Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: Karosszéria

2015.08.25. 01:27

Sziasztok!

Keresek Montrealblau első ajtókat, mindkét ajtó meg lett húzva még az előző tulajnál, és így több mint másfél év után elkezdett zavarni a dolog :D
Ugyanitt engem is érdekelne budapesti karosszériás/fényező elérhetősége, akivel jó tapasztalok vannak, lenne egy javítanivaló küszöböm is...

Köszi!

Re: Karosszéria

2015.08.30. 12:01

Sziasztok!

Keresek facelift utáni, komplett E39 első lökhárítót, ködlámpákkal, Schwarz 2 (668) színben, PDC és fényszóró mosó nélkül. :)
Köszi.

Re: Karosszéria

2015.09.08. 17:22

sziasztok! 1996 sedanra keresek schwarz metallic csomagtér ajtot akinek van irjon!

Re: Karosszéria

2015.09.10. 20:20

Sziasztok

Keresek e39 szedánra cosmos schwarcz színben csomagértérajtót rozsdamentesen.

köszönöm

Re: Karosszéria

2015.09.15. 15:50

sziasztok! keresnék e39 sedanhoz hátfalat illetve fenéklemezt lenne valakinek?

Re: Karosszéria

2015.09.15. 16:41

fsoul írta:sziasztok! keresnék e39 sedanhoz hátfalat illetve fenéklemezt lenne valakinek?

Schnitzer

Re: Karosszéria

2015.09.15. 22:20

Imco írta:
fsoul írta:sziasztok! keresnék e39 sedanhoz hátfalat illetve fenéklemezt lenne valakinek?

Schnitzer


Köszönöm szépen!

Karosszéria

2015.09.29. 08:33

Keresek e39 face sedan, csomagtér ajtót, rozsdamentes,törés,horpadás menteset, szín mindegy.
Zalaegerszeg- Szigetszentmiklós útvonalon (itt tudok mozogni időnként heti 2 alkalommal furgonnal)
köszönöm

Re: Karosszéria

2015.09.30. 19:49

Sziasztok! E39 Faceliftes BMW-be első lökhárítomba kellene fényszoró mosó fúvoka, csak fúvoka! tud esetleg valaki segíteni?! Előre is küszönöm a segítséget!

Re: Eladó alkatrészek

2015.09.30. 20:00

Tormagergo írta:Sziasztok! E39 Faceliftes BMW-be első lökhárítomba kellene fényszoró mosó fúvoka, csak fúvoka! tud esetleg valaki segíteni?! Előre is küszönöm a segítséget!

Anno vártam pár hónapig bontottra, aztán vettem egy újat...

Tapatalk

Ezt a hozzászólást a szerzőnek barbrady az itt látható tagok köszönték meg: jimbi525d
Értékelés: 4.76%

Re: Eladó alkatrészek

2015.09.30. 22:21

barbrady írta:
Tormagergo írta:Sziasztok! E39 Faceliftes BMW-be első lökhárítomba kellene fényszoró mosó fúvoka, csak fúvoka! tud esetleg valaki segíteni?! Előre is küszönöm a segítséget!

Anno vártam pár hónapig bontottra, aztán vettem egy újat...

Tapatalk

Felhívtam Schnitzert és vártam a postást! :) ,)

Re: Eladó alkatrészek

2015.10.01. 09:58

Imco írta:
barbrady írta:
Tormagergo írta:Sziasztok! E39 Faceliftes BMW-be első lökhárítomba kellene fényszoró mosó fúvoka, csak fúvoka! tud esetleg valaki segíteni?! Előre is küszönöm a segítséget!

Anno vártam pár hónapig bontottra, aztán vettem egy újat...

Tapatalk

Felhívtam Schnitzert és vártam a postást! :) ,)

:franko: :taps:
Most is van

Re: Karosszéria

2015.10.13. 11:16

Sziasztok!
Keresnék "Aspensilber" (399/7) sedan jobb hátsó ajtót, jobb első sárvédőt és első lökhárítót!
Lehetőleg sérülésmentest!

Üdv:Hont

Re: Karosszéria

2015.10.21. 21:05

Tisztelt Touring tulajdonos Klubtársak!

A következő hivatkozás-mappában találtok néhány fotót a gyógyuló csomiajtóról: KATT IDE! Talán néhányotoknak gondolatébresztő lehet :oops:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek SvidronyA az itt látható tagok köszönték meg: Zo78
Értékelés: 4.76%

Re: Karosszéria

2015.10.21. 21:53

SvidronyA írta:Tisztelt Touring tulajdonos Klubtársak!

A következő hivatkozás-mappában találtok néhány fotót a gyógyuló csomiajtóról: KATT IDE! Talán néhányotoknak gondolatébresztő lehet :oops:

Hol csináltatod? Fényeznek is vagy az külön szaki lesz? Tél előtt nekem is meg kellene csináltatnom a jobb hátsó kis hólyagosodást...

Re: Karosszéria

2015.10.21. 21:59

Reszka írta:
SvidronyA írta:Tisztelt Touring tulajdonos Klubtársak!

A következő hivatkozás-mappában találtok néhány fotót a gyógyuló csomiajtóról: KATT IDE! Talán néhányotoknak gondolatébresztő lehet :oops:

Hol csináltatod? Fényeznek is vagy az külön szaki lesz? Tél előtt nekem is meg kellene csináltatnom a jobb hátsó kis hólyagosodást...

Hisz' a tied nem is Touring :mrgreen:
A fényező külön szaki, de összedolgoznak a karosszériás sráccal. Mindjárt megy a PÜ :wink: .

Ezt a hozzászólást a szerzőnek SvidronyA az itt látható tagok köszönték meg: Reszka
Értékelés: 4.76%

Re: Karosszéria

2015.10.21. 22:44

SvidronyA írta:Tisztelt Touring tulajdonos Klubtársak!

A következő hivatkozás-mappában találtok néhány fotót a gyógyuló csomiajtóról: KATT IDE! Talán néhányotoknak gondolatébresztő lehet :oops:

Az enyem rosszabbul nezett ki. Csere volt, de sajnos a bontott darabon is kiujult a rubeola ket ev utan.

Re: Karosszéria

2015.10.22. 01:22

SvidronyA írta:
Reszka írta:
SvidronyA írta:Tisztelt Touring tulajdonos Klubtársak!

A következő hivatkozás-mappában találtok néhány fotót a gyógyuló csomiajtóról: KATT IDE! Talán néhányotoknak gondolatébresztő lehet :oops:

Hol csináltatod? Fényeznek is vagy az külön szaki lesz? Tél előtt nekem is meg kellene csináltatnom a jobb hátsó kis hólyagosodást...

Hisz' a tied nem is Touring :mrgreen:
A fényező külön szaki, de összedolgoznak a karosszériás sráccal. Mindjárt megy a PÜ :wink: .


Nekem is cimbora :)

Re: Karosszéria

2015.10.22. 07:39

morv írta:
SvidronyA írta:Tisztelt Touring tulajdonos Klubtársak!

A következő hivatkozás-mappában találtok néhány fotót a gyógyuló csomiajtóról: KATT IDE! Talán néhányotoknak gondolatébresztő lehet :oops:

Az enyem rosszabbul nezett ki. Csere volt, de sajnos a bontott darabon is kiujult a rubeola ket ev utan.


Na ez az. Régi ajtó leápol-lefényez + a szokásos kábelköteg csere... vagy új (jó bontott :roll: ) ajtó leápol-lefényez + a szokásos...
Aztán két, jobb esetben három év múlva egy verőfényes délelőtt tarkón lövöd magad, mert megint olyan az ajtód, mint a Boldogasszony. (rügyfakasztó)
:doglotlo:

Re: Karosszéria

2015.10.22. 08:16

kanyobence írta:
SvidronyA írta:
Reszka írta:
SvidronyA írta:Tisztelt Touring tulajdonos Klubtársak!

A következő hivatkozás-mappában találtok néhány fotót a gyógyuló csomiajtóról: KATT IDE! Talán néhányotoknak gondolatébresztő lehet :oops:

Hol csináltatod? Fényeznek is vagy az külön szaki lesz? Tél előtt nekem is meg kellene csináltatnom a jobb hátsó kis hólyagosodást...

Hisz' a tied nem is Touring :mrgreen:
A fényező külön szaki, de összedolgoznak a karosszériás sráccal. Mindjárt megy a PÜ :wink: .


Nekem is cimbora :)

Engem se hagyj ki a PÜ-kből. :)
Hozzászólás küldése

VigLink badge