fejegység(többel is próbálva).
Próbáltam fantomtáppal is,de semmi.
Mi a teendő?

Részvétem, aki ilyen gyalázatra képes, az más turpisságot is elrejthetett a kocsiban.

Először is szerkeszd a hozzászólásod, mert ezekkel a kép linkelésekkel megölted a fórumot.

Nyílvánvalóan antennajel hibád van, tehát vagy az antenna, vagy az antenna erősítő nincs a halyzet magaslatán.
Kézenfekvő lenne benézni az antenna vezetéken lévő szigszalag alá, hogy milyen kókány megoldás lapul ott.
A másik amit meg kéne nézni, hogy az antenna erősítő kap-e tápot, tehát az eredetileg a gyári csatlakozó 13-as lábáról induló vezetéken van e 12V a rádió bekapcsolása után.
Kép
Ezek után lehet tovább menni, ha nem születik megoldás.


Köszönöm a segítséget megoldottam. A 13mas pin re kötöttem a 16os pin 12voltját és működik minden adó . Nrm


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2017.05.07. 19:42 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2016.06.15. 18:31
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Debrecen
Adott köszi: 1
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: m52b20
Évjárata: 1997
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Pacsi urak! Lenne egy kérdésem! A hétvégén csináltam egy klíma takarítást, bár nem hiszem hogy köze lenne rádiómhoz! Van az autómban egy BMW Reverse RDS rádió. Történt hogy hibátlanul működött, világított, a habos klíma és szellőzőtakarítás óta pedig nem világít, bekapcsolni bekapcsol, de hangosítani nem hangosít, meg csak zúgva jönnek be a beállított csatornák, mint ha antenna sem lenne! Van valami ötletetek? Teljesen meghallhatott, vagy csak valami oknál fogva esetleg kicsúszott volna belőle a csatlakozó? Szóval nem világít a panelje, és csak egy hangerőn zúgva szól minden beprogramozott rádió adó! Köszi az ötleteket! :franko:

_________________
Néma gyereknek anyja se látja a fától az erdőt! :D


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2017.05.07. 20:10 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2016.06.15. 18:31
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Debrecen
Adott köszi: 1
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: m52b20
Évjárata: 1997
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
zolikkka írta:
Pacsi urak! Lenne egy kérdésem! A hétvégén csináltam egy klíma takarítást, bár nem hiszem hogy köze lenne rádiómhoz! Van az autómban egy BMW Reverse RDS rádió. Történt hogy hibátlanul működött, világított, a habos klíma és szellőzőtakarítás óta pedig nem világít, bekapcsolni bekapcsol, de hangosítani nem hangosít, meg csak zúgva jönnek be a beállított csatornák, mint ha antenna sem lenne! Van valami ötletetek? Teljesen meghallhatott, vagy csak valami oknál fogva esetleg kicsúszott volna belőle a csatlakozó? Szóval nem világít a panelje, és csak egy hangerőn zúgva szól minden beprogramozott rádió adó! Köszi az ötleteket! :franko:



Gyorsan kikaptam a rádió, hááát, lehet hogy csepegett rá valami, bár nem tűnik frissnek! :x

_________________
Néma gyereknek anyja se látja a fától az erdőt! :D


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2017.06.12. 18:48 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2016.10.12. 11:58
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Győr / Esztergom
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 5 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M57D25
Évjárata: 2001
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok, Ma délután sajnos új problémába ütköztem. Pár hete vettem egy yatour CD emulátort, és mivel az autómban nincs alapból CD-tár, a fejegységbe csatlakozó kábel és a fejegység közé való elosztóval kértem, és kivezettem a kesztyűtartóba.

Sajnos a cucc nem volt tökéletes, csak akkor érzékelte az autó, ha minden indítás után magát a yatour egységet lehúztam és visszacsatlakoztattam, ezért arra jutottam, hogy visszaküldöm és kérek cserét. (járt már így más is? csak mert ez még nem a fő probléma)

A fő gond az, hogy ez az elosztó csatlakozó a fejegységből még könnyen kijött, ellenben a fejegységbe eredetileg belemenő csatlakozóból nagyon nem akart, hosszas vívódás és némi óvatos feszegetés után is csak úgy adta magát, hogy a yatour elosztójának a műanyagán maradandó nyomok maradtak. Azóta viszont a rádióm nem működik. A Mid tuti jó, az idő mutatja, dátumot állítani tudok és másik autóban tökéletesen megy a rádió is vele, nálam viszont meg sem nyikkan. A fejegység végig le volt véve, míg a csatlakozót próbáltam szétszedni, de szerintem nem feszegettem annyira, hogy esetleg a műszerfal mögül jövő kábelköteg megszakadhatott volna, erre vigyáztam. Járt már úgy valaki, hogy ez a 40 pines csatlakozó hibás lett és így nem működött a rádió?


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2017.06.13. 20:07 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2013.06.02. 15:01
Hozzászólások: 165
Tartózkodási hely: Bonyhád
Adott köszi: 70 alkalommal
Kapott köszik: 11 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M57d30
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok!

Fl előtti, BM 24-es rádió modullal és 4:3 kijelzővel szerelt autóba szeretnék Aux csatit. BM 24-hez való kábelt nem találtam, azonban e46-hoz az alábbi kábel való. Kábel A kábel csatiját nézve, ránézésre olyan, ami rámenne a BM 24 modulra, az alsó két csatlakozó valamelyikére. BM 24 kép

Szerintetek van értelme megrendelni és kipróbálni, vagy teljesen felesleges, tényleg csak e46-hoz jó a kábel?

Köszönöm, üdvözlettel,
Tamás


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2017.06.13. 20:27 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.30. 00:00
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 133 alkalommal
Kapott köszik: 408 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M54B25
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (1)
kapitany írta:
Sziasztok!

Fl előtti, BM 24-es rádió modullal és 4:3 kijelzővel szerelt autóba szeretnék Aux csatit. BM 24-hez való kábelt nem találtam, azonban e46-hoz az alábbi kábel való. Kábel A kábel csatiját nézve, ránézésre olyan, ami rámenne a BM 24 modulra, az alsó két csatlakozó valamelyikére. BM 24 kép

Szerintetek van értelme megrendelni és kipróbálni, vagy teljesen felesleges, tényleg csak e46-hoz jó a kábel?

Köszönöm, üdvözlettel,
Tamás

99.99%, hogy nem fog működni, de sokat akkor sem bux, ha megrendeled.
Tudtommal erre csak egy CD tár emulátor lenne alkalmas ebben a konfigurációban.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek PeterE39 az itt látható tagok köszönték meg: kapitany
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2017.06.13. 20:32 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2013.06.02. 15:01
Hozzászólások: 165
Tartózkodási hely: Bonyhád
Adott köszi: 70 alkalommal
Kapott köszik: 11 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M57d30
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Ja igen, az előbb kimaradt, hogy DSP-vel szerelt az autó. Így ha jól informált vagyok, akkor Dension és társai nem működnek :/

PeterE39 írta:
kapitany írta:
Sziasztok!

Fl előtti, BM 24-es rádió modullal és 4:3 kijelzővel szerelt autóba szeretnék Aux csatit. BM 24-hez való kábelt nem találtam, azonban e46-hoz az alábbi kábel való. Kábel A kábel csatiját nézve, ránézésre olyan, ami rámenne a BM 24 modulra, az alsó két csatlakozó valamelyikére. BM 24 kép

Szerintetek van értelme megrendelni és kipróbálni, vagy teljesen felesleges, tényleg csak e46-hoz jó a kábel?

Köszönöm, üdvözlettel,
Tamás

99.99%, hogy nem fog működni, de sokat akkor sem bux, ha megrendeled.
Tudtommal erre csak egy CD tár emulátor lenne alkalmas ebben a konfigurációban.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2017.06.13. 20:52 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.30. 00:00
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 133 alkalommal
Kapott köszik: 408 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M54B25
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (1)
kapitany írta:
Ja igen, az előbb kimaradt, hogy DSP-vel szerelt az autó. Így ha jól informált vagyok, akkor Dension és társai nem működnek :/

Halmozottan hátrányos helyzetből indulsz. A GROM termékei között nézelődj, régebben volt nekik DSP kompatibilis kütyüjük.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2017.07.23. 20:28 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2017.07.23. 19:06
Hozzászólások: 1
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: M54B25
Évjárata: 2002
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Tisztelt Márkatársak!

Körülbelül egy hónapja, hosszas várakozás után végre rátehettem a kezem a széria egy, aránylag megkímélt darabjára.
Igényel egy kis törődést, de minden szép és minden jó, kezdünk összeszokni. :)

Mint ahogy a topikban is olvastam sokan próbálják rádióikat "felokosítani", viszont konkrétan az enyémhez megoldást nem találtam.
Adott egy Reverse C52 kazettás rádió. Kép
Mivel kazettát ma már, ha akarnék sem tudnék túl könnyen beszerezni, - továbbá az egyszerűség miatt is - szeretnék szerkeszteni bele egy aux csatlakozót. Irány a net, nézelődés. Találtam is a megfelelő kábelt, viszont a legtöbb helyen az volt feltüntetve, hogy valószínűleg a "MODE" feliratú gomb nélküli eszközökkel ez nem működik. Meg is érteném a dolgot, viszont: Kép BMW Models after 2000 alatti táblázat
Nálam a "B" jelű csatlakozóba csak 2 kábel fut (gondolom a kazetta(?)), viszont a rádión megvan mind a 12 láb a "B" részen. Ahogy a kiosztáson is látszik, a B3 B4 és B10 AUX csatlakozásként van feltüntetve.
Kérdésem pedig az, hogy érdemes lenne-e megvenni a kábelt és kipróbálni (hátha automatikusan átvált, ha érzi a jelet az auxon - nem tudom, ötlet!)?
Ha ez mégsem lenne járható út, akkor hogyan tudnám megoldani, hogy aux csatlakozás legyen hozzá? Csak gyári megoldás jöhet szóba, MP3-as fejegységet és hasonlókat nem szeretnék beletenni, ne rontsák az összképet.

Előre is köszönöm szépen a segítséget!

Vitya


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2017.12.15. 23:25 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2017.12.14. 21:57
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 4 alkalommal
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: 520 I
Évjárata: 2003
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok.
Pár napja vásároltam egy 520i Touringot.
és csodás. :)
Egy Blaupunkt rádió van benne+ cd. Bekapcsoláskor kiírja, hogy reg off. Sistereg és nem talál adót. Az "m" gombot nyomom akkor betudom állítani az Európa régiót. De innen nem tudok tovább lépni, ugyanúgy sistereg és nem talál adót. Gondolom mentenie kellene a beállítást és eszerint konfigurálni. :(
Segítsetek kérlek!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2017.12.17. 17:04 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2017.12.17. 16:54
Hozzászólások: 1
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Széria kód: ?
Motor tipusa: ?
Évjárata: ?
Kivitele: ?
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok
Mi lehet a probléma.....Nehezen talál csatornát....és szar a jel a rádiómon....CD-tárat lekötöttem mert egy Denso Bluetooth van a helyén...de antennához nem nyúltam...E36.-ban tökéletes volt a vétel...Mit tanácsoltok...mit nézzek meg elsőre...." Volt már régebben egy másik 39.-em ua...gyári rádióval és ott is ilyen szar volt a vétel"


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2017.12.20. 10:39 
Offline
Moderátor
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2010.11.11. 01:00
Hozzászólások: 4234
Tartózkodási hely: Brisbane, QLD, AU
Adott köszi: 542 alkalommal
Kapott köszik: 774 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525i
Évjárata: 2001
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Steppán Balázs és Hunnia!

E39 Sedan esetén a rádió antenna a hátsó szévédőre van gőzölve és a vételt a C oszlopon lévő aktív erősítő erősíti.
Touring esetén ugyanez a működés, csak ott az oldalüvegen van a gőzölés és a D oszlopon van az erősítő. (Ha jól emlékszem, de Touringom nem volt soha.)
Szóval ott kezdeném a nyomozást, meg a rádió hátulján ellenőrizném, hogy rendesen be van-e dugva az antenna csatlakozó.
Mellesleg milyen audió rendszer van a kocsiban? Mert ha 4:3-as vagy 16:9-es fejegységgel szerelt, akkor annak hátul van a rádiomodulja, ami szintén lehet rossz.

_________________
Ha két hideg, esős nap után végre ragyogó napsütésre ébredsz, akkor biztosan hétfő van.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2017.12.21. 12:51 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2006.10.11. 00:00
Hozzászólások: 1001
Tartózkodási hely: Balatonkenese
Adott köszi: 50 alkalommal
Kapott köszik: 19 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M62 / 540
Évjárata: 1996
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok!
Kibontottam a CD !
Meg is lepődtem, mert egy 2002 CD54 40 lábú csatlakozó van rajt!
Kérdésem az lenne, hogy csatlakoztatott-e már valaki ehhez CD tárat?
Most nézegettem a CD tár kábelét. 5 ér van bekötve a 10 érintkezőből. Fehér, piros, fekete, üres, üres, fekete, szürke, üres, üres, üres
Egyenlőre nem találok infót sehol ami ezeket a lábakat illeti...
Edit:
Egyébként izgalmas a dolog, mert a csomagtartóban megtaláltam a bal doblemezen a hármas csatlakozót, amin a táp jön a tárba, rádugva egyből vezérli is a MIDi.
Szóval valahogy azt kellene kibogozni, hogy a jelet hogyan tudom rávinni a első fejegységre...
Edit:
Közben meg is találtam!
Ide írom hátha valakit érdekel!
A kábeladapter cikkszáma:61126913954
Meg is rendeltem 6000 pénz.
Edit:
Tovább megyek! Még az a kábeladapter sem kell azoknak, akiknek van egy kis kézügyessége. Egyszerűen a fém árnyékolást le kell szedni a cd tár csatlakozójáról és az első két tüskét szabadon hagyva rá lehet dugni a CD-re! Persze előtte a szürke és az egyik fekete kábelt ki kell venni a csatlakozóból, mert arra nincs szükség és félő, hogy össze akadna valamivel...
Kb erre gondolok ! A többi vezetéket ki kell venni! A rajzon a zöld jelöli a fehér vezetéket!
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kbhont az itt látható tagok köszönték meg: eddy
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2018.01.01. 20:19 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2017.12.14. 21:57
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 4 alkalommal
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: 520 I
Évjárata: 2003
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Jerry írta:
Steppán Balázs és Hunnia!

E39 Sedan esetén a rádió antenna a hátsó szévédőre van gőzölve és a vételt a C oszlopon lévő aktív erősítő erősíti.
Touring esetén ugyanez a működés, csak ott az oldalüvegen van a gőzölés és a D oszlopon van az erősítő. (Ha jól emlékszem, de Touringom nem volt soha.)
Szóval ott kezdeném a nyomozást, meg a rádió hátulján ellenőrizném, hogy rendesen be van-e dugva az antenna csatlakozó.
Mellesleg milyen audió rendszer van a kocsiban? Mert ha 4:3-as vagy 16:9-es fejegységgel szerelt, akkor annak hátul van a rádiomodulja, ami szintén lehet rossz.


Szia, bocs nem figyeltem a válaszodat.. :(
Előszőr is, Boldog Új Évet neked és mindenkinek!
A rádió probléma nem oldódott meg azóta sem.
4;3 v. 16:9.. passz, láma vagyok.
Blaupunkt rádió gyári, 2 soros kijelző, fölötte a CD.
A rádió kivehető, a CD fix. Ez fix.. :)
Youvtube-on találtam egy beállítási videót ennek a rádiónak a menürendszerével,de ugyanaz mint eddig. Európa régiót előhozom, de nem tudom beállítani.
A CD rész sem mükszik.
Nem húzza be a lemezt, és a “no disk” feliratot jeleníti meg.
Innen lépnék tovább csakhogy merre?
.. és mivel?


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2018.08.13. 17:19 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2006.10.11. 00:00
Hozzászólások: 1001
Tartózkodási hely: Balatonkenese
Adott köszi: 50 alkalommal
Kapott köszik: 19 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M62 / 540
Évjárata: 1996
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok!
8.0Androidos multimédiás cuccot rakott be mostanában valaki?
Van tapasztalat? Azt néztem, hogy képeken nem tűnik nagyon gagyinak? Milyen a valóságban?


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2018.08.23. 13:07 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2018.05.06. 18:52
Hozzászólások: 6
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: E39
Motor tipusa: 530D
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne hogy nemrég átvettem tesóm e39 530 2001 autóját,és a fejegység nem reagál ha nyomom az fm am vagy kazetta.Egyedül a navigáció működik.Mi lehet a gond?A firmwaret frissítettem a radio modul forrasztva.De maga a fejegység nem reagál lehet azzal van a baj?A válaszokat előre is köszönöm.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2018.08.23. 14:31 
Offline
Törzsvendég
Törzsvendég
Avatar

Csatlakozott: 2015.11.13. 11:59
Hozzászólások: 516
Tartózkodási hely: Debrecen
Adott köszi: 316 alkalommal
Kapott köszik: 100 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M52B28
Évjárata: 1998
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
mutyu írta:
Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne hogy nemrég átvettem tesóm e39 530 2001 autóját,és a fejegység nem reagál ha nyomom az fm am vagy kazetta.Egyedül a navigáció működik.Mi lehet a gond?A firmwaret frissítettem a radio modul forrasztva.De maga a fejegység nem reagál lehet azzal van a baj?A válaszokat előre is köszönöm.

Ez kontakthibának hangzik.
Ki kell szedni, megpróbálni szétbontani és megtakarítani a gombokat ha lehet. Ha nem jön be, akkor egy bontott darabbal próbálkoznék.
:szerintem


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2018.08.23. 14:44 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2016.04.14. 20:36
Hozzászólások: 98
Adott köszi: 40 alkalommal
Kapott köszik: 19 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 30d
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
kbhont írta:
Sziasztok!
8.0Androidos multimédiás cuccot rakott be mostanában valaki?
Van tapasztalat? Azt néztem, hogy képeken nem tűnik nagyon gagyinak? Milyen a valóságban?

6.0 Xtrons van bent, szerintem jó, 8-as még jobb, navis csoportba írtunk korábban róluk az ibus app kapcsán
nem néz ki gagyin, jó az fm vétel, gyors, nincs bootidő, hang szuper a gyári fejegységhez képest, legalábbis nálam ég és föld volt a különbség.. Ha DSP-d van akkor valószínű muszáj leszel venni egy resler csippet hozzá meg az ibus app és dsp licenszt, hogy működjön.

_________________
Aki kérdez hülye. Aki nem kérdez, az is marad.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek ST1 az itt látható tagok köszönték meg: kbhont
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: E39 Rádió
HozzászólásElküldve: 2018.09.12. 16:34 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2012.02.02. 13:41
Hozzászólások: 8
Adott köszi: 1
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: 530d
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok.

Rádió izzókat cserélt már valaki? Gondolom ezért sem látom a pixeleket... Ki lehet húzni vagy forrasztani kéne?

Kép
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1512 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Booking.com

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

Az E39.hu egy privát rajongói oldal ami nincs semilyen kapcsolatba a BMW AG-val és leányvállalataival. A BMW név, jelzés, M csíkos logó és a kerek logó mind az X3, X5 és X6 megjelölés amit a honlapon használunk a BMW AG tulajdona.

© 2009 E39.hu. All rights reserved. E39.HU is a private enthusiast site not associated with BMW AG. The BMW name, marks, M stripe logo, and Roundel logo as well as X3, X5 and X6 designations used in the pages of this Web Site are the property of BMW AG. This web site is not sponsored or affiliated in any way with BMW AG or any of its subsidiaries.

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások szerzőik tulajdonai, minden más tartalom: © 2006-2014 E39 Klub.




VigLink badge
Free xml sitemap generator