Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.11.22. 23:42

Oroszlan blackhellái jobban néznek ki, de ez se rossz. :roll:

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.11.22. 23:54

kzolee írta:Oroszlan blackhellái jobban néznek ki, de ez se rossz. :roll:

Lampában nálam csak a gyári jön szóba. Se ezüstöt, sem feketét nem tennék be. Füst indexeset sem.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek LeviM5 az itt látható tagok köszönték meg: Bummer
Értékelés: 4.76%

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.11.22. 23:59

nagy.matyika írta:Tudom, hogy az lenne az igazi, de ez a gumiszett nem nálunk fog elkopni :D Majd megkérdezem levi M5 öt, hogy ő hogy csinálta, mert visszaolvasva nála láttam, ezt a megoldást.

Festéskor komplett végezték el a műveletet kívül-belül. (Én belül feketére kértem.)
Porként kerül fel az anyag és a kemencében ég rá, szinte bevonat mint festék hatása van.
Én csak a kerékdobokat, gólyalábat, féknyerget, festegetem tavasszal. Meg a keréksúlyokat. :facepalm:

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.11.23. 09:48

LeviM5 írta:
kzolee írta:Oroszlan blackhellái jobban néznek ki, de ez se rossz. :roll:

Lampában nálam csak a gyári jön szóba. Se ezüstöt, sem feketét nem tennék be. Füst indexeset sem.


Gyáriak azok is:

http://bimmer.hu/index.php?do=showprod&prodid=620

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.11.23. 10:21

LeviM5 írta:
kzolee írta:Oroszlan blackhellái jobban néznek ki, de ez se rossz. :roll:

Lampában nálam csak a gyári jön szóba. Se ezüstöt, sem feketét nem tennék be. Füst indexeset sem.


Enyém is a normál gyári, nem fekete, nem füstös.
Nem blackhella.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Oroszlan az itt látható tagok köszönték meg: LeviM5
Értékelés: 4.76%

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.11.23. 20:12

kzolee írta:Gyáriak azok is:
http://bimmer.hu/index.php?do=showprod&prodid=620

Viszont ez nem ledes. Meg a teszkós lámpafestékkel lefújt dizájn nekem nem jön be.

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.11.23. 20:36

LeviM5 írta:

Viszont ez nem ledes. Meg a teszkós lámpafestékkel lefújt dizájn nekem nem jön be.


Nyilván teszkós lámpafesték... :facepalm:

Banyek Levi, gyári Blackline lámpa... :shock:

Izlésről nyilván nem lehet vitatkozni, szerintem egy ezüst autót szépen feldob a sötétebb lámpa - kár, hogy touringhoz nincs. :cry:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kzolee az itt látható tagok köszönték meg: LeviM5
Értékelés: 4.76%

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2013.11.24. 16:33

LeviM5 írta:
nagy.matyika írta:Tudom, hogy az lenne az igazi, de ez a gumiszett nem nálunk fog elkopni :D Majd megkérdezem levi M5 öt, hogy ő hogy csinálta, mert visszaolvasva nála láttam, ezt a megoldást.

Festéskor komplett végezték el a műveletet kívül-belül. (Én belül feketére kértem.)
Porként kerül fel az anyag és a kemencében ég rá, szinte bevonat mint festék hatása van.
Én csak a kerékdobokat, gólyalábat, féknyerget, festegetem tavasszal. Meg a keréksúlyokat. :facepalm:


Porfestés egyenlőre nem jöhet szóba, mert azt olvastam, hogy a defekttűrő gumikat nem túl egészséges leszedetni a felniről, csak úgy. Lehet, hogy hagyom az egészet a fenébe, két hét múlva úgy is tiszta fékpor lesz :D

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2014.02.03. 23:35

Sziasztok!

Hol lehet szerezni E60 2008 lci-re csomagtartó spoilert? Olyat ami a gyári M-eseken van... :)

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2014.02.04. 09:06

norby0420 írta:Sziasztok!

Hol lehet szerezni E60 2008 lci-re csomagtartó spoilert? Olyat ami a gyári M-eseken van... :)

Helo

AlpinaFan
www.ap-trade.eu

Ezt a hozzászólást a szerzőnek lepke az itt látható tagok köszönték meg: norby0420
Értékelés: 4.76%

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2014.05.20. 22:38

Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni! :) Helyzet a következő: Tudjátok ti is jól, hogy majdnem mindenki M-esíteni akarja a BMW-t (tisztelet a kivételnek) viszont én ki akarok tűnni a többiek közül, így alpinásítani szeretném, csak mivel ez olyan ritkaság nem nagyon találok se lökösöket, se felnit, se hátsószárnyat olyan könnyen..
Szóval aki bármiben is tud segíteni mit merre keressek, azt nagyon-nagyon meg köszönném! :)

Ezt a hozzászólást a szerzőnek norby0420 az itt látható tagok köszönték meg: Bummer
Értékelés: 4.76%

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2014.05.21. 05:15

norby0420 írta:Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni! :) Helyzet a következő: Tudjátok ti is jól, hogy majdnem mindenki M-esíteni akarja a BMW-t (tisztelet a kivételnek) viszont én ki akarok tűnni a többiek közül, így alpinásítani szeretném, csak mivel ez olyan ritkaság nem nagyon találok se lökösöket, se felnit, se hátsószárnyat olyan könnyen..
Szóval aki bármiben is tud segíteni mit merre keressek, azt nagyon-nagyon meg köszönném! :)


Utángyártott másolat spoiler nála volt régebben:

https://www.facebook.com/balagefelgen.balagefelgen

Eredeti, használt:

Ebay

Eredeti, új:

AlpinaFan

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kzolee az itt látható tagok köszönték meg: norby0420
Értékelés: 4.76%

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2014.08.12. 21:58

sziasztok!

egy picit szeretném csinosítani az imádott e60-om. Ezért ha esetleg volna valakinek eladó style 128 vagy style 172 vagy style 166 18-19" alugarnitúrája vevő lennék rá! streight@freemail.hu köszönöm. remélem jól írtam a felni fajtákat. sziasztok

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2015.03.02. 16:45

Index fórumon találtam:

--- E60 optikai tuning szimulátor ---

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kzolee az itt látható tagok köszönték meg: Gallaca
Értékelés: 4.76%

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2015.03.02. 16:51

kzolee írta:Index fórumon találtam:

--- E60 optikai tuning szimulátor ---

Neked ez a másik való! :D

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: kzolee
Értékelés: 4.76%

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2015.03.02. 16:51

Vannak érdekes kombinációk.... :mrgreen:

Kép

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2015.03.02. 16:56

kzolee írta:Vannak érdekes kombinációk.... :mrgreen:

Kép

Kép

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2015.12.10. 17:24

Kedves Klubtagok!

Segítségeteket szeretném kérni.

Szeretnék hátsó spilert a csomagtérfedélre és a hátsó szélvédő felső részére. Találtam a csomagtérfedélre 20-tól 50e-ig mindenfélét. Általában alapozottat (nyersen). Az lenne a kérdésem van-e itt valaki, vagy tudtok-e olyan helyet ahol esetleg ez egyszerre színhelyesen megoldható.

Köszönöm a válaszotokat!
Üdv

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2015.12.22. 00:36

Sziasztok ha valaki szépítgetne.......
Eladó BMW e61 2005
Alucube belső dekor lecek facelift előttibe
Homelinkes,sötétedős belső tükör
Touring teljes külső M packet
Távolság tartós tempomat
Combtámaszos,komfort ülések,elektromos memoriás,hűthető,fűthető,maszírozós
xenon fényszórók
M-es fekete panoráma tetőkárpit
Logic 7 nagyhifi
M-es lábtartó
Fénypakettes és sötétedős és elektromosan behajlós külső tükrök
elektromosan nyíló csomagtér ajtó

Re: e60 építgetés / szépítgetés

2018.04.17. 20:57

Nos, betegtársaim, véleményeket, segítséget kérnék. Elindult bennem a hangya, hogy szebbé szeretném tenni szeretett E61em, de elbizonytalanodtam. Ami a terv lenne:
M lökösök, küszöbök,
egy minimális ültetés mondjuk 30mm, illetve lengéscsillapítók cseréje, magyarán egy kicsit többet nyújtó futómű menettulajdonságokban és optikailag egyaránt,
ha van vmi megoldás nagyobb fékre (ennek még nem néztem utána mik a lehetőségek),
egy szebb felni és gumiszett,
új emblémák a gusztustalan kínaiak helyére,
csomagtérajtó kábelköteg csere.
motoros csomagtérajtó opció beépítés (ha egyáltalán lehetséges)
a króm ablakkeretek cseréje shadowline-ra, illetve még pár apróság. Nem vagyok fillérszekszuáló, de ha mindezt összeszámolom, kb a járgány értékének 20-40%-a... Jelen dízelhiszti (530d), és életkora alapján (2004) abszolút nem éri meg foglalkozni vele tudom. De sztem itt mindenki érti hogy szépet szeretnék :) Hosszútávra tervezek vele, eddig is ez volt a terv, már minden drága cserén túl vagyunk, pöpec a gép :) Viszont most már nem tudom mennyire lehet hosszútávra tervezni. Mi a véleményetek? Gondolok itt pl a városokba történő behajtási tilalmakra, ha van egy rendberakott autóm, nem szívesen mennék nyugatra nyaralni vonattal pl...Illetve ez a szabályozás előbb utóbb ide is elér majd gondolom (218LE verzió ha jól emlékszem csak EURO 3 már gyárilag is)... Ha lenne "jóárasítási" ötletetek a fenti alkatrészekkel kapcsolatban azt is szívesen veszem, de várom a véleményeket, köszönöm.
Hozzászólás küldése

VigLink badge