Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2016.12.18. 16:22

hamoriarpi írta:
rockerekhu írta:
tökmöc írta:
kovessyroli írta:
tökmöc írta:
Nos nagyon úgy néz ki " eddig nem tudtam szerelőhöz el vinni ", hogy akik jártak hasonló képen mind a kábelt meg a modult mondja!

Szerintetek melyik a jobb? :D

A kábelről halottam olyan 40-80 ezer között mozog a modult még nem mondtak de gondolom nem olcsó az sem. :roll:


Modul 110eft körül volt, amikor én néztem.
Érdemes belőle 2-3db-ot rendelni, mert szerintem szinte lehetetlen normálisan letömíteni. :mrgreen:
A BMW és az E61 egyik szégyenpontja. :doglotlo:


Na bummmm!!
Esetleg egy cikk számot tudsz mondani?
A beázás hogy lehet mikor szinte egész nyáron nem használtuk az autót főleg esős időben sem és az autó szinte mindig garázsban van és ezét furcsállom a beázást! Szerintem kábel szakadás van de már alig várom, hogy végre megtudja nézni a szerelőm!

Kábel felujitó SENCOM 49 euroért rendeltem ebayen,bontot module 25-30000ft közöt mozog

Akarod mondani a Sencom 142 euró... LINK A SENCOMHOZ

http://www.ebay.co.uk/itm/SENCOM-KABELB ... Swd0BV3rQF

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2016.12.18. 16:26

Na bummmm!!
Esetleg egy cikk számot tudsz mondani?
A beázás hogy lehet mikor szinte egész nyáron nem használtuk az autót főleg esős időben sem és az autó szinte mindig garázsban van és ezét furcsállom a beázást! Szerintem kábel szakadás van de már alig várom, hogy végre megtudja nézni a szerelőm![/quote]

Kábel felujitó SENCOM 49 euroért rendeltem ebayen,bontot module 25-30000ft közöt mozog[/quote]
Akarod mondani a Sencom 142 euró... LINK A SENCOMHOZ[/quote]
http://www.ebay.co.uk/itm/SENCOM-KABELB ... Swd0BV3rQF[/quote]


Köszi mindenkinek de " Hamoriarpi " még régebben linkelte valakinek és emlékeztem rá vagyis meg is találtam! :D :franko: Először modult fogom megvenni aztán a köteget előbb vagy utóbb mindegyiken át kell esni :D !

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2016.12.18. 17:34

rockerekhu írta:
hamoriarpi írta:

Akarod mondani a Sencom 142 euró... LINK A SENCOMHOZ

http://www.ebay.co.uk/itm/SENCOM-KABELB ... Swd0BV3rQF


Igen, tudom, hogy meg lehet venni külön-külön, 3 részletben! Kérdés, hogy ki akarja 3X szétszedni, amikor borítékolható, hogy a többi is szétrohad 1-2-3 héten belül, hiszen minden kábel ugyanannyiszor hajlik nyitáskor.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek hamoriarpi az itt látható tagok köszönték meg: kzolee
Értékelés: 4.76%

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2016.12.18. 18:20

hamoriarpi írta:
rockerekhu írta:
hamoriarpi írta:

Akarod mondani a Sencom 142 euró... LINK A SENCOMHOZ

http://www.ebay.co.uk/itm/SENCOM-KABELB ... Swd0BV3rQF


Igen, tudom, hogy meg lehet venni külön-külön, 3 részletben! Kérdés, hogy ki akarja 3X szétszedni, amikor borítékolható, hogy a többi is szétrohad 1-2-3 héten belül, hiszen minden kábel ugyanannyiszor hajlik nyitáskor.


Azért azt nem értem ami 20-50 euróval olcsóbb az miért van? Tudom, hogy rosszabb minőség de lehet más ok is mint például teljesen egyformák a kábel színei? A SENCOM-nál ahogy néztem még azok is egyeznek! :D

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2016.12.28. 12:08

Sziasztok,

E61 hátsó üveg ha nem nyílik fel akkor hogy lehet kicserélni kicserélni a hibát okozó kapcsolót?

köszi előre is

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2016.12.28. 12:57

osiati írta:Sziasztok,

E61 hátsó üveg ha nem nyílik fel akkor hogy lehet kicserélni kicserélni a hibát okozó kapcsolót?

köszi előre is


Biztos, hogy a kapcsoló a hibás? Mert általában a kábelek szoktak megtörni és az okoz hasonló tüneteket....

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2016.12.28. 13:36

Nem biztos hogy az de így hogy nem nyílik ki az üveg így a kábelhez sem lehet hozzáférni.
Egyébként magától nyílt ki sokszor az ablak rész,de ma az autómosás után sehogy sem akar.
Ablaktörlő és a hátsó mosó is működik,maga az ajtó is nyílik csak az üveg rész nem.

leslie írta:
osiati írta:Sziasztok,

E61 hátsó üveg ha nem nyílik fel akkor hogy lehet kicserélni kicserélni a hibát okozó kapcsolót?

köszi előre is


Biztos, hogy a kapcsoló a hibás? Mert általában a kábelek szoktak megtörni és az okoz hasonló tüneteket....

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2016.12.28. 16:31

osiati írta:Nem biztos hogy az de így hogy nem nyílik ki az üveg így a kábelhez sem lehet hozzáférni.
Egyébként magától nyílt ki sokszor az ablak rész,de ma az autómosás után sehogy sem akar.
Ablaktörlő és a hátsó mosó is működik,maga az ajtó is nyílik csak az üveg rész nem.
Ha diagal ki tudod nyitni akkor a kapcsoló vagy még a kábel teljesen nem tört el,ha diagal sem nyilik akkor kábel törésed van.

leslie írta:
osiati írta:Sziasztok,

E61 hátsó üveg ha nem nyílik fel akkor hogy lehet kicserélni kicserélni a hibát okozó kapcsolót?

köszi előre is


Biztos, hogy a kapcsoló a hibás? Mert általában a kábelek szoktak megtörni és az okoz hasonló tüneteket....

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2016.12.28. 16:36

Értem.Köszi a hozzá szólásokat.Diaggal nyitásban tud valaki segíteni Budapest térségében?

rockerekhu írta:
osiati írta:Nem biztos hogy az de így hogy nem nyílik ki az üveg így a kábelhez sem lehet hozzáférni.
Egyébként magától nyílt ki sokszor az ablak rész,de ma az autómosás után sehogy sem akar.
Ablaktörlő és a hátsó mosó is működik,maga az ajtó is nyílik csak az üveg rész nem.
Ha diagal ki tudod nyitni akkor a kapcsoló vagy még a kábel teljesen nem tört el,ha diagal sem nyilik akkor kábel törésed van.

leslie írta:
osiati írta:Sziasztok,

E61 hátsó üveg ha nem nyílik fel akkor hogy lehet kicserélni kicserélni a hibát okozó kapcsolót?

köszi előre is


Biztos, hogy a kapcsoló a hibás? Mert általában a kábelek szoktak megtörni és az okoz hasonló tüneteket....

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2016.12.29. 09:18

osiati írta:Értem.Köszi a hozzá szólásokat.Diaggal nyitásban tud valaki segíteni Budapest térségében
?
Hatha eljosz Vac melle tudok benne segiteni 06203517053
rockerekhu írta:
osiati írta:Nem biztos hogy az de így hogy nem nyílik ki az üveg így a kábelhez sem lehet hozzáférni.
Egyébként magától nyílt ki sokszor az ablak rész,de ma az autómosás után sehogy sem akar.
Ablaktörlő és a hátsó mosó is működik,maga az ajtó is nyílik csak az üveg rész nem.
Ha diagal ki tudod nyitni akkor a kapcsoló vagy még a kábel teljesen nem tört el,ha diagal sem nyilik akkor kábel törésed van.

leslie írta:
osiati írta:Sziasztok,

E61 hátsó üveg ha nem nyílik fel akkor hogy lehet kicserélni kicserélni a hibát okozó kapcsolót?

köszi előre is


Biztos, hogy a kapcsoló a hibás? Mert általában a kábelek szoktak megtörni és az okoz hasonló tüneteket....



Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2016.12.29. 13:14

Ma beültem és magától nyílt a hátsó ablak. Szétszedtem a zár részét,kézben tartva 10ből 10x kinyitotta. Visszaraktam és most működik.
Mondjuk a távirányító gombjaira továbbra sem reagál,csak kulccsal lehet nyitni-zárni :I

rockerekhu írta:
osiati írta:Értem.Köszi a hozzá szólásokat.Diaggal nyitásban tud valaki segíteni Budapest térségében
?
Hatha eljosz Vac melle tudok benne segiteni 06203517053

Ha diagal ki tudod nyitni akkor a kapcsoló vagy még a kábel teljesen nem tört el,ha diagal sem nyilik akkor kábel törésed van.

leslie írta:
osiati írta:Sziasztok,

E61 hátsó üveg ha nem nyílik fel akkor hogy lehet kicserélni kicserélni a hibát okozó kapcsolót?

köszi előre is


Biztos, hogy a kapcsoló a hibás? Mert általában a kábelek szoktak megtörni és az okoz hasonló tüneteket....
[/quote]


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével[/quote]

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2016.12.29. 14:01

Próbáljátok a hozzászólásokat és az idézeteket helyesen ágyazni.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek hamoriarpi az itt látható tagok köszönték meg: NagyMatyas
Értékelés: 4.76%

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2016.12.31. 15:04

Tegnap hozott nekem az egyik barátom Bp-ről 2db téligumit.
A benzinkúton találkoztunk.
E61 525d-je van.
Nyitja, vagy inkább nyitná a csomagtérajtót, de nem nyílik. :facepalm:
Mondja, hogy egy hete meghülyült, hol nyitja - hol nem, néha meg magától kinyílik menet közben. :roker:
Bár a rendes csomagtérnyitót nyomkodta, de egyszercsak - kb. tizedik próbálkozásra, miután a motort is beindította - az üveg nyílt ki. :shock:
Átvezetőkábel szakadást diagnosztizáltam rajta. :arrow: Kézrátétellel.

Az igazsághoz tartozik, hogy 400ekm van benne, de a motor - automata váltó hibátlan. Sokat megy autópályán.
Minden más, ami típushiba - panoráma üvegtetőtől a rádióerősítőig - előjött nála is.

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2017.02.10. 15:39

Sziasztok!

A topic megnyitása táján szóba került a távolságtartó tempomat meghibásodásának problémája. Később Lepke valahol azt írta, hogy valaki azt ajánlotta, vegye ki a radar biztosítékát, és akkor legalább tempomatja lesz. Valaki esetleg ezt kipróbálta? Hol található ez a bizti?

Az infót előre is köszi.
Üdv: Zoli

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2017.02.10. 15:47

Urak!

A hátsó ajtóm időnként nem akar felemelkedi. Picit kiemelkedik, de nem megy följebb. Többszöri próbálkozás után aztán működik. (Tudom ezt a problémát korábban már valaki felvetette, de a megoldást nem találtam meg.) Hol keressem a baj okát?

Üdv:Zoli

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2017.02.10. 21:18

Á-t vezető kábelek. B-t vezetők nem.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kzolee az itt látható tagok köszönték meg: hamoriarpi
Értékelés: 4.76%

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2017.02.11. 09:34

kzolee írta:Á-t vezető kábelek. B-t vezetők nem.


Hali!
Ezt nem egészen értem, bocs.

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2017.02.11. 15:19

Fel kell boncolni az átvezető kábelcsatornákat és igény/pénztárca szerint javítani a kábelköteget.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kzolee az itt látható tagok köszönték meg: VZoltan
Értékelés: 4.76%

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2017.02.11. 19:11

A tempomat biztosítékról esetleg valaki tud valamit?

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2017.02.11. 23:41

tökmöc írta:
hamoriarpi írta:
rockerekhu írta:
hamoriarpi írta:

Akarod mondani a Sencom 142 euró... LINK A SENCOMHOZ

http://www.ebay.co.uk/itm/SENCOM-KABELB ... Swd0BV3rQF


Igen, tudom, hogy meg lehet venni külön-külön, 3 részletben! Kérdés, hogy ki akarja 3X szétszedni, amikor borítékolható, hogy a többi is szétrohad 1-2-3 héten belül, hiszen minden kábel ugyanannyiszor hajlik nyitáskor.


Azért azt nem értem ami 20-50 euróval olcsóbb az miért van? Tudom, hogy rosszabb minőség de lehet más ok is mint például teljesen egyformák a kábel színei? A SENCOM-nál ahogy néztem még azok is egyeznek! :D


http://www.schmiedmann.hu/displayproduc ... 62N&pty=uj
Hozzászólás küldése

VigLink badge