Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
A tagok hírdethetik az eladó autóikat.Miútán elkelt kérem jeleze,hogy töröljem a topicot.
Hozzászólás küldése

Eladó 530D

2015.01.19. 11:45

Sziasztok nagy bánatomra eladó szeretett autóm amit mindig is nagy becsben tartottam azért is lett eladó mert angliába élek kényelmetlen vele itt a közlekedes és van már helyette másik ha valakinek megmozgatná a fantáziáját akkor itt egy gyönyörű e39 530d eladó ami mindig gondosan szervizelt mindenből a profi minőséget kapta mindig ami most lett rajta cserélve első sportféktércsék az összes betét generátor és az összes szíj és olaj olaszürő és szürők!ezt az autót magamnak hoztam be németből x éve tudom kitől vettem és nem egy vissza tekert széthajtott .... árulok!! ugyan ilyengondos gazdát keresek neki! csak bele kell ülni és használni teljesen költség mentes

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/530 ... ta-8559445

ha érdekelj irj itt vagy emalien: szabolcs0321@citromail.hu

Re: Eladó 530D

2015.01.19. 11:52

Ha a link-re kattintok, felhozza a hahu oldalt, de nem a konkrét hírdetésedet ( nem lehet tudni, hogy melyik a tiéd ... )

Re: Eladó 530D

2015.01.19. 11:54

leslie írta:Ha a link-re kattintok, felhozza a hahu oldalt, de nem a konkrét hírdetésedet ( nem lehet tudni, hogy melyik a tiéd ... )

Javítva most jó!!

Re: Eladó 530D

2015.01.20. 01:57

Nem akarok beleszólni, de ha ilyen magas áron hirdeted, akkor már ne légy rest, 6 db normális, jó minőségű képet feltenni. De ha igazán precíz akarsz lenni, 12 db jó (azaz tényleg kurva jó) képet csinálsz, és HD minőségben teszed elérhetővé.

Mert szerény véleményem, hogy ha most hirdetnék E39-et, és erre az árkategóriára áraznék, alapnak tekintem, a kifogástalan minőségű fotókat, sőtt, még 1 precíz videót is feltennék, indítással, hidegen-melegen. Motorhang, Váltó működése, beltér áttekintő, külső áttekintő. stb..

Félre ne érts , kicsit sem az árat kritizálom, az engem nem érdekel. Magára a hirdetésre szerettem volna felhívni a figyelmed, és kizárólag építő jelleggel írtam mindezt. Sikeres adás-vételt.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek kanyobence az itt látható tagok köszönték meg: Bor3sz
Értékelés: 4.76%

Re: Eladó 530D

2015.01.20. 15:16

Precíz kép, lehetőleg előnyös fényben, jól komponálva, fél siker :wink: Az autó legyen kívül belül tiszta, ne legyen benne a láthatóan saras gumiszőnyeg stb. Ha már el akarok valamit adni, az tündököljön a legjobb formájában.

A másik gond a hirdetés szövege. Ha mér tényleg annyira igényesnek tartod az autót és csinálsz róla esetleg igényes képeket, akkor már ügyelj arra, hogy ezt a fajta precízséget tükrözze a szöveg is. Most hemzseg a helyesírási hibáktól, az smile-iktól, vesszőhiánytól, helytelen mondatvégi írásjelektől ÉS ügyelj arra, hogy a kevesebb néha több, nem okvetlenül kell leírni, hogy mit cseréltél benne, mert ijesztő lehet, hogy hú ebbe ilyen sok mindent cserélni kellett már? Nem, ezt majd takarja a rendszeresen karbantartott kifejezés, a többit meg majd úgyis telefonon fogod elmondani a komoly érdeklődőknek. :wink: Még valami apróság, attól, hogy a piacon lévő többi autót fosnak titulálod ( egyébként szerintem is nagy részére igaz sajnos ), a tied nem lesz szebb és jobb, csak még magadról is kiállítasz egyfajta véleményt.

Korrektnek tűnik az autód és a gondolkodásod is, de az én véleményem szerint, igazodjon ehhez a hirdetés is :roker: Sok sikert kívánok az eladáshoz!

Re: Eladó 530D

2019.03.30. 00:23

Elado lett kis autóm. Akit érdekel vagy tud valakit akinek kellene keressen

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto ... X72Kv4eQDE

Re: Eladó 530D

2020.03.09. 10:05

Üdv mindenkinek,
Sajnos, de talán valakinek szerencsére eladó lett az autóm gyakorlatilag teljes kihasználatlanság miatt. Tavaly mindössze 2 ezer km-t mentem vele mivel két keréken járok és lett cég autó. Ha valaki jól gazdagon felszerelt
530 D-keres 1 alatt keresem bátran. Nincs fent még hahun egyenlőre. Fotót adatokat szívesen küldök
06703485010

Re: Eladó 530D

2021.05.17. 11:03

Itt arról beszél, hogy olyan autókat árul, mint a nem túl sok pénz, és még ez az összeg sincs meg... De még mindig jó olvasni rólad)

Re: Eladó 530D

2021.05.17. 12:05

És még mindig valakinek ez pénz! Ezt most nem is engedhetem meg magamnak.

Re: Eladó 530D

2021.05.17. 13:09

Napjainkban elvileg nehéz megengedni valamit, de meg kell próbálnunk. Csak azt akarom mondani, hogy mi segített nekem egy látogasson el a weboldalra-es autó vásárlásában, általában jelentősen elérve egy új életszintet. Úgy gondolom, hogy legalább egy kicsit ez az információ hasznos lesz, ha ilyen sajnálatos helyzeteket ír le

Re: Eladó 530D

2022.10.18. 17:28

Személy szerint nem tévedtem, és ez jó. De veszteségek voltak, nem nélküle. Általában az ilyen helyi sávszélesség az Interneten stabilabb, mint nem. De meg kell tanulni az első alkalommal, és ami a legfontosabb, mindig elemezni mindent-lásd a helyszínen https://bonusowo.hu/sportfogadas/tenisz-fogadas/ ahol minden nagyon részletes és hozzáférhető
Hozzászólás küldése

VigLink badge