Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Navilemez E60-hoz?

2011.11.30. 18:10

Hello!

Sikerült letöltenem,kiírnom a 2012 busniss dvd-t ami működik is,de viszont a tmc nem!
Ausztriában élek így lenne lehetőségem a használatára.
A régi 2003-as eredeti dvd-n működik de ezen és a 2011-sen nem. 4x sebességgel Verbatin dvd-re írtam ki,de lehet még kevesebbel kellene,vagy egyáltalán nem müködik mert írt dvd?
Esetleg másnak külföldön működött és nálam van csak a hiba?

Re: Navilemez E60-hoz?

2011.11.30. 18:14

rikardour írta:Hello!

Sikerült letöltenem,kiírnom a 2012 business dvd-t ami működik is,de viszont a tmc nem!
Ausztriában élek így lenne lehetőségem a használatára.
A régi 2003-as eredeti dvd-n működik de ezen és a 2011-sen nem. 4x sebességgel Verbatin dvd-re írtam ki,de lehet még kevesebbel kellene,vagy egyáltalán nem müködik mert írt dvd?
Esetleg másnak külföldön működött és nálam van csak a hiba?

Re: Navilemez E60-hoz?

2011.11.30. 18:22

Bocs hogy 2x ment...javítani akartam de nem lehet :facepalm:

:oops

Re: Navilemez E60-hoz?

2011.11.30. 18:59

rikardour írta:Hello!

Sikerült letöltenem,kiírnom a 2012 busniss dvd-t ami működik is,de viszont a tmc nem!
Ausztriában élek így lenne lehetőségem a használatára.
A régi 2003-as eredeti dvd-n működik de ezen és a 2011-sen nem. 4x sebességgel Verbatin dvd-re írtam ki,de lehet még kevesebbel kellene,vagy egyáltalán nem müködik mert írt dvd?
Esetleg másnak külföldön működött és nálam van csak a hiba?


Az idrive menüben lehet ki-be kapcsolni a TMC-t. Nem függ a navilemeztől, mivel a rádióadásoktól kapja a jelet. Nekem Mosonmagyaróvártól már működik :wink:

Re: Navilemez E60-hoz?

2011.11.30. 20:15

kzolee írta:
rikardour írta:Hello!

Sikerült letöltenem,kiírnom a 2012 busniss dvd-t ami működik is,de viszont a tmc nem!
Ausztriában élek így lenne lehetőségem a használatára.
A régi 2003-as eredeti dvd-n működik de ezen és a 2011-sen nem. 4x sebességgel Verbatin dvd-re írtam ki,de lehet még kevesebbel kellene,vagy egyáltalán nem müködik mert írt dvd?
Esetleg másnak külföldön működött és nálam van csak a hiba?


Az idrive menüben lehet ki-be kapcsolni a TMC-t. Nem függ a navilemeztől, mivel a rádióadásoktól kapja a jelet. Nekem Mosonmagyaróvártól már működik :wink:


Köszönöm a gyors reagálást!

Már vagy 50x próbáltam idriveben ki-be kapcsolgatni különböző lemezekkel (2011-2012-es írott dvdk)!
Az írást is próbáltam kisebbre venni de az írott dvd-re csak beadja a helységeket, de km-t nem ír hozzá...
Mint írtam,a 2003-as eredeti lemezzel működik.Itt kiírja a helységet és hogy mennyi km-re van tőlem. Ezért nem értem hogy az írott ezt miért nem csinálja????
Neked másolt lemezzel működik rendesen? És km-t is ír hozzá??
(érzem ez valami biz-basz dolog lesz... :? )

Re: Navilemez E60-hoz?

2011.11.30. 21:37

rikardour írta:
kzolee írta:
rikardour írta:Hello!

Sikerült letöltenem,kiírnom a 2012 busniss dvd-t ami működik is,de viszont a tmc nem!
Ausztriában élek így lenne lehetőségem a használatára.
A régi 2003-as eredeti dvd-n működik de ezen és a 2011-sen nem. 4x sebességgel Verbatin dvd-re írtam ki,de lehet még kevesebbel kellene,vagy egyáltalán nem müködik mert írt dvd?
Esetleg másnak külföldön működött és nálam van csak a hiba?


Az idrive menüben lehet ki-be kapcsolni a TMC-t. Nem függ a navilemeztől, mivel a rádióadásoktól kapja a jelet. Nekem Mosonmagyaróvártól már működik :wink:


Köszönöm a gyors reagálást!

Már vagy 50x próbáltam idriveben ki-be kapcsolgatni különböző lemezekkel (2011-2012-es írott dvdk)!
Az írást is próbáltam kisebbre venni de az írott dvd-re csak beadja a helységeket, de km-t nem ír hozzá...
Mint írtam,a 2003-as eredeti lemezzel működik.Itt kiírja a helységet és hogy mennyi km-re van tőlem. Ezért nem értem hogy az írott ezt miért nem csinálja????
Neked másolt lemezzel működik rendesen? És km-t is ír hozzá??
(érzem ez valami biz-basz dolog lesz... :? )


Nekem Prof navigáció van, viszont ha beállítok egy uticélt, mindíg írja, milyen távolságra van. Ez nem a tmc-től függ, az csak a dugókat jelzi előre.

Másolt lemezem van.

Re: Navilemez E60-hoz?

2011.11.30. 22:00

kzolee írta:
rikardour írta:
kzolee írta:
rikardour írta:Hello!

Sikerült letöltenem,kiírnom a 2012 busniss dvd-t ami működik is,de viszont a tmc nem!
Ausztriában élek így lenne lehetőségem a használatára.
A régi 2003-as eredeti dvd-n működik de ezen és a 2011-sen nem. 4x sebességgel Verbatin dvd-re írtam ki,de lehet még kevesebbel kellene,vagy egyáltalán nem müködik mert írt dvd?
Esetleg másnak külföldön működött és nálam van csak a hiba?


Az idrive menüben lehet ki-be kapcsolni a TMC-t. Nem függ a navilemeztől, mivel a rádióadásoktól kapja a jelet. Nekem Mosonmagyaróvártól már működik :wink:


Köszönöm a gyors reagálást!

Már vagy 50x próbáltam idriveben ki-be kapcsolgatni különböző lemezekkel (2011-2012-es írott dvdk)!
Az írást is próbáltam kisebbre venni de az írott dvd-re csak beadja a helységeket, de km-t nem ír hozzá...
Mint írtam,a 2003-as eredeti lemezzel működik.Itt kiírja a helységet és hogy mennyi km-re van tőlem. Ezért nem értem hogy az írott ezt miért nem csinálja????
Neked másolt lemezzel működik rendesen? És km-t is ír hozzá??
(érzem ez valami biz-basz dolog lesz... :? )


Nekem Prof navigáció van, viszont ha beállítok egy uticélt, mindíg írja, milyen távolságra van. Ez nem a tmc-től függ, az csak a dugókat jelzi előre.

Másolt lemezem van.


A navi nekem is működik,mindent ír úgy ahogy kell és célba is vezet....De a problémám a TMC-vel van :(
Pont ez az amit nem értek!
A TMC irja a helységek nevét,állagát(torlodás,akadály,terelés stb) és ott nincsen km,hogy mennyire vagyok töle. Ha megadok egy útvonalat amibe van például dugó és be van állítva a dinamikus tervezés ,nem ad ki más lehetőséget útvonaltervezéshez mert nem is tudja be azonosítania.

Re: Navilemez E60-hoz?

2012.02.17. 00:54

sziasztok! valaki meg tudná mondani mit nem csinálok jól mert már kezd kicsit felbaszarintani agyilag!! szóval egy kedves bmw-s kispajtasom 1másik fórumról arra a kérdésemre hogy tudna-e valaki 2005 ös évjáratu prof nagynavihoz dvdt ezt a linket ajánlotta :http://isohunt.com/torrent_details/267684529/bmw+road+map?tab=summary
na szépen le is jött a 3dvd kiírtam imgBurn nevű progival (később neroval is )verbatin dvd-re + osra 4x sebességgel(a végén már 1xessel is :( ),aztan beraktam, idrive azt mondta ez uj verzio és állítsam le a rendszert 5perc mulva probáljam meg, na így is történt be is töltött már ott tartottam hogy megadom az útvonalat es akkor bamm kikapcsolt az egész idrive újraindult és ezt addig csinálta így amig ki nem vettem a dvdt, szóval nemtom mit kellene csinálnom az előző dvd 2004 es volt azzal működik, frissíteni kellene az idrive-ot mert ez a dvd 2011es ?,vagy mit ronthattam el ? ha valaki tud megoldást a bajomra előre is nagyon köszönöm!

Re: Navilemez E60-hoz?

2012.02.18. 23:48

Tomi0111 írta:sziasztok! valaki meg tudná mondani mit nem csinálok jól mert már kezd kicsit felbaszarintani agyilag!! szóval egy kedves bmw-s kispajtasom 1másik fórumról arra a kérdésemre hogy tudna-e valaki 2005 ös évjáratu prof nagynavihoz dvdt ezt a linket ajánlotta :http://isohunt.com/torrent_details/267684529/bmw+road+map?tab=summary
na szépen le is jött a 3dvd kiírtam imgBurn nevű progival (később neroval is )verbatin dvd-re + osra 4x sebességgel(a végén már 1xessel is :( ),aztan beraktam, idrive azt mondta ez uj verzio és állítsam le a rendszert 5perc mulva probáljam meg, na így is történt be is töltött már ott tartottam hogy megadom az útvonalat es akkor bamm kikapcsolt az egész idrive újraindult és ezt addig csinálta így amig ki nem vettem a dvdt, szóval nemtom mit kellene csinálnom az előző dvd 2004 es volt azzal működik, frissíteni kellene az idrive-ot mert ez a dvd 2011es ?,vagy mit ronthattam el ? ha valaki tud megoldást a bajomra előre is nagyon köszönöm!

Helo
Nagy valószínűséggel nem jól írtad meg a lemezt
E6X- autókhoz HÁROM darab nem egy DVD és még nem volt olyan ember aki egy lemezre megírja a navigációs térképet
Az öt percet is sokallom, egyszerre meg kell nyomni a három gombot és ez lerövidíti a feltöltést

Re: Navilemez E60-hoz?

2012.02.19. 10:33

lepke írta:Nagy valószínűséggel nem jól írtad meg a lemezt ...
...egyszerre meg kell nyomni a három gombot és ez lerövidíti a feltöltést

Teljesen világos és érthető :taps:

Re: Navilemez E60-hoz?

2012.02.19. 17:26

simi64 írta:
lepke írta:Nagy valószínűséggel nem jól írtad meg a lemezt ...
...egyszerre meg kell nyomni a három gombot és ez lerövidíti a feltöltést

Teljesen világos és érthető :taps:


Hali! Akkor en kerek elnezest ha nem voltam eleg vilagos es egyertelmu nektek , nem gondoltam h ennyire sotetnek gondoltok h 1 dvd-re probalom kiirni a 3dvdt .... de ha van olyan progitok ami egyaltalan megengedi akkor az engem is erdekelne.... na mind1 mar a masik forumon ahol levagtak elsore h mi a szitu mar megszuletett a megoldas! Kossz azert a segitseget... :taps:

Re: Navilemez E60-hoz?

2012.05.11. 21:33

Valaki tudna esetleg linket,vagy bármilyen megoldást lemezügyben?Azt hiszem business,de nem biztos,2008-as az autó,itt eszi a lemezt:
Kép

Re: Navilemez E60-hoz?

2012.05.11. 21:46

Padre540 írta:Valaki tudna esetleg linket,vagy bármilyen megoldást lemezügyben?Azt hiszem business,de nem biztos,2008-as az autó,itt eszi a lemezt:
Kép


Ez biznissz.

NaviProfi az embered :wink:

Re: Navilemez E60-hoz?

2012.05.13. 22:04

Padre540 írta:Valaki tudna esetleg linket,vagy bármilyen megoldást lemezügyben?Azt hiszem business,de nem biztos,2008-as az autó,itt eszi a lemezt:
Kép

Helo
No még ilyet nem láttam :shock: :shock: :shock:
Kézi váltós, faceliftes E60-as amin manuális klima van

Re: Navilemez E60-hoz?

2012.05.13. 22:13

lepke írta:
Padre540 írta:Valaki tudna esetleg linket,vagy bármilyen megoldást lemezügyben?Azt hiszem business,de nem biztos,2008-as az autó,itt eszi a lemezt:
Kép

Helo
No még ilyet nem láttam :shock: :shock: :shock:
Kézi váltós, faceliftes E60-as amin manuális klima van


Melyik a digit klíma?Vagy milyen van?Tudnál egy képet lőni?

Re: Navilemez E60-hoz?

2012.06.03. 11:54

Sziasztok!
Még magam sem hiszem, de E61 tulajdonos lettem.
Gondom a navival annyi, hogy letöltöttem a 2012 3db dvd-t, minden OK, amíg utcanevek írására nem kerül a sor, mert ott mindenféle karaktert ír ki, nevek helyett. Találkozott már valaki hasonlóval?

Re: Navilemez E60-hoz?

2012.06.05. 22:59

:help: :sírás: :sírás: :kalapács

Re: Navilemez E60-hoz?

2012.06.06. 05:06

juppieo írta:Sziasztok!
Még magam sem hiszem, de E61 tulajdonos lettem.
Gondom a navival annyi, hogy letöltöttem a 2012 3db dvd-t, minden OK, amíg utcanevek írására nem kerül a sor, mert ott mindenféle karaktert ír ki, nevek helyett. Találkozott már valaki hasonlóval?


Próbáld ki a 2011-essel. Ha azzal jó, akkor nem jó, amit letöltöttél.

Valószínű azért nem írt eddig senki, mert még nem találkoztunk hasonlóval sem.

Re: Navilemez E60-hoz?

2012.06.06. 05:42

kzolee írta:
juppieo írta:Sziasztok!
Még magam sem hiszem, de E61 tulajdonos lettem.
Gondom a navival annyi, hogy letöltöttem a 2012 3db dvd-t, minden OK, amíg utcanevek írására nem kerül a sor, mert ott mindenféle karaktert ír ki, nevek helyett. Találkozott már valaki hasonlóval?


Próbáld ki a 2011-essel. Ha azzal jó, akkor nem jó, amit letöltöttél.

Valószínű azért nem írt eddig senki, mert még nem találkoztunk hasonlóval sem.

Vagy ha kitöltöd a lakcímed az adatlapon, akkor lehet, hogy valaki segít rajtad egy próba erejéig!

Re: Navilemez E60-hoz?

2012.06.28. 16:11

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni, E60-hoz keresek navi lemezt (bussines). Természetesen nem ingyen kívánom, ill. a postaköltséget is állom. Üdv.
Hozzászólás küldése

VigLink badge