Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők véleménye

2013.12.13. 08:20

AtiTDI
Donni-brasco
Schnitzer
AlpinaFan
Jlaci
KoV

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.13. 08:57

Uj cuccok:
AtiTDI
JLaci

Neveben hasznalt cuccok:
Schnitzer Szabi
.
.
.

Tapatalk-kal küldve az én GT-N7105-el

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.13. 09:36

Még egy pont JLacinak és Schnitzer Szabinak, mindketten felettébb korrekt emberek. De egy pillanatig se feledkezzünk meg Schmiedmann Béláról és Bömbölő Daniról se, mert igen csak minőségi termékekhez juthatunk hozzá általuk.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek dirtydog87 az itt látható tagok köszönték meg: Haminda
Értékelés: 4.76%
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dirtydog87 2013.12.13. 15:38-kor.

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.13. 10:28

De jó, hogy lett ilyen topik is!

Új motyók:
- Jlaci
- AtiTDI

Bontott:
- Schnitzer Szabi

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.13. 10:35

Jerry írta:De jó, hogy lett ilyen topik is!

Új motyók:
- Jlaci
- AtiTDI

Bontott:
- Schnitzer Szabi

Én is ezt triót méltatnám, bár Lacitól még nem vettem semmit a táv miatt, de bármikor kérdeztem készségesen válaszolt :!: :!: :!: :franko:

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.13. 10:49

Gabesz81 írta:Én is ezt triót méltatnám, bár Lacitól még nem vettem semmit a táv miatt, de bármikor kérdeztem készségesen válaszolt :!: :!: :!: :franko:

Pedig nagyon hamar küldi ám futárral! Sokszor előfordult már, hogy délelőtt lebeszéltük, délután már a futárnál volt és másnap meg már meg is kaptam! Vagy egyenesen Muha mesterhez megy a pakk és ott egyesül a fehér mozdonnyal!

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.13. 11:58

Kimaradt:
-Wrc Autoalkatrész (jelentős Unixos árengedménnyel)
-Schmidmann.hu (Müller Béláék) Korrektek, gyorsak, bármit beszereznek ami Magyarországon sem kapható.

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.13. 12:15

dirtydog87 írta:Még egy pont JLacinak és Schnitzer Szabinak, mindketten felettébb korrekt emberek.


Igy igaz !!! ( szerintem masokra nincs is szuksegunk !:) ( off : + Muha mester !:) )

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.13. 12:26

Offtopic :
MChris!
Javasolnám a "Milyen új topicot nyissunk még" topicot!
:facepalm: :lol: :lol:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Imco az itt látható tagok köszönték meg: 2 Bummer, leslie
Értékelés: 9.52%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.13. 12:29

Akkor már Devergot sem hagynám ki!
Maximálisan elégedett voltam vele!
Ugyanúgy ahogy Schnitzerrel, Alpinával, vagy épp Jlacival.
A többieket is hosszan sorolhatnám akikről csak kevés szó esik!
Admin is tett már néhány nagy szívességet, Mchrisnek is sokat köszönhetek.
Ez így lenne természetes, kár a topic nyitás érte!

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.13. 12:59

Imco írta:Akkor már Devergot sem hagynám ki!
Maximálisan elégedett voltam vele!
Ugyanúgy ahogy Schnitzerrel, Alpinával, vagy épp Jlacival.
A többieket is hosszan sorolhatnám akikről csak kevés szó esik!
Admin is tett már néhány nagy szívességet, Mchrisnek is sokat köszönhetek.
Ez így lenne természetes, kár a topic nyitás érte!

Imi, itt kereskedőkről van szó, olyanokról akik ebből élnek.
Nyilván segít mindenki mindenkinek, legalábbis ez így lenne természetes, ahogy írtad is.
Megszámolni sem tudom már, hogy ki segített nekem az elmúlt 3 év alatt, illetve azt sem, hogy én kinek segítettem.
Szerintem jó, ha bárki (új és régi klubtag) hamar tud tájékozódni a megbízható kereskedőkrőlés azokról, akiknél nagyobb a kockázati tényező.
Ettől még természetesen mindenki maga döntheti el, hogy hol költi el a pénzét.

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.13. 13:10

Jerry írta:
Imco írta:Akkor már Devergot sem hagynám ki!
Maximálisan elégedett voltam vele!
Ugyanúgy ahogy Schnitzerrel, Alpinával, vagy épp Jlacival.
A többieket is hosszan sorolhatnám akikről csak kevés szó esik!
Admin is tett már néhány nagy szívességet, Mchrisnek is sokat köszönhetek.
Ez így lenne természetes, kár a topic nyitás érte!

Imi, itt kereskedőkről van szó, olyanokról akik ebből élnek.
Nyilván segít mindenki mindenkinek, legalábbis ez így lenne természetes, ahogy írtad is.
Megszámolni sem tudom már, hogy ki segített nekem az elmúlt 3 év alatt, illetve azt sem, hogy én kinek segítettem.
Szerintem jó, ha bárki (új és régi klubtag) hamar tud tájékozódni a megbízható kereskedőkrőlés azokról, akiknél nagyobb a kockázati tényező.
Ettől még természetesen mindenki maga döntheti el, hogy hol költi el a pénzét.

Egyetértek. És az nem baj, hogy valaki itt is/ott is szerepel :!: Mindenki arccal, névvel, sztorival ír ide vagy oda. (nem úgy, mint xenonbalu "közvéleménykutatásánál" hogy ki elégedett/ki nem, kapott 10-ből 2 negatívat, arc nélkül, név nélkül, meg sem lehet beszélni, lehet nem is igaz, stb...) És nem veszik el a vélemény a mindentmondós topicban.

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.13. 13:20

Akkor a pozitívok között említsük meg bömbölőt is!

Ezt a hozzászólást a szerzőnek csiatt az itt látható tagok köszönték meg: 3 hamoriarpi, kzolee, muhaati
Értékelés: 14.29%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.13. 17:29

Jerry írta:Imi, itt kereskedőkről van szó, olyanokról akik ebből élnek.
Nyilván segít mindenki mindenkinek, legalábbis ez így lenne természetes, ahogy írtad is.
Megszámolni sem tudom már, hogy ki segített nekem az elmúlt 3 év alatt, illetve azt sem, hogy én kinek segítettem.
Szerintem jó, ha bárki (új és régi klubtag) hamar tud tájékozódni a megbízható kereskedőkrőlés azokról, akiknél nagyobb a kockázati tényező.
Ettől még természetesen mindenki maga döntheti el, hogy hol költi el a pénzét.


Ki számít kereskedőnek?
Mielőtt belemennénk, költőinek szántam.
Mindemellett megtartanám a lehetőséget, hogy pozitív ajánlással adjam el azt amit eladok!
Így ha valakivel inkorrekt voltam az most szóljon /a másik topicba/, vagy hallgasson örökre!
Így remélem megkapom az A++ minősítést! :)

Arra próbálok rávilágítani, hogy ezek a topicok feleslegesek.
Az említett "kereskedőknek" vagy van saját topicjuk, és/vagy kiemelt számú hozzászólásuk van, és/vagy csak simán közismertek.
Eddig is volt hol elmondani, hogy"köszi Jenő", vagy a "Móric nem utalt". Tehát felesleges a fényezős-gyalázós topic.
Nem csak azért mert kiélezi az ellentéteket, hanem mert először átmegy finom flamelésbe, majd érdektelenségbe süllyed.
Az újak nem fognak keresni erre a cirkalmas topic névre, hanem bekérdeznek az első topicba.
Mint eddig is, löki mindenki a saját versét és máris ott vannak ahol kell.
A régebbiek pedig -már csak a személyes kapcsolatok lévén is- képbe vannak enélkül is.

Kavarog még jó pár dolog a fejemben, de nem akarok könyvet írni. :)

Egy szó mint száz, a baráti társaság lenne a cél, nem a feszültség keltés.
/Tudom, elég lett volna ez az egy mondat is a bő lé helyett! :D /

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.13. 17:52

Nem mondok vele újdonságot de ha E39 bontott akkor SCHNITZER Szabi

Folyamatosan tőle vásárlok, eddig mindennel 110%-osan meg vagyok elégedve. Másnak is bátran ajánlom.

A 96' 20i-t a tőle beszerzett dolgokból "restauráltattam" majd eladtam
a 00' 25D-hez ha kell 1-2 motyó akkor csakis őt keresem.

Új cuccokat meg nem veszek :D még olajat is "bontva" veszem Szabitól :facepalm: (am új alkatrészeket, olajat helyi deeler-ektől szerzem, szóval itt nem éltetnék senkit :D )

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.13. 22:12

Új alkatrész:
Jlaci
Mindig mindent tőle vettem,1-2 napon belül a kezemben volt,gyári vagy utángyártott is,volt már csere,garancia,visszavétel,minden mindig flottul működött.
Bontott:
Schnitzer Szabi,szerintem nem is kell mondanom semmit
Devergotól is rendeltem már egyszer,2 napon belül nálam volt,működött,
Kasza Mester.

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.13. 23:39

Köszönöm Fiúk :oops: !Ígérem próbálom tartani továbbra is a színvonalat,ami tőlem telik így kicsiben :wink:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Schnitzer az itt látható tagok köszönték meg: 2 Bummer, muhaati
Értékelés: 9.52%

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.13. 23:41

Jerry írta:
Gabesz81 írta:Én is ezt triót méltatnám, bár Lacitól még nem vettem semmit a táv miatt, de bármikor kérdeztem készségesen válaszolt :!: :!: :!: :franko:

Pedig nagyon hamar küldi ám futárral! Sokszor előfordult már, hogy délelőtt lebeszéltük, délután már a futárnál volt és másnap meg már meg is kaptam! Vagy egyenesen Muha mesterhez megy a pakk és ott egyesül a fehér mozdonnyal!

Sőt :!:
Még nemzetközi is :franko:

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2013.12.23. 17:09

Nem szeretném elmesélni hogy kivel miért, hanem csak tényszerűen, ABC sorrendben leírni a neveket, akik VELEM mindenben korrektek voltak és fórumoznak.

Pavilonosok:

AlpinaFan
Bömbölő
Jlaci74
Schmiedmann

Pincéből-padlásról csomagolók:

Schnitzer
Sparco

Ezúton is köszönöm hogy segítettek!

Re: ...akitől vásárolj nyugodtan avagy elégedett vevők vélem

2014.01.27. 09:50

Én nem szoktam kísérletezni.
Ha valami számomra bevált és korrekt, működik, akkor nem keresgetek másfelé.
Így vagyok immárom 5 éve: AlpinaFan.

1 példa legutóbbról:
a múlt héten Bp.-en jártam. Előtte nap felhívom Jani, olaj+szűrő, mondja menjek, előtte hívjam, természetesen minden van.
Hívom mikor ott vagyok, majd megyek Hozzá.
Mikor találkozunk, mondom neki, hogy a kocsiba 6,5L kell, otthon van még 1L, a kocsi nem eszi az olajat, mennyit vegyek, 6 vagy 7 L-t.
És erre nem azt mondja, hogy vigyél 8-at, legyen tartalékba, hanem rám bízza a döntést. Ahogy Én szeretném, ahogy akarom.
Úgy gondolom ez magáért beszél, nincs ráerőltetve az ügyfélre semmi, döntsön maga. Ez számomra rendkívül szimpatikus és az elmúlt 5 évben mindig így volt.
Ha csak kíváncsi voltam valamire, egy telefon és választ kaptam.
Nem vette fel ? Mindig visszahívott, volt olyan, hogy több nap múlva, de visszahívott.
Én nem tudok Vele (Velük) kapcsolatban semmilyen negatívumot mondani, másról meg azért nincs véleményem, mert mással nincs kapcsolatom.
Hozzászólás küldése

VigLink badge