Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Váltás asztali nézetre
Amit megszeretnél osztani másokal.
Hozzászólás küldése

2010.06.23. 20:23

Egy kis reklám:

Ha valaki , vagy ismerőse,barátja Westie-t keres, az új alomból gyönyörű kiskutyáinkat tudom ajánlani.


Weblapunk
Blogcímünk

06-30-533-25-07

2011.01.30. 14:43

Ok!
Az oldalt szoktam nézegetni, nagyon édesek a kutyik! Meg is találtam rajta Lidit (Flóra), éppen Zsolt fogja a kezében még kicsi korában. A képeket hová küldjem? Mehet a muha@t-online-ra?

2011.01.30. 15:48

horogp írta:Ok!
Az oldalt szoktam nézegetni, nagyon édesek a kutyik! Meg is találtam rajta Lidit (Flóra), éppen Zsolt fogja a kezében még kicsi korában. A képeket hová küldjem? Mehet a muha@t-online-ra?


Igen, de : muhaa@t-online.hu. Kösziiiiiiii !!!!!!

2011.01.31. 09:56

muhaati írta:
horogp írta:Ok!
Az oldalt szoktam nézegetni, nagyon édesek a kutyik! Meg is találtam rajta Lidit (Flóra), éppen Zsolt fogja a kezében még kicsi korában. A képeket hová küldjem? Mehet a muha@t-online-ra?


Igen, de : muhaa@t-online.hu. Kösziiiiiiii !!!!!!


Szia!
Tegnapi westi taliról készült videó. Azt is elküldtem
üdv

2011.01.31. 15:26

Már régebben olvastam, hogy vannak itt Westi-sek, nos Ő lenne MoMo :
Kép

Tengeri fürdés kicsit megtette hatását, kicsit csapzott és kozmetikában is régen járt. Itt még 10hónapos volt tavaly nyáron. Autózás, motorcsónakázás meg se kottyan neki, és nagyon jól viselkedik idegen helyen, ellenben itthon túlzottan elemében érzi magát és nagyon rossz tud lenni :)

2011.01.31. 16:17

Tengeri fürdés kicsit megtette hatását, kicsit csapzott és kozmetikában is régen járt. Itt még 10hónapos volt tavaly nyáron. Autózás, motorcsónakázás meg se kottyan neki, és nagyon jól viselkedik idegen helyen, ellenben itthon túlzottan elemében érzi magát és nagyon rossz tud lenni :)[/quote]

Szia!
Nagyon édes. Ha nem kiállításra készül, akkor egy rendes westinek így kell kinéznie vagy talán kicsit koszosabban :)

2011.01.31. 16:41

Kép

Azszem itt már nem olyan pulis :)
így szokott üldögélni nézegetni, aztán alszik, néha járkál ki-be a szállítódobozába sok száz km-en keresztűl.

2011.01.31. 17:58

BMW_Power írta:Kép

Azszem itt már nem olyan pulis :)
így szokott üldögélni nézegetni, aztán alszik, néha járkál ki-be a szállítódobozába sok száz km-en keresztűl.


Édes baba! Imádni való!

Mi úgy szoktunk utazni, hogy kettő (Bounty, Kamilla ) a hátsó ülésen boxban, (simán végigalusszák az utakat ), egy anya ölében nézigél kifelé ( Fibi ) , egy pedig anya öléből lelógva a váltóboxon. ( Hugi)

2011.01.31. 18:03

Azszem itt már nem olyan pulis :)
így szokott üldögélni nézegetni, aztán alszik, néha járkál ki-be a szállítódobozába sok száz km-en keresztűl.[/quote]

Édes baba! Imádni való!

Mi úgy szoktunk utazni, hogy kettő (Bounty, Kamilla ) a hátsó ülésen boxban, (simán végigalusszák az utakat ), egy anya ölében nézigél kifelé ( Fibi ) , egy pedig anya öléből lelógva a váltóboxon. ( Hugi)[/quote]

Szia!
Próbáltuk mi is boxban, de nem maradt meg benne, és a westie nem az a fajta, hogy meg lehessen győzni, hogy az neki jó. Ha nem visszük magunkal, nagyon meg tud sértődni és csak ajándékkal lehet kiengesztelni.

2011.01.31. 18:10

horogp írta:
Szia!
Próbáltuk mi is boxban, de nem maradt meg benne, és a westie nem az a fajta, hogy meg lehessen győzni, hogy az neki jó. Ha nem visszük magunkal, nagyon meg tud sértődni és csak ajándékkal lehet kiengesztelni.


Nem, ők nem azok a meggyőzhető kutyusok.

Nem véletlenül visszük mi is őket mindenhova, simán befújnak ha otthon maradnak. Szerencsére a mieink nem bosszúzósak, van olyan ismerősünk akinek kicsomagolja a kérót mire hazaér.
Ha netán nélkülük kell valahova mennünk, nem ramazuriznak. Amikor hazaérünk, szétszednek örömükben, persze tudják, mindíg van juti.

2011.01.31. 18:23

muhaati írta:
horogp írta:
Szia!
Próbáltuk mi is boxban, de nem maradt meg benne, és a westie nem az a fajta, hogy meg lehessen győzni, hogy az neki jó. Ha nem visszük magunkal, nagyon meg tud sértődni és csak ajándékkal lehet kiengesztelni.


Nem, ők nem azok a meggyőzhető kutyusok.

Nem véletlenül visszük mi is őket mindenhova, simán befújnak ha otthon maradnak. Szerencsére a mieink nem bosszúzósak, van olyan ismerősünk akinek kicsomagolja a kérót mire hazaér.
Ha netán nélkülük kell valahova mennünk, nem ramazuriznak. Amikor hazaérünk, szétszednek örömükben, persze tudják, mindíg van juti.


Nekünk csinált olyat, hogy mire hazatértünk az összes ágynemü a földön volt teljesen széttúrva és fetrengve. Természetesen a közepén a kutya és szabályosan vigyorgott.
A videót megkaptad?

2011.01.31. 18:29

horogp írta:

A videót megkaptad?


Igen , letöltöttem, köszi! Jó lett!

Re: WESTIE

2012.12.13. 11:44

A játszótéren Muha Attiéknak!!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-j2qFJssMVM[/youtube]

Ezt a hozzászólást a szerzőnek XenonBalazs az itt látható tagok köszönték meg: muhaati
Értékelés: 4.76%

Re: WESTIE

2013.09.28. 12:15

Kép

Csak hogy tisztán lássuk a BMW. és a Westie kapcsolatát! :franko: :franko: :franko:

Re: WESTIE

2020.07.30. 09:49

jó kutyák
Fotograf ślubny Katowice
Fotograf ślubny Kraków
Fotograf ślubny Kielce
Fotograf ślubny Warszawa
Fotograf ślubny Przemyśl
Hozzászólás küldése

VigLink badge