Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2011.12.29. 10:14

Ezt nem értem. Az egyik laptopomon gyönyörűen megy az ETK, a másikon kommunikációs hibára hivatkozva nem engedi használni a programot. Kiderült a jelszó és a felhasználónév helyes, mégsem enged be. Ugyan az az oprendszer illetve a Java verziója mindkét gépen.
Arra már rájöttem, hogy a javaclient mappából egy etkzub.info fájlt hiányol.
Telepítésnél hogy a szakszerű? Simán a gyökérkönyvtárban setup.exe, vagy először mással kell kezdeni, mondjuk a javaclienttel?
Please help!!!

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2012.01.09. 09:50

Illes írta:Ezt nem értem. Az egyik laptopomon gyönyörűen megy az ETK, a másikon kommunikációs hibára hivatkozva nem engedi használni a programot. Kiderült a jelszó és a felhasználónév helyes, mégsem enged be. Ugyan az az oprendszer illetve a Java verziója mindkét gépen.
Arra már rájöttem, hogy a javaclient mappából egy etkzub.info fájlt hiányol.
Telepítésnél hogy a szakszerű? Simán a gyökérkönyvtárban setup.exe, vagy először mással kell kezdeni, mondjuk a javaclienttel?
Please help!!!


Hmmm. na ez se egyszerű menet. Nézd meg van-e több java verzió a gépen (egyszerre több is futhat egymás mellett). a fájlokat hiába nézed meg még a registry-t is össze kéne hasonlitani ami borzalmas meló. Ezenk kivül még lehetnek config fájlokon beüli különbségek (nem elég a fájlok nevét össze nézni).
Op rendszer eltérés??

Jackson, aki még sorolni tudja mi mindent kéne megnézni

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2012.01.09. 11:11

jackson írta:
Illes írta:Ezt nem értem. Az egyik laptopomon gyönyörűen megy az ETK, a másikon kommunikációs hibára hivatkozva nem engedi használni a programot. Kiderült a jelszó és a felhasználónév helyes, mégsem enged be. Ugyan az az oprendszer illetve a Java verziója mindkét gépen.
Arra már rájöttem, hogy a javaclient mappából egy etkzub.info fájlt hiányol.
Telepítésnél hogy a szakszerű? Simán a gyökérkönyvtárban setup.exe, vagy először mással kell kezdeni, mondjuk a javaclienttel?
Please help!!!


Hmmm. na ez se egyszerű menet. Nézd meg van-e több java verzió a gépen (egyszerre több is futhat egymás mellett). a fájlokat hiába nézed meg még a registry-t is össze kéne hasonlitani ami borzalmas meló. Ezenk kivül még lehetnek config fájlokon beüli különbségek (nem elég a fájlok nevét össze nézni).
Op rendszer eltérés??

Jackson, aki még sorolni tudja mi mindent kéne megnézni


Imco aki szintén álmos még! ;)

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2012.01.09. 14:13

Imco írta:
jackson írta:
Illes írta:Ezt nem értem. Az egyik laptopomon gyönyörűen megy az ETK, a másikon kommunikációs hibára hivatkozva nem engedi használni a programot. Kiderült a jelszó és a felhasználónév helyes, mégsem enged be. Ugyan az az oprendszer illetve a Java verziója mindkét gépen.
Arra már rájöttem, hogy a javaclient mappából egy etkzub.info fájlt hiányol.
Telepítésnél hogy a szakszerű? Simán a gyökérkönyvtárban setup.exe, vagy először mással kell kezdeni, mondjuk a javaclienttel?
Please help!!!


Hmmm. na ez se egyszerű menet. Nézd meg van-e több java verzió a gépen (egyszerre több is futhat egymás mellett). a fájlokat hiába nézed meg még a registry-t is össze kéne hasonlitani ami borzalmas meló. Ezenk kivül még lehetnek config fájlokon beüli különbségek (nem elég a fájlok nevét össze nézni).
Op rendszer eltérés??

Jackson, aki még sorolni tudja mi mindent kéne megnézni


Imco aki szintén álmos még! ;)


Több JAVA is lehet egy gépen egymás mellett kedvesen elférnek akár több könyvtárban és vidáman kapcsolgatnak mikor melyik kell.

Jackson, aki már felébredt. Kávét Imco? :D

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2012.01.18. 11:09

ETK 01/2012

https://www.rapidshare.com/files/592081 ... .part1.rar
https://www.rapidshare.com/files/778409 ... .part2.rar
https://www.rapidshare.com/files/394440 ... .part3.rar
https://www.rapidshare.com/files/266628 ... .part4.rar
https://www.rapidshare.com/files/262519 ... .part5.rar

Árak euroban:

https://www.rapidshare.com/files/184379 ... _price.rar

Pass: bmwecu

Ezt a hozzászólást a szerzőnek NaviProfi az itt látható tagok köszönték meg: 2 Illes, kzolee
Értékelés: 9.52%

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2012.02.14. 20:53

Telpítés után jelszót kér az indításnál. Mit csinálok rosszul a telepítésnél?

Kép

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2012.02.18. 16:16

Probléma megoldódótt.. :lol:

Be tudom állítani ETK-át hogy a VIN kódokat megjegyezze?

ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2012.02.18. 16:42

Apa8 írta:Probléma megoldódótt.. :lol:

Be tudom állítani ETK-át hogy a VIN kódokat megjegyezze?

Szerintem nem.


iPhone Tapatalk

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2012.02.18. 17:33

Apa8 írta:<null>


Hogyan sikerült megoldani? A diagos laptopomon én is ilyesmivel küzködök :-(

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2012.02.19. 09:10

Illes írta:
Apa8 írta:<null>


Hogyan sikerült megoldani? A diagos laptopomon én is ilyesmivel küzködök :-(


Nem vagyok benne biztos, de egy újabb telepítés után (amikor ismét kért jelszót) számítógép nevet átírtam mert ékezetes karakter is volt benne. Aztán 1 újraindítás után jó lett.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Apa8 az itt látható tagok köszönték meg: Illes
Értékelés: 4.76%

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2012.02.20. 14:44

Apa8 írta:
Illes írta:
Apa8 írta:<null>


Hogyan sikerült megoldani? A diagos laptopomon én is ilyesmivel küzködök :-(


Nem vagyok benne biztos, de egy újabb telepítés után (amikor ismét kért jelszót) számítógép nevet átírtam mert ékezetes karakter is volt benne. Aztán 1 újraindítás után jó lett.


Alapból kerülök minden ékezetes karatkert windóóózéknál. Ezért én nem futok ilyenbe bele. És ne tudjad még hány programnál fog gondot okozni az ékezetes hostname. Tulajdonképpen soha nem lessz 100%-ra kompatibilis.

A VIN-kód megjegyzésre: Szerintem mintha egyet megőrizne. Amikor belépsz megjelenik jobb szélén az autó ikon keresztbe húzva amivel elfelejthető a korábbi én itt szoktam kezdeni. De meg kéne nézni tényleg azonos kocsiban keres-e.

Jackson, aki szerint ha többet VIN-t nem is de talán az utcsót még meg lehet kerestetni

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2012.02.21. 10:25

Apa8 írta:
Illes írta:
Apa8 írta:<null>


Hogyan sikerült megoldani? A diagos laptopomon én is ilyesmivel küzködök :-(


Nem vagyok benne biztos, de egy újabb telepítés után (amikor ismét kért jelszót) számítógép nevet átírtam mert ékezetes karakter is volt benne. Aztán 1 újraindítás után jó lett.

Ez az :franko: :taps:
Nálam is ez volt a hiba, a számítógép nevében volt ékezet. Ekkora banális hibát :lol:

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2012.06.19. 22:48

Már itt régen írtam arról hogy az ETK-t nem bírom rá erőszakolni a Win7-re mert minden félle hibát dobál.Nem rég arra a következtetésre jutottam hogy az lehet a baja hogy a processzor nem 64bites és nem tudja a Intel? Virtualization Technology (VT-x)-et.Vadásztam az ebay -en egy másik procit és azt betéve szépen felment az ETK.
Ha másnak is van ilyen gondja akkor nézze meg ezt a hibalehetőséget is.

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2012.07.01. 19:35

én most telepítem ezt:bmw etk 03 -2012, win 7 64 bit -re viszont megakadtam itt:

Kép

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2012.07.01. 19:57

adam001 írta:én most telepítem ezt:bmw etk 03 -2012, win 7 64 bit -re viszont megakadtam itt:

Kép

Írjál be valamit utána save és ok.

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2012.07.01. 21:17

admin írta:
adam001 írta:én most telepítem ezt:bmw etk 03 -2012, win 7 64 bit -re viszont megakadtam itt:

Kép

Írjál be valamit utána save és ok.


ok köszi összejött

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2013.01.12. 21:46

2013.01-es árlista ETK-hoz nettó euró árak.

etk_price

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2016.07.31. 09:22

Tud valaki szabad letöltési helyet?

BMW Electronic Parts Catalog ETK V3.1.30

Előre is köszönöm. :)

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2016.07.31. 13:39

Apa8 írta:Tud valaki szabad letöltési helyet?

BMW Electronic Parts Catalog ETK V3.1.30

Előre is köszönöm. :)

3,1,00 van az nmagon.
Van frisseb is csak az macerásabb.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Imco az itt látható tagok köszönték meg: Apa8
Értékelés: 4.76%

Re: ETK avagy gyári alkatrész katalógus

2016.07.31. 15:13

Imco írta:
Apa8 írta:Tud valaki szabad letöltési helyet?

BMW Electronic Parts Catalog ETK V3.1.30

Előre is köszönöm. :)

3,1,00 van az nmagon.
Van frisseb is csak az macerásabb.


Tessék a legújabb :)

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5249248

Ezt a hozzászólást a szerzőnek admin az itt látható tagok köszönték meg: 2 Apa8, gorcsev
Értékelés: 9.52%
Hozzászólás küldése

VigLink badge