* *
Pontos idő: 2024.03.29. 13:44

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 139 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.26. 15:53 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2007.12.15. 01:00
Hozzászólások: 1230
Adott köszi: 290 alkalommal
Kapott köszik: 309 alkalommal
Széria kód: E53
Motor tipusa: 306D2
Évjárata: 2005
Kivitele: SAV
Blog: Blog megtekintése (0)
kiara írta:
Szia Peti!

Nagyon sajnálom, hogy ezt kell írnom, de mivel becsapva érzem magam, ezért leírom.

Kibontottam az általad visszaadott fóliát és hát igazam volt, NEM AZ ENYÉM!!!! Nincs rajta a jelölés!
Ezért kérlek ADD VISSZA A PÉNZEMET!!!! és nincs harag. Én teljesen korrekt voltam veled szemben és ezt tőled is elvárom.
Szóval most még van egy esélyed, hogy helyrehozd a dolgot és spongyát rá. Ha nem úgy is jó, csak később ne vedd zokon.

Üdv, Laci.

Peti barátom.Ha már klubtag vagy,és nyitottál topicot is magadnak,hogy mindenkinek hirdesd hogy te fóliázással foglalkozol,akkor miért pont a klubos emberkéket vered át folyamatosan :evil: Nem Kiara az első akit átversz ahogy olvasom.Nekünk is volt egy kis afférunk egymással a munkáddal,és az igérgetéseiddel kapcsolatban,amit én pü-ben elmagyaráztam neked.Szívem szerint én is kiírtam volna ide a topicba a bajomat veled.És abban azt is írtam,ha velem ezt megcsináltad ok,de legalább tanulj hogy mással ne legyél ilyen mint velem.És erre megint............Peti szedd össze magad mert így nem fog menni az üzleted.Ezt csak azért írtam le hogy okulj már végre a hibáidból!!!!!!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Schnitzer az itt látható tagok köszönték meg: admin
Értékelés: 4.76%
Vissza a tetejére
 Profil  
 


 
Hozzászólás adatai
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.26. 16:17 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 21:59
Hozzászólások: 1324
Tartózkodási hely: Budapest XXII.ker
Adott köszi: 136 alkalommal
Kapott köszik: 160 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525TDS
Évjárata: 1998
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Azért nem írom le a történetet, mert mindenki botlik és én adok neki egy esélyt, hogy helyre hozza a hibáját.
Én is korrektnek ismertem meg Petit (sőt, még szóltam is mellette,amikor panaszkodtak rá), de sajnos most nagyot csalódtam benne.
...és már nem először. :(

Ha rendeződik a dolog, akkor törlöm is a kommentemet, hogy ne rontsam az fóliabizniszt.
Persze ha nem, akkor megpróbálom megmagyarázni, hogy miért érzem magam becsapva.

_________________
Kép


www.kiara4x4.hu


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.26. 16:49 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.17. 00:00
Hozzászólások: 12126
Tartózkodási hely: Velden am Wörther See
Adott köszi: 349 alkalommal
Kapott köszik: 400 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M51
Évjárata: 1997
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Hoppá :!:
:doglotlo:

_________________
Simi
Kép
Az Audi egy olyan Volkswagen, ami BMW akar lenni!:-)))))"


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.26. 18:13 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2009.12.01. 01:00
Hozzászólások: 8419
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Adott köszi: 2 alkalommal
Kapott köszik: 955 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M54
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
leslie írta:
Kiara, írd meg az előzményt is kérlek, mert én pl. kíváncsi vagyok rá ( vissza is olvastam, hátha lemaradtam valamiről, de nem találok előzményt )

Imco: gondolom azért rakta ki Kiara ide - nem pedig pü-ben -, mert azt szerette volna elérni Kiara, hogy tisztán lássuk Peteqee klubtárssal szemben.

Hozzá teszem, hogy én korrekt embert ismertem meg Peteqee személyében, ezért kíváncsi vagyok, hogy mit fog válaszolni Peteqee ( lehet, hogy csak valami félre értés ..... )


Értem és egyetértek.
De pont ez a stílus ami nem szimpi, mert ez csak a fórumon keresztüli üzengetés.
Ebből lesz harc amiből még mindig nem értünk egy szót se.

Tehát vagy Pü, ahogy javasoltam, vagy akkor -igen- írja le az egész sztorit kereken.
Úgy én is állást tudok foglalni és nem talányokat olvasok! :)

Szerintem...

_________________
:szerintem
Üdv! Imco
A közlekedők csak akadály, amit le kell küzdeni! /from Kopa/


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.26. 18:35 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 21:59
Hozzászólások: 1324
Tartózkodási hely: Budapest XXII.ker
Adott köszi: 136 alkalommal
Kapott köszik: 160 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525TDS
Évjárata: 1998
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Imco írta:
leslie írta:
Kiara, írd meg az előzményt is kérlek, mert én pl. kíváncsi vagyok rá ( vissza is olvastam, hátha lemaradtam valamiről, de nem találok előzményt )

Imco: gondolom azért rakta ki Kiara ide - nem pedig pü-ben -, mert azt szerette volna elérni Kiara, hogy tisztán lássuk Peteqee klubtárssal szemben.

Hozzá teszem, hogy én korrekt embert ismertem meg Peteqee személyében, ezért kíváncsi vagyok, hogy mit fog válaszolni Peteqee ( lehet, hogy csak valami félre értés ..... )


Értem és egyetértek.
De pont ez a stílus ami nem szimpi, mert ez csak a fórumon keresztüli üzengetés.
Ebből lesz harc amiből még mindig nem értünk egy szót se.

Tehát vagy Pü, ahogy javasoltam, vagy akkor -igen- írja le az egész sztorit kereken.
Úgy én is állást tudok foglalni és nem talányokat olvasok! :)

Szerintem...


Figyusz Imco!
Ha Peti rendezi a dolgot, akkor nem kell leírni, mivel korrekt és bevállalta, hogy f@sznak nézi néha az állítólagos klubtársait.
És ez BMWs körökben. :(
Nekem ez szar érzés, hogy ide kell írom. Én ezt ma reggel személyesen is elmondtam Petinek Budaőrsön.
Csak hát én mindig egyenes ember voltam, ami a szívemen az a számon.
Legjobban azt útálom, ha valaki hülyének néz és Peti sajnos ezt tette.
És cak pont azért írom be a fórumra, hogy más klubtárs tisztán lásson és ne essen ebbe a csapdába.
Nálam az adott szó még jelent valamit, valakinél már sajnos nem...

_________________
Kép


www.kiara4x4.hu


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.26. 22:02 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2009.12.01. 01:00
Hozzászólások: 8419
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Adott köszi: 2 alkalommal
Kapott köszik: 955 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M54
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
kiara írta:
Figyusz Imco!
Ha Peti rendezi a dolgot, akkor nem kell leírni, mivel korrekt és bevállalta, hogy f@sznak nézi néha az állítólagos klubtársait.
És ez BMWs körökben. :(
Nekem ez szar érzés, hogy ide kell írom. Én ezt ma reggel személyesen is elmondtam Petinek Budaőrsön.
Csak hát én mindig egyenes ember voltam, ami a szívemen az a számon.
Legjobban azt útálom, ha valaki hülyének néz és Peti sajnos ezt tette.
És cak pont azért írom be a fórumra, hogy más klubtárs tisztán lásson és ne essen ebbe a csapdába.
Nálam az adott szó még jelent valamit, valakinél már sajnos nem...


Tehát beleordítom a netbe, hogy inkorrekt Gipsz Jakab és várom, hogy megkövessen?
A fórumtársaktól elvárom, hogy indoklás nélkül elfogadják a véleményem?
Majd -követve a logikád - ha nem írok semmi indoklást, akkor megkövetett Gipsz Jakab és így soha sem fogja senki megtudni, hogy hogyan károsított meg?

Ha jól értem ezt sugallod!

Nem akarok állást foglalni! Főleg, hogy nem ismerem a részleteket!
De hogy nem így kéne intézni, az biztos!

Szerintem...

_________________
:szerintem
Üdv! Imco
A közlekedők csak akadály, amit le kell küzdeni! /from Kopa/


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.27. 01:32 
Offline
Törzsvendég
Törzsvendég
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.19. 01:00
Hozzászólások: 737
Tartózkodási hely: Érd
Adott köszi: 29 alkalommal
Kapott köszik: 21 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 30d
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Akkor köszönöm szót, elmondom Én is.....

Tavaly Laci megkeresett, hogy le szeretné fóliáztatni az autóját, megbeszéltünk mindent, lefixáltunk mindent, adott előleget az anyagra, amit utána 2-3 napon belül be is szereztem és nálam is volt! Ezek után hetek,hónapok telt el, folyton igérgetett, hogy most hozza, majd most fogja hozni az autóját. (azóta is hozza). A segítőm meg nem 1x miatta vett ki szabadságot a munkahelyéről, hogy tudjuk csinálni. (mivel nem 1 emberes, 1 nem napos meló, egy komplett autó csomagolása)
Több hónap után, mondta, hogy nem kell egyenlőre a fólia, és hogy ha tudom adjam el, vagy használjam el valami autóra, ha kell.
Nem használtam, senkinek nem kellett telibe matt fekete fólia. ennyi....
Erre tegnap este, egyszer csak csörög a telefon, hogy itt van a házam előtt(nem beszéltük meg), jött a fóliáért, mert hogy eladta, és hajnalban megy ki Ukrajnába. Mondom: okés, de mident átvittem a budaörsi műhelybe, majd reggel beszéljünk.
Hívtam, írtam neki SMS-t nem reagált. Reggel mentem a műhelybe, és nem vártam, elindultam Zuglóba, majd csörög a teló, hogy ott van Budaörsön. (hát rábaszott, mert megint nem telefonált, és én addigra eljöttem onnan).
Utána hív az ottani szervizes, hogy jött valaki a pénzért :shock: Mondom milyen pénzért :evil:
Valaki megrendeli az anyagot, megveszem, és Ő gondolja meg magát, és még én fizessek neki? :facepalm:
Ezért kérek minden nagyobb mennyiségre anyagra pénzt, hogy ne így járjak....
Utána találkoztunk, vissza jött. odaadtam neki a fóliát. erre mondja, hogy nem is megy ki, nem kell neki a fólia, csak már megunta, hogy nálam van, de hogy fizessem ki az anyagot, mert neki nem kell.....
Mire föl? nem én gondoltam meg magam....Mit csináljak az anyagával....

tömörön, ennyi a véleményem, ez a történet

a másik. "nem először csalódtál bennem?" :shock: :shock:

_________________
Unod már az autód színét? Zavar az állandó napsütés vezetés közben? Esetleg éjszaka már nem látsz a bemattult lámpáid miatt?
Akkor keress az alábbi elérhetőségeken:

30-435-1355
info
Autófóliázás
facebook-on


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.27. 08:57 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2011.11.06. 15:49
Hozzászólások: 1568
Tartózkodási hely: BP XIII.
Adott köszi: 6 alkalommal
Kapott köszik: 204 alkalommal
Széria kód: E70
Motor tipusa: 35D
Évjárata: 2010
Kivitele: SAV
Blog: Blog megtekintése (2)
Szerintem köztetek egy súlyos kommunikációs zsákutca bontakozott ki ... :mrgreen:
Egyikőtök sem link, hazudgáló ember, biztosra veszem, hogy az igények és elvárások nem voltak kellően tisztázva.

_________________
Trust is good, control is better!


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.27. 09:50 
Offline
Guru
Guru
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.20. 21:59
Hozzászólások: 1324
Tartózkodási hely: Budapest XXII.ker
Adott köszi: 136 alkalommal
Kapott köszik: 160 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525TDS
Évjárata: 1998
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
To peteeqe
Na, ezt vártam. Látom nem érted és mindenkinél okosabbnak érzed magad.
Azért csaptál be, mert régen elhasználtad a fóliámat és nem az enyémet adtad vissza!!!
Mivel az autóm lent volt Pécsen, ezért nem beszéltünk konkrét időponto, így semmiféle segítőd nem vett ki szabadnapot a két napi melóra!!!


1.rész - Előzmény-
Tavaly megvettem a Land Cruisert és le szerettem volna fóliázntatni. Természetesen ha van valaki a klubban aki ezzel foglalkozik, akkor nem viszem "máshová" a pénzt. Segítsük egymást alapon. Találkoztam Petivel, lemérte, adott árajánlatot, teljesen korrekt volt. Megbeszéltük, hogy az autó legyen matt fekete, a motorháztető és a teteje fekete karbon. Ossztott-szorzott és kiszámolta, hogy 95,000 ft az anyag + a megbeszélt munkadíj. Egyből kifizettem neki 100,000Ft-ot, NEM ELŐLEGET,HANEM MÉG BORRAVALÓT IS ADTAM!!! Megvette a fóliát. Az autóm sajnos novembertől január végéig ?épült?. Január utolsó napjaiban jeleztem Petinek, hogy fényezni fogom az autót, mert nagyon szar a fényezése. (előtte is matricázva volt, de az előttem lévő tulaj a glettelt elemekre húzta rá. Ez akkor derült ki, amikor levették a régi fóliát).
Mivel fényezve lesz, megkértem Petit, ha lesz vevő matt fekete és fekete karbon fóliára, akkor adja el. Nekem elég a kifizetett pénz 85%-a, mivel visszamondtam.
Szóval egyetlen percig sem állt benned kedves klubtárs a pénzed, sőt miután kifizettem a 100ezret, mondtam, hogy minimum 2-3hét mire itt az autó.
Sőt, jeleztem Petinek, ha elviszik a fekete fóliát, akkor nem kérem vissza a pénzt, hanem rendel nekem céges logóval és az általam forgalmazott csörlő lógójával fóliát és azt ragassza fel a Land Cruiserre.
Április végén kérdezem a Petitől, hogy sikerült-e eladni a fóliát. Elmondása szerint se matt fekete, se fekete karbon fóliára idén (a tegnapi napig) még nem volt megrendelés. ( igaz, közben Xenon Balu is vett tőle karbont. Ha engem hív, ingyen adtam volna neki). Fura volt, hogy ennyire nem megy ez a szín, ezért mondtam Petinek, hogy elhozom tőle a fóliát és ha kell valakinek majd szól. (mivel akkor már sejtettem mi a történet).
1-2 hét múlva hív, hogy itt a nagy Ő! Van ügyfele akinek matt fekete kell! Fülemig érő mosoly, boldogság, mégis becsületes a Peti gyerek. Várok, ha jön az ügyfél hív. Pár nap múlva este 22:00 körül csörög a telefon. Peti az: kell a fólia! De most rögtön! Szuper ? gondoltam. El is jött érte Peti, aztán teltek múltak a napok, hetek?. Hívom,hogy mi a helyzet? Sajnos még nem jött az ügyfél. Később már azt mondta, hogy más színt választott.
Csak tudod kedves klubtárs, én levágtam a matt fóliából 10cm-t ? ezt mondtam is neked. Meg mivel gyanús volt, hogy ennyire nem kell a MATT FEKETE, mielőtt odaadtam neked, kitekertem a tekercset és 7!!!! apró helyen megjelöltem az aláírásommal!!!!! Hogy lássam kivel is állok (állunk) szemben.



2.rész - Befejezés-
Olvasom a fórumon, hogy Petinek műhelye lett. Pillanatok alatt beugrott ? most megvagy! Elválik, hogy becsületes vagy sem.
Előzetes egyeztetés nélkül kimegyek hozzá este Érdre ? amikor már zárva minden nagyker. Hívom, hogy el szeretném vinni a fóliát.

PETI: sajnos kint van Budaőrsön a műhelyemben
ÉN: reggel hány órakor nyitsz?
PETI: nem szoktam bemenni, csak ha meló van
ÉN: semmi gond, érted megyek, oda viszlek és vissza is hozlak
Itt kivághatta volna magát, hogy tegyük at délutánra, mert reggel nincs ideje, de a hangjában tisztán érezhető volt, hogy zavarban van. Mert hát ugye honnan szerez éjszaka matt fekete fóliát.
PETI: ööööö, nem jó, mert nincs kulcsom
ÉN: autószerelő ember hánytól van, akinél a kulcs?
PETI: nem tudom, nem mindig van bent.
ÉN: oké, tudd meg és szólj.

Később hívott egy idegen számról, meg küldött ingyen sms-t, hogy hívjam vissza, de nem akartam vele már beszélni sem. Összeállt a kép. Régen eladta a fóliámat, most meg vesz a nagykerben nekem újat.
Érdről hazajöttem, leültem a gép elé, megkerestem a fórumon a Peti Budaőrsi műhelyének a címét és este 23:00-kor kiautóztam oda. És lám, ez áll a táblán: Nyitás 8:00.


Reggel 7:45-kor pár száz méterre leparkolok a műhelytől. Egy óra múlva 8:40-45-kor odahajtok. Bemegyek, köszönök ahogyan íllik, kérdezem az embert, hogy mikor jön Peti.
- Hívott, hogy elment fóliát venni és később jön. Mit szeretnél? -mondja.
- van nála fóliám, annk az áráért jöttem ? mondom mérgesen és csalódottan, mert mégis igaz. hogy hülyének néz ( még nyugtatom magam, hogy lehet mégsem az én ?anyagomért? ment)
Ebben a pillanatban hív Peti vagy én őt, már nem emlékszem.
PETI: Szia. Voltam bent Budaőrsön, elvettem a fóliádat, itt van a kocsiban.
ÉN: én meg itt vagyok a Budaőrsi műhelyednél.
Persze a műhelyben nem voltál, mert én már reggel nyitás előtt ott voltam.
Később találkozunk is ott. Kapok egy tekercs matt fekete fóliát. Kérdezem is a Petit, hogy nem szeretné inkább kifizetni??? Mivel ez nem az enyém. Erre megint zavarba jött. Még egyszer gondold át ? ezzel a pár szóval búcsúztam el tőle.




3.rész ? magyarázat (hogy tisztán láss és ne ess csapdába)

Az általam megvásárolt fólián Peti keresett valamennyit (ez természetes, ebből él).
Mivel visszaadtam, neki ez kapóra jött, mert így ha ügyfél jön, nem kell pénzt fektetnie anyagba, ott az enyém. Az ügyfél által kifizetett anyagköltséget a saját céljaíra használhatta. Ha majd nekem kell, akkor vesz másikat (gondolta Peti)
Csak az a baj, ha tudod, hogy úgy sem akarod eladni, akkor miért nem mondtad meg egyből???




4.rész. - A bizonyítékok arra, hogy tisztességtelen ember vagy -


- nem az én fóliámat kaptam vissza. Sem jelölés, sem levágva nem volt belőle. (mivel ez teljesen új ? bárki megnézheti . Az új fólia alól kilóg 2-3mm-t az alsó fehér papír)
- össze-vissza beszéltél, hogy miért nem tudod egyből visszaadni.
- hazudtál, hogy Budaőrsön van és, hogy reggel voltál be. (reggel egyből a ?nagykeredhez? mentél) . Azt sem mondhatod, hogy éjszaka voltál, mivel elmondásod szerint nincs kulcsod.
- a kollegád szerint elmentél fóliát venni, de csak az én fóliámat hoztad. Ez is egy rejtély.
- este azt mondtad, hogy reggel nem mégy be, mert csak akkor vagy, ha van munkád. Viszont ott volt a fekete-narancssárga BMW a műhely udvarában, később meg a te műhelyedben.
Szerintem felesleges tovább sorolnom, így is érti mindenki. Nagyon-nagyon nem szokásom sárral dobálózni, de ha hülyének néznek akkor azt nagyon nem bírom. Sajnálom, hogy ilyen tetű alak vagy és elveszítettem egy barátomnak tekintett klubtársat. És mindezt tetted pár ezer forintért. Szerintem adtam volna neked annyi borravalót. Ha a nagykerárat ajánlod fel, lehet azt is elfogadtam volna. Ha becsületesen bevallod, hogy eladtad de most nincs pénzed kifizetni, csak majd 1-2 hónap múlva, az sem lett volna gond.




Kedves klubtársak!
Akiknek hasznos volt ez a történet, örülök, hogy segíthettem, hogy ne essenek bele ugyanebbe a csapdába.
Akiknek kellemetlen ilyeneket olvasni, azoktól elnézést kérek.

Tisztelettel,
Ferencz László.

_________________
Kép


www.kiara4x4.hu


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiara 2012.07.27. 16:14-kor.

Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kiara az itt látható tagok köszönték meg: 4 Endi, Jerry, kzolee, Schnitzer
Értékelés: 19.05%
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.27. 11:58 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2009.12.01. 01:00
Hozzászólások: 8419
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Adott köszi: 2 alkalommal
Kapott köszik: 955 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: M54
Évjárata: 2001
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
kiara írta:
To peteeqe
Na, ezt vártam.


Kedves klubtársak!
Akiknek hasznos volt ez a történet, örülök, hogy segíthettem, hogy ne essenek bele ugyanebbe a csapdába.
Akiknek kellemetlen ilyeneket olvasni, azoktól elnézést kérek.

Tisztelettel,
Ferencz László.


Így lesz ez kerek! Nincs secret. Mindenki tisztán fog látni!

Szerintem...

_________________
:szerintem
Üdv! Imco
A közlekedők csak akadály, amit le kell küzdeni! /from Kopa/


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.27. 21:21 
Offline
Törzsvendég
Törzsvendég
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.19. 01:00
Hozzászólások: 737
Tartózkodási hely: Érd
Adott köszi: 29 alkalommal
Kapott köszik: 21 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 30d
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Hát Laci gratulálok a logikádhoz, nem is vártam többet tőled :facepalm:

1. Ha ott lettél volna 7:45kor akkor láthattál volna. mivel ott voltam én is és fél 9 után mentem el.
2. A narancssárga BMW, a szerelő srácé amit fóliázunk telibe, azért volt ott.
3.Senki nem állította, hogy az Én pénzem áll a fóliádban, ezért nem is értettem, hogy miért kéne nekem kifizetnem a fólia árát, amikor itt a fólia, amit Te vettél.
4. Egy szóval nem mondta senki, hogy a fekete carbon nem fogy, 2-3 hetente hozok 10folyómétert, gondolhatod hogy nem a Te szaros pár métered kell nekem :lol:
5. Amikor vissza kértem, akkor megmutattam egy srácnak, aki látni akarta a fóliát élőben, de közben anyagi problémái miatt vissza lépet. lásd: Te is vissza léptél :wink:
6."van nála fóliám, annk az áráért jöttem" NA EZ aztán végképp felbaszta az agyamat, hogy miért kéne nekem fizetni, amit Te vettél és nekem nem kell....
7. meg ez, hogy milyen szemét vagyok, hogy a parkolós minitalira el igérkeztem és közben mégsemtudtam elmenni, szánalmas...


ui: elég paranoiás vagy, ha képes vagy autókázni éjjel egy címre, meg leskelődni hajnalban.......

ja és most már legalább tudom, miért ekkora nagy szívfájdalom, hogy nem nálad nyitottam műhelyt
és akkor nyilvánosan elhordasz mindennek, erre rá 10 percre, hírdeted magad, hogy fóliázol???
kicsit se fura....
de hidd el, nem a klub társakból élek, szerencsére van így is bőven munkám.
hajrá.
ennyi befejeztem a témát.

_________________
Unod már az autód színét? Zavar az állandó napsütés vezetés közben? Esetleg éjszaka már nem látsz a bemattult lámpáid miatt?
Akkor keress az alábbi elérhetőségeken:

30-435-1355
info
Autófóliázás
facebook-on


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.27. 21:54 
Offline
Moderátor
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2010.11.11. 01:00
Hozzászólások: 4234
Tartózkodási hely: Brisbane, QLD, AU
Adott köszi: 542 alkalommal
Kapott köszik: 774 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525i
Évjárata: 2001
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
peteeqe írta:
magyarázat

És miért nem adtad vissza neki a fóliáját, amikor kérte :?: Akkor nem lett volna félreértés a dologból. :neutral:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.27. 22:39 
Offline
Törzsvendég
Törzsvendég
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.19. 01:00
Hozzászólások: 737
Tartózkodási hely: Érd
Adott köszi: 29 alkalommal
Kapott köszik: 21 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 30d
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Jerry írta:
peteeqe írta:
magyarázat

És miért nem adtad vissza neki a fóliáját, amikor kérte :?: Akkor nem lett volna félreértés a dologból. :neutral:


tegnap előtt kérte, amikor beállított váratlanul, és másnap reggel meg is kapta....
olvasd el figyelmesen :wink:

_________________
Unod már az autód színét? Zavar az állandó napsütés vezetés közben? Esetleg éjszaka már nem látsz a bemattult lámpáid miatt?
Akkor keress az alábbi elérhetőségeken:

30-435-1355
info
Autófóliázás
facebook-on


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.27. 22:42 
Offline
Újonc
Újonc

Csatlakozott: 2011.01.13. 01:00
Hozzászólások: 161
Adott köszi: 15 alkalommal
Kapott köszik: 15 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 528i
Évjárata: 1996
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Jerry írta:
peteeqe írta:
magyarázat

És miért nem adtad vissza neki a fóliáját, amikor kérte :?: Akkor nem lett volna félreértés a dologból. :neutral:


Sem petiqeee-t sem kiarat nem ismerem es nem tudom kinek van igaza, de az eleg furcsa, hogy tulajdonoskent valakinek ne legyen kulcsa a sajat muhelyehez es csak akkor jarjon be, ha munka van...Az meg feletebb erdekes, hogy nem tudjuk, hogy a szerelonk mikor dolgozik. En ilyen helyre nem vinnem a kocsimat.
En sem ertem, hogy miert nem lehetett volna csak egyszeruen, kifogasok nelkul visszaadni a foliat es akkor most senki nem szolhatna semmit.
Pont az ilyen tortenetek miatt nem tudok megbizni a legtobb szerelomuhelyben, mindig csak a lehuzas..(tisztelet annak a keves szerelonek aki becsuletesen es jol dolgozik. Hozzajuk nehez is bejutni.) Semmi szemelyeskedes, mint mondtam nem tudom kinek van igaza.


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.27. 23:05 
Offline
Moderátor
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2010.11.11. 01:00
Hozzászólások: 4234
Tartózkodási hely: Brisbane, QLD, AU
Adott köszi: 542 alkalommal
Kapott köszik: 774 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 525i
Évjárata: 2001
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Mindenesetre kár érte!
Ez már nem az első eset.
Jó lett volna egy megbízható, korrekt fóliás a klubban.
Talán majd egyszer találunk olyat.
De ahogy olvastam ez nem fog nagy törést okozni neked: "nem a klub társakból élek, szerencsére van így is bőven munkám."


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.28. 07:24 
Offline
Törzsvendég
Törzsvendég
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.19. 01:00
Hozzászólások: 737
Tartózkodási hely: Érd
Adott köszi: 29 alkalommal
Kapott köszik: 21 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 30d
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Marco85 írta:
Jerry írta:
peteeqe írta:
magyarázat

És miért nem adtad vissza neki a fóliáját, amikor kérte :?: Akkor nem lett volna félreértés a dologból. :neutral:


Sem petiqeee-t sem kiarat nem ismerem es nem tudom kinek van igaza, de az eleg furcsa, hogy tulajdonoskent valakinek ne legyen kulcsa a sajat muhelyehez es csak akkor jarjon be, ha munka van...Az meg feletebb erdekes, hogy nem tudjuk, hogy a szerelonk mikor dolgozik. En ilyen helyre nem vinnem a kocsimat.
En sem ertem, hogy miert nem lehetett volna csak egyszeruen, kifogasok nelkul visszaadni a foliat es akkor most senki nem szolhatna semmit.
Pont az ilyen tortenetek miatt nem tudok megbizni a legtobb szerelomuhelyben, mindig csak a lehuzas..(tisztelet annak a keves szerelonek aki becsuletesen es jol dolgozik. Hozzajuk nehez is bejutni.) Semmi szemelyeskedes, mint mondtam nem tudom kinek van igaza.


nem tulajdonos vagyok, hanem bérlem, körübelül 1 hete :wink:

_________________
Unod már az autód színét? Zavar az állandó napsütés vezetés közben? Esetleg éjszaka már nem látsz a bemattult lámpáid miatt?
Akkor keress az alábbi elérhetőségeken:

30-435-1355
info
Autófóliázás
facebook-on


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.28. 07:26 
Offline
Törzsvendég
Törzsvendég
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.19. 01:00
Hozzászólások: 737
Tartózkodási hely: Érd
Adott köszi: 29 alkalommal
Kapott köszik: 21 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 30d
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
Jerry írta:
Mindenesetre kár érte!
Ez már nem az első eset.
Jó lett volna egy megbízható, korrekt fóliás a klubban.
Talán majd egyszer találunk olyat.
De ahogy olvastam ez nem fog nagy törést okozni neked: "nem a klub társakból élek, szerencsére van így is bőven munkám."


Ezek szerint megtaláltátok :taps:
http://e39.hu/viewtopic.php?f=31&t=1777&p=197134#p197134

_________________
Unod már az autód színét? Zavar az állandó napsütés vezetés közben? Esetleg éjszaka már nem látsz a bemattult lámpáid miatt?
Akkor keress az alábbi elérhetőségeken:

30-435-1355
info
Autófóliázás
facebook-on


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.28. 23:48 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.11. 01:00
Hozzászólások: 9792
Tartózkodási hely: Budapest
Adott köszi: 1677 alkalommal
Kapott köszik: 1262 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 204D1
Évjárata: 2002
Kivitele: Touring
Blog: Blog megtekintése (0)
Én nem igazán akarok belefolyni a vitába.De azért mert nem a klubtagokból élsz még nem kell senkit átkurni a kluból mert ez már a harmadik eset.És ez egy kicsit elgondolkodtató legalábbis számomra!Én se belőlük élek de ha dolgozom nekik akkor nem kúrom át őket!!

Ja és felesleges új névvel regisztrálgatni bárkinek is és utána fenyegetőzni :!:
Egyszerűen csak tisztességesen kell viselkedni és nincs probléma.

_________________
Kép
Kép


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Twitter Képtár Facebook  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.29. 01:09 
Offline
E39 FAN
E39 FAN
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.25. 01:00
Hozzászólások: 15805
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Adott köszi: 338 alkalommal
Kapott köszik: 688 alkalommal
Széria kód: E60
Motor tipusa: 535d
Évjárata: 2007
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
admin írta:
Én nem igazán akarok belefolyni a vitába.De azért mert nem a klubtagokból élsz még nem kell senkit átkurni a kluból mert ez már a harmadik eset.És ez egy kicsit elgondolkodtató legalábbis számomra!Én se belőlük élek de ha dolgozom nekik akkor nem kúrom át őket!!

Ja és felesleges új névvel regisztrálgatni bárkinek is és utána fenyegetőzni :!:
Egyszerűen csak tisztességesen kell viselkedni és nincs probléma.

Helo
Én nem tudom hova tenni a dolgokat
Új névvel (( regélni )) :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ez már engemet is sokkolt :shock: :shock: :shock:


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 3dcarbonfolia.fw.hu
HozzászólásElküldve: 2012.07.29. 08:23 
Offline
Törzsvendég
Törzsvendég
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.19. 01:00
Hozzászólások: 737
Tartózkodási hely: Érd
Adott köszi: 29 alkalommal
Kapott köszik: 21 alkalommal
Széria kód: E39
Motor tipusa: 30d
Évjárata: 2000
Kivitele: Sedan
Blog: Blog megtekintése (0)
lepke írta:
admin írta:
Én nem igazán akarok belefolyni a vitába.De azért mert nem a klubtagokból élsz még nem kell senkit átkurni a kluból mert ez már a harmadik eset.És ez egy kicsit elgondolkodtató legalábbis számomra!Én se belőlük élek de ha dolgozom nekik akkor nem kúrom át őket!!

Ja és felesleges új névvel regisztrálgatni bárkinek is és utána fenyegetőzni :!:
Egyszerűen csak tisztességesen kell viselkedni és nincs probléma.

Helo
Én nem tudom hova tenni a dolgokat
Új névvel (( regélni )) :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ez már engemet is sokkolt :shock: :shock: :shock:


ki reggelt új névvel és fenyegetőzött? én biztos nem :evil:

_________________
Unod már az autód színét? Zavar az állandó napsütés vezetés közben? Esetleg éjszaka már nem látsz a bemattult lámpáid miatt?
Akkor keress az alábbi elérhetőségeken:

30-435-1355
info
Autófóliázás
facebook-on


Megosztás FacebookMegosztás TwitterMegosztás Google+
Vissza a tetejére
 Profil Facebook  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 139 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron
Booking.com

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

Az E39.hu egy privát rajongói oldal ami nincs semilyen kapcsolatba a BMW AG-val és leányvállalataival. A BMW név, jelzés, M csíkos logó és a kerek logó mind az X3, X5 és X6 megjelölés amit a honlapon használunk a BMW AG tulajdona.

© 2009 E39.hu. All rights reserved. E39.HU is a private enthusiast site not associated with BMW AG. The BMW name, marks, M stripe logo, and Roundel logo as well as X3, X5 and X6 designations used in the pages of this Web Site are the property of BMW AG. This web site is not sponsored or affiliated in any way with BMW AG or any of its subsidiaries.

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások szerzőik tulajdonai, minden más tartalom: © 2006-2014 E39 Klub.




VigLink badge
Free xml sitemap generator