Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2012.08.28. 18:41

Padre540 írta:
Krokko írta:Sziasztok! Ez bár nem az újabb,hanem az első generációs,de gondoltam megkérdezem :mrgreen:

Milyen fajta ez a központi egység? Mit tud ebben a kocsiban? Hasonló az E39 4:3asához?

Csak kíváncsiságból kérdezem,mert még nem láttam ilyet. Köszi :)

BMW X5 4.4


Nem is láttam még X5-öt 4:3-as navival,csak 16:9-el. :shock:
Amúgy az E46-ban van ugyanilyen.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/330 ... ki-6104700

Ez 99% hogy nem gyári.


iPhone Tapatalk

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2012.08.29. 09:32

admin írta:
Padre540 írta:
Krokko írta:Sziasztok! Ez bár nem az újabb,hanem az első generációs,de gondoltam megkérdezem :mrgreen:

Milyen fajta ez a központi egység? Mit tud ebben a kocsiban? Hasonló az E39 4:3asához?

Csak kíváncsiságból kérdezem,mert még nem láttam ilyet. Köszi :)

BMW X5 4.4


Nem is láttam még X5-öt 4:3-as navival,csak 16:9-el. :shock:
Amúgy az E46-ban van ugyanilyen.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/330 ... ki-6104700

Ez 99% hogy nem gyári.


iPhone Tapatalk


Én 100%-ra mondanám, hogy nem gyári, mivel 2001-ben már 16:9 volt E39-ben is, ez meg ugye annak a "felpuposított" változata! :)

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2014.02.15. 13:57

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2014.02.15. 14:17

barbrady írta:



barbrady írta:

Hát ez bünronda :szerintem

Tapatalk-kal küldve az én SM-T210-el

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2014.02.15. 14:48

barbrady írta:

Hát ez bünronda :szerintem

Tapatalk-kal küldve az én SM-T210-el[/quote]

Beteg kategória...





Tapatalk

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2014.02.16. 12:03

barbrady írta:


Ez tényleg ronda, de nem E70 :offtopic

Nekem X3-nak tűnik...

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2014.02.17. 12:09

De a zöldje az frankó :franko:

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2015.02.23. 13:34

Sziasztok!
E70-es X5-ösöm van, 3.0 xd. A motor hangját szinte elnyomja a "szervós" hang. Egyéb probléma nincs, se olajfolt vagy egyéb. Tud valaki segíteni? Ötlet, tapasztalat?
Köszönöm előre is!

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2016.09.25. 02:48

Sziasztok. Nemregiben atnyargaltam az en huseges e39-rol egy e70-re. Mit is mondhatnek, imadom hisz O is BMW :roker: Bar az utobbi idoben jott egy kis gond,es ebben kernem segitsegeteket. Szoval, eggyik naprol a masikra elfelejtett komunikalni a "kulcs" az autoval, vagyis csak az ugy mond "taviranyitas"! Tehat a tunet: nyitas-zaras csak kulcsal, a kulcson levo gombok benyomasaval semmit nem tudok vezerelni(ajto,csomagterajto, riaszto, inditas stb.) de ha manualisan nyitom az ajtot es a kulcsot behelyezem a helyere, azt felismerve (ezert en ugy gondolom, hogy nem a transponder a problem es nem az kulcsban levo elem) mukodnek a dolgok. :taps: marmint vezetheto az auto. Kizaro okokat nezve: ellenoriztem a hozzatartozo biztositekokat (csomagtarto, es muszerfal alatt is) szemrevetelezessel ellenoriztem a csomagter ajton atfuto vezetekeket (talan szakadas), de minden oke amit neztem. Valakinek egy otlet? Elore is koszonom :lol:
Ups, majd el felejtem :facepalm: az auto egy 2007 BMW X5 4.8i :franko:

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2016.09.25. 07:41

szaszko írta:Sziasztok. Nemregiben atnyargaltam az en huseges e39-rol egy e70-re. Mit is mondhatnek, imadom hisz O is BMW :roker: Bar az utobbi idoben jott egy kis gond,es ebben kernem segitsegeteket. Szoval, eggyik naprol a masikra elfelejtett komunikalni a "kulcs" az autoval, vagyis csak az ugy mond "taviranyitas"! Tehat a tunet: nyitas-zaras csak kulcsal, a kulcson levo gombok benyomasaval semmit nem tudok vezerelni(ajto,csomagterajto, riaszto, inditas stb.) de ha manualisan nyitom az ajtot es a kulcsot behelyezem a helyere, azt felismerve (ezert en ugy gondolom, hogy nem a transponder a problem es nem az kulcsban levo elem) mukodnek a dolgok. :taps: marmint vezetheto az auto. Kizaro okokat nezve: ellenoriztem a hozzatartozo biztositekokat (csomagtarto, es muszerfal alatt is) szemrevetelezessel ellenoriztem a csomagter ajton atfuto vezetekeket (talan szakadas), de minden oke amit neztem. Valakinek egy otlet? Elore is koszonom
Ups, majd el felejtem :facepalm: az auto egy 2007 BMW X5 4.8i :franko:

Én ebben a leírásban nem látom, hogy a legkézenfekvőbbnek látszó elem (akku) problémát mi alapján zártad ki.

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2016.09.26. 08:12

PeterE39 írta:Én ebben a leírásban nem látom, hogy a legkézenfekvőbbnek látszó elem (akku) problémát mi alapján zártad ki.


...illetve, hogy a másik kulccsal /ha van/ mit csinál?

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2016.10.03. 21:52

PeterE39 írta:
szaszko írta:Sziasztok. Nemregiben atnyargaltam az en huseges e39-rol egy e70-re. Mit is mondhatnek, imadom hisz O is BMW :roker: Bar az utobbi idoben jott egy kis gond,es ebben kernem segitsegeteket. Szoval, eggyik naprol a masikra elfelejtett komunikalni a "kulcs" az autoval, vagyis csak az ugy mond "taviranyitas"! Tehat a tunet: nyitas-zaras csak kulcsal, a kulcson levo gombok benyomasaval semmit nem tudok vezerelni(ajto,csomagterajto, riaszto, inditas stb.) de ha manualisan nyitom az ajtot es a kulcsot behelyezem a helyere, azt felismerve (ezert en ugy gondolom, hogy nem a transponder a problem es nem az kulcsban levo elem) mukodnek a dolgok. :taps: marmint vezetheto az auto. Kizaro okokat nezve: ellenoriztem a hozzatartozo biztositekokat (csomagtarto, es muszerfal alatt is) szemrevetelezessel ellenoriztem a csomagter ajton atfuto vezetekeket (talan szakadas), de minden oke amit neztem. Valakinek egy otlet? Elore is koszonom
Ups, majd el felejtem :facepalm: az auto egy 2007 BMW X5 4.8i :franko:

Én ebben a leírásban nem látom, hogy a legkézenfekvőbbnek látszó elem (akku) problémát mi alapján zártad ki.

Szoval sajat es youtube videozas tapasztalatom alapjan https://www.youtube.com/watch?v=JZ1EZeDsjOU amikor a kulcsot behelyezem, akkor par masodperc erejeig egy "kulcs" ikon jelenik meg a muszerfalon es ha a kulcs szimbolum szimpla (nincs athuzva) akkor az akku megfelelo toltottsegu, igy viselkedik az enyem is. Forditott esetben (athuzott kulcs) szimbolumnal alacsony a toltotsegi szint. De mivel bogarat ultettel a fulembe, igy rendeltem egy akkut, ami ma erkezett meg (ezert is valaszolok csak most) de sajnos az uj akksival is ugyanaz a tunet. :cry:

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2016.10.03. 21:59

Imco írta:
PeterE39 írta:Én ebben a leírásban nem látom, hogy a legkézenfekvőbbnek látszó elem (akku) problémát mi alapján zártad ki.


...illetve, hogy a másik kulccsal /ha van/ mit csinál?

Bocsi a kesei valaszert. Sajnos csa egy kulcsot kaptam hozza. Mikor vasaroltam es elkepzelesemnek megfelelo autokat nezegettem sajnos mindegyikhez mar csak egy kulcs volt, kereskedo vagy magankez tok mindegy.

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2016.10.07. 12:59

szaszko írta:Sziasztok. Nemregiben atnyargaltam az en huseges e39-rol egy e70-re. Mit is mondhatnek, imadom hisz O is BMW :roker: Bar az utobbi idoben jott egy kis gond,es ebben kernem segitsegeteket. Szoval, eggyik naprol a masikra elfelejtett komunikalni a "kulcs" az autoval, vagyis csak az ugy mond "taviranyitas"! Tehat a tunet: nyitas-zaras csak kulcsal, a kulcson levo gombok benyomasaval semmit nem tudok vezerelni(ajto,csomagterajto, riaszto, inditas stb.) de ha manualisan nyitom az ajtot es a kulcsot behelyezem a helyere, azt felismerve (ezert en ugy gondolom, hogy nem a transponder a problem es nem az kulcsban levo elem) mukodnek a dolgok. :taps: marmint vezetheto az auto. Kizaro okokat nezve: ellenoriztem a hozzatartozo biztositekokat (csomagtarto, es muszerfal alatt is) szemrevetelezessel ellenoriztem a csomagter ajton atfuto vezetekeket (talan szakadas), de minden oke amit neztem. Valakinek egy otlet? Elore is koszonom :lol:
Ups, majd el felejtem :facepalm: az auto egy 2007 BMW X5 4.8i :franko:

Újratanítással próbálkoztál már? Főleg akkucsere után?
Ha csak a távirányítás nem megy, akkor általában elég egy újratanítás. Csodálom, hogy nem az volt az első, amit ajánlottak. Vagy én olvastam félre vmit?! :roll:

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2016.10.07. 19:55

Jerry írta:
szaszko írta:Sziasztok. Nemregiben atnyargaltam az en huseges e39-rol egy e70-re. Mit is mondhatnek, imadom hisz O is BMW :roker: Bar az utobbi idoben jott egy kis gond,es ebben kernem segitsegeteket. Szoval, eggyik naprol a masikra elfelejtett komunikalni a "kulcs" az autoval, vagyis csak az ugy mond "taviranyitas"! Tehat a tunet: nyitas-zaras csak kulcsal, a kulcson levo gombok benyomasaval semmit nem tudok vezerelni(ajto,csomagterajto, riaszto, inditas stb.) de ha manualisan nyitom az ajtot es a kulcsot behelyezem a helyere, azt felismerve (ezert en ugy gondolom, hogy nem a transponder a problem es nem az kulcsban levo elem) mukodnek a dolgok. :taps: marmint vezetheto az auto. Kizaro okokat nezve: ellenoriztem a hozzatartozo biztositekokat (csomagtarto, es muszerfal alatt is) szemrevetelezessel ellenoriztem a csomagter ajton atfuto vezetekeket (talan szakadas), de minden oke amit neztem. Valakinek egy otlet? Elore is koszonom :lol:
Ups, majd el felejtem :facepalm: az auto egy 2007 BMW X5 4.8i :franko:

Újratanítással próbálkoztál már? Főleg akkucsere után?
Ha csak a távirányítás nem megy, akkor általában elég egy újratanítás. Csodálom, hogy nem az volt az első, amit ajánlottak. Vagy én olvastam félre vmit?! :roll:

Szia, mem meg nem, bevallom toredelmesen lovesem sincs, hogy kell csinalni ennel a kulcstipusnal. Egy reszletes leirast, vagy videot nagyon megkoszonnek :D

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.02.25. 22:01

Üdvözlöm az Urakat!
Az összes E70 tud TV-t és DVD-t is?

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.02.25. 22:06

simi64 írta:Üdvözlöm az Urakat!
Az összes E70 tud TV-t és DVD-t is?

Esetleg Webasto? (30 D)

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.02.26. 00:24

simi64 írta:Üdvözlöm az Urakat!
Az összes E70 tud TV-t és DVD-t is?

Offtopic :
Halóka! Eltévedtél? :D :D :D Kidobtak a sógorék fórumáról? :D :D

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.02.26. 10:38

simi64 írta:
simi64 írta:Üdvözlöm az Urakat!
Az összes E70 tud TV-t és DVD-t is?

Esetleg Webasto? (30 D)


Az összes, amibe rendeltek TV modult és állófűtést. :)

Re: X5 E70 minden, amit tudni akarsz!

2017.02.26. 18:56

Imco írta:
simi64 írta:Üdvözlöm az Urakat!
Az összes E70 tud TV-t és DVD-t is?

Offtopic :
Halóka! Eltévedtél? :D :D :D Kidobtak a sógorék fórumáról? :D :D

Szevasz Imikém!
Soha nem jártam labancfórumon :!:
Melyik? (tudom, én vagyok a Lepkével az aranyérmes offtopicos)
...dehát ez nem az X-es topic?
Hozzászólás küldése

VigLink badge