Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.02.06. 23:21

NagyMatyas írta:
kzolee írta:A 20d-k és a hathengeres benzinesek az E60-ban sem nyírják a váltót...

A 35d egy egységsugarú felhasználóval már sokkal inkább.


Nem kell egységsugarúnak lenni, nekem anélkül is elfáradt a Wandler. :D

Srácok, nem lehet az, hogy -nagy általánosságban- ERRŐL beszélünk? :oops:

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.02.07. 10:26

NagyMatyas írta:
kzolee írta:A 20d-k és a hathengeres benzinesek az E60-ban sem nyírják a váltót...

A 35d egy egységsugarú felhasználóval már sokkal inkább.


Nem kell egységsugarúnak lenni, nekem anélkül is elfáradt a Wandler. :D


A wandler elfárad, a kettőstömegű és a kuplung is simán. Ezek kopnak, nem is rád gondoltam. :wink:

Hanem aki szeret egyfolytában csíkot húzni az aszfaltra a 20-as replikafelni-használt LingLong kombóval, majd teleokádja a fórumokat, hogy milyen szar kocsi, nincs benne csak 150 ezer (350-ről visszatekerve :D ) és nála kész lett a váltó 15 ezer alatt...

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.02.07. 11:36

kzolee írta:
NagyMatyas írta:
kzolee írta:A 20d-k és a hathengeres benzinesek az E60-ban sem nyírják a váltót...

A 35d egy egységsugarú felhasználóval már sokkal inkább.


Nem kell egységsugarúnak lenni, nekem anélkül is elfáradt a Wandler. :D


A wandler elfárad, a kettőstömegű és a kuplung is simán. Ezek kopnak, nem is rád gondoltam. :wink:

Hanem aki szeret egyfolytában csíkot húzni az aszfaltra a 20-as replikafelni-használt LingLong kombóval, majd teleokádja a fórumokat, hogy milyen szar kocsi, nincs benne csak 150 ezer (350-ről visszatekerve :D ) és nála kész lett a váltó 15 ezer alatt...


Nem is vettem magamra, csak gondoltam megemlítem, hogy habár nyomatékban többet tud a váltó, mint az autó, így is elfárad előbb utóbb. Én nem csináltam belőle nagy ügyet, volt egy részleges felújítás, aztán azóta is jó. A gavallér rajtokat persze, hogy nem bírja szegény. :lol: Egyik ismerősömnek ilyen az autója, 120-170 között ugrál neki a fordulat, de úgy, hogy a hátul ülök azt érzik, mintha rugdosná valaki az ülést. Megoldás? 170 fölött kell közlekedni!

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.02.13. 00:27

Dunakeszi

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.02.28. 17:12

Hová fajul a világ...

Az utolsó mondatokban a lényeg :roker:

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.02.28. 21:43

leslie írta:Hová fajul a világ...

Az utolsó mondatokban a lényeg :roker:


Azért nincs sok illúzom atekintetben, hogy a kis kategórában végül mindenkinek le lesz tolva a torkán a fronthajtás.

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.02.28. 22:29

hamoriarpi írta:Dunakeszi

Jó hely! Mi van vele?

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.02.28. 23:20

Imco írta:
hamoriarpi írta:Dunakeszi

Jó hely! Mi van vele?

Vegyed mán a fáraccságot rájakattintani!

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.03.01. 07:38

hamoriarpi írta:
Imco írta:
hamoriarpi írta:Dunakeszi

Jó hely! Mi van vele?

Vegyed mán a fáraccságot rájakattintani!

:D Nem látszott. Ezért szoktam ráboldolni a linkekre.

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.03.01. 11:16

:roll: :shock: Ráboldololni. Aha. :lol:

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.03.14. 20:00

--- 10/10 ---

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.03.15. 15:49

kzolee írta:--- 10/10 ---

A cikk tükrében, pláne a flottás aspektus miatt igencsak kérdéses, hány év telik majd el, mire Itthon is megjelenik használtan, arra meg különösen kíváncsi leszek, hogy pl. KÖZÖSSÉGÜNK számára ezek elérhetők lesznek-e egyáltalán? Nem is elsősorban a vételárra gondolok, hanem -egy bizonyos futásteljesítményen túli- fenntartásra/szakszervíz nélküli működtetésére.

Ne feledjétek: a nagy testvér mindig "fidel"...

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.03.15. 21:38

SvidronyA írta:
kzolee írta:--- 10/10 ---

A cikk tükrében, pláne a flottás aspektus miatt igencsak kérdéses, hány év telik majd el, mire Itthon is megjelenik használtan, arra meg különösen kíváncsi leszek, hogy pl. KÖZÖSSÉGÜNK számára ezek elérhetők lesznek-e egyáltalán? Nem is elsősorban a vételárra gondolok, hanem -egy bizonyos futásteljesítményen túli- fenntartásra/szakszervíz nélküli működtetésére.

Ne feledjétek: a nagy testvér mindig "fidel"...


Az elektronika miatt nem aggódom annyira, elég bonyolult elektronikák futnak manapság idestova ~20 éve. Idén tölti a 21. életévét az autóm, funkciói teljes birtokában. Korához képest bonyolultnak tartom az E38/E39/E46 platformot, ez kb. 25 évvel ezelőtti fejlesztés.

Mechanikailag manapság az megy tönkre ami tervezési/gyári hibás (elég hamar), vagy rosszul van karbantartva. Szerintem ezek a - főleg dízel - motorok röhögve megfutják a jobb E39-cek, E60-ak futásteljesítményét. Német autópályán. :D Kegyelmezzenek nekik a magyar utak, és a magyar karbantartás...

Ezzel kapcsolatban szivesen meghallgatnék olyan fórumtársat, aki megélte az E38/E39 megjelenését, "anno" mi volt a megítélés? Akkor is elhangzott, hogy ,,ebben már nincs anyag"? :D Vagy az, hogy ki fogja ezt megjavítani?

Amire Én most kíváncsi vagyok, nem az új ötös hanem a karbonszálas kasznis G11. Ellenzem, de manapság még ki lehet huzatni padon a sérült autókat, a karbon karosszériára mit tartogatnak a magyar sufnik kíváncsi vagyok. :D

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.03.17. 21:52

--- Ablakfóliázós cikk ---

Az ugye nyilván megvan mindenkinek fizikából, hogy az infravörös sugárzás melegít, nem az UV...

Úgynevezett szaksajtó... :facepalm:

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.03.20. 09:22

Én nem tudom, mi van mostanában, de egyre több és több ilyen híreket olvasni manapság... :(

Meghalt a sofőr a váci balesetben

(és ezen kívül más linkeket is be lehetne rakni a közelmúltból, de nem akarok)

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.03.21. 12:28

http://index.hu/mindekozben/poszt/2017/ ... t_okoztak/

A hónap dolgozói! :D

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.04.12. 14:39

Hát ettől sem fog emelkedni a renoménk... :roll:

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.04.12. 17:09

FuReady írta:Hát ettől sem fog emelkedni a renoménk... :roll:

Ha benne volt az autóban még szabályos is lehet...
Másrészt van vagy 2 millió önjelölt rendörünk akik sokszor tényleg idegesítőek.
Nem mintha egyetértenék a BMW-sel. :)
Ez a cikk pont ennyit ér. Hangulatot kelt, csámcsoghatnak rajta az emberek.

********
Pont tegnap szóltam a Dkeszi sztk-nál egy rokkant suzuki utasának, hogy ugyan érje már be a sofőrje a 1,5 méretű rokkant parkolóval mert még egy plusz parkolót is foglal az autójával. :(
Ezt nem fotózza senki! :(

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.04.21. 21:06

http://bmwe39.blog.hu/2017/04/21/ules_e ... n=totalcar

Egyenesen totalcar.hu-n szaladtam bele. :franko:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek NagyMatyas az itt látható tagok köszönték meg: PeterE39
Értékelés: 4.76%

Re: Cikkek, rovatok, vélemények

2017.04.22. 08:38

NagyMatyas írta:http://bmwe39.blog.hu/2017/04/21/ules_evolucio_a_gyurmaban?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2017_04_21&utm_campaign=totalcar

Egyenesen totalcar.hu-n szaladtam bele. :franko:


Köszi. :franko:

Van egy megállapodásom a Totalcarral, hogy a friss posztokat lehozzák. Plusz a blog miatt megkeresett a múltkor Bende Tibi is és csinált egy cikket az újságba ahová ír. :roker:

Kép

Kép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Afterdark az itt látható tagok köszönték meg: 2 jlaci74, NagyMatyas
Értékelés: 9.52%
Hozzászólás küldése

VigLink badge