* *
Pontos idő: 2024.03.28. 10:31

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2726 hozzászólás ]  Oldal ElÅ‘zÅ‘  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137  KövetkezÅ‘
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2017.08.26. 00:47 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2017.08.04. 01:08
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: E39
Motor tipusa: 520i
Évjárata: 2002
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok! Norbi vagyok (26),egy zuglói vállalkozó. Gyerek korom óta vonzanak a bmw 5-ös és 7-es modelljei,de sosem gondoltam hogy egyszer tulajdonos lehetek...úgy gondoltam "béemvésnek" lenni valamiféle kiváltság amit én nem érthetek,nekem marad a rajongás. Aztán eljött életem legszerencsésebb napja. Amikor egy balesetben úgy összetört az előző kocsim (407) hogy kénytelen voltam eladni. (senki nem sérült meg és más értékében sem keletkezett kár) Hónapokig magam alatt voltam,gyalog jártam dolgozni és a barátnőm anyós üléséről lestem a "béemvéseket" és közben merengtem: vajon milyen érzés lehet? Aztán egy nap,a nem egyszer hajnalba nyúló fórum olvasgatások és használtautó oldalakon történő nyálcsorgatás között jöttem rá mit jelent "béemvésnek" lenni. (Pedíg ekkor még mindíg csak játszadoztam a gondolattal,hogy szerzek egyet) Igényesnek lenni az autódra,amiért rajongsz...hogy neked nem mindegy mi és hogy áll a garázsban,vagy a kapu előtt...ennyire egyszerű! Sajnos a rengeteg topic hosszas bújásának dacára sem nagyon konyítok az autókhoz. De az tuti,hogy néha azon kapom magam hogy az éjszaka közepén lent állok a kocsimmal szemben és percekig bambulok magam elé. Biztos vagyok benne hogy nem egyedül vagyok ezzel. Ezért érzem úgy hogy igenis beleférek ebbe a nagyszerű klubba! Az előző autómra is igényes voltam,ami nálam kb annyiban kimerült hogy kívül-belül letörölgettem egy ronggyal amit csak elértem:/ de ez a járgány többet érdemel mint a "profi márkaszervizek". Senki nem csinálja meg úgy a kocsidat mint te,ezért is legfőbb célom a tagsággal az,hogy minél jobban kiokuljak és ne csak szeressem a kocsim,hanem törődhessek is vele,ahogy az olvasottak alapjan azt el is várja a kis mocsok. A lényeg maradt ki: a legutóbbi találkozó napján hoztuk münchenből. 520i facelift. Automata. Ezüst. És itt tudnék csak igazán belejönni a dumába szóval le is állítom magam. Köszönöm hogy most először ti olvastok engem és a sok segítséget is amit tudtotok nélkül adtatok az elmúlt egy hosszú évben!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek n90 az itt látható tagok köszönték meg: FuReady
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 


 
Hozzászólás adatai
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2017.08.26. 09:24 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2015.04.16. 21:28
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Pécs
Adott köszi: 177 alkalommal
Kapott köszik: 74 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M52/TU
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
n90 írta:
Sziasztok! Norbi vagyok (26),egy zuglói vállalkozó. Gyerek korom óta vonzanak a bmw 5-ös és 7-es modelljei,de sosem gondoltam hogy egyszer tulajdonos lehetek...úgy gondoltam "béemvésnek" lenni valamiféle kiváltság amit én nem érthetek,nekem marad a rajongás. Aztán eljött életem legszerencsésebb napja. Amikor egy balesetben úgy összetört az előző kocsim (407) hogy kénytelen voltam eladni. (senki nem sérült meg és más értékében sem keletkezett kár) Hónapokig magam alatt voltam,gyalog jártam dolgozni és a barátnőm anyós üléséről lestem a "béemvéseket" és közben merengtem: vajon milyen érzés lehet? Aztán egy nap,a nem egyszer hajnalba nyúló fórum olvasgatások és használtautó oldalakon történő nyálcsorgatás között jöttem rá mit jelent "béemvésnek" lenni. (Pedíg ekkor még mindíg csak játszadoztam a gondolattal,hogy szerzek egyet) Igényesnek lenni az autódra,amiért rajongsz...hogy neked nem mindegy mi és hogy áll a garázsban,vagy a kapu előtt...ennyire egyszerű! Sajnos a rengeteg topic hosszas bújásának dacára sem nagyon konyítok az autókhoz. De az tuti,hogy néha azon kapom magam hogy az éjszaka közepén lent állok a kocsimmal szemben és percekig bambulok magam elé. Biztos vagyok benne hogy nem egyedül vagyok ezzel. Ezért érzem úgy hogy igenis beleférek ebbe a nagyszerű klubba! Az előző autómra is igényes voltam,ami nálam kb annyiban kimerült hogy kívül-belül letörölgettem egy ronggyal amit csak elértem:/ de ez a járgány többet érdemel mint a "profi márkaszervizek". Senki nem csinálja meg úgy a kocsidat mint te,ezért is legfőbb célom a tagsággal az,hogy minél jobban kiokuljak és ne csak szeressem a kocsim,hanem törődhessek is vele,ahogy az olvasottak alapjan azt el is várja a kis mocsok. A lényeg maradt ki: a legutóbbi találkozó napján hoztuk münchenből. 520i facelift. Automata. Ezüst. És itt tudnék csak igazán belejönni a dumába szóval le is állítom magam. Köszönöm hogy most először ti olvastok engem és a sok segítséget is amit tudtotok nélkül adtatok az elmúlt egy hosszú évben!

:e39


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2017.09.02. 07:15 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2017.06.10. 17:46
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Csabrendek+Ausztria
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: M52tub20
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok. Balázs vagyok, 35 éves, Csabrendekröl. Mindig is szerettem a BMW- ket. Volt e21,318i. E36,318tds.... e36,318i, jelenleg e46,318i az asszonynak, jomagam e39,523ia- hajtok, a garázsban feltámadásra vár az e21. Kijelenthetem hogy szeretem a BMW-t. Fűtés szerelöként dolgozom Ausztriában. Van két szép gyermekem, 2-5 évesek


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2017.09.02. 19:59 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.15. 11:33
Hozzászólások: 5768
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Adott köszi: 819 alkalommal
Kapott köszik: 1843 alkalommal
Széria kód: E63
Motor tipusa: N63B48tu
Évjárata: 2006
Kivitele: Coupe
Blog: Blog megtekintése (2)
Fura írta:
Sziasztok. Balázs vagyok, 35 éves, Csabrendekröl. Mindig is szerettem a BMW- ket. Volt e21,318i. E36,318tds.... e36,318i, jelenleg e46,318i az asszonynak, jomagam e39,523ia- hajtok, a garázsban feltámadásra vár az e21. Kijelenthetem hogy szeretem a BMW-t. Fűtés szerelöként dolgozom Ausztriában. Van két szép gyermekem, 2-5 évesek

:e39

_________________
Ha gyári új, utángyártott vagy bontott alkatrészre van szükséged, kattints ide!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2017.09.08. 09:57 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2017.08.29. 08:34
Hozzászólások: 3
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: E39
Motor tipusa: 530D
Évjárata: 2002
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok!
Imre vagyok, Székesfehérváron tengetem életem. Kicsit több, mint 2 hónapja vagyok boldog tulajdonosa egy 2002 évjáratú E39 530D-nek. Nagyon egyben van a gép és eléggé tetszetős is. Nagyon sok féle-fajta autó fordult meg a kezeim között az elmúlt közel 30 év alatt, most egy 2005-ös évjáratú A8 4.2 quattro-ról váltottam. Valahogy a BMW mint márka eddig kimaradt az életemből, eltekintve egy rövid 760 ILA intermezzótól. Az utolsó váltást nem bántam meg, mert ez alatt a rövid idő alatt is nagyon a szívemhez nőtt a kicsike. Ami igen érdekes, hogy sokkal stabilabb, mint az A8 volt és sokkal megbízhatóbb. Egy barátom beszélt rá arra, hogy E39-et és ne E60-a vegyek és a próbák során én is éreztem a markáns különbséget az E39 javára. Ez az autó valahogy nagyon jól sikerült egész, ahogy van. Most hosszú távra tervezek vele annyira megszerettem, úgyhogy biztosan igen hosszú ideig nálam marad. :roker: Kb. havi 5000 km-t autózom.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek YogiBear az itt látható tagok köszönték meg: jimbi525d
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2017.09.08. 11:30 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.15. 11:33
Hozzászólások: 5768
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Adott köszi: 819 alkalommal
Kapott köszik: 1843 alkalommal
Széria kód: E63
Motor tipusa: N63B48tu
Évjárata: 2006
Kivitele: Coupe
Blog: Blog megtekintése (2)
YogiBear írta:
Sziasztok!
Imre vagyok, Székesfehérváron tengetem életem. Kicsit több, mint 2 hónapja vagyok boldog tulajdonosa egy 2002 évjáratú E39 530D-nek. Nagyon egyben van a gép és eléggé tetszetős is. Nagyon sok féle-fajta autó fordult meg a kezeim között az elmúlt közel 30 év alatt, most egy 2005-ös évjáratú A8 4.2 quattro-ról váltottam. Valahogy a BMW mint márka eddig kimaradt az életemből, eltekintve egy rövid 760 ILA intermezzótól. Az utolsó váltást nem bántam meg, mert ez alatt a rövid idő alatt is nagyon a szívemhez nőtt a kicsike. Ami igen érdekes, hogy sokkal stabilabb, mint az A8 volt és sokkal megbízhatóbb. Egy barátom beszélt rá arra, hogy E39-et és ne E60-a vegyek és a próbák során én is éreztem a markáns különbséget az E39 javára. Ez az autó valahogy nagyon jól sikerült egész, ahogy van. Most hosszú távra tervezek vele annyira megszerettem, úgyhogy biztosan igen hosszú ideig nálam marad. :roker: Kb. havi 5000 km-t autózom.

:e39

_________________
Ha gyári új, utángyártott vagy bontott alkatrészre van szükséged, kattints ide!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2017.09.11. 17:03 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2017.03.27. 17:22
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: 2890 Tata
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: M52B25
Évjárata: 1996
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok,

Peti vagyok, Tatán lakom és egy 1996-os E39 523-as BMW-m van, három éve:)


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2017.12.08. 11:56 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2017.12.08. 10:52
Hozzászólások: 2
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Széria kód: ?
Motor tipusa: ?
Évjárata: ?
Kivitele: ?
Blog: Blog megtekintése (0)
Üdvözlök mindenkit a csoportban!
21éves Kisvárda környékén élek.Lassan fél éve hogy sikerült megvennem életem első Bmw-jét ami pontosan egy e39 530da igazán lenyűgöző auto.
Köszönöm hogy csatlakozhattam a csoporthoz.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2017.12.09. 21:17 
Offline
Törzsvendég
Törzsvendég
Avatar

Csatlakozott: 2014.10.19. 23:51
Hozzászólások: 454
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Adott köszi: 124 alkalommal
Kapott köszik: 40 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: S62
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
vasas0320 írta:
Üdvözlök mindenkit a csoportban!
21éves Kisvárda környékén élek.Lassan fél éve hogy sikerült megvennem életem első Bmw-jét ami pontosan egy e39 530da igazán lenyűgöző auto.
Köszönöm hogy csatlakozhattam a csoporthoz.

:e39


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2017.12.13. 19:08 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2017.12.13. 19:01
Hozzászólások: 2
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: ?
Motor tipusa: ?
Évjárata: ?
Kivitele: ?
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok!

Nos, sok sok év után valóra vált az álmom, és megvettem az első BMW-m! 23 éves Nyírbátori lakos vagyok.A tábornok egy hete van nálam, egy gyári M packet e39 525d automata 2002-ből :D és imádom!!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek sanzi az itt látható tagok köszönték meg: jimbi525d
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2017.12.14. 22:32 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2017.12.14. 21:57
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 4 alkalommal
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: 520 I
Évjárata: 2003
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Happy mindenkinek! :D
Hunnia vagyok Dél-Pestről, '73-as évjárat. Tegnap óta boldog tulajdonosa vagyok egy 2003-as e39, 520 i touringnak.
Ezt nem csak egy autó hanem Az Autó .. gondolom ez közös ..
Első BMW-m, de nem az utolsó, már biztos! ;)


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2017.12.15. 00:16 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2014.09.03. 19:53
Hozzászólások: 234
Tartózkodási hely: Kiskőrös
Adott köszi: 118 alkalommal
Kapott köszik: 55 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525D
Évjárata: 2003
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Hunnia írta:
Happy mindenkinek! :D
Hunnia vagyok Dél-Pestről, '73-as évjárat. Tegnap óta boldog tulajdonosa vagyok egy 2003-as e39, 520 i touringnak.
Ezt nem csak egy autó hanem Az Autó .. gondolom ez közös ..
Első BMW-m, de nem az utolsó, már biztos! ;)


:e39


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2017.12.19. 03:33 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2017.11.22. 21:46
Hozzászólások: 2
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: 535ia
Évjárata: 1996
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Üdvözlök mindenkit, én is gyarapítanám a tagok számát, egy kis e39 535ia kisautómmal


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2017.12.27. 23:57 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2017.12.26. 12:48
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Vajdácska
Adott köszi: 38 alkalommal
Kapott köszik: 6 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 520i
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok márkatársak !

Edwin vagyok, 41 éves, Borsod megyében élek egy kis faluban Vajdácskán, viszont Sátoraljaújhelyben dolgozok. Házas vagyok van egy 2 éves fiam és a második apróság úton van ...... :-o Pedagógus vagyok, mellette autókozmetikával is foglalkozok.
Kb. 2 hónapja vettem egy 2001 évjáratú 520i touring-ot. Előtte is volt BMW , egy E36 320i sedan , amit elég sokáig használtam problémamentesen. Remélem az E39-ben sem fogok csalódni. Remélem pár emberkét ismerek a régi E36 fórumról 8)


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2017.12.28. 18:58 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.15. 11:33
Hozzászólások: 5768
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Adott köszi: 819 alkalommal
Kapott köszik: 1843 alkalommal
Széria kód: E63
Motor tipusa: N63B48tu
Évjárata: 2006
Kivitele: Coupe
Blog: Blog megtekintése (2)
eddy írta:
Sziasztok márkatársak !

Edwin vagyok, 41 éves, Borsod megyében élek egy kis faluban Vajdácskán, viszont Sátoraljaújhelyben dolgozok. Házas vagyok van egy 2 éves fiam és a második apróság úton van ...... :-o Pedagógus vagyok, mellette autókozmetikával is foglalkozok.
Kb. 2 hónapja vettem egy 2001 évjáratú 520i touring-ot. Előtte is volt BMW , egy E36 320i sedan , amit elég sokáig használtam problémamentesen. Remélem az E39-ben sem fogok csalódni. Remélem pár emberkét ismerek a régi E36 fórumról 8)

:e39

_________________
Ha gyári új, utángyártott vagy bontott alkatrészre van szükséged, kattints ide!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2018.02.04. 20:10 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2018.01.18. 16:27
Hozzászólások: 1
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: E39
Motor tipusa: 3.0i
Évjárata: 2001
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Ãœdv mindenkinek!
Zoli vagyok Zsámbékról, most vásároltam egy 2001 évjáratú 530i m-packettet. Egyenlőre olvasgatok és tanulok , mert utoljára 1993-ban volt egy 1979-es 320-as vasam. Az óta sok idő telt el, na meg a technológia is fejlődött. Itt ragadnám meg az alkalmat hogy érdeklődjek nincs véletlenül a környékemen típus ismerő autó és villamossági szerelő akivel átnézetném a vasat, illetve lenne egy két dolog amit meg is csináltatnék rajta. Köszönöm


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek zoltan68 az itt látható tagok köszönték meg: jimbi525d
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2018.03.26. 14:23 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2017.07.28. 08:17
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Stockholm
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 3 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525d M57
Évjárata: 2003
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok,

Peti vagyok, 42 éves és jelenleg svédbe élek.
Két éve sikerült beszereznem egy 2003-as évjáratú e39 25d touring-ot. Azóta szépítgetem, javítgatom ha kell. Költöttem rá egy keveset és még fogok is:) (a szerelőm azt mondta adjam el mert sokat fogok rá költeni:) ) Talán ez az első autóm amit nem munkára használok ezért úgy döntöttem marad és megteszek mindent, hogy tökéletes legyen.
Bár még egy éve sem regisztráltam ide, de már sok éve olvasom a fórumot. Sok hasznos és érdekes dolgot tudtam meg innen. Úgy látom sok jó ember jött itt össze akik segítenek egymásnak. Mai világunkban ez ritkaságnak számít.

Gondoltam bemutatkozom mielőtt hülyeségeket kérdezek:)

Ãœdv,
Peti


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek petibart az itt látható tagok köszönték meg: 3 eddy, Jerry, jimbi525d
Értékelés: 14.29%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2018.04.26. 10:55 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2017.03.04. 16:25
Hozzászólások: 8
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: 528i
Évjárata: 1996
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Sziasztok, Balázs vagyok, már több mint egy éve informálódtam itt Nálatok, mivel szemezgettem egy e39 523i vel, de akkor végül nem lett belőle vásárlás.
Viszont iden januárban végre beteljesült egy kb.15 éves álom, és szert tettem egy 528 i re.
Megkímélt fekete bőrbelső, automata, 1996-os évjárat.
Szerencsére egyben van a gép, és sikerült átnézetni egy hozzáértő szakemberrel, akinek az elérhetőségét még anno itt kaptam meg Tőletek, utólag is ezer köszönet érte!

Ãœdv.

d.balazs


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2018.04.26. 12:51 
Offline
Törzsvendég
Törzsvendég

Csatlakozott: 2015.04.19. 13:33
Hozzászólások: 537
Tartózkodási hely: Szolnok
Adott köszi: 83 alkalommal
Kapott köszik: 94 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M52B28
Évjárata: 1996
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
d.balazs írta:
Sziasztok, Balázs vagyok, már több mint egy éve informálódtam itt Nálatok, mivel szemezgettem egy e39 523i vel, de akkor végül nem lett belőle vásárlás.
Viszont iden januárban végre beteljesült egy kb.15 éves álom, és szert tettem egy 528 i re.
Megkímélt fekete bőrbelső, automata, 1996-os évjárat.
Szerencsére egyben van a gép, és sikerült átnézetni egy hozzáértő szakemberrel, akinek az elérhetőségét még anno itt kaptam meg Tőletek, utólag is ezer köszönet érte!

Ãœdv.

d.balazs


Üdv., töltsd ki az adatlapodat. :franko:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozó topic!
HozzászólásElküldve: 2018.05.08. 12:56 
Offline
haladó
haladó

Csatlakozott: 2015.05.29. 22:19
Hozzászólások: 218
Tartózkodási hely: Németország
Adott köszi: 40 alkalommal
Kapott köszik: 15 alkalommal
Széria kód: E61
Motor tipusa: 2.5 D
Évjárata: 2007
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
petibart írta:
Sziasztok,

Peti vagyok, 42 éves és jelenleg svédbe élek.
Két éve sikerült beszereznem egy 2003-as évjáratú e39 25d touring-ot. Azóta szépítgetem, javítgatom ha kell. Költöttem rá egy keveset és még fogok is:) (a szerelőm azt mondta adjam el mert sokat fogok rá költeni:) ) Talán ez az első autóm amit nem munkára használok ezért úgy döntöttem marad és megteszek mindent, hogy tökéletes legyen.
Bár még egy éve sem regisztráltam ide, de már sok éve olvasom a fórumot. Sok hasznos és érdekes dolgot tudtam meg innen. Úgy látom sok jó ember jött itt össze akik segítenek egymásnak. Mai világunkban ez ritkaságnak számít.

Gondoltam bemutatkozom mielőtt hülyeségeket kérdezek:)

Ãœdv,
Peti

Szia Peti. :e39 Mond meg a szerelődnek,hogy ne beszéljen hülyeségeket ha nem ért hozzá. :D


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2726 hozzászólás ]  Oldal ElÅ‘zÅ‘  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137  KövetkezÅ‘

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 43 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Booking.com

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

Az E39.hu egy privát rajongói oldal ami nincs semilyen kapcsolatba a BMW AG-val és leányvállalataival. A BMW név, jelzés, M csíkos logó és a kerek logó mind az X3, X5 és X6 megjelölés amit a honlapon használunk a BMW AG tulajdona.

© 2009 E39.hu. All rights reserved. E39.HU is a private enthusiast site not associated with BMW AG. The BMW name, marks, M stripe logo, and Roundel logo as well as X3, X5 and X6 designations used in the pages of this Web Site are the property of BMW AG. This web site is not sponsored or affiliated in any way with BMW AG or any of its subsidiaries.

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások szerzőik tulajdonai, minden más tartalom: © 2006-2014 E39 Klub.




VigLink badge
Free xml sitemap generator