Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2009.07.25. 16:33

muhaati írta:
Na vá-vá! Nekem megvan a "kivehető keret", abban csak a tetőkapcsoló van benne. Viszont a képeket nézve nekem vajszínű kellett volna. DE lehet hogy az énfajta keretembe be lehet tenni simán?


Biztos,hogy bele lehet vágni valahogyan mert magán a homelink-en vannak körmök... illetve perem!!!

2009.07.25. 16:36

MChris írta:
muhaati írta:
strobi írta:
Labi írta:na és az a plusz tetőkárpit panel? emlékeztek, nem lehet csak úgy belevágni azt a nagy kapcsolótáblát nem? ..vagy mégis?


Az is van fent csak jelenleg fekete meg bézs kárpitos van és nekem ugye természetesen a 3.-ik nem létező kell a patkány szűrke... :lol:


Hol van a bézs kárpitos?


Kivágott a kapunyitos akkor vedd majd hozzá de csak akkor van tetőablakod ha nincs akkor nem lesz jó hozzá!

Ha nem kivágott kapunyitos akkor szívás van vele mert hátulján vannak műanyag keresztmerevitők azokat kireszelni róla még géppel is mókás.


Bele lehet :!:

2009.07.25. 16:37

strobi írta:
muhaati írta:
Na vá-vá! Nekem megvan a "kivehető keret", abban csak a tetőkapcsoló van benne. Viszont a képeket nézve nekem vajszínű kellett volna. DE lehet hogy az énfajta keretembe be lehet tenni simán?


Biztos,hogy bele lehet vágni valahogyan mert magán a homelink-en vannak körmök... illetve perem!!!


Köszi, akkor folytatom a projektet, mert így könnyebb a helyzet. Ha a tetőkárpitot kellene vágni, akkor nem hiszem hogy belefognék. Persze azt is biztosan meg lehet szépen oldani.

2009.07.25. 16:39

na ez a lényeg, hogy be lehet! köszi!

2009.07.25. 16:39

muhaati írta:
strobi írta:
muhaati írta:
Na vá-vá! Nekem megvan a "kivehető keret", abban csak a tetőkapcsoló van benne. Viszont a képeket nézve nekem vajszínű kellett volna. DE lehet hogy az énfajta keretembe be lehet tenni simán?


Biztos,hogy bele lehet vágni valahogyan mert magán a homelink-en vannak körmök... illetve perem!!!


Köszi, akkor folytatom a projektet, mert így könnyebb a helyzet. Ha a tetőkárpitot kellene vágni, akkor nem hiszem hogy belefognék. Persze azt is biztosan meg lehet szépen oldani.


Kép

2009.07.25. 17:27

Itthoni bontókban keresni veszett fejsze nyele lenne? :?:

2009.07.25. 17:28

muhaati írta:Itthoni bontókban keresni veszett fejsze nyele lenne? :?:


Az,mert E39 nem nagyon volt,X5-höz keress abban elöbb lesz szerintem,de ha kint nagyobb a választék akkor olcsobb is lehet.

2009.07.25. 17:29

[quote="MChris"][/quote]
Köszi Chris, így már az is könnyebb, merről feszegessem a panelt. ( Útálom ha eltörik egy-két fül).

2010.05.18. 10:50

Üdv Urak!

Három kérdésem lenne a home linkkel kapcsolatban: az amerikai autókból származó home link egység egyáltalán nem tanítható hozzá a magyar kapuvezérlőkhöz? A rendszer kiépítéséhez elég az a kis "három gombos dobozka" a tetőkárpitba, vagy kell valami más is? Illetve a dobozkából az a két szál (ha jól néztem zöld-barna, illetve barna) hova megy, illetve mihez kell kötni?

Illés

2010.05.18. 10:59

Illes írta:Üdv Urak!

Három kérdésem lenne a home linkkel kapcsolatban: az amerikai autókból származó home link egység egyáltalán nem tanítható hozzá a magyar kapuvezérlőkhöz? A rendszer kiépítéséhez elég az a kis "három gombos dobozka" a tetőkárpitba, vagy kell valami más is? Illetve a dobozkából az a két szál (ha jól néztem zöld-barna, illetve barna) hova megy, illetve mihez kell kötni?

Illés


letöltésekben benne van milyen kapuhoz jó

nem kell semmi csak a kábel,de a 3 vezetékes jobb mert azon van night light is

2010.05.18. 11:02

MChris írta:
Illes írta:Üdv Urak!

Három kérdésem lenne a home linkkel kapcsolatban: az amerikai autókból származó home link egység egyáltalán nem tanítható hozzá a magyar kapuvezérlőkhöz? A rendszer kiépítéséhez elég az a kis "három gombos dobozka" a tetőkárpitba, vagy kell valami más is? Illetve a dobozkából az a két szál (ha jól néztem zöld-barna, illetve barna) hova megy, illetve mihez kell kötni?

Illés


letöltésekben benne van milyen kapuhoz jó

nem kell semmi csak a kábel,de a 3 vezetékes jobb mert azon van night light is

Köszi, azt hiszem bepróbálom, mert nem tudom milyen típusú a kapu nyitóvezérlője. Sajna csak két kábeleset találtam, de nem baj, a lényeg hogy működjön.

Re: BMW Kapunyitó(Home-Link)

2012.10.30. 09:32

Sziasztok!
Nem találok kompatibilitási listát. Tudnátok segíteni? Vagy az is elég ha megmondjátok, hogy a Ditec OBBI kapunyitóhoz jó-e?

Re: BMW Kapunyitó(Home-Link)

2012.10.30. 09:50

csiatt írta:Sziasztok!
Nem találok kompatibilitási listát. Tudnátok segíteni? Vagy az is elég ha megmondjátok, hogy a Ditec OBBI kapunyitóhoz jó-e?


Nézd meg az e-mail fiókodat. Elküldtem PDF- ben az anyagokat.

Re: BMW Kapunyitó(Home-Link)

2012.10.30. 11:49

csiatt írta:Sziasztok!
Nem találok kompatibilitási listát. Tudnátok segíteni? Vagy az is elég ha megmondjátok, hogy a Ditec OBBI kapunyitóhoz jó-e?

A tegnapi linkelt fájlba benne van az is.


iPhone Tapatalk

Re:

2013.03.06. 01:47

MChris írta:Nálam fent van már a 3 erű kábel (világitos verzióhoz) + benne van 2 gyári kapcsoló is műanyag nélkül képet keressek?


Szia!

Korábban írtad, hogy neked már fent van a 3 eres kábel a HomeLink-hez. Te vitted fel vagy úgy volt az autó eredetileg?
Ha te akkor te csináltál kábelt, vagy vettél eredetit?
Ha te csináltál, akkor lentről vitted fel, vagy ott fent loptad össze a kellő dolgokat?

Re: Re:

2013.03.06. 13:22

csiatt írta:
MChris írta:Nálam fent van már a 3 erű kábel (világitos verzióhoz) + benne van 2 gyári kapcsoló is műanyag nélkül képet keressek?


Szia!

Korábban írtad, hogy neked már fent van a 3 eres kábel a HomeLink-hez. Te vitted fel vagy úgy volt az autó eredetileg?
Ha te akkor te csináltál kábelt, vagy vettél eredetit?
Ha te csináltál, akkor lentről vitted fel, vagy ott fent loptad össze a kellő dolgokat?


H!

Én vittem fel,
Lehető leggyáribb (BMW elektronika,alkatrész gyárban dolgozom)
Lentről loptam össze EBA doksi alapján.

Üdv,

K.

Re: BMW Kapunyitó(Home-Link)

2013.03.07. 17:22

Sikerült beépítenem a világítós HomeLink cuccot a tetőkárpitba. Be is lett kötve a segítségeteknek és az itt kapott leírás alapján. Ezúton is köszönök mindent.
Viszont... és most jön a bajom :D
Valamit valószínűleg rosszul értelmezek a leírásból, mert tanítani nem tudom. Nem arról van szó, hogy nem viszi a kaput, hanem magát a tanítását csinálom valamiért rosszul.
Most az 1-es gomb ha megnyomom sűrűn villog, a 2-es és a 3-as lassan, de a 2-es nem egyenletesen. Azaz mind a 3 másképpen.
Valaki leírná/lefordítaná az ő értelmezésében a tanítás menetét? Illetve a resetelés is kellene, mert lehet már ott a hiba.
Azaz mikor mit nyomjak, mennyi ideig, és mikor mit kell hogy a leden lássak. Mert szerintem valami apróságot félreértelmezhetek és ezért nem sikerül.

Re: BMW Kapunyitó(Home-Link)

2013.03.10. 20:04

Kinek van működőképes HomeLink az autójában?
Resetelni sikerült az enyémet, de egyetlen egy új kapura nem sikerül betanítanom, pedig elméletileg kompatibilisnek kéne lennie.

Re: BMW Kapunyitó(Home-Link)

2013.03.10. 20:32

csiatt írta:Kinek van működőképes HomeLink az autójában?
Resetelni sikerült az enyémet, de egyetlen egy új kapura nem sikerül betanítanom, pedig elméletileg kompatibilisnek kéne lennie.


Gördülő vagy standard kódos a kapu?

Re: BMW Kapunyitó(Home-Link)

2013.03.10. 21:22

Haminda írta:
csiatt írta:Kinek van működőképes HomeLink az autójában?
Resetelni sikerült az enyémet, de egyetlen egy új kapura nem sikerül betanítanom, pedig elméletileg kompatibilisnek kéne lennie.


Gördülő vagy standard kódos a kapu?


A kapum ugró kódos. De próbáltam régi standarddal is. Sőt még a verziószámot sem sikerült kivillogtatnom (elméletileg az 1-es vagy a 3-as gombot kéne folyamatosan nyomva tartani, ameddig el nem alszik, és utánna aháby villogás annyi a verziószám). Nekem nyomás mellett kb 60mp-ig villog utánna semmi. De a régió kódot sem sikerült a 2-es gombbal. Lehet valamit rosszul csinálok.
Hozzászólás küldése

VigLink badge