Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: Dizel szivósor javitás

2015.03.29. 12:32

petya1 írta:Sziasztok!
Azt szeretnem megtudni, hogy 2002-es 530da szivosoraba melyik meretu dugo kell? Ket felet lehet venni, 22 es 33 mm-eset, ha jol emlekszem.


Szerintem csavarboltban veszel 6 db M5 inbuszcsavart fillérekért és nem kell semmilyen dugó...

Ezt a hozzászólást a szerzőnek jlaci74 az itt látható tagok köszönték meg: 2 Gallaca, petya1
Értékelés: 9.52%

Re: Dizel szivósor javitás

2015.03.29. 12:39

jlaci74 írta:
petya1 írta:Sziasztok!
Azt szeretnem megtudni, hogy 2002-es 530da szivosoraba melyik meretu dugo kell? Ket felet lehet venni, 22 es 33 mm-eset, ha jol emlekszem.


Szerintem csavarboltban veszel 6 db M5 inbuszcsavart fillérekért és nem kell semmilyen dugó...

Kossz az otletet! Tomiteseket magaban ebay-rol tudnek rendelni? Epp olaszban vagyok.

Re: Dizel szivósor javitás

2015.03.29. 12:45

petya1 írta:
jlaci74 írta:
petya1 írta:Sziasztok!
Azt szeretnem megtudni, hogy 2002-es 530da szivosoraba melyik meretu dugo kell? Ket felet lehet venni, 22 es 33 mm-eset, ha jol emlekszem.


Szerintem csavarboltban veszel 6 db M5 inbuszcsavart fillérekért és nem kell semmilyen dugó...

Kossz az otletet! Tomiteseket magaban ebay-rol tudnek rendelni? Epp olaszban vagyok.


Bármely autósboltban tudsz venni / rendelni , gondolom olaszba is vannak...
Ha nincsenek már költözök is ki... :D
Ha kell holnap átküldöm a cikkszámokat , Elring V.Reinz is gyártja , mindkettő gyári minőség.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek jlaci74 az itt látható tagok köszönték meg: 2 Haminda, petya1
Értékelés: 9.52%

Re: Dizel szivósor javitás

2015.03.29. 12:51

A cikkszamokat nagyon megkoszonnem. 15 km-es korzetben 3 autosboltrol tudok. 2rol negativ velemeny. Kezdhetsz pakolni ;)

Ui.: Kozben megtalaltam, de azert koszonom!

Re: Dizel szivósor javitás

2015.04.19. 16:44

Ma megtortent a ledugozas, plusz ki lett pucolva az agr is, es uj tomiteseket is kapott.KépKépKépKépKépKépKép[/img]KépKépKép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek petya1 az itt látható tagok köszönték meg: admin
Értékelés: 4.76%

Re: Dizel szivósor javitás

2015.05.13. 11:08

Kérdeznék én is ha lehet :mrgreen:

nekem 2000 530dA-m van,tehát face előtti,kérdésem a következő,ez a ledugozás miért kell,mi van kiiktatva?ha jól olvastam,akkor az enyémbe nem ilyen szívósor van,ha igen,akkor csak egy egér szelep pucolás,és egy tömítés csere jót tenne?

Re: Dizel szivósor javitás

2015.05.13. 12:45

kopasze-28 írta:Kérdeznék én is ha lehet :mrgreen:

nekem 2000 530dA-m van,tehát face előtti,kérdésem a következő,ez a ledugozás miért kell,mi van kiiktatva?ha jól olvastam,akkor az enyémbe nem ilyen szívósor van,ha igen,akkor csak egy egér szelep pucolás,és egy tömítés csere jót tenne?

KATT IDE! hátha segít. Ha nem, akkor elnézésed kérem.

Re: Dizel szivósor javitás

2015.05.14. 09:22

köszi,segített,hallottam h kiszoktak iktatni vmit,de nem akartam hülyeséget mondani,viszont 2 oldallal visszább vki azt irta h face elötti 530da ba nincs ilyen pillangó szelep/de lehet h én olvastam félre vmit/

másik kérdésem,ezeket a dugokat a szívó sorba lehet autósboltba kapni?mert akkor minél előbb megcsinálom a kartergázszűrővel együtt,inkább most kb. 20ezer mint a sokszorosa....

Re: Dizel szivósor javitás

2015.05.14. 10:44

kopasze-28 írta:köszi,segített,hallottam h kiszoktak iktatni vmit,de nem akartam hülyeséget mondani,viszont 2 oldallal visszább vki azt irta h face elötti 530da ba nincs ilyen pillangó szelep/de lehet h én olvastam félre vmit/

másik kérdésem,ezeket a dugokat a szívó sorba lehet autósboltba kapni?mert akkor minél előbb megcsinálom a kartergázszűrővel együtt,inkább most kb. 20ezer mint a sokszorosa....

Esetleg EZ?

Re: Dizel szivósor javitás

2015.05.14. 11:18

SvidronyA írta:
kopasze-28 írta:köszi,segített,hallottam h kiszoktak iktatni vmit,de nem akartam hülyeséget mondani,viszont 2 oldallal visszább vki azt irta h face elötti 530da ba nincs ilyen pillangó szelep/de lehet h én olvastam félre vmit/

másik kérdésem,ezeket a dugokat a szívó sorba lehet autósboltba kapni?mert akkor minél előbb megcsinálom a kartergázszűrővel együtt,inkább most kb. 20ezer mint a sokszorosa....

Esetleg EZ?

Dani (bombolo) is árul mind a két méretet. www.bimmer.hu

Re: Dizel szivósor javitás

2015.05.14. 12:03

köszi a segítséget,fogok venni mindenképp,már csak azt volna jó tudnom,ami csak szétszedés után valószínű,h mekkora dugó kell bele...

már megtudtam... köszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kopasze-28 2015.05.14. 12:28-kor.

Re: Dizel szivósor javitás

2015.05.14. 12:08

kopasze-28 írta:köszi a segítséget,fogok venni mindenképp,már csak azt volna jó tudnom,ami csak szétszedés után valószínű,h mekkora dugó kell bele...

Hívd fel Admin által, eggyel fentebb hivatkozott Klubtársunkat, valószínű, hogy fejből vágja (csodálkoznék az ellenkezőjén) :wink:

Re: Dizel szivósor javitás

2015.05.14. 12:29

SvidronyA írta:
kopasze-28 írta:köszi a segítséget,fogok venni mindenképp,már csak azt volna jó tudnom,ami csak szétszedés után valószínű,h mekkora dugó kell bele...

Hívd fel Admin által, eggyel fentebb hivatkozott Klubtársunkat, valószínű, hogy fejből vágja (csodálkoznék az ellenkezőjén) :wink:


már beszéltem is vele,fogok is rendelni,csak pénz legyen meg térerő :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nameg erőm,h lekapjam a szívósort :facepalm: :facepalm: :mrgreen:

Re: Dizel szivósor javitás

2015.05.14. 23:01

kopasze-28 írta:
SvidronyA írta:
kopasze-28 írta:köszi a segítséget,fogok venni mindenképp,már csak azt volna jó tudnom,ami csak szétszedés után valószínű,h mekkora dugó kell bele...

Hívd fel Admin által, eggyel fentebb hivatkozott Klubtársunkat, valószínű, hogy fejből vágja (csodálkoznék az ellenkezőjén) :wink:


már beszéltem is vele,fogok is rendelni,csak pénz legyen meg térerő :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nameg erőm,h lekapjam a szívósort :facepalm: :facepalm: :mrgreen:

Ha nem vagy eléggé ellátva korpával, akkor nemes egyszerűséggel, a kirángatott pillangók tengelyei helyére tekerj be megfelelő méretű lemezcsavarokat, némi tömítéssel a fejük alatt. Kár kidobálni annyi pénzt a kupakokra, ami csak a lelkednek jó,(a szívósort úgysem tudod úgy felszerelni úgy, hogy látsszanak eme elegáns megoldások) az árán pedig vehetsz hasznos dolgot is az autóhoz. :szerintem

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: 3 jlaci74, kzolee, muhaati
Értékelés: 14.29%

Re: Dizel szivósor javitás

2015.10.06. 18:28

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy apámnak van egy 2001/10 525D-je manuális váltós, abban vannak a szívósorban lapkák?

Üdv.

Re: Dizel szivósor javitás

2015.10.06. 20:50

Sanyesz írta:Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy apámnak van egy 2001/10 525D-je manuális váltós, abban vannak a szívósorban lapkák?

Üdv.

Manuálisban minden bizonnyal nincs.

Re: Dizel szivósor javitás

2015.10.07. 19:06

Gallaca írta:
Sanyesz írta:Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy apámnak van egy 2001/10 525D-je manuális váltós, abban vannak a szívósorban lapkák?

Üdv.

Manuálisban minden bizonnyal nincs.


Köszi szépen! :)

Re: Dizel szivósor javitás

2016.10.06. 22:52

Sziasztok,

Akkor itt is kérdeznék :roker:

A 2000/04 M57-es 530DA -ban lapkával szerelt a szívósor ?

Köszi

Dávid

Re: Dizel szivósor javitás

2016.10.07. 09:38

notaridavid írta:Sziasztok,

Akkor itt is kérdeznék :roker:

A 2000/04 M57-es 530DA -ban lapkával szerelt a szívósor ?

Köszi

Dávid


Automatában elvileg igen, de Realoem mást állít. Ha alá nézel a szívósornak, akkor leszedés nélkül meg tudod állapítani, illetve még azt is, hogy dugózták-e.

http://beemerlab.blogspot.hu/2014/07/sw ... lates.html Ezen a linkel találsz képeket. Ha van, akkor egyértelműen lehet látni a Flaps-eket mozgató tengelyt, illetve azt is látod, hogy dugóztak, vagy heréltek-e, mert rá látsz az alkatrészekre :franko:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek NagyMatyas az itt látható tagok köszönték meg: notaridavid
Értékelés: 4.76%

Re: Dizel szivósor javitás

2016.10.07. 19:01

Gallaca írta:
kopasze-28 írta:
SvidronyA írta:
kopasze-28 írta:köszi a segítséget,fogok venni mindenképp,már csak azt volna jó tudnom,ami csak szétszedés után valószínű,h mekkora dugó kell bele...

Hívd fel Admin által, eggyel fentebb hivatkozott Klubtársunkat, valószínű, hogy fejből vágja (csodálkoznék az ellenkezőjén) :wink:


már beszéltem is vele,fogok is rendelni,csak pénz legyen meg térerő :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nameg erőm,h lekapjam a szívósort :facepalm: :facepalm: :mrgreen:

Ha nem vagy eléggé ellátva korpával, akkor nemes egyszerűséggel, a kirángatott pillangók tengelyei helyére tekerj be megfelelő méretű lemezcsavarokat, némi tömítéssel a fejük alatt. Kár kidobálni annyi pénzt a kupakokra, ami csak a lelkednek jó,(a szívósort úgysem tudod úgy felszerelni úgy, hogy látsszanak eme elegáns megoldások) az árán pedig vehetsz hasznos dolgot is az autóhoz. :szerintem


Annyit tennék hozzá, hogy a tömítések minőségétől függően időtálló a megoldás, nálam kb. 100 ezret bírt, azután Danitól vettem dugókat.
Hozzászólás küldése

VigLink badge