* *
Pontos idő: 2024.03.29. 17:40

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 247 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Autópálya sebeség limit növelése!!
HozzászólásElküldve: 2006.02.14. 18:58 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.11. 01:00
Hozzászólások: 9792
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 1677 alkalommal
Kapott köszik: 1262 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 204D1
Évjárata: 2002
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Nektek mi a véleményetek az Árpa Atilla féle sebeség módositási akcióról?


Én jó ötletnek tartom.A 130k/h nem a mai felgyorsult életvitelnek let kitalálva.

_________________
Kép
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Twitter Képtár Facebook  
 


 
Hozzászólás adatai
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.02.14. 22:58 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.16. 01:00
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: E39
Motor tipusa: 530i
Évjárata: 2001
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Szerintem ez csak elméleti fejtegetés mert ezt nálunk soha de soha nem
fogják felemelni (mármint a sebességhatárt) DE szerintem is autópályán
kevés a 130. Más helyen ép azt mondtam hogy egy viszonylag kis forgalmú
autópályán 130 nál inkább "alszom" mint vezetek mert annyira kicsinek tűnik a sebesség (persze korszerű autóról beszélek) és ahogy fokozom a tempót
(mert biza fokozom) úgy leszek egyre elénkebb; figyelmesebb hogy már
az autópályára felkanyarodást csak gondolatban megfogalmazó vezetőt is
észreveszem ill figyelelek rá. Az a baj hogy mindenki (az ellenzők) úgy
fogják fel mintha akkor ha felemelik kötelező lenne mindenkinek 1000-el
menni, pedig biztos vagyok benne ahogy most is sokan jóval 130 alatt
mennek akkor sem fog mindenki tépni. Azt persze csak remélni tudom
hogy elsősorban az marad lassúbb aki érzi vagy tudja hogy neki
(vagy autójának) a kényelmes tempó a biztonságosabb. Bár van ellenkező
tapasztalatom is hogy többeket leelőzve odaérek egy hóesésbe vagy ködbe
és leveszem LÉPÉSRE a tempót akkor visszaelőznek a "nagyon szabályosak" mert hiszen (gondolják Ők) 130-al "lehet" menni.
Na első nekifutásra csak ennyit mert lehet hogy senkit nem érdekel a téma. Meg egyébbként is még elméleti szinten is órákig lehetne erről
beszélni (sőt még bizonyára vitatkozni is)

_________________
Üdv qqriq


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.02.15. 00:59 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.11. 01:00
Hozzászólások: 9792
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 1677 alkalommal
Kapott köszik: 1262 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 204D1
Évjárata: 2002
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Ez a 130-as tempó csak a rendőröknek jó,hogy kaszirozanak a trafipax-al mert azonkivül más hoz nem nagyon értenek.(tapasztalatból tudom).Hülyék lennének az aranytojást tojó tyukot levágni!!

_________________
Kép
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Twitter Képtár Facebook  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.26. 21:23 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.07. 01:00
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Blog: Blog megtekintése (0)
qqrig véleményét osztom!

Szerintem nem a sebességhatár nagysága okozza a legnagyobb veszélyt, hanen a felelőtlen rutintalan vezetők.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.26. 22:35 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.15. 01:00
Hozzászólások: 41
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Blog: Blog megtekintése (0)
Az én véleményem.

Én nem tarton jó ötletnek. A hazai vezetési kultura, abszolute nem tenné lehetővé!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.26. 22:52 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.11. 01:00
Hozzászólások: 9792
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 1677 alkalommal
Kapott köszik: 1262 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 204D1
Évjárata: 2002
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Az a legnagyobb baj,hogy rengeteg olyan ember van az országba aki egyhéten csak egyszer ül a kocsiba mert anyagilag nem engedhetimeg és akkor viszont kinem lehet robantani a belső sávból.Magyarország 90%-a a belső sávba akkar autózni.Ezel nincs is baj de ne 80-100km/h-val :!: :!: a buzukisokról már nem is beszélve.

_________________
Kép
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Twitter Képtár Facebook  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.26. 23:03 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.03. 01:00
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Zala
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 1
Széria kód: E61
Motor tipusa: 25d
Évjárata: 2005
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Én autopályán 160-nal szktam közlekedni. Jó jó néha ha valaki erősködik.........akkor picit többel.

Ha felemelnék a sebességhatárt akkor sem mennék gyorsabban. Azért lenne jobb mert kevesebbet kéne fizetni ha elkapnak.......

Szerintem kevesen vannak akik pont 130-al mennek mert ennyi a határ, aki lasabb az akkor is lasabb lenne, aki meg hajt az hajt igy is.......


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.27. 00:07 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.18. 01:00
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Blog: Blog megtekintése (0)
Nekem is hasonló a véleményem az előttem szólókkal,a Suzukis akkor is 200-al akar majd menni a belsőn,ha 180 km lenne a limit és már esetleg 170-él behalna a Wagon R-,ugyanez a kategória a cégautó,ami akár opel ford stb.azokat is a csutkára járatják/csak céges autótól mentsen meg az Isten/,a legtöbb autópályával meg az a gond,hogy általában 2 sávos,ahelyett hogy 3 sávos lenne,így a legszélsőben a tehergépjárművek,a középsőben a kb.130-160 haladók és a belsőben a leggyorsabbak haladhatnának.Így lenne igazán értelme a 160-as limitnek.Pl.Szegedre lefelé v.beállok a kamionok mögé 80-al és kerülgethetem őket órákon keresztülv. a belsőn mehetek csak.Én az utóbbit választom,ha meg jön egy gyorsabb inkább rápakololok.v.elengedem ha nem kell 20-as teherautókonvoj mögé beállni.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.27. 02:03 
Szerintem ostobaság a 130-as korlátozás. Aki gyorsabban akar menni, azt nem fogja elrettenteni egy szimpla tábla (kettő sem), de még a rendőrök sem. Aki meg 100-nál már szédül, nem menne gyorsabban akkor sem, ha magasabb limit lenne. Apropó, egy gyengébb autónak (a többség ilyen) már majdnem mindegy, hogy 130-al vagy többel száll el.
Inkább arra mennének rá, hogy jobb állapotban legyenek az autók, ne 4 különböző mintájú gumival mászkáljanak, esetlegesen ne lehessen csúszópénzzel elintézni a műszaki vizsgát. Sokkal kevesebb baleset lenne már ettől is.
Szerintem az egészből azért nem lesz semmi, mert a modern demokrácia egyik alapköve, hogy akik a tűz közelében vannak, döntenek, a nép pedig befogja a száját.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.28. 17:19 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.01. 01:00
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Szeged
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Blog: Blog megtekintése (0)
Szerintem meg jó oldala és rossz oldala is van!

Annyiból jó ,hogy az ember nyugodtan haladhat kedve vagy forgalom szerint, de annyiból rossz hogyha egy 17-éves suhanc friss jogsival elkéri apu Maseratiját és felvágódik a pályára röptetni és véletlenül kinyír valakit például valamelyik rokonodat akkor már nem is olyan jó ez a dolog!


Úgy lenne fasza ez a dolog ha egy spéci vizsgát lehetne tenni sok pénzért és így már lehetne vágtatni! Ha meg balesetet csinál akkor jó megvágni 5-10évre száradni hagyni a jogsit utánna újra vizsga és nyomhatja újra.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.28. 18:35 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.11. 01:00
Hozzászólások: 9792
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 1677 alkalommal
Kapott köszik: 1262 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 204D1
Évjárata: 2002
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
bub írta:
Szerintem meg jó oldala és rossz oldala is van!

Annyiból jó ,hogy az ember nyugodtan haladhat kedve vagy forgalom szerint, de annyiból rossz hogyha egy 17-éves suhanc friss jogsival elkéri apu Maseratiját és felvágódik a pályára röptetni és véletlenül kinyír valakit például valamelyik rokonodat akkor már nem is olyan jó ez a dolog!


Úgy lenne fasza ez a dolog ha egy spéci vizsgát lehetne tenni sok pénzért és így már lehetne vágtatni! Ha meg balesetet csinál akkor jó megvágni 5-10évre száradni hagyni a jogsit utánna újra vizsga és nyomhatja újra.


Ezt tese gondoltad komolyan?Már igyis egy kazal pénzt legombolrólunk az állam és még te még adnálnekik :!: :!:
a 17 éves suhancnak korlátoznám a jogsiját és ha elkapom eltiltás+sok sok lóvé.

_________________
Kép
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Twitter Képtár Facebook  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.28. 19:35 
Szerintem is a próbajogsit kellene kicsit szigorúbban venni. Többszázezer kilométer megtétele után, az ember már biztosabban fogja az autót. Apuci verdájával száguldó ifjoncot a 130-as tábla nem fogja lassításra bírni.
Amúgy, engem az indokolatlanul kitett sebességkorlátozások sokkal jobban bosszantanak. 160-as tempónál alapból csak egy csekket kapok, de ha közben ott egy 100-as korlát, máris ugrott a jogsim.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.28. 19:40 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.01. 01:00
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Szeged
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Blog: Blog megtekintése (0)
Na jó nem sok lóvé. De ez egy lehetséges alternatíva volna mert talán egy 17-évesnek nincs erre pénze. Hacsak apu nem fizeti ki neki. Vagy az még jobb volna ha csak bizonyos életkor ill. megtett kilóméter után lehetne vizsgázni. Akkor csak az arra érdemesek nyohatnák :!: :?:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.28. 20:01 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.11. 01:00
Hozzászólások: 9792
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 1677 alkalommal
Kapott köszik: 1262 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 204D1
Évjárata: 2002
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Az a baj,hogy a 130-at még a jó öreg keleti autókhoz találtákki.És azoknak nagyrésze már a bontóba figyel.
Érdekes németországba nem akkar mindenki a belsősávba sétakocsikázni csak aki előz vagy nagy tempót diktál.

_________________
Kép
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Twitter Képtár Facebook  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.28. 20:14 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.19. 01:00
Hozzászólások: 247
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: tds
Évjárata: 1998
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Azért azt tudni kell, hogy a magyar vezetési kultúra elég szar... És most itt főleg a kis autósokra gondolok- ez a jellemzőbb. Ha csak 160-nal mész a belső sávban, mögötted senki, a suzukis akkor is kijön eléd, mert csak 130-al mehetsz! Ilyet!? ...és ezt már hallottam több ilyen "autós"-tól is.
Másrészt a no limit nem kötelező, tehát ha te eddig 120-al mentél, nem kell utánna 150-el menned!
Persze csak a büntiben lenne változás, mert legyünk őszinték, itt ki tartja ezt be? Ilyet felhozni egy BMW-s oldalon! Ejynye! :D
Kíváncsi lennék egy szavazásra!....


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.28. 20:37 
Norbi540 írta:
Azért azt tudni kell, hogy a magyar vezetési kultúra elég szar... És most itt főleg a kis autósokra gondolok- ez a jellemzőbb. Ha csak 160-nal mész a belső sávban, mögötted senki, a suzukis akkor is kijön eléd, mert csak 130-al mehetsz! Ilyet!? ...és ezt már hallottam több ilyen "autós"-tól is.
Másrészt a no limit nem kötelező, tehát ha te eddig 120-al mentél, nem kell utánna 150-el menned!
Persze csak a büntiben lenne változás, mert legyünk őszinték, itt ki tartja ezt be? Ilyet felhozni egy BMW-s oldalon! Ejynye! :D
Kíváncsi lennék egy szavazásra!....


A magyar vezetési kultúrával csak egyetlen egy baj van:
Az, hogy Nincs :!:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.28. 20:58 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2006.04.06. 00:00
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: Pest Megye
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 3 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M57D30
Évjárata: 2002
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Szerintem jó ez így, ahogy van. Egyrészt így is lehet menni anniyval, amennyivel akarsz, másrészt meg ha 200-zal lepukkantanak akkor meg nem vagy óvatos. Idén leszek 19 éves. Szinte minden nap vezetek, több kilométert vezettem le, mint a nagyfater, mégis soha semmi baj nem történt. Mentem folyamatosan 200-zal, mégsem volt semmi baj. Persze ehhez kell némi rutin, ami sok takonyban nincsen meg (így a haverjaimnál sem) és mégis úgy megy, mint egy vadbarom.Az ilyneketől rókázok...

Minden esetre én úgy vélekedek erről, hogy a lakott település egy SZENT hely, valamint ahol lehet menni ott menjél, toljad neki(kivétel:SZENT hely)...De amit nem ismersz és lövésed sincs arról, hogy mennyit bír a kocsid, illetve mennyire vagy felkészülve valami gubancra...na pont ott jó az a 130km/h. Lehet hogy ez régi autókra lett kitalálva, de ésszel volt ez megalkotva és szerintem nem mindegy hogy 130-cal csapódsz bele valakibe, vagy a megengedettnél 60%-kal többel. Legyen az egy parlagi olcsóság, vagy egy hiperszuper luxusautó... Konklúzió: Mindkettőben nagy a halálozási rizikófaktor, ha nagyobb a sebesség.


Úgyhogy Cimborák! Csak ésszel, és óvatosan (ami nem jelenti azt, hogy max.korlátozott sebességgel...)


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.29. 00:29 
eszel írta:
Szerintem jó ez így, ahogy van. Egyrészt így is lehet menni anniyval, amennyivel akarsz, másrészt meg ha 200-zal lepukkantanak akkor meg nem vagy óvatos. Idén leszek 19 éves. Szinte minden nap vezetek, több kilométert vezettem le, mint a nagyfater, mégis soha semmi baj nem történt. Mentem folyamatosan 200-zal, mégsem volt semmi baj. Persze ehhez kell némi rutin, ami sok takonyban nincsen meg (így a haverjaimnál sem) és mégis úgy megy, mint egy vadbarom.Az ilyneketől rókázok...

Minden esetre én úgy vélekedek erről, hogy a lakott település egy SZENT hely, valamint ahol lehet menni ott menjél, toljad neki(kivétel:SZENT hely)...De amit nem ismersz és lövésed sincs arról, hogy mennyit bír a kocsid, illetve mennyire vagy felkészülve valami gubancra...na pont ott jó az a 130km/h. Lehet hogy ez régi autókra lett kitalálva, de ésszel volt ez megalkotva és szerintem nem mindegy hogy 130-cal csapódsz bele valakibe, vagy a megengedettnél 60%-kal többel. Legyen az egy parlagi olcsóság, vagy egy hiperszuper luxusautó... Konklúzió: Mindkettőben nagy a halálozási rizikófaktor, ha nagyobb a sebesség.


Úgyhogy Cimborák! Csak ésszel, és óvatosan (ami nem jelenti azt, hogy max.korlátozott sebességgel...)


Maximálisan egyetértek azzal, hogy a lakott terület nem versenypálya. Ott tényleg körültekintően és mérsékelt sebességgel kell menni.
Azok a tényezők, amiért lassan kell menni, hiányoznak az autópályán. Ezen kívül 130-al is csak a saját felelősségedre mehetsz, mert ha elveszítred az uralmadat a jármű felett, nem számít, hogy betartottad a sebességhatárt.
Jahh, 2km-ről már bemérhetnek, szóval ilyen óvatosságról autópályán nehéz beszélni :?


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.29. 08:17 
Offline
Újonc
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2006.04.06. 00:00
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: Pest Megye
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 3 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M57D30
Évjárata: 2002
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
LizaaRD írta:
eszel írta:
Szerintem jó ez így, ahogy van. Egyrészt így is lehet menni anniyval, amennyivel akarsz, másrészt meg ha 200-zal lepukkantanak akkor meg nem vagy óvatos. Idén leszek 19 éves. Szinte minden nap vezetek, több kilométert vezettem le, mint a nagyfater, mégis soha semmi baj nem történt. Mentem folyamatosan 200-zal, mégsem volt semmi baj. Persze ehhez kell némi rutin, ami sok takonyban nincsen meg (így a haverjaimnál sem) és mégis úgy megy, mint egy vadbarom.Az ilyneketől rókázok...

Minden esetre én úgy vélekedek erről, hogy a lakott település egy SZENT hely, valamint ahol lehet menni ott menjél, toljad neki(kivétel:SZENT hely)...De amit nem ismersz és lövésed sincs arról, hogy mennyit bír a kocsid, illetve mennyire vagy felkészülve valami gubancra...na pont ott jó az a 130km/h. Lehet hogy ez régi autókra lett kitalálva, de ésszel volt ez megalkotva és szerintem nem mindegy hogy 130-cal csapódsz bele valakibe, vagy a megengedettnél 60%-kal többel. Legyen az egy parlagi olcsóság, vagy egy hiperszuper luxusautó... Konklúzió: Mindkettőben nagy a halálozási rizikófaktor, ha nagyobb a sebesség.


Úgyhogy Cimborák! Csak ésszel, és óvatosan (ami nem jelenti azt, hogy max.korlátozott sebességgel...)


Maximálisan egyetértek azzal, hogy a lakott terület nem versenypálya. Ott tényleg körültekintően és mérsékelt sebességgel kell menni.
Azok a tényezők, amiért lassan kell menni, hiányoznak az autópályán. Ezen kívül 130-al is csak a saját felelősségedre mehetsz, mert ha elveszítred az uralmadat a jármű felett, nem számít, hogy betartottad a sebességhatárt.
Jahh, 2km-ről már bemérhetnek, szóval ilyen óvatosságról autópályán nehéz beszélni :?


Uhh...hát a 2km-ert nem tudtam, bocsika... Viszont még sosem fogtak meg. (na jó eccer, mert kihagytam egy stoptáblát éjjel kettőkor a mező melletti murvás utcában...) :lol:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.04.29. 12:24 
Offline
haladó
haladó
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.19. 01:00
Hozzászólások: 247
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 0
Kapott köszik: 0
Széria kód: E39
Motor tipusa: tds
Évjárata: 1998
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
A NO LIMIT felterjesztés persze csak az autópályákra szól, és ha jól hallottam ott sem mindegyikre. Pl. az 5-ösön lehet haladni, de a 7-esen 180- 200-nál már elég szépen jönnek a kanyarok!
A város persze más, ebben asszem egyetértünk. Ott is lehet sietni, mert valljuk be, senki sem tartja be az ötvenet- de csak ésszel! Persze lehet, hogy én 80- ról picit hamarabb megállok mint a suzuki a 155-ös gumijaival 50-ről...
Nemrég hallottam, hogy Ausztriában ideiglenesen felemelték a limitet 160-ra.
Persze a no limit nem azt jelenti, hogy kötelezően padlón kell autózni, csak az a baj, hogy a céges autósok és a suzukisok egyből vérszemet kapnának.... és ebből lenne a baj.
Így hát- fájó szívvel- azt kell hogy mondjam, a 130 maradjon és aki beválalja a nagyobb sebességet- az rulettezik.. :) ..bár akkor én is nagy szerencsejátékos vagyok... pff..


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 247 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Booking.com

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

Az E39.hu egy privát rajongói oldal ami nincs semilyen kapcsolatba a BMW AG-val és leányvállalataival. A BMW név, jelzés, M csíkos logó és a kerek logó mind az X3, X5 és X6 megjelölés amit a honlapon használunk a BMW AG tulajdona.

© 2009 E39.hu. All rights reserved. E39.HU is a private enthusiast site not associated with BMW AG. The BMW name, marks, M stripe logo, and Roundel logo as well as X3, X5 and X6 designations used in the pages of this Web Site are the property of BMW AG. This web site is not sponsored or affiliated in any way with BMW AG or any of its subsidiaries.

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások szerzőik tulajdonai, minden más tartalom: © 2006-2014 E39 Klub.




VigLink badge
Free xml sitemap generator