Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Hozzászólás küldése

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.09.18. 18:14

Zsolt írta:Sziasztok!
Ha valaki már cserélt kipufogó leömlőt, megosztaná velem a dolog tanulságait? Lassan esedékes lesz, mert a gyári lemez kivitelen látok hajszál-repedéseket, ha egy teleszkópos tükörrel végignézem (más tünet még nincs). Honnan érdemes beszerezni az öntvény kivitelt? Van esetleg olyan forrás, ami már bevált? Valamint szívesen vennék ajánlást, hogy kire lehet ezt rábízni. Annak idején E46 330i-n megoldottam (katalizátor hiba miatt), de ennek nem merek nekiállni. Szívesen utazok is érte, ha igényes a szaki.
Turbo-dpf, és levegőszűrő ház lebontás után már lejön egyébként? Vagy felülről, szelepfedél és egyebek leszerelése is szükséges?
Köszi a válaszokat.


Turbó és DPF leszerelés után lejön, nem lesz egyszerű, de én emiatt nem huzigálnám ki a porlasztókat. Vagy veszel idehaza bontóstól 30d leömlőt, vagy ebayről érdemes rendelni. Vannak komplett készletek anyákkal, tömítésekkel együtt nagyságrendileg 45-50 ezer forintért.

https://www.ebay.com/itm/Exhaust-Manifo ... gz&vxp=mtr

Ezt a hozzászólást a szerzőnek NagyMatyas az itt látható tagok köszönték meg: Zsolt
Értékelés: 4.76%

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.09.18. 22:05

NagyMatyas írta:
Zsolt írta:Sziasztok!
Ha valaki már cserélt kipufogó leömlőt, megosztaná velem a dolog tanulságait? Lassan esedékes lesz, mert a gyári lemez kivitelen látok hajszál-repedéseket, ha egy teleszkópos tükörrel végignézem (más tünet még nincs). Honnan érdemes beszerezni az öntvény kivitelt? Van esetleg olyan forrás, ami már bevált? Valamint szívesen vennék ajánlást, hogy kire lehet ezt rábízni. Annak idején E46 330i-n megoldottam (katalizátor hiba miatt), de ennek nem merek nekiállni. Szívesen utazok is érte, ha igényes a szaki.
Turbo-dpf, és levegőszűrő ház lebontás után már lejön egyébként? Vagy felülről, szelepfedél és egyebek leszerelése is szükséges?
Köszi a válaszokat.

Turbó és DPF leszerelés után lejön, nem lesz egyszerű, de én emiatt nem huzigálnám ki a porlasztókat. Vagy veszel idehaza bontóstól 30d leömlőt, vagy ebayről érdemes rendelni. Vannak komplett készletek anyákkal, tömítésekkel együtt nagyságrendileg 45-50 ezer forintért.
https://www.ebay.com/itm/Exhaust-Manifo ... gz&vxp=mtr
Én sem szeretném, az üzemanyag-ellátó rendszere még bontatlan. Akkor alulról kell leküzdeni. Ha jól tudom, a levegőszűrő házban van 3db kis ablak műanyag dugókkal, ott lehet hozzáférni a turbót rögzítő csavarokhoz. Felül annyira lebontani max 15-20 perc. A többi lesz a problémás... Köszi az infót.

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.09.18. 23:19

NagyMatyas írta:
Zsolt írta:Sziasztok!
Ha valaki már cserélt kipufogó leömlőt, megosztaná velem a dolog tanulságait? Lassan esedékes lesz, mert a gyári lemez kivitelen látok hajszál-repedéseket, ha egy teleszkópos tükörrel végignézem (más tünet még nincs). Honnan érdemes beszerezni az öntvény kivitelt? Van esetleg olyan forrás, ami már bevált? Valamint szívesen vennék ajánlást, hogy kire lehet ezt rábízni. Annak idején E46 330i-n megoldottam (katalizátor hiba miatt), de ennek nem merek nekiállni. Szívesen utazok is érte, ha igényes a szaki.
Turbo-dpf, és levegőszűrő ház lebontás után már lejön egyébként? Vagy felülről, szelepfedél és egyebek leszerelése is szükséges?
Köszi a válaszokat.


Turbó és DPF leszerelés után lejön, nem lesz egyszerű, de én emiatt nem huzigálnám ki a porlasztókat. Vagy veszel idehaza bontóstól 30d leömlőt, vagy ebayről érdemes rendelni. Vannak komplett készletek anyákkal, tömítésekkel együtt nagyságrendileg 45-50 ezer forintért.

https://www.ebay.com/itm/Exhaust-Manifo ... gz&vxp=mtr

Jaaa erre a feketére azt mondják, hogy ez a jobbik fajta, nem törik ketté olyan hamar, mint az ezüst. De ezt nem azért írtam, mert amúgy van eladó gyári öntvény leömlőm, hanem mert így van. :D :facepalm:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Gallaca az itt látható tagok köszönték meg: Zsolt
Értékelés: 4.76%

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.09.19. 22:46

Szép estét!

Lehet unalmas már ez a kérdés de van lehetőség TRW féktárcsát/betétet és jelzőt venni aminek az új ára 45 ezer! Én eddig mindig zimmermann-t szoktam venni de ez most elég jó árnak tűnik és csak egy kis megerősítés kéne! :D
Ezek a cikkszámok : TRW DF4361
TRW GIC 187
TRW GDB1498

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.09.27. 12:38

tökmöc írta:Szép estét!

Lehet unalmas már ez a kérdés de van lehetőség TRW féktárcsát/betétet és jelzőt venni aminek az új ára 45 ezer! Én eddig mindig zimmermann-t szoktam venni de ez most elég jó árnak tűnik és csak egy kis megerősítés kéne! :D
Ezek a cikkszámok : TRW DF4361
TRW GIC 187
TRW GDB1498


Nekem jó volt eddig a TRW.

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.09.27. 12:45

Sziasztok srácok. Nem tudja véletlenül valaki,hogy az E39 kinyomócsapágya, az jó az E61-be? Mert a PKW-teilén nem ad ki E61-hez kinyomócsapágyat csak komplett kuplung szettet,viszont E39-hez hoz csak külön kinyomót. A motor ugyanaz a 163 lovas,mit az E39-ben. Köszönöm

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.09.28. 19:31

Sziasztok.Ha jobbkormányos első üléseket teszek a kocsiba,és nem lesz minden csati összedugva,mi lesz a gáz? Esetleg az ülő és háttámla lapokat cseréljem csak át?

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.10.08. 19:37

hali!
termosztát csere van killátásban, 2 gyári lessz berakva, kérdésem vizpompát is cseréljek vagy nem függ össze a kettö?? mi a véleményetek??
köszi

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.10.08. 20:03

Levibéka írta:hali!
termosztát csere van killátásban, 2 gyári lessz berakva, kérdésem vizpompát is cseréljek vagy nem függ össze a kettö?? mi a véleményetek??
köszi
nem fugg ossze, viszont ha nem tudod h mikor volt cserelve a vizpumpa, akkor en csereltetnem. En ahogy megvettem a kocsit, csereltettem a vizpumpat. Nem nagy tetel, de meg tud szivatni.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.10.13. 10:43

Gallaca írta:
NagyMatyas írta:
Zsolt írta:Sziasztok!
Ha valaki már cserélt kipufogó leömlőt, megosztaná velem a dolog tanulságait? Lassan esedékes lesz, mert a gyári lemez kivitelen látok hajszál-repedéseket, ha egy teleszkópos tükörrel végignézem (más tünet még nincs). Honnan érdemes beszerezni az öntvény kivitelt? Van esetleg olyan forrás, ami már bevált? Valamint szívesen vennék ajánlást, hogy kire lehet ezt rábízni. Annak idején E46 330i-n megoldottam (katalizátor hiba miatt), de ennek nem merek nekiállni. Szívesen utazok is érte, ha igényes a szaki.
Turbo-dpf, és levegőszűrő ház lebontás után már lejön egyébként? Vagy felülről, szelepfedél és egyebek leszerelése is szükséges?
Köszi a válaszokat.


Turbó és DPF leszerelés után lejön, nem lesz egyszerű, de én emiatt nem huzigálnám ki a porlasztókat. Vagy veszel idehaza bontóstól 30d leömlőt, vagy ebayről érdemes rendelni. Vannak komplett készletek anyákkal, tömítésekkel együtt nagyságrendileg 45-50 ezer forintért.

https://www.ebay.com/itm/Exhaust-Manifo ... gz&vxp=mtr

Jaaa erre a feketére azt mondják, hogy ez a jobbik fajta, nem törik ketté olyan hamar, mint az ezüst. De ezt nem azért írtam, mert amúgy van eladó gyári öntvény leömlőm, hanem mert így van. :D :facepalm:
Na most akkor mi a jobb megoldás, gyári bontott, vagy új utángyártott? Árban kb. ugyanaz. :)
Egy neten talált infó: "Az e39 és az e60 leömlője felfogatási méretek szerint ugyanaz. A különbség a leömlő belső részében van mivel az utóbbi 23%-al nagyobb. Így az e39 leömlő lefojtja az e60 típust."
Ebben lehet valami?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolt 2018.10.14. 09:16-kor.

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.10.13. 11:27

dreizwanzig írta:
Levibéka írta:hali!
termosztát csere van killátásban, 2 gyári lessz berakva, kérdésem vizpompát is cseréljek vagy nem függ össze a kettö?? mi a véleményetek??
köszi
nem fugg ossze, viszont ha nem tudod h mikor volt cserelve a vizpumpa, akkor en csereltetnem. En ahogy megvettem a kocsit, csereltettem a vizpumpat. Nem nagy tetel, de meg tud szivatni.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk


küszi, mindhárom megvásárolva, gyári :P

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.10.17. 09:26

Kartergaz szuro tema: melyik a jobb? A lecsapatos vagy a regebbi fajta, filteres? Anno itt azt mondtak, hogy a lecsapatos a jobb, igy az e39-ben en azt hasznaltam. Most egyre tobbet olvasom, hogy a filteres a jobb es erdemesebb az e60-ban is azt hasznalni... Hol az igazsag? 2 olajcserenkent cserelem amugy a kartergaz szurot, tehat kb 20-25e kilometerenkent.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.10.17. 10:57

dreizwanzig írta:Kartergaz szuro tema: melyik a jobb? A lecsapatos vagy a regebbi fajta, filteres? Anno itt azt mondtak, hogy a lecsapatos a jobb, igy az e39-ben en azt hasznaltam. Most egyre tobbet olvasom, hogy a filteres a jobb es erdemesebb az e60-ban is azt hasznalni... Hol az igazsag? 2 olajcserenkent cserelem amugy a kartergaz szurot, tehat kb 20-25e kilometerenkent.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk


Elméletben vagy gyakorlatban?

Én eddig 10 ezrenként cseréltem olajat, szám szerint 7x, ez alatt az idő alatt 1 lecsapató volt végig a kocsiban. A kartergázszűrőnek 50-60 ezer km azt hiszem gyárilag a csereperiódusa. Valójában, ahogy te is írtad ez egy lecsapató. Én se a betöltő nyíláson, sem pedig a lecsapatóban nem láttam azóta rendellenes lerakódást, így szerintem nem nagyon kell szűrni a kartergázt. A lecsapató nem tud eltömődni és a gyári biztosan kibírja ezt az intervallumot, ha beteszel egy szűrőbetéteset, akkor garantáltan kevésbé fog áramlani a kartergáz, illetve állandóan kontrollálni kell, hogy mi a helyzet, így viszont hátradőlhetsz.

Valamennyire minden 6 hengeres kartergázas, de legalább normálisan le van csapatva, ha pedig jó minőségű olajat használsz és időben cseréled, akkor nem lesz a forró kartergáz miatt lerakódás, így valószínűleg szűrni sem kell.

Márkába csak gyárit ajánlok, láttam én már olyan u.gy. lecsapatót, amin 7 ezret bírt a membrán.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek NagyMatyas az itt látható tagok köszönték meg: dreizwanzig
Értékelés: 4.76%

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.10.17. 11:02

NagyMatyas írta:
dreizwanzig írta:Kartergaz szuro tema: melyik a jobb? A lecsapatos vagy a regebbi fajta, filteres? Anno itt azt mondtak, hogy a lecsapatos a jobb, igy az e39-ben en azt hasznaltam. Most egyre tobbet olvasom, hogy a filteres a jobb es erdemesebb az e60-ban is azt hasznalni... Hol az igazsag? 2 olajcserenkent cserelem amugy a kartergaz szurot, tehat kb 20-25e kilometerenkent.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk


Elméletben vagy gyakorlatban?

Én eddig 10 ezrenként cseréltem olajat, szám szerint 7x, ez alatt az idő alatt 1 lecsapató volt végig a kocsiban. A kartergázszűrőnek 50-60 ezer km azt hiszem gyárilag a csereperiódusa. Valójában, ahogy te is írtad ez egy lecsapató. Én se a betöltő nyíláson, sem pedig a lecsapatóban nem láttam azóta rendellenes lerakódást, így szerintem nem nagyon kell szűrni a kartergázt. A lecsapató nem tud eltömődni és a gyári biztosan kibírja ezt az intervallumot, ha beteszel egy szűrőbetéteset, akkor garantáltan kevésbé fog áramlani a kartergáz, illetve állandóan kontrollálni kell, hogy mi a helyzet, így viszont hátradőlhetsz.

Valamennyire minden 6 hengeres kartergázas, de legalább normálisan le van csapatva, ha pedig jó minőségű olajat használsz és időben cseréled, akkor nem lesz a forró kartergáz miatt lerakódás, így valószínűleg szűrni sem kell.

Márkába csak gyárit ajánlok, láttam én már olyan u.gy. lecsapatót, amin 7 ezret bírt a membrán.
koszi! Nem ertem, hogy akkor miert mondjak tobb helyen, hogy szar a lecsapato es azonnal cserelni kell filteresre... az e39-en mindig lecsapatosat hasznaltam, szinten 10-12 ezrenkent csereltem olajat es sosem volt vele semmi bajom. Csak most olvasgatva megijedtem, hogy talan akkor megsem jo megoldas a lecsapato. De akkor nem foglalkozom vele, csinalom ahogy eddig. Lecsapatosat hasznalok es minden masodik olajcserenel csereltetem azt is.
Koszi a valaszt


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.10.17. 16:30

Sziasztok!

E60 2003/10 havi 520i-hez(2,2 170 LE) keresek féltengelyt. Sajnos kattog, sem bontókban, sem újat (elfogadható áron) nem találtam. Esetleg valaki tud ilyet, esetleg felújítást vállal valaki, vagy találkoztatok már ezzel a problémával?

Ugyanez a tünet nálam is mint a videóban, valamint a leírás is teljes összhangban van az én problémámmal.

https://www.youtube.com/watch?v=QLDsjU3_eL8

Köszi

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.10.28. 14:56

Sziasztok. Srácok tudja valaki,hogy mekkora Torx kell a kettőstömegű lendkerék leszedéséhez?

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.10.28. 20:22

csikes77 írta:Sziasztok. Srácok tudja valaki,hogy mekkora Torx kell a kettőstömegű lendkerék leszedéséhez?

Ha arra gondolsz, amelyikből 8 darab tartja a lendkereket, az T60.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Bandi1978 az itt látható tagok köszönték meg: csikes77
Értékelés: 4.76%

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.10.29. 18:02

Bandi1978 írta:
csikes77 írta:Sziasztok. Srácok tudja valaki,hogy mekkora Torx kell a kettőstömegű lendkerék leszedéséhez?

Ha arra gondolsz, amelyikből 8 darab tartja a lendkereket, az T60.

Arra igen. Köszönöm a választ. Még szerintem szükségem lesz kuplung központosítóra is, nem tudod véletlen melyik a jó szett ami elfogadható árban van? Vagy felesleges? Mert régebben dornival állítottam be,vagy imbusszal, erről láttam videót is. :D Csak nem tudom,hogy ennél a típusnál működik e ez a megoldás , mert konkrétan e60as videót nem találtam.

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.10.29. 19:19

Sziasztok!
Diag szerint elhalálozott a hátsó középső bal PDC-szenzorom (sedan az autó). Honnan tudnék beszerezni szín-azonos cseredarabot? TITANGRAU II METALLIC (A36)
Köszi.

Re: Kérdések-válaszok E60

2018.10.29. 19:26

Zsolt írta:Sziasztok!
Diag szerint elhalálozott a hátsó középső bal PDC-szenzorom (sedan az autó). Honnan tudnék beszerezni szín-azonos cseredarabot? TITANGRAU II METALLIC (A36)
Köszi.

Bontó, vagy ebay. En ebayen talaltam csak szinazonosat sajna. De a titangrau asszem eleg gyakori szin, szoval jo esellyel lelsz otthon is.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ezt a hozzászólást a szerzőnek dreizwanzig az itt látható tagok köszönték meg: Zsolt
Értékelés: 4.76%
Hozzászólás küldése

VigLink badge