Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.10.20. 12:24

morgulfz írta:Köszi. Akkor mindjárt felhívom hátha ma tudja fogadni a kocsit. Szabit nem tudok kérni. Ez nem olyan munkahely [FACE WITH TEARS OF JOY]


:franko:

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.10.20. 12:42

Na akkor köv hétfő reggel viszem Muha mesterhez a kocsit.

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.10.20. 12:50

Offtopic :
morgulfz írta:Na akkor köv hétfő reggel viszem Muha mesterhez a kocsit.

Helyes.

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.10.20. 13:55

morgulfz írta:Na akkor köv hétfő reggel viszem Muha mesterhez a kocsit.


Látod, ennyi. Csak sikerült összehozni !!!!:)

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.10.20. 14:02

Persze. Nekem csak a távolsággal volt első körben gondom. Mondjuk azt elfelejtettem megkérdezni, hogy mit kóstál egy full átvizsgálás.

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.10.20. 14:41

morgulfz írta:Persze. Nekem csak a távolsággal volt első körben gondom. Mondjuk azt elfelejtettem megkérdezni, hogy mit kóstál egy full átvizsgálás.


Szerintem túl fogod élni.
Pláne, ha a mester rávilágít valami olyan problémára, amivel sokkal több pénzt spórol meg neked, mint az átvizsgálás ára.

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.10.20. 14:42

Na de kb? 15 ezer?

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.10.20. 14:54

morgulfz írta:Na de kb? 15 ezer?


Hidd el, az átvizsgálás összege töredéke lesz csak az autód honosításában, és ezért a pénzért legalább kapsz is valamit!
Ha ennyire érdekes amennyiazannyi, miért nem kérdeztél rá Attilánál a telefonban?

Amúgy szerintem 15 ben megáll, lehet kevesebben is.

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.10.20. 14:56

Mert utólag lettem csak okos, hogy valamit elfelejtettem. Na de sebaj. Majd beszámolok a jövő héten

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.10.20. 17:12

morgulfz írta:Na de kb? 15 ezer?

Pár éve szemtanúja voltam egy vásárlás előtti átvizsgálásnak, márkaszervíz végezte, lassan ,körülményesen, felületesen, lényegesen drágábban.
/ mint utólag kiderült, a hibák-hiányosságok kb. felét találták meg , persze a kiégett izzó az megvolt azonnal /

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.10.20. 19:09

jlaci74 írta:
morgulfz írta:Na de kb? 15 ezer?

Pár éve szemtanúja voltam egy vásárlás előtti átvizsgálásnak, márkaszervíz végezte, lassan ,körülményesen, felületesen, lényegesen drágábban.
/ mint utólag kiderült, a hibák-hiányosságok kb. felét találták meg , persze a kiégett izzó az megvolt azonnal /

Nekem 19000volt 2005-ben a Rack autónál.

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.10.22. 15:17

Helló

Tudnátok ajánlani egy megbízható szerelőt akihez nyugodt szívvel el tudnám vinni a kocsit?
Motorikusan kérne egy tüzetesebb átvizsgálást.

Köszönöm
Üdv Tamás

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.10.22. 15:46

FrTom írta:Helló

Tudnátok ajánlani egy megbízható szerelőt akihez nyugodt szívvel el tudnám vinni a kocsit?
Motorikusan kérne egy tüzetesebb átvizsgálást.

Köszönöm
Üdv Tamás

Még mindig Divinyi.

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.10.28. 21:00

Hali!

Na Muha Ati átnézte a vasat. Nagyon meg vagyok elégedve mint szerelővel, és hozzá fogom hordani. Egyébként 10.000 Ft volt az átvizsgálás díja, és legalább tudom milyen állapotban van a gép.

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.11.08. 10:58

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy tudtok ajánlani Budapesten, vagy környékén egy olyan szerelőt aki motorcserében (E39 520i) jártas, és természetesen vállal is ilyen munkát?

Köszönöm!

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.11.08. 11:18

Farlow írta:Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy tudtok ajánlani Budapesten, vagy környékén egy olyan szerelőt aki motorcserében (E39 520i) jártas, és természetesen vállal is ilyen munkát?

Köszönöm!

Az előző hozzászólásban is szereplő Muha Ati.
www.muha.hu

Ezt a hozzászólást a szerzőnek PeterE39 az itt látható tagok köszönték meg: Farlow
Értékelés: 4.76%

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.11.08. 15:55

Farlow írta:Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy tudtok ajánlani Budapesten, vagy környékén egy olyan szerelőt aki motorcserében (E39 520i) jártas, és természetesen vállal is ilyen munkát?

Köszönöm!

Falumba is van.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Imco az itt látható tagok köszönték meg: 2 Farlow, Zo78
Értékelés: 9.52%

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.11.09. 15:23

PeterE39 írta:
Farlow írta:Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy tudtok ajánlani Budapesten, vagy környékén egy olyan szerelőt aki motorcserében (E39 520i) jártas, és természetesen vállal is ilyen munkát?

Köszönöm!

Az előző hozzászólásban is szereplő Muha Ati.
http://www.muha.hu


Köszönöm az infót!
Már jártam nála egy diagon mikor az autót vettem, ezért elsőként Őt kérdeztem, de sajnos most nem tud vállalni ilyen "átalakítást".

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.11.09. 16:46

Farlow írta:Már jártam nála egy diagon mikor az autót vettem, ezért elsőként Őt kérdeztem, de sajnos most nem tud vállalni ilyen "átalakítást".

"motorcserében " és az átalakítás között van különbség.
Az előzőnél nincs szükség átalakításra, utóbbinál nem sima motorcsere van.


Zo78 talán megerősít! ;) :)

Re: Szervizek és vélemények a szervizről!

2014.11.09. 19:20

Imco írta:Zo78 talán megerősít! ;) :)


:doglotlo: , no de a végeredmény a fontos!
Hozzászólás küldése

VigLink badge