Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
A tagok hírdethetik az eladó autóikat.Miútán elkelt kérem jeleze,hogy töröljem a topicot.
Hozzászólás küldése

Eladó e39 530d 2001/10

2016.07.25. 20:20

Sziasztok! Baba érkezése miatt sürgősen eladom az álomautómat. Már az új motoros M-es futóművel, felnikkel, kormánnyal, ahogy kell. Jó állapotú, motor, váltó kitűnő, de 15 éves, így nem makulátlan esztétikailag. Amit tudtam, megcsináltattam rajta, de esztétikai hibái vannak, illetve a bal első ablakemelő cserés. Olajcsere 5000km-rel ezelőtt, fékrásegítő csere most volt, váltó olaj 30000-rel ezelőtt, üzemanyag rendszer felújítva 3000km-rel ezelőtt, Webasto termosztát csere szintén. EGR termosztát frissen cserélve. Mindennapi használatból, sürgősen eladó.

Re: Eladó e39 530d 2001/10

2016.07.26. 07:28

matell írta:Sziasztok! Baba érkezése miatt sürgősen eladom az álomautómat. Már az új motoros M-es futóművel, felnikkel, kormánnyal, ahogy kell. Jó állapotú, motor, váltó kitűnő, de 15 éves, így nem makulátlan esztétikailag. Amit tudtam, megcsináltattam rajta, de esztétikai hibái vannak, illetve a bal első ablakemelő cserés. Olajcsere 5000km-rel ezelőtt, fékrásegítő csere most volt, váltó olaj 30000-rel ezelőtt, üzemanyag rendszer felújítva 3000km-rel ezelőtt, Webasto termosztát csere szintén. EGR termosztát frissen cserélve. Mindennapi használatból, sürgősen eladó.

Néhány fotó -ne adj isten egy hahu link-, egy irányár, sokat lendítene az érdeklődésen.
Fentieket lehetne fokozni az adatlapon a lakhely megjelöléssel, a távolság meghatározása végett!

Re: Eladó e39 530d 2001/10

2016.07.26. 14:02

Bocsánat, igaz, túl sok infót nem adtam. Bemásolom a hahu-s linket, ott vannak képek is, köszönöm.

https://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/53 ... i-10412948

Re: Eladó e39 530d 2001/10

2016.07.26. 17:59

matell írta:Sziasztok! Baba érkezése miatt sürgősen eladom az álomautómat. Már az új motoros M-es futóművel, felnikkel, kormánnyal, ahogy kell. Jó állapotú, motor, váltó kitűnő, de 15 éves, így nem makulátlan esztétikailag. Amit tudtam, megcsináltattam rajta, de esztétikai hibái vannak, illetve a bal első ablakemelő cserés. Olajcsere 5000km-rel ezelőtt, fékrásegítő csere most volt, váltó olaj 30000-rel ezelőtt, üzemanyag rendszer felújítva 3000km-rel ezelőtt, Webasto termosztát csere szintén. EGR termosztát frissen cserélve. Mindennapi használatból, sürgősen eladó.

Mi az a webasto termosztát?

Tapatalk

Re: Eladó e39 530d 2001/10

2016.07.26. 18:12

barbrady írta:
matell írta:Sziasztok! Baba érkezése miatt sürgősen eladom az álomautómat. Már az új motoros M-es futóművel, felnikkel, kormánnyal, ahogy kell. Jó állapotú, motor, váltó kitűnő, de 15 éves, így nem makulátlan esztétikailag. Amit tudtam, megcsináltattam rajta, de esztétikai hibái vannak, illetve a bal első ablakemelő cserés. Olajcsere 5000km-rel ezelőtt, fékrásegítő csere most volt, váltó olaj 30000-rel ezelőtt, üzemanyag rendszer felújítva 3000km-rel ezelőtt, Webasto termosztát csere szintén. EGR termosztát frissen cserélve. Mindennapi használatból, sürgősen eladó.

Mi az a webasto termosztát?

Tapatalk


Elvileg az ülés alatt van és nem csak az állófűtésért felel, hanem a motor sem melegszik be rendesen, ha nem működik.. Legalábbis nekem ezt magyarázta a szerelő :)

Re: Eladó e39 530d 2001/10

2016.07.26. 19:11

matell írta:
barbrady írta:
matell írta:Sziasztok! Baba érkezése miatt sürgősen eladom az álomautómat. Már az új motoros M-es futóművel, felnikkel, kormánnyal, ahogy kell. Jó állapotú, motor, váltó kitűnő, de 15 éves, így nem makulátlan esztétikailag. Amit tudtam, megcsináltattam rajta, de esztétikai hibái vannak, illetve a bal első ablakemelő cserés. Olajcsere 5000km-rel ezelőtt, fékrásegítő csere most volt, váltó olaj 30000-rel ezelőtt, üzemanyag rendszer felújítva 3000km-rel ezelőtt, Webasto termosztát csere szintén. EGR termosztát frissen cserélve. Mindennapi használatból, sürgősen eladó.

Mi az a webasto termosztát?

Tapatalk


Elvileg az ülés alatt van és nem csak az állófűtésért felel, hanem a motor sem melegszik be rendesen, ha nem működik.. Legalábbis nekem ezt magyarázta a szerelő :)

Ott valami tévedés lesz, nincs ilyen termosztát.

Re: Eladó e39 530d 2001/10

2016.07.26. 19:14

Akkor azzal át...tak
Hozzászólás küldése

VigLink badge