Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Téma lezárva

Re: rendszámkeret

2010.09.27. 18:13

hamoriarpi írta:Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a klubos rendszámkeretet ki kell érdemelni, vagy az átlag földi halandó is hozzájuthat bérmentesítés útján?


Árpi én rendeltem :)
MA küldöm a zsetont érte :D hihi

Eladjam neked?

2010.09.27. 18:20

jackson írta:Az édesapám Skoda Fábiájához keresgéltem inspekció adatokat amikor bele futottam ebbe a Skodás fórumba:
LINK ODA

Érdemes elolvasni a tagdijról szóló részt. Nekem is néha megfordult a fejemben, hogy lehet erre kéne mennünk tovább.
Már mint az éves találkozók költsége, előre foglalók stb. miatt.

Jackson, aki belátott egy pillanatra a Skodások életébe



Ez jó ötlet, de van aki nem akar talikra járni, vagy nem tud. Ebben felmerül a kérdés,hogy akkor miért fizessen.
Ezt kell okosan kitalálni szerintem.
Megoldás lehet az is, hogy időközönkét kellene beadni pénzt.
Konkrét eseményekre.

A klubkártyának is komolyabb jelentőséget adnék. Ne legyen fűnek fának. GOndolok itt arra, hogy engem se ismertek még, lehet eladom a kocsimat és soha nem írok ide. Ez esetben minek a kártya?
Ennek egy elismerő , kiérdemelt hangulatának kellene lenni.

Ha nem akkor rámenni a kedvezményekre és kiváltságokra. Így lehetne 5-10 ezret is kérni érte évente. Feltéve ha nyújt is valamit.

Mindenesetre ne érezze hátrányosan magát az,aki nem tud ezért pénzt adni. Ettől még értékes ember lehet!

Re: rendszámkeret

2010.09.27. 18:27

szekeres írta:
hamoriarpi írta:Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a klubos rendszámkeretet ki kell érdemelni, vagy az átlag földi halandó is hozzájuthat bérmentesítés útján?


Árpi én rendeltem :)
MA küldöm a zsetont érte :D hihi

Eladjam neked?

Vettem a talin 3 párat, hogy majd jó lesz tartalékba, meg ELADNI JÓ HASZONNAL. :lol: Visszamentem a gépjárműhöz, beraktam a csomagtartóba majd kisvártatva elkezdtem nagy serényen felszerelni. Közben Odusnak el kellett mennie családi rendezvényre. Márk barátom egyből megfűzött 1 pár eladására, meg a nagy szerelgetésben Orsikáéknak is megtetszett. Felszereltük, mindenki örült. TÖBBSZÖRÖS áron értékesíthető "tartalék" darabjaim viszont nem maradtak. Remélem nem lopják le őket... (Vagy marad még Odusnál egy pár ha esetleg baja esne).
Lényeg a lényeg: Csak a talin 3 pár klub-keretes autóval több lett és már megérte! :wink:

Re: rendszámkeret

2010.09.27. 19:02

hamoriarpi írta:
szekeres írta:
hamoriarpi írta:Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a klubos rendszámkeretet ki kell érdemelni, vagy az átlag földi halandó is hozzájuthat bérmentesítés útján?


Árpi én rendeltem :)
MA küldöm a zsetont érte :D hihi

Eladjam neked?

Vettem a talin 3 párat, hogy majd jó lesz tartalékba, meg ELADNI JÓ HASZONNAL. :lol: Visszamentem a gépjárműhöz, beraktam a csomagtartóba majd kisvártatva elkezdtem nagy serényen felszerelni. Közben Odusnak el kellett mennie családi rendezvényre. Márk barátom egyből megfűzött 1 pár eladására, meg a nagy szerelgetésben Orsikáéknak is megtetszett. Felszereltük, mindenki örült. TÖBBSZÖRÖS áron értékesíthető "tartalék" darabjaim viszont nem maradtak. Remélem nem lopják le őket... (Vagy marad még Odusnál egy pár ha esetleg baja esne).
Lényeg a lényeg: Csak a talin 3 pár klub-keretes autóval több lett és már megérte! :wink:


Nekem két okból sürgős :)

Az első lötyög, félek elhagyom :)

2010.09.29. 22:39

Egy kis vélemény kellene, van három kártya terv melyiket válaszuk?
1.
Kép
2.
Kép
3.
Kép

2010.09.29. 22:45

Helo
Az útolsó kép az IGAZI a 3-ra szavazok

2010.09.29. 22:47

Nekem a 3. tetszik!!

2010.09.29. 22:56

Még 1 strigula a 3-asra :wink:

2010.09.29. 23:12

A harmadik a legnyerőbb.

2010.09.30. 00:32

Nekem is a 3.

2010.09.30. 06:24

2 színesebb nekem az :wink:

2010.09.30. 07:32

az első a tuti! :)

2010.09.30. 07:52

Üdv

a 3-as a nyerő 8)

2010.09.30. 08:41

Nekem a 2. és 3.nem jelenik meg úgyhogy jó az első.Csak mondjuk egy Touring kellene rá.

............

2010.09.30. 09:47

ptom írta:Nekem a 2. és 3.nem jelenik meg úgyhogy jó az első.Csak mondjuk egy Touring kellene rá.


én sem látom, biztos így demokratikus, hogy egy van :lol:

2010.09.30. 10:34

Nálam mind látszik. Reggel 7-kor is, és most is.

A fekete csíkosak nekem jobban bejönnek.
Egyébként rugalmas vagyok. Legyen a 3. :)

2010.09.30. 12:11

jó a 3. , de a rendszámot el kellene tüntetni róla :)
vagy akkor írjuk inkább az enyémet oda :D

2010.09.30. 13:13

Most már kívácsi vagyok mi lehet a 2. és 3.képen! :sírás:

2010.09.30. 13:30

ptom írta:Most már kívácsi vagyok mi lehet a 2. és 3.képen! :sírás:


Helo

Kép
Kép

2010.09.30. 15:40

lepke írta:
ptom írta:Most már kívácsi vagyok mi lehet a 2. és 3.képen! :sírás:


Helo

Kép
Kép


Köszi.Közbe bemásoltam World-be és megnéztem ott.Tényleg a 3. a legjobb.
Téma lezárva

VigLink badge