Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Azok a cégek találhatóak itt akik kedvezményt biztosítanak a klub tagjainak.
Hozzászólás küldése

Mennyire vagy megelégedve XenonBalázs munkájával?

A szavazás 2011.04.19. 00:04-kor befejeződött.

Nagyon megvagyok elégedve
25
86%
Elégedetlen vagyok vele.
4
14%
 
Szavazatok száma : 29

Re: www.polirozas.com

2013.06.07. 11:01

Sziasztok, Baluról tudtok valamit? Elveszett :)

Üdv: Csaba

Re: www.polirozas.com

2013.06.07. 11:50

Elugrott sörért.

Re: www.polirozas.com

2013.06.07. 12:02

Biztos segít a mentésnél :)
Kép

Re: www.polirozas.com

2013.06.13. 23:00

Sziasztok!

Ma délután Balu rendbe tette az autóm belsejét, a tőle megszokott profi módon! A bőr ülések és kárpitok a korukhoz mérten újra szépek, tiszták. A klíma tisztítás is jól sikerült, kellemes illat van a kocsiban :) Mindenkinek csak ajánlani tudom Balázst, igényesen, szépen dolgozik és közben jókat lehet vele beszélgetni :)

Sajnos csak telefonnal tudtam képeket csinálni, majd jövő héten viszem a fotómasinát is, akkor kap majd a fényezés egy szép vaxot is.

Üdv: Csaba

Kép

Kép

Kép


Kép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek SYLCSABA az itt látható tagok köszönték meg: XenonBalazs
Értékelés: 4.76%

Re: www.polirozas.com

2013.06.16. 01:23

Balázs csodát tett az autómmal ma. Voltak rajta olyan dolgok amire azt hittem, csak cserével lehet megoldani. Ő pedig mindenre hozott valamilyen csodaszert és varázsolt velük.

Köszönöm mégegyszer itt is!

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Qwerti az itt látható tagok köszönték meg: XenonBalazs
Értékelés: 4.76%

Re: www.polirozas.com

2013.06.17. 09:46

Sziasztok,

Szombaton én is és a paripám is tiszteletét tette Balázsnál. Egy gyors lámpa polír volt és az eredmény lenyűgöző.
Eközben nagyon jót beszélgettünk, és egy nagyon jó fej embert ismertem meg személyében.

Még1x köszönöm itt is uram!

Ezt a hozzászólást a szerzőnek PeeT az itt látható tagok köszönték meg: XenonBalazs
Értékelés: 4.76%

Re: www.polirozas.com

2013.06.18. 22:52

Ne dícsérjétek már annyira! Megutálja a Heinekent! :mrgreen:

Re: www.polirozas.com

2013.06.23. 11:21

Urak!

Most láttam az írásokat!

Nagyon szépen köszönöm a látogatást, valamint a bizalmat. Örülök, hogy tudok "varázsolni" , és ezt látom a boldog arcokon is! ( Gáborral úgy elbeszélgettünk, hogy azt mondta, hogy lehet, hogy késő van.... 24:20 )
Szylcsaba - nak már állandó időpontjai vannak :facepalm: ( Vele is nagyon jól eldumálunk, meg napozunk is 8) )

Ezt a hozzászólást a szerzőnek XenonBalazs az itt látható tagok köszönték meg: SYLCSABA
Értékelés: 4.76%

Re: www.polirozas.com

2013.06.26. 23:47

Balázs dolgozik :)

Kép

Ilyen lett a motor:

Kép

És az autó:

Kép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek SYLCSABA az itt látható tagok köszönték meg: XenonBalazs
Értékelés: 4.76%

Re: www.polirozas.com

2013.07.09. 15:06

szülői e87 Balázsnál járt, beszéljenek a képek:
előtte :hányás :facepalm:
utána :franko:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gabesz81 az itt látható tagok köszönték meg: XenonBalazs
Értékelés: 4.76%

Re: www.polirozas.com

2013.07.12. 12:51

Tegnap én is leadtam az autót Balázsnak, külön köszönet, hogy kora reggel már fogadott, hogy vissza tudjak érni a munkahelyemre! Dél körül már jött a telefon, hogy lecserélte a kipufogót, a felniket és beépített egy nagyobb teljesítményű motort is :) estére pedig kivül belül ragyogott az autó! :franko:

Re: www.polirozas.com

2013.07.13. 10:56

quetz írta:Tegnap én is leadtam az autót Balázsnak, külön köszönet, hogy kora reggel már fogadott, hogy vissza tudjak érni a munkahelyemre! Dél körül már jött a telefon, hogy lecserélte a kipufogót, a felniket és beépített egy nagyobb teljesítményű motort is :) estére pedig kivül belül ragyogott az autó! :franko:


A Motorodról van előtt után kép, a többi is remélem tetszik.
Kép
Kép

Re: www.polirozas.com

2013.08.12. 10:11

XenonBalazs írta:
quetz írta:Tegnap én is leadtam az autót Balázsnak, külön köszönet, hogy kora reggel már fogadott, hogy vissza tudjak érni a munkahelyemre! Dél körül már jött a telefon, hogy lecserélte a kipufogót, a felniket és beépített egy nagyobb teljesítményű motort is :) estére pedig kivül belül ragyogott az autó! :franko:


A Motorodról van előtt után kép, a többi is remélem tetszik.


És így néz ki az első mosás után: :franko:

Kép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek quetz az itt látható tagok köszönték meg: XenonBalazs
Értékelés: 4.76%

Re: www.polirozas.com

2013.08.16. 21:42

Szóval, tegnap reggel 07:30kor jelentkeztem a beteggel a doktorbácsinál, szigorúan sör nélkül. Lehet, hogy ennek a teljesítmény csökkentő eseménynek köszönhető, hogy este 8 előtt végeztünk :facepalm: :mrgreen: 12+ óra talpon. :twisted:

Az autó komplett külső-belső frissítést kapott, telibe polír, kárpittisztítás, belső ápolás, bőrtisztítás (zseniális!), felni, gumi, szóval ami a csövön kifért. Nagyon látványos az eredmény, nagyon megérte foglalkozni vele. Balázs vérprofi a témában.

- Egyfelől rendkívül korrekt és jópofa embert ismertem meg a személyében,
- Másfelől kiváló, alapos, és brutál minőségben dolgozik, már-már súrolja a gyógyszeres beavatkozás szintjét az alapossága.
- Harmadrészt ez az egyetlen hely, ahol belülről lesz vizes az ablak ( :lol: :facepalm: :mrgreen: )

És igen, napközben még egyik kis kedvencét is kezelésbe vette.. Simi, csuklottál? :doglotlo:

Kép

Re: www.polirozas.com

2013.08.16. 21:47

És aztán megnéztem az eharmincnyócat :mrgreen:

Kép

Re: www.polirozas.com

2013.08.18. 09:39

PapaBoss írta:És igen, napközben még egyik kis kedvencét is kezelésbe vette.. Simi, csuklottál? :doglotlo:

Nem lett szebb, csak tisztább :doglotlo:

Re: www.polirozas.com

2013.08.22. 17:59

En is dobok egy nagy pacsit Balu bacsinak.

Egyreszt a halalbol rangatta vissza a lampaimat...azota megvilagosulatam :facepalm: :nyelves:

Masreszt helyett biztositott a gyogyitashoz.

Harmadreszt ritka lelkiismeretes es segitokesz ember.

Meg a zacsi folyekony kenyer atadasakor is ezt most miert kaptam, de most miert, alig akarta elvenni...

Balazs remelem mar jobban vagy mint tegnap, megnyugodtal... :roker:

Nagy pacsi egy ritka jo lelku embernek...nem er kihasznalni a josagat es elozekenyseget...

Re: www.polirozas.com

2013.08.27. 12:09

Pacsi a dokinak, Balázs már megint azonnal(!!) segített a bajaimon csodakütyüjével.

Köszönöm szépen!

Re: www.polirozas.com

2014.09.30. 10:14

Xenonbalázs rendel még? Csak mert kihalt a topik...

Mindegy, a lámpáimat ujjíttatnám fel. Ő, hogy csinálja, le is lakkozza UV állóval, vagy csak felpolírozza? Mert nem akarom, hogy 1 év múlval ugyanúgy nézzen ki....

Re: www.polirozas.com

2014.09.30. 12:14

imi36 írta:Xenonbalázs rendel még? Csak mert kihalt a topik...

Mindegy, a lámpáimat ujjíttatnám fel. Ő, hogy csinálja, le is lakkozza UV állóval, vagy csak felpolírozza? Mert nem akarom, hogy 1 év múlval ugyanúgy nézzen ki....

Hétvégén még rendelt! :)
Pötyögd be a névadó linket, ott a szám, hívd fel.
Hozzászólás küldése

VigLink badge