Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

2006.08.01. 20:52

Hát igazán nem találtam topicot, szóval ide irom, de nem is bmw vel kapcs csak fontos lenne :)

Szóval érdekelne engem kamionra valami bazinyagy légkűrt meg bazi nagy lámpák stb szóval kamion extrák, tud valaki ilyet olcson vagy van is valakinek véletlenül??? :roll: :roll:

2006.08.04. 10:18

Nagyon kamionos akarsz te lenni :) vazze elöbb sikerüljön vizsga utánna tervezz,de vmi extrem festést kellene rá dobni 8)

2006.08.04. 17:10

Hero írta:Hát igazán nem találtam topicot, szóval ide irom, de nem is bmw vel kapcs csak fontos lenne :)

Szóval érdekelne engem kamionra valami bazinyagy légkűrt meg bazi nagy lámpák stb szóval kamion extrák, tud valaki ilyet olcson vagy van is valakinek véletlenül??? :roll: :roll:


Szevasz!

Én 11 évet húztam le nyerges vontatóval (Iveco,Volvo FH12 ,Renault Premium,MAN TGA),csak kellö kitartást tudok hozzá kiváni!Nem egy leányálom és kb. 1-2 hónap után már nem is jelent sokat az a bazi nagy kürt,inkább a család hiányzik és a barátok! :sör:

2006.08.04. 21:32

Hát sajna nekem is muszájból lesz menni eddig egy ivecoval jártam napi 3X pest most ezzel csak 1 max 2 lesz csak és targoncás pakolás nem kézi végre :)
És nem is maradtak rajtad ilyen dolgok vagy nem is tudsz olcsoért valahonnan?? :roll:

2006.08.04. 21:33

Dome86 írta:Nagyon kamionos akarsz te lenni :) vazze elöbb sikerüljön vizsga utánna tervezz,de vmi extrem festést kellene rá dobni 8)


Majd szerda reggel izgulok érted cigókám és nézlek ezerrel szal vágjon szét az ideg és izzadj mint egy ló :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Egyebkent a szombat is érdekes lesz kawasaki 550 looolita :D:D:D

2006.09.26. 12:21

szevasztok!lenne valakinek limuzinhoz való rendszámvilágitás lámpája 1db kellene mert mindig kiesik!

weo

2006.10.13. 22:58

Keresek a makulátlan 528i-mbe makulátlan, fekete, légzsákos, bőrös első ajtókárpitot. (jobbost és balost is)

2006.10.13. 23:01

mentoslaci írta:szevasztok!lenne valakinek limuzinhoz való rendszámvilágitás lámpája 1db kellene mert mindig kiesik!


Énis igy jártam vele, de orvosoltam a problémát egy kis ragasztó segitett rajta és azóta is frankón műxik :D

2006.10.14. 23:00

Hero írta:
mentoslaci írta:szevasztok!lenne valakinek limuzinhoz való rendszámvilágitás lámpája 1db kellene mert mindig kiesik!


Énis igy jártam vele, de orvosoltam a problémát egy kis ragasztó segitett rajta és azóta is frankón műxik :D


THX!

2006.10.15. 23:52

basszus,vmi kis homi kilopott egy csavart a felniből!!!!!!!! :twisted:
hogy lehet már vki ien tuko,vagy azt gondolta leszedi a felnimet a kis okos,wááááááá az iet miert nem lehet tetten erni :evil:
ezt szervizben kell utanrendelni?

2006.10.16. 12:25

Dome86 írta:basszus,vmi kis homi kilopott egy csavart a felniből!!!!!!!! :twisted:
hogy lehet már vki ien tuko,vagy azt gondolta leszedi a felnimet a kis okos,wááááááá az iet miert nem lehet tetten erni :evil:
ezt szervizben kell utanrendelni?


hi!

ha kerékcsavar kell és egy darab akkor tudok neked küldeni! :wink:

2006.11.12. 22:32

Dome86 írta:basszus,vmi kis homi kilopott egy csavart a felniből!!!!!!!! :twisted:
hogy lehet már vki ien tuko,vagy azt gondolta leszedi a felnimet a kis okos,wááááááá az iet miert nem lehet tetten erni :evil:
ezt szervizben kell utanrendelni?


Nem tudok segíteni, csak nyugtatnálak, nekem a fém szelepsapikat viszik, mint a cukrot.

2006.11.12. 22:36

Hero írta:Hát igazán nem találtam topicot, szóval ide irom, de nem is bmw vel kapcs csak fontos lenne :)

Szóval érdekelne engem kamionra valami bazinyagy légkűrt meg bazi nagy lámpák stb szóval kamion extrák, tud valaki ilyet olcson vagy van is valakinek véletlenül??? :roll: :roll:


Ha van vasutas ismerősöd akkor az M61-es kürtjét tudom ajánlani! Halottam egyszer belerakták egy honvédségi Kraz-ba, külön lemezt kellett hegeszteni a motortér lemezére, hogy elbírja,de a hangja! Leestek a bicikliről! Én Győrben tudok egy üzletet a Bécsi(asszem) úton: Convoy Truck Shop, ott vannak ilyesmik.

2006.11.12. 22:39

Sziasztok!

Nekem egy db 16"-os dísztárcsa kellene BMW-jellel a közepén, meg egy olyan lámpa a kesztyűtartóba. Nem tudja valaki véletlenül, mennyibe vannak? És hol?

2006.11.16. 19:03

Szevasztok emberek!

Keresnék egy müanyag burkolatot az első lökhárítóra,ami eltakarja a vonókampó helyét!Az a kis müanyag lapocska!
Előre is köszi! 8)

segítség kellene

2006.11.17. 10:57

Sziasztok!
Nagyon ügyesen felakadtam egy felhajtón a lökhárító jobb elejével, eltört, de azt tudom, hol javítják, viszont alúl a jobb első kerékdobban lévő műanyag előre menő nyúlványa leszakadt, segítség kéne, honnan tudok olyat szerezni?
Az autó 525d M-es ültetett
L

Re: segítség kellene

2006.11.17. 16:51

rutail írta:Sziasztok!
Nagyon ügyesen felakadtam egy felhajtón a lökhárító jobb elejével, eltört, de azt tudom, hol javítják, viszont alúl a jobb első kerékdobban lévő műanyag előre menő nyúlványa leszakadt, segítség kéne, honnan tudok olyat szerezni?
Az autó 525d M-es ültetett
L


Én vettem már olyat a Wallisban, valalmi hihettelen módon 2500 Ft volt. Ki is akadtam mert a 46-os 3x többe került és arra várni kellett, a 39-es pedig raktári volt a Vácin. Szóval próbáld meg.

2006.11.17. 18:09

Műanyag burkolatot keresek v8 hoz, ami a hütő mögött felett takar.

2006.12.07. 17:45

Sziasztok!

Megtudná mondani valaki,hogy E39-hez létezik olyan elsö szélvédö amelyik elöröl nézve lilás szinü?

ja és mennyi pénz ,ha van ilyen?

thx!

2006.12.07. 18:04

mentoslaci írta:Sziasztok!

Megtudná mondani valaki,hogy E39-hez létezik olyan elsö szélvédö amelyik elöröl nézve lilás szinü?

ja és mennyi pénz ,ha van ilyen?

thx!


antireflexes
Hozzászólás küldése

VigLink badge