Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.01.29. 14:14

csiatt írta:Sziasztok! Kit ajánlanátok chip tuning megszüntetésére? Azaz a gyári program visszarakására?

Nekem qwerty csinalta.

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.01.29. 18:51

morv írta:
csiatt írta:Sziasztok! Kit ajánlanátok chip tuning megszüntetésére? Azaz a gyári program visszarakására?

Nekem qwerty csinalta.

Neki ~500km. Igaz Te egy kicsit többet is jöttél érte! :D

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.01.29. 18:58

Imco írta:
morv írta:
csiatt írta:Sziasztok! Kit ajánlanátok chip tuning megszüntetésére? Azaz a gyári program visszarakására?

Nekem qwerty csinalta.

Neki ~500km. Igaz Te egy kicsit többet is jöttél érte! :D

Azert en sem csak azert mentem Mo-ra! Meg arra a kornyekre sem csak azert. Azt kerdezte, hogy kit ajanlunk, en ot tudom. Itt is tudnek neki ajanlani, de ez messzebb lenne.
Csiatt, miert akarod levetetn? Rosszul volt megirva? Nalam az volt a helyzet. Nagyon utosen ment, de a hatso rendszamomat gyorsitas kozben nem tudtak leolvasni, meg alapjaraton bologatott a motor.

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.01.29. 21:30

morv írta:Azert en sem csak azert mentem Mo-ra! Meg arra a kornyekre sem csak azert. Azt kerdezte, hogy kit ajanlunk, en ot tudom. Itt is tudnek neki ajanlani, de ez messzebb lenne.

Sejtettem. Csak poénkodtam! Smiley vigyorex stb. :D

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.01.29. 21:51

morv írta:
Imco írta:
morv írta:
csiatt írta:Sziasztok! Kit ajánlanátok chip tuning megszüntetésére? Azaz a gyári program visszarakására?

Nekem qwerty csinalta.

Neki ~500km. Igaz Te egy kicsit többet is jöttél érte! :D

Azert en sem csak azert mentem Mo-ra! Meg arra a kornyekre sem csak azert. Azt kerdezte, hogy kit ajanlunk, en ot tudom. Itt is tudnek neki ajanlani, de ez messzebb lenne.
Csiatt, miert akarod levetetn? Rosszul volt megirva? Nalam az volt a helyzet. Nagyon utosen ment, de a hatso rendszamomat gyorsitas kozben nem tudtak leolvasni, meg alapjaraton bologatott a motor.


A GM váltót nagyon cseszi. Most éppen egy wandlerban csúcsosodott ki :( A váltós egyből mondta, mikor műszerrel próbálta a váltó vezérlést, hogy ezen valami plusz van :)

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.01.29. 22:02

csiatt írta:
morv írta:
Imco írta:
morv írta:
csiatt írta:Sziasztok! Kit ajánlanátok chip tuning megszüntetésére? Azaz a gyári program visszarakására?

Nekem qwerty csinalta.

Neki ~500km. Igaz Te egy kicsit többet is jöttél érte! :D

Azert en sem csak azert mentem Mo-ra! Meg arra a kornyekre sem csak azert. Azt kerdezte, hogy kit ajanlunk, en ot tudom. Itt is tudnek neki ajanlani, de ez messzebb lenne.
Csiatt, miert akarod levetetn? Rosszul volt megirva? Nalam az volt a helyzet. Nagyon utosen ment, de a hatso rendszamomat gyorsitas kozben nem tudtak leolvasni, meg alapjaraton bologatott a motor.


A GM váltót nagyon cseszi. Most éppen egy wandlerban csúcsosodott ki :( A váltós egyből mondta, mikor műszerrel próbálta a váltó vezérlést, hogy ezen valami plusz van :)

3-4k euroert felujitjak megerositett alkatreszekkel, akkor mar birja.

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.01.29. 22:02

Imco írta:
morv írta:Azert en sem csak azert mentem Mo-ra! Meg arra a kornyekre sem csak azert. Azt kerdezte, hogy kit ajanlunk, en ot tudom. Itt is tudnek neki ajanlani, de ez messzebb lenne.

Sejtettem. Csak poénkodtam! Smiley vigyorex stb. :D

Bocs, a vege lemaradt.

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.09.17. 10:39

Nyerj egy chiptuningot az ObnChipTuning jóvoltából.

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.09.17. 21:05

morv írta:
Imco írta:
morv írta:Azert en sem csak azert mentem Mo-ra! Meg arra a kornyekre sem csak azert. Azt kerdezte, hogy kit ajanlunk, en ot tudom. Itt is tudnek neki ajanlani, de ez messzebb lenne.

Sejtettem. Csak poénkodtam! Smiley vigyorex stb. :D

Bocs, a vege lemaradt.


Amikor csináltattam a tuningot, rákérdeztem és azt mondták, hogy vissza is tudják állítani a gyári programra. Gondolom egy telefont megér neked, hátha tudnak segíteni. Budapest XV. ker.

chip-tuner.hu
(30) 450 3378

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.09.22. 15:19

Sziasztok! Valaki esetleg rakott 523i-be vagy hasonlo gepbe konnyen bedobhato tuning boxot? Eredmeny? Megeri azt a 20-30 ezret?

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.09.22. 16:26

A tuning box alapból nem ér semmit, hiszen csak a vezérlést vágja át hamis értékeket szolgáltatva, atmoszférikus motornál pedig fölöslegesnek tartom csak a "chippelést". Nem lesz hű de nagy hozománya. Ha komolyabban bele nyúlnál (kipufogó rendszer, valami rendes direkt szűrő, nagyobb szívósor, esetleg valami komolyabb vezérmű tengely, akkor bizony már lenne értelme íratni rá valami programot és akkor meg is lenne az eredménye, de így szerintem hagyd békén.

Tapasztaltabbaktól kérdezném:

Mennyire igaz, hogy egy normálisan chippelt autónál fogyasztáscsökkenés jelentkezik ugyan azon vezeti stílus mellett?

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.09.22. 18:59

nagy.matyika írta:atmoszférikus motornál

Az meg milyen? :-O


Tapatalk

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.09.22. 19:31

barbrady írta:
nagy.matyika írta:atmoszférikus motornál

Az meg milyen? :-O


Tapatalk

Tudod Te is, hogy arra gondolt, hogy nem turbós, tehát atmoszférikus nyomáson működik. :franko:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek bendegúz az itt látható tagok köszönték meg: NagyMatyas
Értékelés: 4.76%

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.09.22. 19:53

Szokták így is hívni a "szívó" motorokat...

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.10.22. 20:29

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.10.22. 21:16

nagy.matyika írta:Szokták így is hívni a "szívó" motorokat...


Pedig azokkal kevesebb a szívás.

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.10.22. 22:57

SAki írta:

Jo kis video! Tele erdekes dologgal.

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.11.30. 09:47

Sziasztok!
Mi vissza tudjuk írni gyárira viszont kizárólag csak E39 TDS-el foglalkozunk. Csiptuningot is vállalunk, ha kell akár erősebbet mint amit gondolnál ;).
Tizenhatezed mindenestől. Ha érdekel írj!

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.12.01. 22:14

adamtoth írta:Sziasztok!
Mi vissza tudjuk írni gyárira viszont kizárólag csak E39 TDS-el foglalkozunk. Csiptuningot is vállalunk, ha kell akár erősebbet mint amit gondolnál ;).
Tizenhatezed mindenestől. Ha érdekel írj!

És mi a véleménye erről például a 390-es jelzésű automata váltónak?

Re: !!CHIPTUNING!!

2015.12.02. 00:03

atesz155 írta:
adamtoth írta:Sziasztok!
Mi vissza tudjuk írni gyárira viszont kizárólag csak E39 TDS-el foglalkozunk. Csiptuningot is vállalunk, ha kell akár erősebbet mint amit gondolnál ;).
Tizenhatezed mindenestől. Ha érdekel írj!

És mi a véleménye erről például a 390-es jelzésű automata váltónak?

Őszintén még egyetlen automata TDS-t sem csipeltünk. Személy szerint nem ajánlom de ha kell nincs akadálya.
Hozzászólás küldése

VigLink badge