Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.09.06. 22:12

Igen elvileg mindent tudsz rajta ugyanúgy állítani, de még "élőbe" nem láttam.
Csak tervbe van egy ilyen, ha találok valakit, akinek van és elégedett vele.

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.09.07. 00:36

kzolee írta:
Robikaszeretiabmwket írta:Hali

valaki szereltetett már e60-ba önzáró differenciálművet? esetleg gyárilag készült ilyen autó az M5-ön kívül?


Csak az M5-ben volt.

Ebayen nézzél M5 difit, múltkor láttam potom 2700 dollárért.

És akkor még nem lehet tudni, hogy a belseje átrakható -e a simába, ha pedig nem, akkor a Te autódhoz stimmel -e a kihajtás, felfogatás, áttétel stb....

Mivel nincs kitöltve az adatlapod, ezért nem tudom, milyen autóhoz kellene.


Köszi a választ!
úgy néz ki találtam valamit ami jó lehet.

http://www.schmiedmann.hu/5_series/E60/ ... tm#1934775

ilyen a gyakorlatban:

http://www.youtube.com/watch?v=H3MMsNi9RDs

szerintem jó lehet. télen is a havas, csúszós úton. nem állatkodásra, hanem azért, hogy hatékonyabban átmenjen az erő az aszfaltra. sperres autó talán nehezebben akad el.

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.10.04. 21:10

Szerintem a titánezüst külsőhöz a chromeline csomag nem a legjobb választás, így rendeltem 2 tekercset applikátorral ezekből a fóliákból. A csomagot most vettem kézhez. Csak tavasszal készültem felrakatni, de nagyon izgat, hogy hogy mutat az autó vele. (Mondjuk tudom, hogy jól, mert rengeteg képet megnéztem a neten shadowline E61-ekről. A leírásban kikötik, hogy szigorúan 47 Fahrenheit felett szabad csak feltenni. Ez bő 8 Celsius. Remélem jövő hétvégén marad ennyi a garázsban. Ha igen, akkor készítek fotókat is az installációról. :wink:

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.10.04. 21:46

Nagyon jó döntés. Szerintem mindegyiken csúnya a króm, színtől függetlenül. Mostani shadowline csomag, felüdülés a régi e39-es króm után. Komolyan régen nem tudtam, mi bántja a szememet :D

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.10.18. 09:31

:?: Sziasztok!
Szerintetek az lehetséges hogy az MTEC 9w Angel Eye LED égő 1 év után megadja magát?
Juppieo

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.10.18. 13:16

juppieo írta::?: Sziasztok!
Szerintetek az lehetséges hogy az MTEC 9w Angel Eye LED égő 1 év után megadja magát?
Juppieo

Csatlakozókat kellene ellenőrizni először.

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.10.18. 13:40

juppieo írta::?: Sziasztok!
Szerintetek az lehetséges hogy az MTEC 9w Angel Eye LED égő 1 év után megadja magát?
Juppieo

Persze, az is ugyanolyan kinai mint az olcsóbbak csak jobb a piárja...

Ezt a hozzászólást a szerzőnek jlaci74 az itt látható tagok köszönték meg: barbrady
Értékelés: 4.76%

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.10.18. 13:41

Szerintetek milyen festékkel érdemes kifújni a felni belsejét feketére? :D

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.10.18. 13:43

nagy.matyika írta:Szerintetek milyen festékkel érdemes kifújni a felni belsejét feketére? :D

Feketével... :nyelves:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek jlaci74 az itt látható tagok köszönték meg: 4 admin, barbrady, Gallaca, muhaati
Értékelés: 19.05%

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.10.18. 16:43

:franko: Én speciel arra gondoltam, hogy mi áll meg rajta normálisan :roll:

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.10.18. 18:10

nagy.matyika írta::franko: Én speciel arra gondoltam, hogy mi áll meg rajta normálisan :roll:

A fekete! :hehe

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.10.18. 22:31

nagy.matyika írta::franko: Én speciel arra gondoltam, hogy mi áll meg rajta normálisan :roll:

Nem a mit a lényeg, hanem a hogyan.
Csiszolás, zsírtalanítás, alapozás, rétegek egyenletes felhordása, porszűrt kamra, hőkezelés. Így bármi megáll rajta.

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.10.18. 22:52

Az alumínium "hűtődobozzal" lesz valami gond, mert az led égő a másik oldalon hibátlanul mükszik.
Most azt kell kitalálni hogy tudok e szerezni külön ilyen "hűtődobozt", vagy új szettet kell beszereznem... Ami egy kicsit költséges....
A neten nem nagyon találtam, külön, csak komplett szetteket.

Esetleg valakinek ötlete?

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.10.18. 22:56

juppieo írta:Az alumínium "hűtődobozzal" lesz valami gond, mert az led égő a másik oldalon hibátlanul mükszik.
Most azt kell kitalálni hogy tudok e szerezni külön ilyen "hűtődobozt", vagy új szettet kell beszereznem... Ami egy kicsit költséges....
A neten nem nagyon találtam, külön, csak komplett szetteket.

Esetleg valakinek ötlete?

Mondtam, hogy cseréld ki a 2 ledet és így kiderül mi a gond. ;)
A vezérlő vagy a ballaszt szállt el? Dani szerintem fog segíteni.

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.10.18. 23:37

jlaci74 írta:
nagy.matyika írta:Szerintetek milyen festékkel érdemes kifújni a felni belsejét feketére? :D

Feketével... :nyelves:

Helo
A legjobb amikor 200-felett komolyakat fékezel és a fékpor beleég e felnibe :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.10.18. 23:43

nagy.matyika írta::franko: Én speciel arra gondoltam, hogy mi áll meg rajta normálisan :roll:

Helo
http://www.rowa-chemicals.hu/index.php/ ... -folyamata

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.10.19. 09:46

Szerencsére a küllők-be nem égett bele csak a felni belsejébe :lol: Konkrétan ronda :lol: Ez az eljárás biztosan jó lenne, csak én hagyományos festékre gondoltam a következők miatt. Egyrészt most lett felrakva az új nyári gumi ami defekttűrős. Másrészt, ahogy olvastam nem igazán tesz jót neki a fel le szerelgetés. Harmadrészt csak spéci géppel lehet elvégezni a folyamatot. Emiatt nem szívesen venném most le a felniről :D

Köszönöm a válaszod hamoriarpi! Azt hiszem én hibáztam, mert nem írtam le, hogy úgy szeretném festeni, hogy a gumik fenn legyenek a felnin. Majd kimaszkolom szépen őket, mert kitelik az időmből :D Így a beégetésnek biztosan lőttek! Spray formájában kapható alapozóval és festékkel van valakinek tapasztalata? Most ezért, ha lehet nem szeretnék kompresszorral dolgozni :) Bármit fújok rá hozzáteszem, hogy már jobban fogom érezni magam, mert a jelenlegi állapotánál azt hiszem bármi szebb :)

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.10.19. 12:50

Szebbnek szebb lesz egy darabig, de a porfestés az igazi.

Ha elkopik ez a gumi szetted, akkor szezonváltáskor érdemes megcsináltatni, akkor sokáig szép lesz.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kzolee az itt látható tagok köszönték meg: hamoriarpi
Értékelés: 4.76%

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.10.19. 12:52

Tudom, hogy az lenne az igazi, de ez a gumiszett nem nálunk fog elkopni :D Majd megkérdezem levi M5 öt, hogy ő hogy csinálta, mert visszaolvasva nála láttam, ezt a megoldást.

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.11.22. 17:39

Felkerestem Bömbölőt, facelift-es lámpa cserére. (http://www.bimmer.hu)
Nagy köszi a gyors és korrekt munkáért. Mindenkinek továbbra is csak ajánlani tudom, remek ember! Az új műhelyében úgy éreztem magam mint gyerek a játékboltban, több száz lámpa, Bmws cucc, stb. minden ami szem-szájnak ingere. Olyan nincs, hogy nincs. :D De azért sajnos előre Lci, kanyaros,bixenon csak 1db volt polcon. Arra még várnom kell, de hátra megvolt neki minden, a ledes rendszámvilágítás is.

Kép
Kép

Ezt a hozzászólást a szerzőnek LeviM5 az itt látható tagok köszönték meg: Bummer
Értékelés: 4.76%
Hozzászólás küldése

VigLink badge