Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

2007.10.18. 15:22

Krisztus szíve! De bonyolult. Szóval most M-es multikormány van. Ugyan ez kéne (amibe át tudom pakolni alégzsákot meg a gombokat) + plusz megvenném a fütéses gombrészt. Ilyet nem tudunk ebay? :lol: Ich spricce Deutsch rosszul. :oops:


Egyébként tényleg fázik akezem. Nem fér be a garázsba ez a tepsi, tavasszal újat kell húzzak. Addig meg :?

2007.10.18. 15:38

ViSoR írta: Ich spricce Deutsch rosszul.


Van angolul is ebay! :twisted:

2007.10.18. 15:59

ViSoR írta:Krisztus szíve! De bonyolult. Szóval most M-es multikormány van. Ugyan ez kéne (amibe át tudom pakolni alégzsákot meg a gombokat) + plusz megvenném a fütéses gombrészt. Ilyet nem tudunk ebay? :lol: Ich spricce Deutsch rosszul. :oops:


Egyébként tényleg fázik akezem. Nem fér be a garázsba ez a tepsi, tavasszal újat kell húzzak. Addig meg :?


én úgy tudom, hogy fűthető nincsen, csak "normál" kormányhoz. aki m-est használ, az sportos, kemény gyerek, nem ijed meg a hidegtől...

2007.10.18. 17:23

sxoe írta:
ViSoR írta: Ich spricce Deutsch rosszul.


Van angolul is ebay! :twisted:


Est ist unglaublich ich will suchen, so im going to search, but now - beacuse there is no warmable in M type -,i dont know what for :lol:

2007.10.18. 17:52

ViSoR írta:
sxoe írta:
ViSoR írta: Ich spricce Deutsch rosszul.


Van angolul is ebay! :twisted:


Est ist unglaublich ich will suchen, so im going to search, but now - beacuse there is no warmable in M type -,i dont know what for :lol:


Well, that's very nice! Please contact us, if you find something! :twisted:

Und wenn du etwas findest, dann können wir es vielleicht auch benutzen! :twisted:

Étted öcsém! :lol: :lol:

2007.10.18. 19:23

Látom neked is van 1-2 diplomád, mint nekem :D Hálistennek internet közelében eleve kevés a suttyó, és ha már egy BMW-re is összelopott nagybaj nem lehet :lol:

ادشح سؤللؤشی شب[وؤللاز انقؤپدش :sör:

2007.10.18. 19:49

legalább az anyanyelvét ércsük az autónknak, hátha akar valamit mondani... :twisted:

2007.10.18. 20:04

ViSoR írta:Látom neked is van 1-2 diplomád, mint nekem :D Hálistennek internet közelében eleve kevés a suttyó, és ha már egy BMW-re is összelopott nagybaj nem lehet :lol:

ادشح سؤللؤشی شب[وؤللاز انقؤپدش :sör:

Akinek nincs diplomája az még nem biztos hogy suttyó :!: Ja és nem mindenki tolvaj aki BMW-vel jár :!:

2007.10.18. 20:35

admin írta:
ViSoR írta:Látom neked is van 1-2 diplomád, mint nekem :D Hálistennek internet közelében eleve kevés a suttyó, és ha már egy BMW-re is összelopott nagybaj nem lehet :lol:

ادشح سؤللؤشی شب[وؤللاز انقؤپدش :sör:

Akinek nincs diplomája az még nem biztos hogy suttyó :!: Ja és nem mindenki tolvaj aki BMW-vel jár :!:



Naponta KB 40 ügyfél jön be az üzletbe ! Ezek közűl 36 nagyképű aki az anyucikáját is 2* eladná! CSAk gyári motyóink vannak
30 e ftot egy garnitúra fékbetétért sokall! 28-ért elviszi! NA ezek az emberek nem biztos hogy itt ülnek és irogatnak egymásnak a tapasztalatairól ,gondokról , megoldásokról! (Nem szerelők csak akik tényleg beesnek!) Az a 4 pedig a kivétel akinek az autója a szemefénye!

2007.10.18. 21:10

laco7 írta:
admin írta:
ViSoR írta:Látom neked is van 1-2 diplomád, mint nekem :D Hálistennek internet közelében eleve kevés a suttyó, és ha már egy BMW-re is összelopott nagybaj nem lehet :lol:

ادشح سؤللؤشی شب[وؤللاز انقؤپدش :sör:

Akinek nincs diplomája az még nem biztos hogy suttyó :!: Ja és nem mindenki tolvaj aki BMW-vel jár :!:



Naponta KB 40 ügyfél jön be az üzletbe ! Ezek közűl 36 nagyképű aki az anyucikáját is 2* eladná! CSAk gyári motyóink vannak
30 e ftot egy garnitúra fékbetétért sokall! 28-ért elviszi! NA ezek az emberek nem biztos hogy itt ülnek és irogatnak egymásnak a tapasztalatairól ,gondokról , megoldásokról! (Nem szerelők csak akik tényleg beesnek!) Az a 4 pedig a kivétel akinek az autója a szemefénye!


először is tetszik ez a tábla: :offtopic
másrészt admin megállapítása oda-vissza igaz. pl igen sok sutyerák diplomást tudnék felsorolni...
harmandszor sztem más (prémium)márkák gazdáinál sem lehet szignifikánsan más a felhozatal...

negyedszer: tényleg, van valakinek fűthető kormánya? megér ekkora rakás pénzt? (főleg hogy ha jól láttam, akkor a fűtéskapcsoló a belsőlevegőkeringetés gomb helyett van, ami pedig fontos funkció...)

2007.10.18. 21:12

admin írta:
ViSoR írta:Látom neked is van 1-2 diplomád, mint nekem :D Hálistennek internet közelében eleve kevés a suttyó, és ha már egy BMW-re is összelopott nagybaj nem lehet :lol:

ادشح سؤللؤشی شب[وؤللاز انقؤپدش :sör:

Akinek nincs diplomája az még nem biztos hogy suttyó :!: Ja és nem mindenki tolvaj aki BMW-vel jár :!:



:offtopic jó az ilyenbe nem elmerülni, mert ha a multikormánytól két lépésben el lehet jutni a suttyóig, akkor a következő lépés a bőrszínt, vágottszemet fogja feszegetni

2007.10.19. 07:50

Csak nem sárga vagy? :lol: :lol: :lol:
Csak viccelek :!: Nem kell egyből mellre szívni mindent :!: Az, hogy valakinek nincs diplomája és mégsem kellett lopnia ahhoz, hogy BMW-je legyen, megmutatja, hogy igenis értékes ember. Csak a kollégával belemerültünk a kiazokosabbgyerek versenybe na, a kis cizellált lelkek meg egyből rezdültek. Mindegy, hogy pHd vagy útkaparó, lényeg hogy éljen a :bmw :sör:

2007.10.19. 07:55

efer írta:negyedszer: tényleg, van valakinek fűthető kormánya? megér ekkora rakás pénzt? (főleg hogy ha jól láttam, akkor a fűtéskapcsoló a belsőlevegőkeringetés gomb helyett van, ami pedig fontos funkció...)


Belsőlevegő keringtetés? Én a kormányon láttam a gombot.

2007.10.19. 10:11

ViSoR írta:
efer írta:negyedszer: tényleg, van valakinek fűthető kormánya? megér ekkora rakás pénzt? (főleg hogy ha jól láttam, akkor a fűtéskapcsoló a belsőlevegőkeringetés gomb helyett van, ami pedig fontos funkció...)


Belsőlevegő keringtetés? Én a kormányon láttam a gombot.


igen, úgy néz ki a helyett a gomb helyett van a kormányfűtés kapcsolója. a középkonzolon lévő gomb persze megmarad, azt lehet nyomogatni, ha pöfögnek előtted - csak az 3 állású, a kormányon lévő meg 2.

2007.10.19. 15:03

ViSoR írta:Csak nem sárga vagy? :lol: :lol: :lol:
Csak viccelek :!: Nem kell egyből mellre szívni mindent :!: Az, hogy valakinek nincs diplomája és mégsem kellett lopnia ahhoz, hogy BMW-je legyen, megmutatja, hogy igenis értékes ember. Csak a kollégával belemerültünk a kiazokosabbgyerek versenybe na, a kis cizellált lelkek meg egyből rezdültek. Mindegy, hogy pHd vagy útkaparó, lényeg hogy éljen a :bmw :sör:


ja, azt nem írtad, hogy vicces lenne.......én meg már azt hittem hogy "Hálistennek internet közelében eleve kevés a suttyó" -de így mindjárt jobban érthető............
amúgy meg :censored

2007.10.19. 19:41

:sör: :drive bmwdance :bmw

2007.11.14. 21:45

Sziasztok!

Nincs v.kinek M-es multikormányhoz műanyag gomb? :roll:
(mer lekoptak a feliratok) :(

2007.11.14. 23:26

Lekopott? Hogy a viharba, nekem >300ekm utén is zsír, pedig a kormányból már alig van valami!

2007.11.15. 10:45

ViSoR írta:Lekopott? Hogy a viharba, nekem >300ekm utén is zsír, pedig a kormányból már alig van valami!
:drive

2007.11.15. 18:58

laco7 !
tudtok szerezni közepét a kormánynak? tudod
a légzsákos részt.
nekem az egyik fele kicsit behorpadt már.
valoszinü h rávágott a régi gazdája.
Hozzászólás küldése

VigLink badge