Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

2007.04.18. 23:20

Norbi525tds írta:Sziasztok!

Nem tud valaki M-es ködlámpákat elérhető áron? Létezik utángyártott, de sehol sem találok....
Ha csak linket tudtok, az is nagy segítség lenne..
köszönöm

Megjöttek az utángyártottak is, ha érdekel, keress meg.

Bömbölö

2007.04.19. 08:44

Diabolica írta:
csipi írta:Sziasztok!

Volt egy kalandom egy őzzel :(

Ezért szükségem lenne egy bal első sárvédőre. A csoda az lenne, ha diplomata-kék gyári lenne, de más megoldás is érdekel.
Esetleg kellene még MK II-es navihoz cd olvasó ( Rechner?)
Persze baráti áron( vagy Gábor Áron)

Üdv Nektek : Csipi :roll: :drunk :sör: :sör:


Nekem van egy 5e ft-ért, aranyszínű és van egy karcolás rajta . Ha érdekel küldök róla képet.


Köszi. Tegnap vettem egyet. Persze jóval drágábban :( :mereg: :mereg:
de navi cd olvasó továbbra is érdekel

üdv: csipi

2007.05.22. 06:58

Ha tud valaki gyári szerszámkészletet E39 hez, toljon egy mail-t!!

ferenchorvath@freemail.hu

köszi: csipi

:sör: :drunk

2007.05.22. 16:30

csipi írta:Ha tud valaki gyári szerszámkészletet E39 hez, toljon egy mail-t!!

ferenchorvath@freemail.hu

köszi: csipi

:sör: :drunk


Ha arra gondolsz ami a csomagtérajtón van a műanyagtálcán, akkor nekem van egy felesleg, de nem nagyon értem mire kell Neked mert őszintén szólva annyira nem tűnnek nagyon hasznosnak a benne lévő cuccok, zsigához lennének jók maximum, bmw-hez biztosan nem lehet velük hozzáérni.........

2007.05.22. 16:54

Disznek biztos hogy jóóó!!!! :lol:

embléma

2007.05.24. 10:48

Hi!

Keresnék csomagtartóra való BMW emblémát ha lehet újat és olcsón!

THX! :help2

Re: embléma

2007.05.24. 12:16

mentoslaci írta:Hi!

Keresnék csomagtartóra való BMW emblémát ha lehet újat és olcsón!

THX! :help2


hát azt konkértan tudom - sajnos saját tapasztalatból - hogy a gyári embléma nem drága. a wallisban 4k, rhantostól ennél olcsóbban sikerült megkapnom.

Re: embléma

2007.05.24. 13:48

efer írta:
mentoslaci írta:Hi!

Keresnék csomagtartóra való BMW emblémát ha lehet újat és olcsón!

THX! :help2


hát azt konkértan tudom - sajnos saját tapasztalatból - hogy a gyári embléma nem drága. a wallisban 4k, rhantostól ennél olcsóbban sikerült megkapnom.


THX!

megkeresem telefonon,hátha van még neki :sör:
az lenne a legjobb ,ha sokkoló lenne bele épitve! :nyelves:

Re: embléma

2007.05.24. 15:03

mentoslaci írta:
efer írta:
mentoslaci írta:Hi!

Keresnék csomagtartóra való BMW emblémát ha lehet újat és olcsón!

THX! :help2


hát azt konkértan tudom - sajnos saját tapasztalatból - hogy a gyári embléma nem drága. a wallisban 4k, rhantostól ennél olcsóbban sikerült megkapnom.


THX!

megkeresem telefonon,hátha van még neki :sör:
az lenne a legjobb ,ha sokkoló lenne bele épitve! :nyelves:


Ülök az autómban a parkolóban, épp kiszálóban tetőablak még nyitva, hátsó roló felhúzva! Hallom "kisfiam nem kell neked 1 bmw jel?" 8O mondja apa a fiának. S ott álnak fél méterre a kocsi mögött, a tükörböl filozom már nyúlt érte :?
Lehuztam a rolót. . .

2007.05.24. 15:15

Diabolica írta:
csipi írta:Ha tud valaki gyári szerszámkészletet E39 hez, toljon egy mail-t!!

ferenchorvath@freemail.hu

köszi: csipi

:sör: :drunk


Ha arra gondolsz ami a csomagtérajtón van a műanyagtálcán, akkor nekem van egy felesleg, de nem nagyon értem mire kell Neked mert őszintén szólva annyira nem tűnnek nagyon hasznosnak a benne lévő cuccok, zsigához lennének jók maximum, bmw-hez biztosan nem lehet velük hozzáérni.........


Nem szeretem, hogy csak a hűlt helye van......
Dobnál egy e-mailt az árral, elérhetőségeddel?
köszi

ferenchorvath@freemail.hu

:sör:

Re: embléma

2007.05.24. 16:19

Ülök az autómban a parkolóban, épp kiszálóban tetőablak még nyitva, hátsó roló felhúzva! Hallom "kisfiam nem kell neked 1 bmw jel?" 8O mondja apa a fiának. S ott álnak fél méterre a kocsi mögött, a tükörböl filozom már nyúlt érte :?
Lehuztam a rolót. . .



Aztak...va!!! Ez nagyon kemény!! És mit csináltál? Elmentél? Vagy valami balhé? Nekem lesz az ülés alatt egy colos vascső az ilyen esetekre. Mi a f.szt képzelnek magukról ezek???!!!!! :mereg:

Re: embléma

2007.05.24. 17:27

sxoe írta:
Ülök az autómban a parkolóban, épp kiszálóban tetőablak még nyitva, hátsó roló felhúzva! Hallom "kisfiam nem kell neked 1 bmw jel?" 8O mondja apa a fiának. S ott álnak fél méterre a kocsi mögött, a tükörböl filozom már nyúlt érte :?
Lehuztam a rolót. . .



Aztak...va!!! Ez nagyon kemény!! És mit csináltál? Elmentél? Vagy valami balhé? Nekem lesz az ülés alatt egy colos vascső az ilyen esetekre. Mi a f.szt képzelnek magukról ezek???!!!!! :mereg:


Sokkot kaptam, s csak a fejemet ráztam egy ilyen hihetetelenül szánalmas "emberre".

Re: embléma

2007.05.24. 18:45

armani írta:
sxoe írta:
Ülök az autómban a parkolóban, épp kiszálóban tetőablak még nyitva, hátsó roló felhúzva! Hallom "kisfiam nem kell neked 1 bmw jel?" 8O mondja apa a fiának. S ott álnak fél méterre a kocsi mögött, a tükörböl filozom már nyúlt érte :?
Lehuztam a rolót. . .



Aztak...va!!! Ez nagyon kemény!! És mit csináltál? Elmentél? Vagy valami balhé? Nekem lesz az ülés alatt egy colos vascső az ilyen esetekre. Mi a f.szt képzelnek magukról ezek???!!!!! :mereg:


Sokkot kaptam, s csak a fejemet ráztam egy ilyen hihetetelenül szánalmas "emberre".


Amúgy ez hol történt? Pesten?

Re: embléma

2007.05.24. 22:58

sxoe írta:
armani írta:
sxoe írta:
Ülök az autómban a parkolóban, épp kiszálóban tetőablak még nyitva, hátsó roló felhúzva! Hallom "kisfiam nem kell neked 1 bmw jel?" 8O mondja apa a fiának. S ott álnak fél méterre a kocsi mögött, a tükörböl filozom már nyúlt érte :?
Lehuztam a rolót. . .



Aztak...va!!! Ez nagyon kemény!! És mit csináltál? Elmentél? Vagy valami balhé? Nekem lesz az ülés alatt egy colos vascső az ilyen esetekre. Mi a f.szt képzelnek magukról ezek???!!!!! :mereg:


Sokkot kaptam, s csak a fejemet ráztam egy ilyen hihetetelenül szánalmas "emberre".


Amúgy ez hol történt? Pesten?


Beszarás, ez tényleg durva!
Na, ekkor kell az illetőt mocskosul merdorgálni az emlitett colos csővel, majd mikor már a földön fekve több sebből vérzik, csukott száján keresztül, fogain áthatolva megetetni vele a hires propelleres emblémát, ott fulladjon meg a szemét!
...huh, elnézést kérek, kicsit elragadtattam magam... :oops:

2007.05.24. 23:47

Ilyen gyökeret...! Erre lesz majd büszke a fia és azért csinálja majd az embléma-lopkodást,mert hisz az apja is büszke lesz rá! Gratulálok az ilyen idiópa,...,...,...,...,...-nak ! Én lenulláztam volna az embert, egy életre megjegyezte volna,hogy mi az övé!

2007.05.25. 09:05

Szevasztok emberek!

Ha valakinek van otthon kallódó hűtőventillátora az szóljon már nekem,mert az enyém túl hangos és nagyon úgy néz ki hogy ki kell cserélnem!

Tenkjú!

2007.05.25. 15:14

Szupercsiki írta:Szevasztok emberek!

Ha valakinek van otthon kallódó hűtőventillátora az szóljon már nekem,mert az enyém túl hangos és nagyon úgy néz ki hogy ki kell cserélnem!

Tenkjú!


Szerintem,támadd meg rhantos-t egy PÜ-vel és talán tud rá mondani valamit!

Re: embléma

2007.05.26. 13:23

Buzat86 írta:
sxoe írta:
armani írta:
sxoe írta:
Ülök az autómban a parkolóban, épp kiszálóban tetőablak még nyitva, hátsó roló felhúzva! Hallom "kisfiam nem kell neked 1 bmw jel?" 8O mondja apa a fiának. S ott álnak fél méterre a kocsi mögött, a tükörböl filozom már nyúlt érte :?
Lehuztam a rolót. . .



Aztak...va!!! Ez nagyon kemény!! És mit csináltál? Elmentél? Vagy valami balhé? Nekem lesz az ülés alatt egy colos vascső az ilyen esetekre. Mi a f.szt képzelnek magukról ezek???!!!!! :mereg:


Sokkot kaptam, s csak a fejemet ráztam egy ilyen hihetetelenül szánalmas "emberre".


Amúgy ez hol történt? Pesten?


Nyíregyházán, de ez nem mérvadó turista szezonban.

sürgős!

2007.05.26. 21:59

Urak!

Sürgősen kellene nekem a 64118374994 cikkszámú sziattyúval együtt szerelt fűtéscsap...
persze csak tökéletesen működő állapotban...
az ajánlatokat az emilemre várom..
köszönöm
Jolet

2007.05.27. 22:35

Csak le kellett kapni a pollenszűrőt és kipiszkálni egy pár apróbb falevelet és máris úgy műkszik mint uj korában! 8)
Hozzászólás küldése

VigLink badge