Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Azok a cégek találhatóak itt akik kedvezményt biztosítanak a klub tagjainak.
Hozzászólás küldése

Meg vagytok elégedve a munkámmal?

Meg vagyok elégedve
138
92%
Nem vagyok megelégedve
12
8%
 
Szavazatok száma : 150

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.08.05. 21:19

kiara írta:Én is köszönetet szeretnék mondani Attinak!
Hétvégén visszaérve nyaralásból, ma Lengyelországba kell kimennem. Oda-vissza 1140km. Persze olajcsere már nagyon esedékes. Mivel nemrég regisztráltam, teljesen ismeretlenül hívom Attit, hogy be tud-e iktatni egy olajcserét, ami eléggé sürgős lenne (gondoltam, majd azt mondja, hogy 4-6 nap múlva ráér). Erre a nem várt válasz: "ok, holnapután 08:30-ra jöhetsz".
Nagyon segítőkész, korekt embert ismertem meg azon rövid idő alatt, amit nála töltöttem! És ráadásul a 08:30 miatt a napom se ment tönkre, maradt időm dolgozni. Megérte átautózni a város másik végébe! Ez ugyan egy másik történet: reggel elindultam Attihoz a XVIII.ba. Terveztem, hogy útközben veszek alkoholmentes sört (én ugye vezetek és gondolom ő is kimegy napközben) és megisszuk az ismeretségre. Az Üllőin ütöm be a GPSbe a Máramarossziget utcát.... ÉS NINCS BENNE''' 8O Na kezdődik a para! Maradt 15 percem és nem szeretnék késni. Persze fogalmam sincs hova menjek. Telefon - feleség - google - közelben lévő utca - GPS - talált! Ungvár u. mellett. Megnyugodtam, oda is értem időre. Persze én ökör, a sört a nagy parában elfelejtettem! De majd legközelebb! Mert ezután is hozzád viszem szervizelni a vasat! Mégegyszer köszönet! :franko:
p.s. most indulok, majd mérek egy fogyasztást (még mindig nagy az étvágya)
...és mégegy infó- ha ugye Atti műhelye a Máramarossziget u-ban van, de ha v-ki gps-szel megy és nincs benne, próbáld a Máramarosi sziget u.-t és úgy meglessz. Mint később kiderült, enyémben is így volt benne. :evil:


Jééé nekem a Mk3 2011-es és a Garmin nüvi is tudja korrektül. Az milyen navi cucc volt?

Jackson, aki ugyancsak volt nála tegnap eredmény egy segéd kormány összekötő (remélem jól írom) csere szükséges

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.08.11. 07:34

Tegnap én is felhívtam Atit. Ki akartam takarítani a klímát és nem emlékeztem pontosan hová nem szabad nyomni a habot. Eléggé elfoglalt volt, de gyorsan elmondta, hogy habot csakis alulról a kondenzvíz elvezetőn keresztül. Nálam ismét bizonyította a hozzáértését és a segítőkészségét. Köszi Ati! :taps:

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.08.19. 19:12

Tisztelt ügyfeleim!

Idén kiveszem az elmúlt 10 év elmaradt szabadságát, ami ezen a héten is tartott, de Augusztus 29-ig tart.

Természetesen a telefonom bekapcsolva marad, ha bármi gondotok van, megpróbálok segíteni.

Nem megyek sem a tengerhez, sem máshová, csak itthon szeretnék egy picit pihizni.

Elnézést kérek, de így egy picit megöregedve már kell két hét szusszanás.

Gyakorlatilag már minden napra van egy " kicsi " melóm, csak a rohanást szeretném elkerülni ebben a melegben.

Megértéseteket köszönöm: ATI

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.08.19. 20:51

muhaati írta:Tisztelt ügyfeleim!

Idén kiveszem az elmúlt 10 év elmaradt szabadságát, ami ezen a héten is tartott, de Augusztus 29-ig tart.

Természetesen a telefonom bekapcsolva marad, ha bármi gondotok van, megpróbálok segíteni.

Nem megyek sem a tengerhez, sem máshová, csak itthon szeretnék egy picit pihizni.

Elnézést kérek, de így egy picit megöregedve már kell két hét szusszanás.

Gyakorlatilag már minden napra van egy " kicsi " melóm, csak a rohanást szeretném elkerülni ebben a melegben.

Megértéseteket köszönöm: ATI


Szép,és kellemes nyaralást kívánok Ati ! :) :wink:


Üdv: Attila

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.08.19. 21:41

muhaati írta:Tisztelt ügyfeleim!

Idén kiveszem az elmúlt 10 év elmaradt szabadságát, ami ezen a héten is tartott, de Augusztus 29-ig tart.

Természetesen a telefonom bekapcsolva marad, ha bármi gondotok van, megpróbálok segíteni.

Nem megyek sem a tengerhez, sem máshová, csak itthon szeretnék egy picit pihizni.

Elnézést kérek, de így egy picit megöregedve már kell két hét szusszanás.

Gyakorlatilag már minden napra van egy " kicsi " melóm, csak a rohanást szeretném elkerülni ebben a melegben.

Megértéseteket köszönöm: ATI

Érthető MESTER :!:
Neked is kijár!
Jó pihenést, és sörözést! :sör:

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.08.20. 00:33

Kellemes pihenést! Feltöltődve új energiával várunk vissza! :welcom

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.08.20. 08:36

Jó pihenést és jól pálinkázzál be legalább ma! :D Megígérem én nem is hívlak fel! :D JA!
Jelentem a pumpa kész és hibátlan!

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.09.07. 12:05

Szia muhaati!
pü-mre reagálsz, nem reagálsz, vagy hívjalak, vagy tele vagy melóval és nem foglalkozol vele, vagy tart még a szabadság? most hirtelen ennyi lehetőség jutott eszembe :roll:

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.09.07. 14:17

Morello írta:Szia muhaati!
pü-mre reagálsz, nem reagálsz, vagy hívjalak, vagy tele vagy melóval és nem foglalkozol vele, vagy tart még a szabadság? most hirtelen ennyi lehetőség jutott eszembe :roll:


Bocsánatot kérek mindenkitől, de összejött egy-két "apróság"

Gyűlnek a p.ü.-k, hétvégén már tudok írogatni mindenkinek.

A szabinak már vége, bár a szabi alatt is dolgoztam, iparoshoz illően. Múlt hét vasárnap apósom infarktust kapott, rohangálok mint magellán. Reggeltől meló, aztán kórház, este Lacháza , vissza haza, aztán minden kezdődik előröl.

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.09.07. 14:28

muhaati írta:
Morello írta:Szia muhaati!
pü-mre reagálsz, nem reagálsz, vagy hívjalak, vagy tele vagy melóval és nem foglalkozol vele, vagy tart még a szabadság? most hirtelen ennyi lehetőség jutott eszembe :roll:


Bocsánatot kérek mindenkitől, de összejött egy-két "apróság"

Gyűlnek a p.ü.-k, hétvégén már tudok írogatni mindenkinek.

A szabinak már vége, bár a szabi alatt is dolgoztam, iparoshoz illően. Múlt hét vasárnap apósom infarktust kapott, rohangálok mint magellán. Reggeltől meló, aztán kórház, este Lacháza , vissza haza, aztán minden kezdődik előröl.


Oké, köszi :)

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.09.08. 19:07

Ma Attila lecserélte a fékeket és a kézifék pofáit az autón. Korrekt, pontosan tájékoztat és gyors. Nincs mellébeszélés. Nem mellesleg láthatóan ért is ahhoz, amit csinál. 10/10. Messze lakom tőle, de ezután csak hozzá viszem az autót.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek touring az itt látható tagok köszönték meg: muhaati
Értékelés: 4.76%

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.10.07. 20:14

Sziasztok !

Tegnap látogatásom tettem a mesternél megint. Volt egy kis kormány szitálásom,80 Kmh/óra felett,meg nagyon rázott ha macskakőre mentem vele. A családban van egy szerelő ismerős,és mondta nekem,hogy ez tuti kormányműves lesz,meg,hogy ő látja,hogy megvan kopva a fogaslécem....Egy kis fórum olvasás után látszott,hogy ez sajnos típus hibája ennek a kocsinak,már kezdtem belenyugodni,hogy baszd meg ez drága mulatság lesz :( Aztán mentem Atihoz,aki cserélte a nagy szilenteket,majd futóműveshez is vitte a kocsit,és úgy áll a kormányom mintha oda ragasztották volna :D Hát igen itt látszik,hogy ki a jó szerelő. Nagy piros pont neki !Az biztos,hogy nekem soha többet nem lesz más márkájú autóm,és az is biztos,hogy mindig Atihoz fogom vinni! Köszönöm Ati még egyszer !

Üdv: Attila

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Flashrider az itt látható tagok köszönték meg: muhaati
Értékelés: 4.76%

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.11.03. 10:25

:hangos: Ha valaki keres, kérem hívjon, vagy P.ü.-t írjon, mert a CHAT nálam nem megy. :hangos:

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.11.16. 21:11

Atit a fórum alapján úgy két éve "fedeztem fel" az oldalon, egyből betámadtam egy kellemetlen fékolajcserével, amit másokkal ellentétben gyorsan, szakértő módon végre is hajtott. Azóta már többször volt nála orvosláson a vasam, minden alkalommal elégedetten jöttem el - nem beszélve a mindenki által már többször emlegetett telefonos vészhívásaimról, amikor mindig készséges és segítőkész volt évszaktól, napszaktól függetlenül. Nekem kicsit nehéz a város másik felébe megoldani az átadást és az elhozást munkaidőben, de Ati ezt is igyekszik rugalmas átvételi időpontokkal biztosítani. Tehát köszönöm az eddigieket és a jövőbeni segítséget is, amire bizton számítok! :franko:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek gerie39 az itt látható tagok köszönték meg: muhaati
Értékelés: 4.76%

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.11.21. 10:16

Jelentem muhaati E34-ből is jelesre vizsgázott :franko:

ui.: Nekem is tavaly cserélted a vízpumpát, kezdjek aggódni :?: :wink:

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.11.21. 11:03

PeterE39 írta:Jelentem muhaati E34-ből is jelesre vizsgázott :franko:

ui.: Nekem is tavaly cserélted a vízpumpát, kezdjek aggódni :?: :wink:


Nem kell aggódni, most beszéltem "illetékessel", kifogtam egy rossz szállítmányt, amiből ezt megvettem. :evil:
Ettől függetlenül NEM fogadják el gar.-ba. :evil: Bocs, letelt az egy év,

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.12.08. 15:12

Kedves Attilánkat én is csak dicsérni tudom, vagy bátran ajánlani!

Kb 2 hete mentett életet, és ki kell hogy emeljem hétvégén!!!!!!Szombat délután csorogtam be hozzá a vassal.A generátorom megadta magát pest közelében az autópályán, és szerencsémre megvolt már korábbról a telefonszáma.Egyből már hétfőn, szinte egy délelőtt alatt megcsinálta az autómat!Le a kalappal Muha Úr! :taps:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Janika_86 az itt látható tagok köszönték meg: muhaati
Értékelés: 4.76%

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.12.24. 18:23

Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!

Kép

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.12.31. 15:47

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDEN KEDVES " VOLT, VAN, ÉS LESZ" ÜGYFELEMNEK!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.12.31. 15:56

muhaati írta:BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDEN KEDVES " VOLT, VAN, ÉS LESZ" ÜGYFELEMNEK!!!!!!!!!!!!!!

Kép


Szia Ati!

Viszont kívánja egy volt, van és lesz ügyfél!

:kösz :sör:

Odus

Ezt a hozzászólást a szerzőnek odus az itt látható tagok köszönték meg: muhaati
Értékelés: 4.76%
Hozzászólás küldése

VigLink badge