Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Balesetes topik

2014.11.04. 17:13

F_E_K_ írta:Én már el sétáltam (bicegtem) amikor még mindig ott állt a kereszteződésben...

Hát persze hogy ott állt, biztos totálkárra törted :)
Jobbulást. :franko:

Re: Balesetes topik

2015.04.13. 15:50

Kép

Re: Balesetes topik

2015.04.13. 15:53

yoda írta:Kép

Lemerülőben volt, és megpróbálta elektrosztatikusan feltölteni :)

Ezt a hozzászólást a szerzőnek PeterE39 az itt látható tagok köszönték meg: jlaci74
Értékelés: 4.76%

Re: Balesetes topik

2015.06.01. 14:24

Sziasztok,

a hétvégén egy szimpatikus fiatalember tanúbizonyságot téve hiányos ismereteiről a piros lámpa jelentésével kapcsolatban rommá törte hőn szeretett E38 740ilonkámat. A kárszakértőnek nem sürgős a szemrevételezés, így még nem történt meg a felmérés, de mivel majd' 20 éves autóról beszélünk, így erős a gyanúm a gazdasági totálkárt illetően. Mivel, szerencsére, még soha nem volt balesetem, nem ismerem átfogóan a pénzügyi és jogi lehetőségeimet. Aki jártasabb a témában tudna-e segíteni az alábbi dolgokban: a tréleren és tárolási díjon kívül mit lehet még elszámoltatni a biztosítóval? A bérautó költségének megtérítéshez milyen dokumentumok szükségesek, lehet-e nem számlaképes személy (pl ismerős) autóját bérelni?
Amennyiben a biztosító gtk-t ítél meg, de én meg akarom javíttatni, milyen lehetőségeim vannak? Ki az aki esetleg tud segíteni ennek megállapításában, hogy érdemes-e belekezdenem?
+bónusz kérdés: valakinél esetleg egy eladó E46 M3? :facepalm: :D

Előre is köszi srácok!

Re: Balesetes topik

2015.06.01. 14:39

Vinklee írta:Sziasztok,

a hétvégén egy szimpatikus fiatalember tanúbizonyságot téve hiányos ismereteiről a piros lámpa jelentésével kapcsolatban rommá törte hőn szeretett E38 740ilonkámat. A kárszakértőnek nem sürgős a szemrevételezés, így még nem történt meg a felmérés, de mivel majd' 20 éves autóról beszélünk, így erős a gyanúm a gazdasági totálkárt illetően. Mivel, szerencsére, még soha nem volt balesetem, nem ismerem átfogóan a pénzügyi és jogi lehetőségeimet. Aki jártasabb a témában tudna-e segíteni az alábbi dolgokban: a tréleren és tárolási díjon kívül mit lehet még elszámoltatni a biztosítóval? A bérautó költségének megtérítéshez milyen dokumentumok szükségesek, lehet-e nem számlaképes személy (pl ismerős) autóját bérelni?
Amennyiben a biztosító gtk-t ítél meg, de én meg akarom javíttatni, milyen lehetőségeim vannak? Ki az aki esetleg tud segíteni ennek megállapításában, hogy érdemes-e belekezdenem?
+bónusz kérdés: valakinél esetleg egy eladó E46 M3? :facepalm: :D

Előre is köszi srácok!

Először is néz(es)d meg Ilonkád EUROTAX értékét, mert a szemétláda biztosító azt veszi alapul! Nem akarlak elkeseríteni de a fent leírtak közül -hacsak nincs spéci kaszkód- szerintem nem fognak állni semmit. Vagy megjavíttatod a biztosító költségén, bizonyos feltételek mellett, vagy fizet némi aprópénzt, s azt csinálsz szeretett Ilonkáddal, amit jónak látsz :( Sajnos van tapasztalatom: alólam 2007-ben egy G60 Passat Variantot löktek ki az M3 Ring pihenőhelynél :mereg: .

Egy évet alkudoztam a biztosítóval, mire hajlandóak voltak valamennyit fizetni, majd eladtam a roncsot, így mindösszesen hozzá is jutottam az autó akkori piaci értékének mintegy 40%-hoz :cry:

Re: Balesetes topik

2022.07.12. 14:22

Sziasztok! Van kedvenc hobbid, amikor egyedül vagy? Például szeretek pihenni a játékgépeken, ez is segít abban, hogy egy kicsit feltöltsem a zsebemet ebben a nehéz időszakban. Egyébként az összes játékplatform közül a vulkan vegas szeretem a legjobban, hiszen kezdőknek és tapasztalt játékosoknak egyaránt bőséges a választék az online nyerőgépekből. Jó bónuszokat is biztosítanak, így növelheti nyerési esélyeit.
Hozzászólás küldése

VigLink badge