Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Navilemez E60-hoz?

2014.10.14. 13:27

imi36 írta:
jlaci74 írta:
szantojoc írta:Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnék szerezni egy Business Navi lemezt?
Hol lehet leszedni, esetleg nincs meg valakinek, aki FTP-re fel tudja tölteni?


Köszi!


ncore.cc


ha nincs a ncore-ra accountod, akkor ott van a thepiratebay.se

De jó ha tudod, ezek egyike sem legális, és mi is csak egy rokonunktól hallotuk, hogy ilyen navigáció létezhet bizonyos oldalakon, ugye Laci?


Természetesen Imi ! Én is csak hallomásból tudtok "olyat aki ismeri annak a kuzinját, aki hallott már olyanról, aki látásból ismeri a szomszédját annak" akinél ez beszerezhető ... :mrgreen:

Re: Navilemez E60-hoz?

2014.10.14. 16:30

Offtopic :
jlaci74 írta:
imi36 írta:
jlaci74 írta:
szantojoc írta:Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnék szerezni egy Business Navi lemezt?
Hol lehet leszedni, esetleg nincs meg valakinek, aki FTP-re fel tudja tölteni?


Köszi!


ncore.cc


ha nincs a ncore-ra accountod, akkor ott van a thepiratebay.se

De jó ha tudod, ezek egyike sem legális, és mi is csak egy rokonunktól hallotuk, hogy ilyen navigáció létezhet bizonyos oldalakon, ugye Laci?


Természetesen Imi ! Én is csak hallomásból tudtok "olyat aki ismeri annak a kuzinját, aki hallott már olyanról, aki látásból ismeri a szomszédját annak" akinél ez beszerezhető ... :mrgreen:

:franko:

Re: Navilemez E60-hoz?

2014.11.29. 12:28

sziasztok
navi lemezt keresek e61 prof-hoz. töltöttem le ncore-rol ki is irtam csak az auto nem ismeri :-S ezért ha van valakinek feles az kérem jelezze pm-be. magyar osztrák német az ami fontos lenne . válaszokat elöre is thx. nekem 2005ös van amin persze magyar ország nincs rajt :-S

Re: Navilemez E60-hoz?

2014.11.29. 16:51

sosi0407 írta:sziasztok
navi lemezt keresek e61 prof-hoz. töltöttem le ncore-rol ki is irtam csak az auto nem ismeri :-S ezért ha van valakinek feles az kérem jelezze pm-be. magyar osztrák német az ami fontos lenne . válaszokat elöre is thx. nekem 2005ös van amin persze magyar ország nincs rajt :-S

Milyen lemezre írtad?

Re: Navilemez E60-hoz?

2014.11.29. 17:45

admin írta:
sosi0407 írta:sziasztok
navi lemezt keresek e61 prof-hoz. töltöttem le ncore-rol ki is irtam csak az auto nem ismeri :-S ezért ha van valakinek feles az kérem jelezze pm-be. magyar osztrák német az ami fontos lenne . válaszokat elöre is thx. nekem 2005ös van amin persze magyar ország nincs rajt :-S

Milyen lemezre írtad?



dvd-r de már jo lett csak nem tudom mi az az 5 perc várás

Re: Navilemez E60-hoz?

2016.08.03. 15:15

Sziasztok!
Lehet én vagyok most már teljesen balf@sz.....de a föld alól nem tudok keríteni lemezt business (kis)navihoz.Tud valaki segíteni?
A tizedik ember is azt kérdezi hogy CCC modulos a navi?Ahogy kimondom hogy nem,akkor nem tudnak segíteni. :shock:

Re: Navilemez E60-hoz?

2016.08.03. 17:46

Johny540 írta:Sziasztok!
Lehet én vagyok most már teljesen balf@sz.....de a föld alól nem tudok keríteni lemezt business (kis)navihoz.Tud valaki segíteni?
A tizedik ember is azt kérdezi hogy CCC modulos a navi?Ahogy kimondom hogy nem,akkor nem tudnak segíteni. :shock:

Ha jól tudom, a korai E60-akban még MK4 navi volt. Ha ilyened van, akkor "BMW HIGH" lemezképet kellene keresned, ami a navis topicban is többször volt már linkelve, de torrent oldalakon is fellelhető.

Re: Navilemez E60-hoz?

2016.08.03. 22:26

PeterE39 írta:
Johny540 írta:Sziasztok!
Lehet én vagyok most már teljesen balf@sz.....de a föld alól nem tudok keríteni lemezt business (kis)navihoz.Tud valaki segíteni?
A tizedik ember is azt kérdezi hogy CCC modulos a navi?Ahogy kimondom hogy nem,akkor nem tudnak segíteni. :shock:

Ha jól tudom, a korai E60-akban még MK4 navi volt. Ha ilyened van, akkor "BMW HIGH" lemezképet kellene keresned, ami a navis topicban is többször volt már linkelve, de torrent oldalakon is fellelhető.

Nem volt bennük MK4. De Ncore-on van fönt ami neked kell.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Ezt a hozzászólást a szerzőnek admin az itt látható tagok köszönték meg: Johny540
Értékelés: 4.76%

Re: Navilemez E60-hoz?

2016.08.04. 15:12

PeterE39 írta:
Johny540 írta:Sziasztok!
Lehet én vagyok most már teljesen balf@sz.....de a föld alól nem tudok keríteni lemezt business (kis)navihoz.Tud valaki segíteni?
A tizedik ember is azt kérdezi hogy CCC modulos a navi?Ahogy kimondom hogy nem,akkor nem tudnak segíteni. :shock:

Ha jól tudom, a korai E60-akban még MK4 navi volt. Ha ilyened van, akkor "BMW HIGH" lemezképet kellene keresned, ami a navis topicban is többször volt már linkelve, de torrent oldalakon is fellelhető.

Köszi!Bár az itt található linkeket végigpróbáltam,de nem jártam sikerrel.Marad az Ncore.

Re: Navilemez E60-hoz?

2016.08.07. 17:40

Sziasztok!
Letöltöttem,kiírtam a leírtak szerint.Működött is azonnal.Viszont a Magyarországi címekből nem ismer fel egyet sem.Vagyis nem indul el.A képen látható üzenetet kapom.Viszont az az érdekes,hogy ami előre el volt már mentve Bp-i cím,arra elindul azonnal.Ha én írom be ugyanezt a címet újra,akkor már nem.Mi lehet a hiba akkor?
Kép

Re: Navilemez E60-hoz?

2016.08.07. 22:49

Johny540 írta:Sziasztok!
Letöltöttem,kiírtam a leírtak szerint.Működött is azonnal.Viszont a Magyarországi címekből nem ismer fel egyet sem.Vagyis nem indul el.A képen látható üzenetet kapom.Viszont az az érdekes,hogy ami előre el volt már mentve Bp-i cím,arra elindul azonnal.Ha én írom be ugyanezt a címet újra,akkor már nem.Mi lehet a hiba akkor?
[img]kép[/img]

A keresett cím nincs rajta a lemezen, szerintem másik régió kell. Valószínűleg nem a 3-as DVD-t írtad ki, azon van a Magyar térkép.

Re: Navilemez E60-hoz?

2016.08.08. 12:33

Gallaca írta:
Johny540 írta:Sziasztok!
Letöltöttem,kiírtam a leírtak szerint.Működött is azonnal.Viszont a Magyarországi címekből nem ismer fel egyet sem.Vagyis nem indul el.A képen látható üzenetet kapom.Viszont az az érdekes,hogy ami előre el volt már mentve Bp-i cím,arra elindul azonnal.Ha én írom be ugyanezt a címet újra,akkor már nem.Mi lehet a hiba akkor?
[img]kép[/img]

A keresett cím nincs rajta a lemezen, szerintem másik régió kell. Valószínűleg nem a 3-as DVD-t írtad ki, azon van a Magyar térkép.

Az elsőn van 5.58 GB.A másodikon 3.35 GB,és ezen van (elvileg) Magyarország.Az az igazság hogy a második lemezt írtam csak ki,mert úgy gondoltam hogy úgyis erre van inkább szükségem.Vagy ez volt a hiba?

Re: Navilemez E60-hoz?

2016.08.08. 22:02

Johny540 írta:
Gallaca írta:
Johny540 írta:Sziasztok!
Letöltöttem,kiírtam a leírtak szerint.Működött is azonnal.Viszont a Magyarországi címekből nem ismer fel egyet sem.Vagyis nem indul el.A képen látható üzenetet kapom.Viszont az az érdekes,hogy ami előre el volt már mentve Bp-i cím,arra elindul azonnal.Ha én írom be ugyanezt a címet újra,akkor már nem.Mi lehet a hiba akkor?
[img]kép[/img]

A keresett cím nincs rajta a lemezen, szerintem másik régió kell. Valószínűleg nem a 3-as DVD-t írtad ki, azon van a Magyar térkép.

Az elsőn van 5.58 GB.A másodikon 3.35 GB,és ezen van (elvileg) Magyarország.Az az igazság hogy a második lemezt írtam csak ki,mert úgy gondoltam hogy úgyis erre van inkább szükségem.Vagy ez volt a hiba?

Jól elnéztem a businesss verziót, az a 3 lemezes. Elvileg csak az a tartalmú lemez kell, amilyen országban navigálsz, nem hiszem, hogy elrontottad volna. Viszont az Nmagon van még egy user aki így járt. Megoldást még nem találtak neki.
Viszont a 2015-ös verziónál azt írják, hogy nem mindegy a navi szoftververziója. Esetleg itt lehet a titok nyitja.

"BMW E61 2006. 525i Tökéletesen megy!!!
Csak is 2005.06 utáni navi szoftverhez jó.
az 1. DVD-t Verbatim DL DVD+R lemezre imgburn-el írtam.
A 2.DVD-t pedig egyszerü DVD-re imgburn-el.
Mindkettőnél a legkissebb sebességgel. "

Másiknál:
"A tökéletes működéshez mindenképpen szükséges, hogy 2005 május utáni frissítésű firmware legyen az autóban (legalább V32 firmware)! "

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: Johny540
Értékelés: 4.76%
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Gallaca 2016.08.08. 23:04-kor.

Re: Navilemez E60-hoz?

2016.08.08. 22:12

Ez mind a nagynavis cucc Laca. A kisnavis másmilyen.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kzolee az itt látható tagok köszönték meg: Gallaca
Értékelés: 4.76%

Re: Navilemez E60-hoz?

2016.08.08. 22:44

kzolee írta:Ez mind a nagynavis cucc Laca. A kisnavis másmilyen.

Húha tényleg! Már megint elsznobkodtam! :facepalm:
Javítom!

Re: Navilemez E60-hoz?

2016.08.09. 11:20

Sziasztok!
Lehet rossz helyen keresgélek?Az első képen minek dátuma látható?A másodikon gondolom a gyártási év.
Kép
Kép

Re: Navilemez E60-hoz?

2016.08.10. 20:39

Johny540 írta:Sziasztok!
Lehet rossz helyen keresgélek?Az első képen minek dátuma látható?A másodikon gondolom a gyártási év.
Kép
Kép


A szoftverfrissítés verziója van az első képen.

Re: Navilemez E60-hoz?

2016.08.12. 01:38

kzolee írta:A szoftverfrissítés verziója van az első képen.

Ok,köszi!Erre tippeltem.

Re: Navilemez E60-hoz?

2017.02.18. 15:56

milyen DVD-re tudom kiirni az 5Gb Buisness 1cd-t?? a lemezeim csak 4,7Gb-ak, csak levágva illetve túlirva engedi!!
üdv.

Re: Navilemez E60-hoz?

2017.02.18. 16:13

Levibéka írta:milyen DVD-re tudom kiirni az 5Gb Buisness 1cd-t?? a lemezeim csak 4,7Gb-ak, csak levágva illetve túlirva engedi!!
üdv.

Szed ki belole azokat a Poikat amik nem kelenek akkor mar rafer.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Hozzászólás küldése

VigLink badge