Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Találkozók szervezésével kapcsolatos témák.
Téma lezárva

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 13:36

kiara írta: Lehet a lepke még mindig a tombolán nyert italát iszogatja. :facepalm: :D

Megint a kecske nyerte a káposztát... :doglotlo:

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 13:56

kiara írta:
Fazer írta:Sziasztok, :franko:

Ezúton szeretném megköszönni minden résztvevőnek és pártoló tagnak a tegnap esti tombolasorsolás eredményességét. Nagyon jó, hogy azért tudtunk és akartunk segíteni az oldalunkon és ez még jól is esik nekünk.
Én személy szerint jól éreztem magam a feleségemmel együtt, talán egy ami nem hiányzott volna oda (de ő nagyon nem) és természetesen nem Balu tánctudására gondolok!
Szerencsére a füst nagyobb lett mint a láng így rendeződött a helyzet.
Remélem a közeljövőben lesz még alkalmam találkozni sokatokkal feltéve ha füstölitek szarrá a helységet ahol vagyunk. Lehet a külsős rendezvények jobbak lehetnek ebből a szempontból :roll:

Szóval még egyszer KÖSZÖNÖM! :taps:


Látom barátom Te is felébredtél! :D
Mi is nagyon KÖSZÖNÜNK mindent, Lepkének a szervezést, Fazeréknek a tombola sorsolást, Xenon vagy Sali Mannek a zenét! A többieknek pedig - ezt a három szervezőt is beleértve - azt, hogy eljöttetek a bulira és a jó társaságot, vidám hangulatot. :franko: Nagyon jól éreztük magunkat veletek! Örülök, hogy megismerhettem egy-két új klubtagot.
Apa! Szerettem volna tegnap felajálani, hogy ha nem férnek be az ajándékok a BMWbe, szívesen elviszem a Ducatóval! :mrgreen:
Kzolee!!!!! Hozd vissza a taximat!!! :hangos: :hangos: :hangos: :mrgreen: :nyelves:
Na szevasztok, megyek az autómért, mert ott árválkodik szegény a Mustang parkolójában. Lehet a lepke még mindig a tombolán nyert italát iszogatja. :facepalm: :D


Jó reggelt minden kedves klubtársnak!
Ahogy a kommenteket olvasom,humorban nem szenvedtek hiányt,jókat mosolygok rajtatok! :)
Megköszönöm mindenkinek,hogy ismételten veletek lehettünk és jól éreztük magunkat,különösen a szervezők érdemelnek említést,A.Laci,Lepke,Fazer,akik lehetővé tették,hogy az év végén
Hópartyn ismételten együtt lehettük. :wink:A programok nagyon jó sikerültek és a vendéglátónk(Mustang)is a helyzet magaslatán állt,ami a gazdagon terített asztalokon mutatkozott,nem szenvedtünk hiányt semmiben,nem fáztunk,a tisztaság rendben volt az egész vendéglátó egységben.
Kiara:Ha időben ajánlottad volna fel a szolgáltatásodat,nem két keréken mentünk volna hazáig,eddig nem ismertem ezt a mondást"Aki mer az nyer",de ha legközelebb lesz hóparty,teherautóval megyek,oda fele havat viszek,hazafele pedig az ajándékokat. :nyelves: :mrgreen:
Kiemelném Jackson barátom Gantleman viselkedését,nem is gondoltam róla,hogy ennyire Jó ember is tud lenni.Jó hatással volt rá,hogy vele volt kedves felesége és nagyon aranyos kislánya és kisfia is,akik önfeledt játékba kezdtek,mintha egy nagy család tagjai lennének. :lol: Így velük úgy érzem,pár lépéssel közelebb kerültünk egy máshoz,aminek nagyon örülünk! :D Reméljük,hogy sok ilyen és ehhez hasonló összejövetelen lesz lehetőségünk veletek lenni,mert feledhetetlen élményekkel lettünk gazdagabbak. :) Én személyszerin nem csináltam fotókat,de kíváncsian várom az általatok készítetteket!Még egyszer köszönünk mindent,jó pihenést kívánunk mindenkinek a hét hátralévő részében! :wink:

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 14:01

simi64 írta:
kiara írta: Lehet a lepke még mindig a tombolán nyert italát iszogatja. :facepalm: :D

Megint a kecske nyerte a káposztát... :doglotlo:


Az előbb elfelejtettem:Laci:Lepkével ittunk az egészségedre,de nem Colát! :mrgreen: :wink:
Bánhatod,hogy nem jöttél! :nyelves: :roker: :hangos: :mrgreen:

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 14:09

apa írta:Kiemelném Jackson barátom Gantleman viselkedését,nem is gondoltam róla,hogy ennyire Jó ember is tud lenni.

:hehe
:franko:
:doglotlo:

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 14:15

apa írta:
simi64 írta:
kiara írta: Lehet a lepke még mindig a tombolán nyert italát iszogatja. :facepalm: :D

Megint a kecske nyerte a káposztát... :doglotlo:


Az előbb elfelejtettem:Laci:Lepkével ittunk az egészségedre,de nem Colát! :mrgreen: :wink:
Bánhatod,hogy nem jöttél! :nyelves: :roker: :hangos: :mrgreen:

Köszönöm!
Sajnálom is! :(

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 14:25

No szép napot mindenki!

Nem akarom elismételni, amit már előttem többen
leírtak. Klassz volt, jó volt. Legközelebb megint ott leszünk! :lol: :lol: :lol: :lol:

Üdv Tbi & Ancsa

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 16:38

Sziasztok!

Nagyon jól éreztem magam, kiváló volt a hangulat, köszönet a szervezöknek!

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 16:49

Igen mindent elmondtatok a buliról, én már csak azt tudom mondani, köszönöm!
Jó volt minden, a hely is kaja is sok volt és finom volt.
Még egyszer köszönöm!

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 19:20

Sziasztok!

Ránéztem Imco szerverére, találtam is egy új könyvtárat, ami a bulira
utal, de mintha a kocsimosós tali képei lennének benne. Én néztem el,
vagy esetleg Balu?

Odus

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 19:38

Még fáj, de már kezd javulni.... :D

A buli meggyőző volt, nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a szervezőknek! :taps:

A (számomra) új arcokkal jó volt találkozni, Tbi-vel szerintem még most is beszélgetnénk, volt közös téma rendesen :D

A kaja is finom volt. :franko:

Kiara a taxikat elcseréltük, mikor megállt, kérdezte hogy: - Belváros?
Mondom: - Budaörs.
Beszállunk. Elindul a belváros felé.... Mondom ez így nekünk nem jó, mi Budaörsre mennénk.... :facepalm: Csak visszafordult végül... :D

Jövőre is megyünk :roker:

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 19:43

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Mi is nagyon jól éreztük magunkat!
Legközelebb is megyünk!
Örülök hogy ismét megismerhettem pár fórumtársat!

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 19:56

kzolee írta:Még fáj, de már kezd javulni.... :D

A buli meggyőző volt, nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a szervezőknek! :taps:

A (számomra) új arcokkal jó volt találkozni, Tbi-vel szerintem még most is beszélgetnénk, volt közös téma rendesen :D

A kaja is finom volt. :franko:

Kiara a taxikat elcseréltük, mikor megállt, kérdezte hogy: - Belváros?
Mondom: - Budaörs.
Beszállunk. Elindul a belváros felé.... Mondom ez így nekünk nem jó, mi Budaörsre mennénk.... :facepalm: Csak visszafordult végül... :D

Jövőre is megyünk :roker:


taxi?:)
csak szakmailag kérdezem, milyen taxi volt?

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 20:08

odus írta:Sziasztok!

Ránéztem Imco szerverére, találtam is egy új könyvtárat, ami a bulira
utal, de mintha a kocsimosós tali képei lennének benne. Én néztem el,
vagy esetleg Balu?

Odus



Igen én is ezt láttam mosós képek vannak fent.

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 20:16

kzolee írta:Még fáj, de már kezd javulni.... :D

A buli meggyőző volt, nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a szervezőknek! :taps:

A (számomra) új arcokkal jó volt találkozni, Tbi-vel szerintem még most is beszélgetnénk, volt közös téma rendesen :D

A kaja is finom volt. :franko:

Kiara a taxikat elcseréltük, mikor megállt, kérdezte hogy: - Belváros?
Mondom: - Budaörs.
Beszállunk. Elindul a belváros felé.... Mondom ez így nekünk nem jó, mi Budaörsre mennénk.... :facepalm: Csak visszafordult végül... :D

Jövőre is megyünk :roker:



Zoli, csak nem sikerült beszélgetni a motorokról, na mindegy majd legközelebb:)

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 20:22

misixx540i írta:
kzolee írta:Még fáj, de már kezd javulni.... :D

A buli meggyőző volt, nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a szervezőknek! :taps:

A (számomra) új arcokkal jó volt találkozni, Tbi-vel szerintem még most is beszélgetnénk, volt közös téma rendesen :D

A kaja is finom volt. :franko:

Kiara a taxikat elcseréltük, mikor megállt, kérdezte hogy: - Belváros?
Mondom: - Budaörs.
Beszállunk. Elindul a belváros felé.... Mondom ez így nekünk nem jó, mi Budaörsre mennénk.... :facepalm: Csak visszafordult végül... :D

Jövőre is megyünk :roker:



Zoli, csak nem sikerült beszélgetni a motorokról, na mindegy majd legközelebb:)


Sajnos nem sikerült mindenkivel beszélgetni annyit, amennyit szerettem volna, erre egy két napos rendezvény lenne alkalmas... :neutral:

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 20:35

Nahhh....én most voltam először hópartyn,amiről ugye az utóbbi hiányzott :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pedig zoli megigérte h lesz hó :facepalm: :nyelves:

személyszerint nagyon jól ereztem magamat,jó volt a társaság is,bár a fele brigád nevét nem jegyeztem meg,vajon mé :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :drunk :drunk :drunk

apáéknak köszönöm h haza fuvaroztak engemet,és köszönöm a du.-i vendéglátást :franko:

jó 5let volt a tombola is sztem,elhülyéskedtünk egy kicsit,és sikerűlt nyernem is :nyelves: :nyelves: :nyelves:

lepkébe és xbaluba nem kellet csalodnom ismét,kitettek magukért :nyelves:

jo kis buli volt :franko:

u.i.:egy vkit hiányoltam h nem volt ott a bulin :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :nyelves:

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 21:33

Helo
Köszönöm mindenkinek akik részt vettek a találkozón
Hajnali 3-óráig bírtuk, addigra sikerült megszédülnöm rendesen :drunk :drunk
remélem mindenki jól érezte magát

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 22:40

Köszönet mindenkinek akik eljöttek erre a szuper évzáró bulira!És természetesen a szervezőknek :wink:
És köszönöm a tombola bevételéből származó és felajánlott összeget az oldal nevében.

Csak ez a fejfájás nem kellett volna :facepalm: :facepalm:

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.18. 22:41

lepke írta:Helo
Köszönöm mindenkinek akik részt vettek a találkozón
Hajnali 3-óráig bírtuk, addigra sikerült megszédülnöm rendesen :drunk :drunk
remélem mindenki jól érezte magát

Akkor még egy órát húztatok ránk :)

Re: Hóparty III. (2011-es év bucsuztató)2011.12.17

2011.12.19. 01:45

kzolee írta:
Kiara a taxikat elcseréltük, mikor megállt, kérdezte hogy: - Belváros?
Mondom: - Budaörs.
Beszállunk. Elindul a belváros felé.... Mondom ez így nekünk nem jó, mi Budaörsre mennénk.... :facepalm: Csak visszafordult végül... :D

Jövőre is megyünk :roker:


Semmi gond, mi elmentünk a ti taxitokkal majdnem hazáig, amikor megkérdezte a feleségem, hogy elhoztam-e a lakáskulcsot az autóbol. Na mit gondoltok??? Naná, hogy NEM! Így vissza kellett mennünk a Mustanghoz a lakáskulcsért és úgy haza. :facepalm:

:hangos: Salamon elvtárs! Hol vannak a képek??????????
Téma lezárva

VigLink badge