Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Legújabb E60-as TV kikódolás

2007.08.28. 10:25

Sziasztok!

arról mit tudtok, hogy az újabb kiadású E60-ban lehetséges e és mennyiért a TV menetközbeni nézése?
ha lehet, akkor milyen módszerrel, mert egy pár hetes gépet nem szívesen szedetnénk szét, márcsak a garancia miatt se...

köszi

2007.08.28. 20:35

Szia !

Tv kikódoló dekóder közbeiktatásával a CCC mögötti K-CAN vonalon.

Üdv. jani

2007.08.29. 08:17

maszika írta:Szia !

Tv kikódoló dekóder közbeiktatásával a CCC mögötti K-CAN vonalon.

Üdv. jani


és ilyet ki szerel be és hol és mennyiért? :-)

2007.08.30. 00:33

Hi,

az interface ára 60e ft, nálunk a beszerelés programozás nélkül 20e ft, ha teljes programozást is kérsz (új faceliftes i-drive menü, mp3 funció stb), akkor a kettö együtt akciósan 40e ft.

Üdv. jani

Jolet írta:
maszika írta:Szia !

Tv kikódoló dekóder közbeiktatásával a CCC mögötti K-CAN vonalon.

Üdv. jani


és ilyet ki szerel be és hol és mennyiért? :-)

2007.08.30. 08:17

[quote="maszika"]Hi,

az interface ára 60e ft, nálunk a beszerelés programozás nélkül 20e ft, ha teljes programozást is kérsz (új faceliftes i-drive menü, mp3 funció stb), akkor a kettö együtt akciósan 40e ft.

Üdv. jani

és mennyire kell szétbontani hozzá?
gondolom, ha valami van garancia vesztést okoz a kocsinál...

2007.08.30. 13:54

Szia maszika!

Jól veszem ki a szavaidból, az új faceliftes i-drive menü felrakása után tudok mp3-at is lejátszani hardware átalakítás nélkül is? 8O

Írd le lécci, még milyen frissitéseket tartalmaz!

Köszi.

2007.08.31. 00:32

Szia !

Igen tudsz mp3-at lejátszani, hardwaresen nincs változtatás, 4,7 GB mp3 lejátszható a DVD slotban (kb 120 cd-nyi zene) és a cd-futómű is tudni fogja az mp3-at. Ezen felül rengeteg frissítést tartalmaz a V26.2, de most már érdemes megvárnod a V27-et. (kb. 2 hét). A frissítések számszerűsége az SSS-re való felkapcsoláskor derül ki. Kocsispecifikus és I-STUFE függő. Nem tudom észrevetted e, pl a kilométróramutató és a fordmérő konstans sebességnél (pl 50) picit "inog" le fel. Ez is ki lett javítva. Ez is csak egy példa az ezerből. Motorvezérlő, Váltóvezérlő(Mechatronik) és a teljes karosszériát átölelő elektronikák érintettek általában. (kb 20-30 vezérlő kerül frissítésre a nagyátlagban) Időtartam kb 4 óra.

Üdv. Jani

geisz írta:Szia maszika!

Jól veszem ki a szavaidból, az új faceliftes i-drive menü felrakása után tudok mp3-at is lejátszani hardware átalakítás nélkül is? 8O

Írd le lécci, még milyen frissitéseket tartalmaz!

Köszi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maszika 2007.08.31. 00:46-kor.

2007.08.31. 00:37

Szia !

A CCC-egység kerül kiszerelésre (kb 30perc), mögötte kell bekötni az interface-t. Az egész művelet nem több 1,5 - 2 óránál.
Garancia ügyben pedig: Nem tud okozni problémát, kivéve egy esetleges szoftverezésnél. (Flash-megszakadás a "CCC GW" virtuális vezérlőnél a K-CAN befolyásolása miatt, de ez az általunk forgalmazott interface-nél nem fordul elő. Természetesen lehet venni "gagyibb" kivitelt is, ugyanezen az áron, de én nem javaslom. Mi a DIETZ 1280-ast szereljük). Érdemes előtte aktuális standra húzni a kocsit, és akkor 100% nincs probléma. Amúgy a szervízgép nem látja hogy be van építve, csak fizikailag állapítható meg, szereléssel. De garanciában és szavatosságban minden további nélkül tudunk segíteni.

Jani

Jolet írta:
maszika írta:Hi,

az interface ára 60e ft, nálunk a beszerelés programozás nélkül 20e ft, ha teljes programozást is kérsz (új faceliftes i-drive menü, mp3 funció stb), akkor a kettö együtt akciósan 40e ft.

Üdv. jani

és mennyire kell szétbontani hozzá?
gondolom, ha valami van garancia vesztést okoz a kocsinál...

2007.08.31. 15:42

maszika írta:Szia !

Igen tudsz mp3-at lejátszani, hardwaresen nincs változtatás, 4,7 GB mp3 lejátszható a DVD slotban (kb 120 cd-nyi zene) és a cd-futómű is tudni fogja az mp3-at. Ezen felül rengeteg frissítést tartalmaz a V26.2, de most már érdemes megvárnod a V27-et. (kb. 2 hét). A frissítések számszerűsége az SSS-re való felkapcsoláskor derül ki. Kocsispecifikus és I-STUFE függő. Nem tudom észrevetted e, pl a kilométróramutató és a fordmérő konstans sebességnél (pl 50) picit "inog" le fel. Ez is ki lett javítva. Ez is csak egy példa az ezerből. Motorvezérlő, Váltóvezérlő(Mechatronik) és a teljes karosszériát átölelő elektronikák érintettek általában. (kb 20-30 vezérlő kerül frissítésre a nagyátlagban) Időtartam kb 4 óra.

Üdv. Jani

geisz írta:Szia maszika!

Jól veszem ki a szavaidból, az új faceliftes i-drive menü felrakása után tudok mp3-at is lejátszani hardware átalakítás nélkül is? 8O

Írd le lécci, még milyen frissitéseket tartalmaz!

Köszi.


Köszi a gyors választ. :wink:

Nekem futtattak ilyen 4 órás frissitést, mikor megvettem az autót február környékén. Honnan tudom meg milyen verzióju a jelenlegi software-m?

2007.08.31. 16:22

szia!

valami elérhetőséget is adnál?

köszi

2007.09.01. 02:31

Szia !

Ha február környékén futtaták, akkor még nem a faceliftes verzió volt. Maximum V24. (tele bug-al)

Üdv. Jani
geisz írta:
maszika írta:Szia !

Igen tudsz mp3-at lejátszani, hardwaresen nincs változtatás, 4,7 GB mp3 lejátszható a DVD slotban (kb 120 cd-nyi zene) és a cd-futómű is tudni fogja az mp3-at. Ezen felül rengeteg frissítést tartalmaz a V26.2, de most már érdemes megvárnod a V27-et. (kb. 2 hét). A frissítések számszerűsége az SSS-re való felkapcsoláskor derül ki. Kocsispecifikus és I-STUFE függő. Nem tudom észrevetted e, pl a kilométróramutató és a fordmérő konstans sebességnél (pl 50) picit "inog" le fel. Ez is ki lett javítva. Ez is csak egy példa az ezerből. Motorvezérlő, Váltóvezérlő(Mechatronik) és a teljes karosszériát átölelő elektronikák érintettek általában. (kb 20-30 vezérlő kerül frissítésre a nagyátlagban) Időtartam kb 4 óra.

Üdv. Jani

geisz írta:Szia maszika!

Jól veszem ki a szavaidból, az új faceliftes i-drive menü felrakása után tudok mp3-at is lejátszani hardware átalakítás nélkül is? 8O

Írd le lécci, még milyen frissitéseket tartalmaz!

Köszi.


Köszi a gyors választ. :wink:

Nekem futtattak ilyen 4 órás frissitést, mikor megvettem az autót február környékén. Honnan tudom meg milyen verzióju a jelenlegi software-m?

2007.09.01. 02:32

0630-9248-260

Jani

Jolet írta:szia!

valami elérhetőséget is adnál?

köszi

2007.09.02. 07:39

Szia Maszika

Nekem is lenne pár kérdésem.
Gyári tv tunert is tudsz szerezni, és azt is be tudjátok építeni?
Az egész mennyibe kerülne (v27 szoftver, tv tuner+tv kikódolás)?
Helyileg hol vagytok?
Egy 2005-ös 3 havi 535d-ről lenne szó...

köszi :D

ja mégegy, a dvd filmeket is le fogja játszani?

előre ism köszi a választ :lol:

2007.09.02. 14:35

Szia !

Gyári beépítőszettet minden további nélkül tudunk. (a wallis árból kedvezményt adunk).
Ha használtat akarsz, az nehezebb dolog, kérdezz utána bontósoknál, és akkor is meg kell venned a szett további alkotóelemeit. Bővebbet itt a fórumban az E60 topicon belül a "dvd" témánál találsz.
A teljes kocsiszoftverezés 30e ft, tv kikódolóval együtt akciósan 40. A szett beépités ára függ a kocsi elöszereltségétől. ( 6ua vagy sem). DVD-t természetesen nem fog lejátszani. Helyileg Budaörsön vagyunk.

Üdv. Jani

BMW528 írta:Szia Maszika

Nekem is lenne pár kérdésem.
Gyári tv tunert is tudsz szerezni, és azt is be tudjátok építeni?
Az egész mennyibe kerülne (v27 szoftver, tv tuner+tv kikódolás)?
Helyileg hol vagytok?
Egy 2005-ös 3 havi 535d-ről lenne szó...

köszi :D

ja mégegy, a dvd filmeket is le fogja játszani?

előre ism köszi a választ :lol:

2007.09.02. 17:09

És utána tudnál nézni hogy mennyiért tudod adni a tunert? Elvileg 2 hét múlva mennék felétek ha jó az ár. Érdekelne a frissítés is.

köszi

2007.09.02. 22:40

Szia !

Holnap tudok pontos árat adni, de a használt biztosan sokkal olcsóbb. Próbálj érdeklődni használt után, a gyári szett 300e magassága.

Jani
BMW528 írta:És utána tudnál nézni hogy mennyiért tudod adni a tunert? Elvileg 2 hét múlva mennék felétek ha jó az ár. Érdekelne a frissítés is.

köszi

2007.09.03. 07:59

maszika írta:Szia !

Holnap tudok pontos árat adni, de a használt biztosan sokkal olcsóbb. Próbálj érdeklődni használt után, a gyári szett 300e magassága.

Jani
BMW528 írta:És utána tudnál nézni hogy mennyiért tudod adni a tunert? Elvileg 2 hét múlva mennék felétek ha jó az ár. Érdekelne a frissítés is.

köszi



Köszi utánanézek, ha nem megy marad a wallis megoldás, bár az tényleg sok.
Hogy melyik szoftver van azt meg lehet nézni valahol? A v27 az tuti érdekel, szólsz hogyha megvan?

2007.09.03. 17:26

Szia !

A szoftverstandot (I-Stufe) az SSS-re való rákapcsoláskor tudom megmondani. Amúgy V25 óta teljesen új a menü.
Van mégegy megoldás, az i-drive szervizmenüjében találsz számokat, azok alapján lehet megközelítő adatot találni.

Jani

BMW528 írta:
maszika írta:Szia !

Holnap tudok pontos árat adni, de a használt biztosan sokkal olcsóbb. Próbálj érdeklődni használt után, a gyári szett 300e magassága.

Jani
BMW528 írta:És utána tudnál nézni hogy mennyiért tudod adni a tunert? Elvileg 2 hét múlva mennék felétek ha jó az ár. Érdekelne a frissítés is.

köszi



Köszi utánanézek, ha nem megy marad a wallis megoldás, bár az tényleg sok.
Hogy melyik szoftver van azt meg lehet nézni valahol? A v27 az tuti érdekel, szólsz hogyha megvan?

2007.09.07. 22:02

Sziasztok

Nem tud valaki segíteni? Nem működik a tolatóradarom, elöl-hátul.
Lehet biztosíték? Ha igen az hol lehet? 2005-ös 535d.

Maszika a jövő héten mennék szoftverezni ha megvan a v27-es. Lehetséges hogy működni fog a bluetooth ha van előkészítés? Ja és olasz a hangirányítás ez fog változni (remélem igen)?
köszi

2007.09.07. 22:43

Szia !

mit értesz előkészítés alatt ? Küldj alvázszámot, megnézem az opciólistádat. Ha van benne 644, akkor működik.
A hangvezérlésedet bármilyen nyelvre átprogramozzuk a szoftverezés alatt, csak előtte kell megadnod a kívánt nyelvet, különben újra 4 órahossza :)

Amint megvan a V27, jelzek itt.

jani

BMW528 írta:Sziasztok

Nem tud valaki segíteni? Nem működik a tolatóradarom, elöl-hátul.
Lehet biztosíték? Ha igen az hol lehet? 2005-ös 535d.

Maszika a jövő héten mennék szoftverezni ha megvan a v27-es. Lehetséges hogy működni fog a bluetooth ha van előkészítés? Ja és olasz a hangirányítás ez fog változni (remélem igen)?
köszi
Hozzászólás küldése

VigLink badge