Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.01.27. 14:35

kzolee írta:
hamoriarpi írta:Valaki mentse meg!


Becsöpögtek az injektorok, felhigult az olaj, úgy járt vele, kinyírta a csapágyakat. Az új szíjak ezen nem segítenek :)


Isten barma ! :) Kártyán nyert egy 29 éves romot milló kilóméterrel, és azt gondolta, pont olyan lesz, mint egy új G30 ? Undorító hirdetés, nem csodálkoznék, ha az ORIGO fedőnevű firkászcég műve lenne az egész. :facepalm:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek muhaati az itt látható tagok köszönték meg: 3 atti523i, bendegúz, jimbi525d
Értékelés: 14.29%

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.02.10. 12:33

--- ADAC károsanyag teszt ---

Az ADAC vizsgálata azt mutatja, hogy az Euro 6-os határértékeket teljesítő dízelmotoros autók sem feltétlenül tiszták valós felhasználás mellett. A Renault Grand Scénic 160 dCi például egészen durva eredményt hozott: 1674 milligrammos kilométerenkénti nitrogén-oxid-kibocsátása 240 darab (igen, kettőszáznegyven) BMW 520d együttes értékével egyenlő.

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.02.26. 14:32

[BBvideo 425,350]https://totalcar.hu/magazin/technika/2018/02/23/eromero_bmw_m5_f10_2014/[/BBvideo]

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.03.14. 18:03

https://www.youtube.com/watch?v=9CBecqWv5Js

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.03.14. 22:12

Végignéztem. Izé, szenvedtem.

Oh. My. God.

Inkább nem mondok semmit, rettenetes.

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.03.14. 22:45

kzolee írta:Végignéztem. Izé, szenvedtem.

Oh. My. God.

Inkább nem mondok semmit, rettenetes.

Még nem vagyunk a gödör alján... :roll:

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.03.15. 21:07

kzolee írta:Végignéztem. Izé, szenvedtem.

Oh. My. God.

Inkább nem mondok semmit, rettenetes.


Sajnos a 80%-a össze-vissza mellébeszélés és rizsa, az autóról és a tervekről alig valami. Azt mondja hogy a lőkhárító műanyagból lesz. De a gyári lökhárító az nem műanyag? :) Komolytalan...

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.03.16. 21:36

491523 írta:
kzolee írta:Végignéztem. Izé, szenvedtem.

Oh. My. God.

Inkább nem mondok semmit, rettenetes.


Sajnos a 80%-a össze-vissza mellébeszélés és rizsa, az autóról és a tervekről alig valami. Azt mondja hogy a lőkhárító műanyagból lesz. De a gyári lökhárító az nem műanyag? :) Komolytalan...


Nekem az autós újságírás-média csúcsa még a BBC-s korszakból származó Top Gear, Jeremy Clarkson, Richard Hammond és James May moderálásával.

A Totalcaron a Bazsó-Winkler-Vályi ennek a műsornak, és a műsorvezetőinek egy gyenge másolata volt, a személyes véleményem az, hogy a britteket nem szabadott volna megpróbálni másolni, mert az eredmény az alaphoz képest gagyi lett, pedig nem majmolom az angolokat.

Kevesebben ismerik, mert a szakterülete a veteránozás, a Csikós Zsolt, aki stílusában, szaktudásában, nézőbarát nyelvezetében felér a fentebb említett topgearesekhez.

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.03.16. 22:23

kovessyroli írta:Nekem az autós újságírás-média csúcsa még a BBC-s korszakból származó Top Gear, Jeremy Clarkson, Richard Hammond és James May moderálásával.

A Totalcaron a Bazsó-Winkler-Vályi ennek a műsornak, és a műsorvezetőinek egy gyenge másolata volt, a személyes véleményem az, hogy a britteket nem szabadott volna megpróbálni másolni, mert az eredmény az alaphoz képest gagyi lett, pedig nem majmolom az angolokat.

Kevesebben ismerik, mert a szakterülete a veteránozás, a Csikós Zsolt, aki stílusában, szaktudásában, nézőbarát nyelvezetében felér a fentebb említett topgearesekhez.

Részben egyetértek, részben nem.
A Top Gear (mostmár Grand Tour) szerintem is a szórakoztató autós műsorok csúcsa. Ugyanakkor a hányatott sorsú, sok nagyságrenddel kisebb költségvetésű TCTV már a kezdetektől az egyetlen nézhető hazai szórakoztató autós műsor volt. Voltak jobb és rosszabb évadjai, Vályi pl. nem volt jó húzás (a cikkjeivel ellentétben élőben nem tudott szórakoztató lenni). Csikós sem lenne alkalmas a TV-re, bár a cikkjeit, különösen a veteránosokat imádom.



Sent from my Lenovo TB-8703F using Tapatalk

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.03.17. 12:09

491523 írta:
kzolee írta:Végignéztem. Izé, szenvedtem.

Oh. My. God.

Inkább nem mondok semmit, rettenetes.


Sajnos a 80%-a össze-vissza mellébeszélés és rizsa, az autóról és a tervekről alig valami. Azt mondja hogy a lőkhárító műanyagból lesz. De a gyári lökhárító az nem műanyag? :) Komolytalan...


Igaziból nálam már ott megbukott az egész, hogy hogy lehet úgy valaki autós újságíró, hogy relatíve nincs ilyen téren tudása, ráadásul egy bohóc. :D Évek alatt szépe lement a béka segge alá a színvonal.

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.03.17. 20:50

PeterE39 írta:
kovessyroli írta:Nekem az autós újságírás-média csúcsa még a BBC-s korszakból származó Top Gear, Jeremy Clarkson, Richard Hammond és James May moderálásával.

A Totalcaron a Bazsó-Winkler-Vályi ennek a műsornak, és a műsorvezetőinek egy gyenge másolata volt, a személyes véleményem az, hogy a britteket nem szabadott volna megpróbálni másolni, mert az eredmény az alaphoz képest gagyi lett, pedig nem majmolom az angolokat.

Kevesebben ismerik, mert a szakterülete a veteránozás, a Csikós Zsolt, aki stílusában, szaktudásában, nézőbarát nyelvezetében felér a fentebb említett topgearesekhez.

Részben egyetértek, részben nem.
A Top Gear (mostmár Grand Tour) szerintem is a szórakoztató autós műsorok csúcsa. Ugyanakkor a hányatott sorsú, sok nagyságrenddel kisebb költségvetésű TCTV már a kezdetektől az egyetlen nézhető hazai szórakoztató autós műsor volt. Voltak jobb és rosszabb évadjai, Vályi pl. nem volt jó húzás (a cikkjeivel ellentétben élőben nem tudott szórakoztató lenni). Csikós sem lenne alkalmas a TV-re, bár a cikkjeit, különösen a veteránosokat imádom.



Sent from my Lenovo TB-8703F using Tapatalk

"Kis pénz, kis foci..."

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.03.26. 07:14

https://youtu.be/kp2va_qYcuU

Nem tudok videót beszúrni.


:franko:
Jerry

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.05.17. 19:33

Vasárnaptól nem elég a forgalmi, ha megállít a rendőr

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.05.17. 22:09

SvidronyA írta:Vasárnaptól nem elég a forgalmi, ha megállít a rendőr


Annak, aki 2018. május 20. után vizsgáztatta az autóját...

Tőlem az elmúlt 2 évben már forgalmit se kértek egyébként.

Mindezt azért, mert az EGT országok nem tudják összekapcsolni a gépjárműnyilvántartó adatbázisai megfelelő oszlopait. Pl. Alvázszám, bejegyzés dátuma (műszaki, átírás, igazoltatás)+km.

Szerintem a balesetes, ropira tört/szétrohadt autókkal kéne többet foglalkozni nemzetközi szinten is, mint a futásteljesítménykultuszt építeni.

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.05.17. 22:18

attila94 írta:


Annak, aki 2018. május 20. után vizsgáztatta az autóját...

Tőlem az elmúlt 2 évben már forgalmit se kértek egyébként.

Mindezt azért, mert az EGT országok nem tudják összekapcsolni a gépjárműnyilvántartó adatbázisai megfelelő oszlopait. Pl. Alvázszám, bejegyzés dátuma (műszaki, átírás, igazoltatás)+km.

Szerintem a balesetes, ropira tört/szétrohadt autókkal kéne többet foglalkozni nemzetközi szinten is, mint a futásteljesítménykultuszt építeni.

Viszont így van magyarázható ok a költségvetés gyarapítására, míg előbbi a kevésbé vagyonos réteg embertelen lehúzása okán rontaná az imázst...

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.05.21. 17:00

https://totalcar.hu/magazin/hirek/2018/ ... kozlemeny/

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.08.02. 15:40

Egész jó kis videó lett:)

Ezt a hozzászólást a szerzőnek leslie az itt látható tagok köszönték meg: 3 Gallaca, jimbi525d, muhaati
Értékelés: 14.29%

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.08.02. 16:11

leslie írta:Egész jó kis videó lett:)

Pont most láttam, nagy nehezen be is küzdöttem a videót az F01 topikba :franko:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek PeterE39 az itt látható tagok köszönték meg: 2 jimbi525d, leslie
Értékelés: 9.52%

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2018.11.30. 23:13

Ennél jobb M5-ös nem tud lenni. Elmesélem, miért.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek SvidronyA az itt látható tagok köszönték meg: 2 atti523i, bendegúz
Értékelés: 9.52%

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2019.03.22. 19:39

A Porschénál nagyon érzik, mi a fasza:

https://totalcar.hu/magazin/hirek/2019/ ... 6_otletet/
Hozzászólás küldése

VigLink badge