Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Azok a cégek találhatóak itt akik kedvezményt biztosítanak a klub tagjainak.
Hozzászólás küldése

Meg vagytok elégedve a munkámmal?

Meg vagyok elégedve
138
92%
Nem vagyok megelégedve
12
8%
 
Szavazatok száma : 150

Muha Attila ( muhaati )

2011.02.26. 21:43

A fórumról már sokan ismernek, de most nézem, nem írtam még ide.

A többieknek: Nem értek mindenhez, nem vagyok mágus, és az áraimból sem tudok sok kedvezményt adni.

DE: Szívesen segítek mindenkinek, amiben tudok.

Egy kicsi egyállásos műhelyem van, egyedül dolgozom. Nincs kávégép, Micike, üvegpalota. Van KTS műszer, és sokéves tapasztalat.

Állok rendelkezésetekre: Muha Attila

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.02.26. 22:04

muhaati írta:A fórumról már sokan ismernek, de most nézem, nem írtam még ide.

A többieknek: Nem értek mindenhez, nem vagyok mágus, és az áraimból sem tudok sok kedvezményt adni.

DE: Szívesen segítek mindenkinek, amiben tudok.

Egy kicsi egyállásos műhelyem van, egyedül dolgozom. Nincs kávégép, Micike, üvegpalota. Van KTS műszer, és sokéves tapasztalat.

Állok rendelkezésetekre: Muha Attila


:) még ha a sárvédőmet is segítenél felrakni... akkor! :D :D :D :D

++++

2011.02.26. 22:18

Csak ajánlani tudom. Én csak hozzá viszem az autót. Rugalmas, megbízható, gyors. Köszi az eddigieket is. :)
Még a lambda szondák miatt szerintem találkozunk nemsokára. :lol:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Endi az itt látható tagok köszönték meg: muhaati
Értékelés: 4.76%

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.02.26. 22:36

szekeres írta:
:) még ha a sárvédőmet is segítenél felrakni... akkor! :D :D :D :D


Azóta azért annyit változott a dolog, hogy a lakatos barátomat "közös megegyezéssel" eltávolították a Malév-től.( Nyugdíj előtt 5 évvel, 30 év törzsgárda munkaviszony után! ) Azóta egésznaposan rendel.

Re: ++++

2011.02.26. 22:38

Endi írta:Csak ajánlani tudom. Én csak hozzá viszem az autót. Rugalmas, megbízható, gyors. Köszi az eddigieket is. :)
Még a lambda szondák miatt szerintem találkozunk nemsokára. :lol:


Köszönöm, remélem hamarosan találkozunk! ( Kérem a szavazást )

2011.02.26. 22:40

Azért kérem a szavazást, mert abból tanulhat az ember. Ha negatív a tapasztalat, akkor is kérem, hogy mondjátok el.
Ha tudok, segítek kijavítani a hibákat is!

2011.02.26. 22:52

muhaati írta:Azért kérem a szavazást, mert abból tanulhat az ember. Ha negatív a tapasztalat, akkor is kérem, hogy mondjátok el.
Ha tudok, segítek kijavítani a hibákat is!


Nyomtam egy őszinte pozitívat!
Kössz az eddigi munkádat!

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Jerry az itt látható tagok köszönték meg: muhaati
Értékelés: 4.76%

2011.02.26. 23:39

Én is elégedett vagyok :lol: :lol: Igaz én rossz kuncsaft vagyok mert ritkán van bajom a járgánnyal. :lol: (tudod diesel)

Ezt a hozzászólást a szerzőnek admin az itt látható tagok köszönték meg: muhaati
Értékelés: 4.76%

2011.02.27. 00:16

Természetesen Én is meg vagyok elégedve! Az összes magánautómat Ő javítja! :wink: ...negatívum csak annyi, hogy a bordó touringot kölcsönautónak nem adja oda :!: :lol: :lol:

Ati légy szíves ezen változtatni! :lol:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Labi az itt látható tagok köszönték meg: muhaati
Értékelés: 4.76%

.

2011.02.27. 00:18

A szavazat elment,bár nagyon régóta készülök hozzád,ismeretségünk csak telefonos,remélem mihamarabb találkozunk,mert hamarosan jön a jó idő és én is
be rúgnám már a járgányt.Lehet,hogy ugyanazon "1"okból kifolyólag nem jutok el hozzád?
Üdv.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek apa az itt látható tagok köszönték meg: muhaati
Értékelés: 4.76%

2011.02.27. 01:26

Atti bácsi Szerintem ez nem kérdés, aki rosszat mond az nem komplett. Király vagy és köszönjük, hogy segítesz nekünk.
( Mindenkinek csak a profi munkáidat említem, ami dicséretre méltó és mindenkit hozzád küldök )
:franko: :taps:
Ha valakinek valami baja lenne Attilával, ami nem lehet, hozzám forduljon.... ( Ő profi és ami a legfontosabb korrekt nagyon )
CSAK ÍGY TOVÁBB!!!

Ezt a hozzászólást a szerzőnek XenonBalazs az itt látható tagok köszönték meg: muhaati
Értékelés: 4.76%

2011.02.27. 12:22

admin írta:Én is elégedett vagyok :lol: :lol: Igaz én rossz kuncsaft vagyok mert ritkán van bajom a járgánnyal. :lol: (tudod diesel)


Évi 3-4000 km-es futással még annak sem lehet baja... :lol:

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.02.27. 12:56

muhaati írta:
szekeres írta:
:) még ha a sárvédőmet is segítenél felrakni... akkor! :D :D :D :D


Azóta azért annyit változott a dolog, hogy a lakatos barátomat "közös megegyezéssel" eltávolították a Malév-től.( Nyugdíj előtt 5 évvel, 30 év törzsgárda munkaviszony után! ) Azóta egésznaposan rendel.


tényleg?

MErt megyek valamelyik nap és utána a xenon rendbe tudná tenni! :D

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.02.27. 12:58

szekeres írta:
muhaati írta:
szekeres írta:
:) még ha a sárvédőmet is segítenél felrakni... akkor! :D :D :D :D


Azóta azért annyit változott a dolog, hogy a lakatos barátomat "közös megegyezéssel" eltávolították a Malév-től.( Nyugdíj előtt 5 évvel, 30 év törzsgárda munkaviszony után! ) Azóta egésznaposan rendel.


tényleg?

MErt megyek valamelyik nap és utána a xenon rendbe tudná tenni! :D


Pont öt házzal arrébb lakik, ha van időpontod, lebeszélem vele.

Re: Muha Attila ( muhaati )

2011.02.27. 13:02

muhaati írta:
szekeres írta:
muhaati írta:
szekeres írta:
:) még ha a sárvédőmet is segítenél felrakni... akkor! :D :D :D :D


Azóta azért annyit változott a dolog, hogy a lakatos barátomat "közös megegyezéssel" eltávolították a Malév-től.( Nyugdíj előtt 5 évvel, 30 év törzsgárda munkaviszony után! ) Azóta egésznaposan rendel.


tényleg?

MErt megyek valamelyik nap és utána a xenon rendbe tudná tenni! :D


Pont öt házzal arrébb lakik, ha van időpontod, lebeszélem vele.


oké, xenonnal is egyeztetni kell. ha neki és neked is , akkor ok. kedd vagy csütörtök szerintem.
A régit ott hagyhatom?
ja és a schnitzerrel is beszélek akkor, mert nála van egy müanyag darab és a két patent :)

ez nem lesz egyszerű :)

2011.02.27. 13:22

Atti! Gratulálok 100%-os a mutatód. Hogy lehet ilyen szavazást betenni? Nekem is kellene. ( Nehogy már csak neked legyen :lol: )

2011.02.27. 13:50

XenonBalazs írta:Atti! Gratulálok 100%-os a mutatód. Hogy lehet ilyen szavazást betenni? Nekem is kellene. ( Nehogy már csak neked legyen :lol: )


Szerkesztés, szavazás beállítása.

Most még 100%- os, de hidd el, nem tudsz mindenkinek a szája-íze szerint dolgozni.

2011.02.27. 16:16

muhaati írta:
XenonBalazs írta:Atti! Gratulálok 100%-os a mutatód. Hogy lehet ilyen szavazást betenni? Nekem is kellene. ( Nehogy már csak neked legyen :lol: )


Szerkesztés, szavazás beállítása.

Most még 100%- os, de hidd el, nem tudsz mindenkinek a szája-íze szerint dolgozni.

Helo
A szánk íze is jó volt :wink:
Mikor a bogrács kaját megettük nálatok
Hol kell szavazni :wink:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek lepke az itt látható tagok köszönték meg: muhaati
Értékelés: 4.76%

2011.02.27. 18:11

lepke írta:
muhaati írta:
XenonBalazs írta:Atti! Gratulálok 100%-os a mutatód. Hogy lehet ilyen szavazást betenni? Nekem is kellene. ( Nehogy már csak neked legyen :lol: )


Szerkesztés, szavazás beállítása.

Most még 100%- os, de hidd el, nem tudsz mindenkinek a szája-íze szerint dolgozni.

Helo
A szánk íze is jó volt :wink:
Mikor a bogrács kaját megettük nálatok
Hol kell szavazni :wink:


Igaza van Lepkének! Látod mindenki elégedett a vendéglátással is.

Mindenkinek nem lehet megfelelni de egy dolog fontos: A SZÁNDÉK!!! ami benned mindig meg van, és aki nem érti meg, hogy szarból várat építeni nem lehet az így járt. ( Nálam is néha azt hiszik, hogy új autót kapnak vissza, hol ott ennyiért én nem tudok nekik újat venni, menjenek be a szalonba ennyi )

2011.02.28. 11:33

Szavazat megvolt az elégedettre. Tekintettel, hogy:
- 10 percre Jacksontól (ha elköltözök a közelben kéne házat nézni) :lol: Bár kezdem megérteni miért is jár ide Labi a város másik végéből.
- Mindig segítőkész. Tényleg pedig tetű módon már többször zaklattam meló közben. És még akkor is mosolyogva adta oda a kölcsön szerszámot amikor nyakig volt mással. Én speciel már rám engedtem volna a kutyákat ekkor.
- Lelki ismeretes tehát szar kocsit nem enged ki az ajtón. Inkább keresztbe fekszik elötte.
- Na jó a nyomaték kulcs használatát erőszakolnom kell a kerék felszerelés ügyében dehát azért kell valami hibát is írni. Az öreg szaki kezében a nyomaték ahogy szokta volt emlegetni.
- Be vallja ha nem ért valamihez. Ez ugyebár nagyon pozitív szakmai erény.
- Egy halom jó szakmai kapcsolata van ahova tovább tud küldeni, hogy ha ő nem is tudja megcsinálni. XVIII.ker autószerelő adatbázis a fejben.
- Ha hülyeséget akarok csinálni autós témában lebeszél róla. És nem rám hagyja.
- Makacs tud lenni ha valami nem sikerül. Ilyenkor felhúzza magát (avagy "múkodj" beszólás) és addig nem nyugszik amíg nem sikerül megoldani. Ezt például a berohadt kézifék bowden kontra venni kéne új kerék agyat ügyben kifejezetten hasznos volt nekem anyagi okokból.
- Ő vágja meg a kezét és nem én ami figyelembe véve az olcsó munkadíjat nekem bőven megéri. Pedig magam is buherálhatnám, de akkor nálam a kockázat.
- A feje tele egy halom BMW specifikus hibával és elkerülési módjával, ami nekünk BMW-seknek nagyon jó.
- Van saját Bosch diagja. Amit ha figyelembe veszünk 1MFt beruházás és nem számol fel külön pénzt a használatáért tehát kvázi ingyen kapod.
- Kapható olyanra, hogy menjünk egy próba kört hiba behatárolásilag.
Stb. mivel még nincs vége de nem kéne egy oldalas hozzászólást csinálnom.

Úgy mellesleg jó oda menni hozzá és hátba veregetni/sörözni ilyen-olyan ügyekben ha vigadunk vagy ha sírunk.

Jackson, aki jó helyre költözött pár éve

Ezt a hozzászólást a szerzőnek jackson az itt látható tagok köszönték meg: 2 Bummer, muhaati
Értékelés: 9.52%
Hozzászólás küldése

VigLink badge