Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: E46 általános.

2017.10.07. 22:08

Fiúk, Lányok!

Szerettem volna jelezni, hogy ismét bimbammolok! :facepalm: 8)

E46 330D (204 ló) automata, gyári M packet, combtámaszos bőr, ülésfűtés, tolatóradar, nagynavi, S135 felnik, individual. Minden ami kell az aszfaltszaggatáshoz!

Muha mester jövő héten felkészíti az életre! :mrgreen:

Kép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek PapaBoss az itt látható tagok köszönték meg: 2 jimbi525d, NagyMatyas
Értékelés: 9.52%

2017.10.07. 22:41

PapaBoss írta:Fiúk, Lányok!

Szerettem volna jelezni, hogy ismét bimbammolok! :facepalm: 8)

E46 330D (204 ló) automata, gyári M packet, combtámaszos bőr, ülésfűtés, tolatóradar, nagynavi, S135 felnik, individual. Minden ami kell az aszfaltszaggatáshoz!

Muha mester jövő héten felkészíti az életre! :mrgreen:

Kép

Tékozló fiú visszatért! Ez most nagyobb mint az XD volt? Úgy emlékszem az bokában szorított. :mrgreen: :nyelves:

2017.10.08. 09:39

Gallaca írta:Tékozló fiú visszatért! Ez most nagyobb mint az XD volt? Úgy emlékszem az bokában szorított. :mrgreen: :nyelves:

80 felett már összemegy az ember! :mrgreen: jót mosolyogtam, btw a combtámaszos üléssel sokkal kényelmesebben utazom, nincs úgy a nyakamban a lábam. Hobbiautónak vettem, hiányzott a márka 8)

Ezt a hozzászólást a szerzőnek PapaBoss az itt látható tagok köszönték meg: Gallaca
Értékelés: 4.76%

2017.11.09. 20:54

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy az alábbi képen sárga nyíllal jelölt vörös led mit jelez vissza?
Amennyiben jár a motor, akkor nem villog.

Továbbá, az E46 (318i) tartalmaz-e gyárilag immobilizert, vagy az extra felárért járt hozzá?
És ha van benne, annak van-e bármi jele valahol, ahol kideríthető?
VIN alapján semmi ilyen nem derült ki.
Barátom autója és érdekelné, hogy van-e benne bármilyen biztonsági rendszer alapból?

Kép

2017.11.09. 21:59

Bandi1978 írta:Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy az alábbi képen sárga nyíllal jelölt vörös led mit jelez vissza?
Amennyiben jár a motor, akkor nem villog.

Továbbá, az E46 (318i) tartalmaz-e gyárilag immobilizert, vagy az extra felárért járt hozzá?
És ha van benne, annak van-e bármi jele valahol, ahol kideríthető?
VIN alapján semmi ilyen nem derült ki.
Barátom autója és érdekelné, hogy van-e benne bármilyen biztonsági rendszer alapból?

Kép

Immó (EWS) mindegyikben van. A lámpa az immó aktivitását jelzi elvileg.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: Bandi1978
Értékelés: 4.76%

2017.12.13. 10:38

Sziaaztok! M54B30-nal a katalizator utani lambdaszonda valoban csak egy diagnosztizalo szonda es nem folyasolja be a keverek kepzest? Valasztokat elore is koszonom!
Hozzászólás küldése

VigLink badge