Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.03.06. 21:43

Hali

Akkor kezdeném ezt a topikot


Semmi nem működött a kocsin :twisted: kiömlött ötliternyi ablakmosó folyadék a csomagtartóba.

Egy PDC modúl cserébe került

Kép

Kép

Kép

Kép

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.03.07. 09:37

Az ilyen "direkt" megoldások miatt sem lesz többet BMW-m. Már a tervezőasztalon, előre tudta a köcsög, hogy ez sokezer autónál meg fog történni és persze te vagy a hibás...

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.03.07. 10:17

hamoriarpi írta:Az ilyen "direkt" megoldások miatt sem lesz többet BMW-m. Már a tervezőasztalon, előre tudta a köcsög, hogy ez sokezer autónál meg fog történni és persze te vagy a hibás...

És gondolod, hogy az off autókban nincsenek ilyenek?

Tapatalk

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.03.07. 10:22

Azokon van matrica, hogy ne öntsd tele folyadékkal a csomagtartót. :mrgreen:

Opel Insigniáról konkrétan tudok, hogy ott is van ilyen baj.

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.03.08. 00:00

barbrady írta:
hamoriarpi írta:Az ilyen "direkt" megoldások miatt sem lesz többet BMW-m. Már a tervezőasztalon, előre tudta a köcsög, hogy ez sokezer autónál meg fog történni és persze te vagy a hibás...

És gondolod, hogy az off autókban nincsenek ilyenek?

Tapatalk

Ennyi mérhetetlen baromság egyikbe sem szorult egyszerre. Erről meg vagyok győződve.

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.04. 22:07

Sziasztok!

A tempomatom (távolság tartó) hol működik, hol nem. Mi lehet a gond? Valakinek volt már ilyen baja?

Üdv: Zoli

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.05. 13:36

VZoltan írta:Sziasztok!

A tempomatom (távolság tartó) hol működik, hol nem. Mi lehet a gond? Valakinek volt már ilyen baja?

Üdv: Zoli

Hali
Pár éve nálam is így kezdődött, egyszer csak végleg megadta magát.
Szenzorhiba a diagnózis :wink: bejártam a fél világot de nem sikerült megjavítani, a beállításához az Országban kettő darab műszer található
A magyar utakon amúgy sem lehet közlekedni ezzel az (opcióval) folyamatosan kijönnek eléd, az autóban úgy utazol mint egy bólogatós kutya.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek lepke az itt látható tagok köszönték meg: 3 odus, Rjani530d, VZoltan
Értékelés: 14.29%

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.06. 21:14

lepke írta:
VZoltan írta:Sziasztok!

A tempomatom (távolság tartó) hol működik, hol nem. Mi lehet a gond? Valakinek volt már ilyen baja?

Üdv: Zoli

Hali
Pár éve nálam is így kezdődött, egyszer csak végleg megadta magát.
Szenzorhiba a diagnózis :wink: bejártam a fél világot de nem sikerült megjavítani, a beállításához az Országban kettő darab műszer található
A magyar utakon amúgy sem lehet közlekedni ezzel az (opcióval) folyamatosan kijönnek eléd, az autóban úgy utazol mint egy bólogatós kutya.


Hahó!

Hát ez nem túl jó hír. :( Én egyébként elég sokat járok Németországba, az út nagy részén (Ausztria) elég jól használhatónak tűnt.
Mindenesetre köszi az infót.
Üdv: Zoli

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.07. 22:38

VZoltan írta:
lepke írta:
VZoltan írta:Sziasztok!

A tempomatom (távolság tartó) hol működik, hol nem. Mi lehet a gond? Valakinek volt már ilyen baja?

Üdv: Zoli

Hali
Pár éve nálam is így kezdődött, egyszer csak végleg megadta magát.
Szenzorhiba a diagnózis :wink: bejártam a fél világot de nem sikerült megjavítani, a beállításához az Országban kettő darab műszer található
A magyar utakon amúgy sem lehet közlekedni ezzel az (opcióval) folyamatosan kijönnek eléd, az autóban úgy utazol mint egy bólogatós kutya.


Hahó!

Hát ez nem túl jó hír. :( Én egyébként elég sokat járok Németországba, az út nagy részén (Ausztria) elég jól használhatónak tűnt.
Mindenesetre köszi az infót.
Üdv: Zoli

Hali
Még két dolog ami eszembe jutott :roll:
1. nagyon lényeges a követőradarban CSAK 180 km/óráig használható ez a maximum beállítási lehetőség.
2. meghibásodása esetén nincs a hagyományos tempomat kapcsolására lehetőség.

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.11. 15:01

Pár napja volt két motortartó és egy váltótartó bak csere. Alapjáraton minden okés, a váltót R-be téve sincs már az a morgó hang, viszont ha gyorsítok a kormányon és a pedálsoron vibrációt érzek. Mit lehet ilyenkor rosszul csinálni?? :facepalm:

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.11. 20:48

nagy.matyika írta:Pár napja volt két motortartó és egy váltótartó bak csere. Alapjáraton minden okés, a váltót R-be téve sincs már az a morgó hang, viszont ha gyorsítok a kormányon és a pedálsoron vibrációt érzek. Mit lehet ilyenkor rosszul csinálni?? :facepalm:

Esetleg a kipufogo nem volt bolygatva mutet kozben?

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.12. 09:51

Erre sajnos nem tudok választ adni, de majd utána kérdezek :)

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.16. 18:16

Sziasztok.
Aksi csere után szoftveresen tanitani kell a rendszert?Valahol ilyet olvastam. 2007-es 530 xdrive.

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.16. 18:39

Igen.

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.16. 18:55

gyurmano66 írta:Sziasztok.
Aksi csere után szoftveresen tanitani kell a rendszert?Valahol ilyet olvastam. 2007-es 530 xdrive.


A rendszer " okos " , tanítani nem kell, de regisztrálni az új akkut igen ... :)

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.16. 18:58

jlaci74 írta:
gyurmano66 írta:Sziasztok.
Aksi csere után szoftveresen tanitani kell a rendszert?Valahol ilyet olvastam. 2007-es 530 xdrive.


A rendszer " okos " , tanítani nem kell, de regisztrálni az új akkut igen ... :)


Azért annyira nem okos. Meg kell neki mondani, milyen akksit kapott, és regisztrálni kell.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek muhaati az itt látható tagok köszönték meg: 2 gyurmano66, jimbi525d
Értékelés: 9.52%

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.17. 21:51

muhaati írta:
jlaci74 írta:
gyurmano66 írta:Sziasztok.
Aksi csere után szoftveresen tanitani kell a rendszert?Valahol ilyet olvastam. 2007-es 530 xdrive.


A rendszer " okos " , tanítani nem kell, de regisztrálni az új akkut igen ... :)


Azért annyira nem okos. Meg kell neki mondani, milyen akksit kapott, és regisztrálni kell.


És hogy mondom meg neki ,ill hogy regisztrálok.Van egy Delphi hibakód olvasóm.Azzal lehet?

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.18. 08:18

gyurmano66 írta:
muhaati írta:
jlaci74 írta:
gyurmano66 írta:Sziasztok.
Aksi csere után szoftveresen tanitani kell a rendszert?Valahol ilyet olvastam. 2007-es 530 xdrive.


A rendszer " okos " , tanítani nem kell, de regisztrálni az új akkut igen ... :)


Azért annyira nem okos. Meg kell neki mondani, milyen akksit kapott, és regisztrálni kell.


És hogy mondom meg neki ,ill hogy regisztrálok.Van egy Delphi hibakód olvasóm.Azzal lehet?


Hívj fel, eligazítalak.

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.18. 10:56

Fiúk!

Milyen akksit vegyek e61 525d-be. 2004-es.

Német honlapokat olvasva csak a 90 és a 110 ah-s jó bele?

Mivel kiírja a "high battery discharge" hibajelet, kellene vennem bele úgy érzem...

3 nap állás után, gyújtást ráadva 11,4V feszültség. Indítózás közben 8,6V.
2 óra állás után 11,8V.
Szerintem egy nagy sz@r...

Re: NEM MŰKÖDIK! MI LEHET A BAJ? (E60-E61)

2015.04.18. 14:42

Agm-es gyárit. A 90 vagy 110 az extráktól függ, leginkább az állófűtés indokolja a nagyobbat szerintem.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kzolee az itt látható tagok köszönték meg: Rjani530d
Értékelés: 4.76%
Hozzászólás küldése

VigLink badge