Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

melyik jobb és megbizhatobb?

A szavazás 2006.11.15. 12:32-kor befejeződött.

540
8
73%
535
3
27%
 
Szavazatok száma : 11

2010.07.10. 23:12

jackson írta:Sajnos a megtekintés halasztódik, mert Labi is részt vesz a magyar specialitásban: körbetartozás (csak ugyebár ő a sor végén áll).

Jackson, aki reménykedik fizetnek Labinak és lesz szép BMW-je
[quote]


Az nagyon jóóóó lenne Labinak,meg nekünk is,ha szép BMW-je lenne!!!!
De még nem tudjuk mit láttál,Mije van,mi a típus száma?
Vagy te sem tudog,mi az a típus szám?
Borzalom a kőrbe tartozás,főleg annak aki a végén áll.

2010.07.10. 23:48

apa írta:
jackson írta:Sajnos a megtekintés halasztódik, mert Labi is részt vesz a magyar specialitásban: körbetartozás (csak ugyebár ő a sor végén áll).

Jackson, aki reménykedik fizetnek Labinak és lesz szép BMW-je


Az nagyon jóóóó lenne Labinak,meg nekünk is,ha szép BMW-je lenne!!!!
De még nem tudjuk mit láttál,Mije van,mi a típus száma?
Vagy te sem tudog,mi az a típus szám?
Borzalom a kőrbe tartozás,főleg annak aki a végén áll.


Tudom de megígértem nem mondom el.

Jackson, aki szurkol Labinak, hogy elöbb fizessenek mint elviszik a kinézett kocsit

2010.07.11. 11:26

jackson írta:
...Jackson, aki szurkol Labinak...


Jacko jobb ha maradsz a diagolásnál mert az kifizetődőbb... :lol:

Gondolj bele,hogy Labi is egy építési vállalkozó és ha nem tudja kifizetni neked a szurkolást... :nyelves:

Jackson aki mostantól nem csak a hibakódolvasós hanem a szurkolós is a klubban... :wink:

"csakazértmertmostanábanelégsokmindenkinekszurkolszittaklubban"... :P

2010.07.11. 12:06

strobi írta:
jackson írta:
...Jackson, aki szurkol Labinak...


Jacko jobb ha maradsz a diagolásnál mert az kifizetődőbb... :lol:

Gondolj bele,hogy Labi is egy építési vállalkozó és ha nem tudja kifizetni neked a szurkolást... :nyelves:

Jackson aki mostantól nem csak a hibakódolvasós hanem a szurkolós is a klubban... :wink:

"csakazértmertmostanábanelégsokmindenkinekszurkolszittaklubban"... :P

Miért félted úgy a Vényócas benyás haverodat???
Felnőtt ember, egyedül is el tudja dönteni, mit akar :lol:
Miért baj az, ha valaki "megvilágosodik"? Megjött az esze, na!
Szépen lassan egyedül maradsz, és beállhatsz a Jakó mellé :nyelves:
:hehe

2010.07.12. 23:18

simi64 írta:
strobi írta:
jackson írta:
...Jackson, aki szurkol Labinak...


Jacko jobb ha maradsz a diagolásnál mert az kifizetődőbb... :lol:

Gondolj bele,hogy Labi is egy építési vállalkozó és ha nem tudja kifizetni neked a szurkolást... :nyelves:

Jackson aki mostantól nem csak a hibakódolvasós hanem a szurkolós is a klubban... :wink:

"csakazértmertmostanábanelégsokmindenkinekszurkolszittaklubban"... :P

Miért félted úgy a Vényócas benyás haverodat???
Felnőtt ember, egyedül is el tudja dönteni, mit akar :lol:
Miért baj az, ha valaki "megvilágosodik"? Megjött az esze, na!
Szépen lassan egyedül maradsz, és beállhatsz a Jakó mellé :nyelves:
:hehe


Ők nem maradnak egyedül,mert én is velük vagyok.
De azért az arány nem is olyan rossz!

Re: 540 vs. 535

2013.03.18. 21:23

sziasztok szeretnek egy kis segitseget kerni!!!!vettem egy 540i-t es nem tudom atirni mivel hianyzik a nyulvanyomrol az a kis matrica amin rajta alvazszam stb es ezert nem lehet le eredetviszgaztatni mert 96 utanni autokon kotelezo!!!DE jo!!!!szowal valszeg ez ott torott volt es nem potoltak valaki megtenne nekem es lefenykepezi az ovet es csinaltatnek egyet a folias haverommal ha kitakarja az alvazszamot az sem baj csak a a tobbi szam vegett sulyok egyeb apro szamok miatt kellene 540irol 96-97es evjaratinak orulnek !!szin mindegy ugyis az en alvazszamom szinem kerul majd ra es kinyomtatasra!!!!!Elore is koszonom hatha valaki tudna segiteni surgos lenne!!!!itt a mailem:mayergergo@freemail.hu

Re: 540 vs. 535

2013.03.19. 22:05

geri540i írta:sziasztok szeretnek egy kis segitseget kerni!!!!vettem egy 540i-t es nem tudom atirni mivel hianyzik a nyulvanyomrol az a kis matrica amin rajta alvazszam stb es ezert nem lehet le eredetviszgaztatni mert 96 utanni autokon kotelezo!!!DE jo!!!!szowal valszeg ez ott torott volt es nem potoltak valaki megtenne nekem es lefenykepezi az ovet es csinaltatnek egyet a folias haverommal ha kitakarja az alvazszamot az sem baj csak a a tobbi szam vegett sulyok egyeb apro szamok miatt kellene 540irol 96-97es evjaratinak orulnek !!szin mindegy ugyis az en alvazszamom szinem kerul majd ra es kinyomtatasra!!!!!Elore is koszonom hatha valaki tudna segiteni surgos lenne!!!!itt a mailem:mayergergo@freemail.hu

Helo
Ezzel szerintem inkább egy bontóban kellene próbálkozni

Re: 540 vs. 535

2013.03.20. 02:10

geri540i írta:sziasztok szeretnek egy kis segitseget kerni!!!!vettem egy 540i-t es nem tudom atirni mivel hianyzik a nyulvanyomrol az a kis matrica amin rajta alvazszam stb es ezert nem lehet le eredetviszgaztatni mert 96 utanni autokon kotelezo!!!DE jo!!!!szowal valszeg ez ott torott volt es nem potoltak valaki megtenne nekem es lefenykepezi az ovet es csinaltatnek egyet a folias haverommal ha kitakarja az alvazszamot az sem baj csak a a tobbi szam vegett sulyok egyeb apro szamok miatt kellene 540irol 96-97es evjaratinak orulnek !!szin mindegy ugyis az en alvazszamom szinem kerul majd ra es kinyomtatasra!!!!!Elore is koszonom hatha valaki tudna segiteni surgos lenne!!!!itt a mailem:mayergergo@freemail.hu

Szia!Én a helyedben visszavinném az eladónak hogy oldja meg az eredetvizsgát.Vagy keresnék egy másik eredetvizsgálót...

Re: 540 vs. 535

2013.03.20. 21:25

Johny540 írta:
geri540i írta:sziasztok szeretnek egy kis segitseget kerni!!!!vettem egy 540i-t es nem tudom atirni mivel hianyzik a nyulvanyomrol az a kis matrica amin rajta alvazszam stb es ezert nem lehet le eredetviszgaztatni mert 96 utanni autokon kotelezo!!!DE jo!!!!szowal valszeg ez ott torott volt es nem potoltak valaki megtenne nekem es lefenykepezi az ovet es csinaltatnek egyet a folias haverommal ha kitakarja az alvazszamot az sem baj csak a a tobbi szam vegett sulyok egyeb apro szamok miatt kellene 540irol 96-97es evjaratinak orulnek !!szin mindegy ugyis az en alvazszamom szinem kerul majd ra es kinyomtatasra!!!!!Elore is koszonom hatha valaki tudna segiteni surgos lenne!!!!itt a mailem:mayergergo@freemail.hu

Szia!Én a helyedben visszavinném az eladónak hogy oldja meg az eredetvizsgát.Vagy keresnék egy másik eredetvizsgálót...

Szerintem is ezt kell tenned! Én nincs egy éve, hogy csináltattam az eredetvizsgát, a 98-as kocsin, és nem keresgéltek semmiféle plakettet a motortérben. Motor, alvázszám, egy kis rétegvastagságmérés, és helo!
Off autót egy hete sincs, és detto ugyanez. Buzgó az az eredetvizsgás ezek szerint.
Hozzászólás küldése

VigLink badge