Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.06.23. 15:17

simi64 írta:Hahó Srácok!
Biztosítéktábla kiosztást esetleg tudna valaki linkelni?

A hátsó két ködlámpahibát mindig visszaírta (természetesen nem is égtek) Az izzókat kicseréltem és most sem égnek.
Természetesen amiket kivettem azok sem voltak szakadtak. 21 W-osak voltak.
Szakboltban is 21 W-osakat adtak hozzá.
A magyar nyelvü utasítás viszont 16 W-ost ír hozzá. Ez az 5 W különbség okozhatja a hibát?

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.08.25. 17:09

Hahó!
Az egyik kulcsomnak a távirányítása nem működik. Az összes eltárolt szart tudja, (fejtámla, ülés, kormány, stb), de nyitni-zárni nem tudok vele. Több mint 600 Km-t mentem vele, de nyitni-zárni most sem tudom. Mi lehet a baj?

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.08.25. 19:43

Döglődik a kulcsban a mikrokapcsoló esetleg.

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.08.27. 16:58

kzolee írta:Döglődik a kulcsban a mikrokapcsoló esetleg.

Aztán olyant hol lehet szerezni, Zolikám?

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.08.28. 07:07

Nem tudom felétek van -e elektromos bolt. Én a piac mellett a Flash-ben vettem. :)

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.09.20. 23:16

Heló urak!
Lehetséges volna valakitöl egy legújabb prof. navi DVD-t kérnem? (Európa)
Jöhet privátban is.

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.09.21. 09:26

simi64 írta:Heló urak!
Lehetséges volna valakitöl egy legújabb prof. navi DVD-t kérnem? (Európa)
Jöhet privátban is.


Ha Ncore-on fent vagy, le tudod tölteni! :wink:

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.09.21. 18:21

vaszarig írta:
simi64 írta:Heló urak!
Lehetséges volna valakitöl egy legújabb prof. navi DVD-t kérnem? (Európa)
Jöhet privátban is.


Ha Ncore-on fent vagy, le tudod tölteni! :wink:

Köszi!

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.09.21. 18:23

simi64 írta:
vaszarig írta:
simi64 írta:Heló urak!
Lehetséges volna valakitöl egy legújabb prof. navi DVD-t kérnem? (Európa)
Jöhet privátban is.


Ha Ncore-on fent vagy, le tudod tölteni! :wink:

Köszi!

Van egypár. Melyiket érdemes letölteni?

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.09.21. 20:32

simi64 írta:
simi64 írta:
vaszarig írta:
simi64 írta:Heló urak!
Lehetséges volna valakitöl egy legújabb prof. navi DVD-t kérnem? (Európa)
Jöhet privátban is.


Ha Ncore-on fent vagy, le tudod tölteni! :wink:

Köszi!

Van egypár. Melyiket érdemes letölteni?

Amelyik a te navidhoz való. Ha professional navid van, akkor a professionalt.

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.09.21. 20:48

simi64 írta:
simi64 írta:
vaszarig írta:
simi64 írta:Heló urak!
Lehetséges volna valakitöl egy legújabb prof. navi DVD-t kérnem? (Európa)
Jöhet privátban is.


Ha Ncore-on fent vagy, le tudod tölteni! :wink:

Köszi!

Van egypár. Melyiket érdemes letölteni?


Én elvileg ezt szedtem le:

https://ncore.cc/torrents.php?action=details&id=2076223

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.11.27. 18:41

Üdvözlök mindenkit! Márton vagyok és egy E70 boldog tulajdonosa. De azért akadnak nehézségeim az autóval. Ezért fordulok hozzátok kérdéssel . A elektromos kézifékemmel van valami nem is működik és persze a hiba jelzés is megjelenik. Mik a tapasztalatok hogy mi a hiba lehetősége? Javítható? Vagy csere? Vagy mik lehetnek a hibák? A előző tulaj elmondása szerint működik csak a hibát nem üttette ki belőle. De valószínűleg nem műkszik. Előre is köszönöm a segítséget. Az autó adatai: E70 3,5d 286LE 2009 gyártmány.

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.12.02. 17:47

csucsu75 írta:Üdvözlök mindenkit! Márton vagyok és egy E70 boldog tulajdonosa. De azért akadnak nehézségeim az autóval. Ezért fordulok hozzátok kérdéssel . A elektromos kézifékemmel van valami nem is működik és persze a hiba jelzés is megjelenik. Mik a tapasztalatok hogy mi a hiba lehetősége? Javítható? Vagy csere? Vagy mik lehetnek a hibák? A előző tulaj elmondása szerint működik csak a hibát nem üttette ki belőle. De valószínűleg nem műkszik. Előre is köszönöm a segítséget. Az autó adatai: E70 3,5d 286LE 2009 gyártmány.


Üdv nálunk Márton! Gratula a bivaly autóhoz :mrgreen:

Az előző tulaj szándékait és szavait kezeld fenntartásokkal, főleg amikor a megnyugtatásod volt a cél :facepalm:

Mi a tünet, mi történik? Nem old ki? Kint vagy Németországban, vagy jársz vele itthon is?

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.12.12. 11:51

PapaBoss írta:
csucsu75 írta:Üdvözlök mindenkit! Márton vagyok és egy E70 boldog tulajdonosa. De azért akadnak nehézségeim az autóval. Ezért fordulok hozzátok kérdéssel . A elektromos kézifékemmel van valami nem is működik és persze a hiba jelzés is megjelenik. Mik a tapasztalatok hogy mi a hiba lehetősége? Javítható? Vagy csere? Vagy mik lehetnek a hibák? A előző tulaj elmondása szerint működik csak a hibát nem üttette ki belőle. De valószínűleg nem műkszik. Előre is köszönöm a segítséget. Az autó adatai: E70 3,5d 286LE 2009 gyártmány.


Üdv nálunk Márton! Gratula a bivaly autóhoz :mrgreen:

Az előző tulaj szándékait és szavait kezeld fenntartásokkal, főleg amikor a megnyugtatásod volt a cél :facepalm:

Mi a tünet, mi történik? Nem old ki? Kint vagy Németországban, vagy jársz vele itthon is?

Köszönöm a választ. A probléma az fékkel igazán annyi hogy adja a hibakódot és nem is csinál semmit .Igen járok vele otthon is pl most december végén.

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2018.02.10. 10:07

csucsu75 írta:
PapaBoss írta:
csucsu75 írta:Üdvözlök mindenkit! Márton vagyok és egy E70 boldog tulajdonosa. De azért akadnak nehézségeim az autóval. Ezért fordulok hozzátok kérdéssel . A elektromos kézifékemmel van valami nem is működik és persze a hiba jelzés is megjelenik. Mik a tapasztalatok hogy mi a hiba lehetősége? Javítható? Vagy csere? Vagy mik lehetnek a hibák? A előző tulaj elmondása szerint működik csak a hibát nem üttette ki belőle. De valószínűleg nem műkszik. Előre is köszönöm a segítséget. Az autó adatai: E70 3,5d 286LE 2009 gyártmány.


Üdv nálunk Márton! Gratula a bivaly autóhoz :mrgreen:

Az előző tulaj szándékait és szavait kezeld fenntartásokkal, főleg amikor a megnyugtatásod volt a cél :facepalm:

Mi a tünet, mi történik? Nem old ki? Kint vagy Németországban, vagy jársz vele itthon is?

Köszönöm a választ. A probléma az fékkel igazán annyi hogy adja a hibakódot és nem is csinál semmit .Igen járok vele otthon is pl most december végén.

Mi lehet a gond a kézifékkel? Kapcsoló? Vagy motort kell cserélni? vagy ABS tömböt?Végig zongorázom de nem tudom mivel kezdjem .Hogy szűrjem ki a hibákat.

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2018.08.05. 22:38

Hello skacok, lenne egy kérdésem hozzátok.

A motor 306D5, 286 lovas 35D. Környezetvédők most dugják be a fülüket egy picit.

Tegyük fel az EGR ki van írva profi módon (szoftveresen), de az EGR rendszer teljes hardvere még a helyén van (szelep, hűtő, stb) akkor létezhet olyan, hogy elektromosan nyit / zár a rendszer a szoftveres herélés ellenére? Más szavakkal: Meg kell hozzá vennem a ledugózó készletet, vagy maradhat úgy ahogy van, úgysem nyit semmikor?

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2019.12.17. 20:56

Üdvözlők minden tagot.

Lenne egy olyan problémám, hogy van egy X5 E70 2011 4.4 50i 408Le autóm.

Elkezdett rosszalkodni 2 hibával úgy hogy gyorsításnál változó sebességnél de 130 és 170 között kidobja azt a hibát hogy motor teljesítmény csökkent haladjak lassabban és nézessem meg, de ezt sem mindig. Megnézettem és mindig azt írja ki a gép hogy 2-es turbó nyomás. Cseréltek már benne turbó szelepeket , tömítéseket.
2. hiba. Alapjáraton minimálisan rángat de tényleg minimális alig észrevehető viszont bizonyos sebességnél mondjuk 78-nál pici gázadásnál vagy szinten tartásnál is rángat.
A rángatás az után tűnt fel hogy elvittem chipes-hez az autót és amikor eljöttem tőle akkor volt furcsa. azt mondta a chip-es hogy gyertya vagy trafó. Trafót cseréltem de nem változott.
Gondolkozom hogy EGR szelep lehet-e azt olvastam hogy az okozhatja a rángást.
Az lenne a kérdésem hogy szerintetek a chip-es el tudott valamit állítani/rontani a beállításokkal?

Válaszokat elölre is köszönöm.

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2020.05.08. 18:09

Sziasztok srácok!
Valamikor régesrég e galaxisban kaptam valakitől egy magyar nyelvű E70 kezelési útmutatót. Azóta is fent van nekem az ikon, csak meg kell nyitni, használom is.
Nos, ilyesmi kellene nekem most, mert a lányom a friss jogsijához kapott egy E87 116i-t. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném!

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2020.08.20. 15:55

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy adott egy x5E 70 ami 5 személyes és a későbbiekben szeretnék belőle 7 személyeset csinalni? Megoldható? Előre is köszi a valaszokat.
Hozzászólás küldése

VigLink badge