Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: Világítás

2016.10.06. 21:14

sziasztok!
face lift e60 dinamic xenon lámpám tegnap elkezdett lilán világitani , ma meg hol világit hol nem. Volt már valakinek hasonló probléma?

Re: Világítás

2016.10.06. 22:47

szabo.dido írta:sziasztok!
face lift e60 dinamic xenon lámpám tegnap elkezdett lilán világitani , ma meg hol világit hol nem. Volt már valakinek hasonló probléma?

Xenonizzó hiba. Élettartamának végére ért.

Re: Világítás

2016.10.12. 10:14

Sziasztok!Gyári xenonom van.Gyári új elektronikát vettem bele,és új izzókat 2.5 hónapja,most bekapcsolás után 5-10 másodperccel vibrál.Mi lehet ennek az oka?Ennyit bírt volna az izzó? :shock:

Re: Világítás

2017.06.04. 18:46

hali!
lehet hogy utolért engem is a csomagtérajtó szálszakadás :oops: , nem ég a bal oldali tolatólámpám, csak akkor ha kb. 10cm felnyitom a csomagtérajtót, onnantól kezdve akárhogy mozgatom le-fel, folyamatosan ég és nem szaggat be, ez is szálszakadás lehet??
üdv.

Re: Világítás

2017.06.06. 21:46

Levibéka írta:hali!
lehet hogy utolért engem is a csomagtérajtó szálszakadás :oops: , nem ég a bal oldali tolatólámpám, csak akkor ha kb. 10cm felnyitom a csomagtérajtót, onnantól kezdve akárhogy mozgatom le-fel, folyamatosan ég és nem szaggat be, ez is szálszakadás lehet??
üdv.


https://old.schmiedmann.hu/displayprodu ... 606&pty=uj

Re: Világítás

2017.06.07. 19:19

BMWMuller írta:
Levibéka írta:hali!
lehet hogy utolért engem is a csomagtérajtó szálszakadás :oops: , nem ég a bal oldali tolatólámpám, csak akkor ha kb. 10cm felnyitom a csomagtérajtót, onnantól kezdve akárhogy mozgatom le-fel, folyamatosan ég és nem szaggat be, ez is szálszakadás lehet??
üdv.


https://old.schmiedmann.hu/displayprodu ... 606&pty=uj


köszi, találtam az ebayen, melyik a jobb minöség, SenCom, Vemo v. Herth & Buss??
köszi

Re: Világítás

2017.06.07. 21:18

Sencom. Nekem is az van, nagyon jó minőségű, szilikonos kábelek.

Re: Világítás

2017.09.02. 12:41

hali!
Valaki tud ajánlani egy jó minöségü - Márkájú, Angyalszem izzót-ledet v. bármit, ami nappal is jól látszikí??. mert a mostani igen csak sárgák és alig látszanak :((
autó E61, 2006 NO Facelift!!
köszi, üdv.

Re: Világítás

2017.09.03. 00:35

Levibéka írta:hali!
Valaki tud ajánlani egy jó minöségü - Márkájú, Angyalszem izzót-ledet v. bármit, ami nappal is jól látszikí??. mert a mostani igen csak sárgák és alig látszanak :((
autó E61, 2006 NO Facelift!!
köszi, üdv.

Ha nem Angel eyes van benne csak a sima karika izzóval akkor,bármit raksz bele nem lesz javulás vagy rakatsz bele karikát.

Re: Világítás

2019.07.23. 23:06

Sziasztok!
Korai e60-ban (2003), lehet valahogy tesztelni a xenon lámpa magasság állitót? Nincs hiba kód, de nem bólogat bekapcsoláskor és nem is állít, ha beültetetek hátra, két 120 kilós embert. Már a szenzorokat is mozgattam külön, de nem mozgott a lámpa belseje. Valakinek őtlet?

Re: Világítás

2019.07.23. 23:24

pedrov írta:Sziasztok!
Korai e60-ban (2003), lehet valahogy tesztelni a xenon lámpa magasság állitót? Nincs hiba kód, de nem bólogat bekapcsoláskor és nem is állít, ha beültetetek hátra, két 120 kilós embert. Már a szenzorokat is mozgattam külön, de nem mozgott a lámpa belseje. Valakinek őtlet?


Gyári diaggal igen. Valamelyik motor szorul vagy kontaktos valószínűleg, vedd ki a lámpákat és adj egy kis kontaktsprayt a csatlakozóknak. Jártam már így anno.
Hozzászólás küldése

VigLink badge