Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

Re: E65

2013.07.01. 10:24

morv írta:
imi36 írta:Nézegettem angliában E65-öt, és az jutott eszembe, hogy ha emberi áron át lehet tenni a kormányt a számunkra megfelelő oldalra, akkor akár bele is vágnék egybe. Mennyibe fájhat egy ilyen átalakítás? Valaki csinált/csináltatott már balkormányosítást e65-re? Köszi!

Sztem nem kis melo lenne! Az e39-emben pl a fekszervo (jobb) es az ecu+ kabel hegyek (bal) is a masik oldalon van, meg tan a motor kornyeken is vannak kulonbsegek a masik oldali kormanyoszlop miatt.


Közben mielőtt komolyabban beleéltem volna magam, elhessegettem a gondolatot is, van nekem így is elég bajom.

Re: E65

2013.07.25. 15:02

Tudna segíteni valaki abban, hogy honnan tudnék szerezni/letölteni magyar nyelvű gépkönyvet (faceliftes, 730D) E65-höz?

Re: E65

2013.07.25. 15:23

Blais írta:Tudna segíteni valaki abban, hogy honnan tudnék szerezni/letölteni magyar nyelvű gépkönyvet (faceliftes, 730D) E65-höz?


Akár ingyen is kérhetsz, Online igényelhető.
ITT.

Az élmény beszéli az Ön nyelvét ? hiszen a vezetés élményének nem szabnak határt nyelvi korlátok. A vezetés maximális élményéhez egy dolog viszont feltétlenül szükséges: ez pedig az eredeti, hivatalos BMW kezelési kézikönyv*. Amennyiben Ön autóját nem hivatalos magyarországi BMW Márkakereskedőtől vásárolta, valószínűleg nem rendelkezik ilyennel.

Mi szívesen elküldjük Önnek az autójához való, magyar nyelvű BMW kezelési kézikönyvet ? ingyen.

Ehhez csak annyit kérünk, hogy töltse ki a regisztrációs lapot, megadva nevét, címét és BMW-jének alvázszámát. Ezt követően elküldjük Önnek a megfelelő, magyar nyelvű BMW kezelési kézikönyvet teljesen ingyen ? mert szerintünk ez az apró gesztus is része az élménynek.

* A BMW kezelési kézikönyvek a legtöbb, 2004 után gyártott modellhez elérhetőek.
A BMW Magyarország Kft. önkéntes kötelezettségvállalása az elérhető kezelési könyvek rendelkezésre bocsátására vonatkozik, és nem feltétlenül terjed ki a teljes modellpalettára.
A kezelési kézikönyveket elektronikusan, CD/DVD formájában küldjük meg.

Re: E65

2013.07.25. 15:46

imi36 írta:
Blais írta:Tudna segíteni valaki abban, hogy honnan tudnék szerezni/letölteni magyar nyelvű gépkönyvet (faceliftes, 730D) E65-höz?


Akár ingyen is kérhetsz, Online igényelhető.
ITT.

Az élmény beszéli az Ön nyelvét ? hiszen a vezetés élményének nem szabnak határt nyelvi korlátok. A vezetés maximális élményéhez egy dolog viszont feltétlenül szükséges: ez pedig az eredeti, hivatalos BMW kezelési kézikönyv*. Amennyiben Ön autóját nem hivatalos magyarországi BMW Márkakereskedőtől vásárolta, valószínűleg nem rendelkezik ilyennel.

Mi szívesen elküldjük Önnek az autójához való, magyar nyelvű BMW kezelési kézikönyvet ? ingyen.

Ehhez csak annyit kérünk, hogy töltse ki a regisztrációs lapot, megadva nevét, címét és BMW-jének alvázszámát. Ezt követően elküldjük Önnek a megfelelő, magyar nyelvű BMW kezelési kézikönyvet teljesen ingyen ? mert szerintünk ez az apró gesztus is része az élménynek.

* A BMW kezelési kézikönyvek a legtöbb, 2004 után gyártott modellhez elérhetőek.
A BMW Magyarország Kft. önkéntes kötelezettségvállalása az elérhető kezelési könyvek rendelkezésre bocsátására vonatkozik, és nem feltétlenül terjed ki a teljes modellpalettára.
A kezelési kézikönyveket elektronikusan, CD/DVD formájában küldjük meg.


Hálás köszönetem Imi!

Re: E65

2013.07.25. 16:03

Hálás köszönetem Imi!

:franko:

Re: E65

2013.07.25. 20:05

Ezt anno én is megigényeltem. Rendes gesztus a BMW-től!

Re: E65

2013.08.18. 09:46

Vannak itt most 745i -sek a fedélzeten? Mit érdemes cserélni rögtön vásárlás után, és mik a gyenge pontok?
Találgatások elkerülése végett, őszre autócserét tervezek a családban. A trakinak menni kell. :mrgreen:

Szerk.: És a dízelek nagyon belenyúlósak. 10 éves prémium autó már csak egy időzített bomba.

Re: E65

2013.08.18. 09:48

Az eddig hallottak alapján a 45i is az lesz ... csak hogy megnyugtassalak :mrgreen:

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Labi az itt látható tagok köszönték meg: admin
Értékelés: 4.76%

Re: E65

2013.08.18. 10:04

Labi írta:Az eddig hallottak alapján a 45i is az lesz ... csak hogy megnyugtassalak :mrgreen:


Hála az égnek, már nem kell sokat mennem. Sőt! Esetleg évente 10k fölé csúszna a futásteljesítmény, de semmiképp sem a régi őrült hajtás (50+). Benzinesen sosem volt még, ideje lenne kipróbálni. A trakinál a 45i sem lehet drágább :facepalm: :mrgreen:

Re: E65

2013.08.18. 11:30

PapaBoss írta:
Labi írta:Az eddig hallottak alapján a 45i is az lesz ... csak hogy megnyugtassalak :mrgreen:


Hála az égnek, már nem kell sokat mennem. Sőt! Esetleg évente 10k fölé csúszna a futásteljesítmény, de semmiképp sem a régi őrült hajtás (50+). Benzinesen sosem volt még, ideje lenne kipróbálni. A trakinál a 45i sem lehet drágább :facepalm: :mrgreen:

Az meglehet, de a 45i-re sok a panasz! A hozzáértők sokszor lebeszéltek róla. ...persze évi 10e km nem sok...

Re: E65

2013.08.18. 11:42

Labi írta:
PapaBoss írta:
Labi írta:Az eddig hallottak alapján a 45i is az lesz ... csak hogy megnyugtassalak :mrgreen:


Hála az égnek, már nem kell sokat mennem. Sőt! Esetleg évente 10k fölé csúszna a futásteljesítmény, de semmiképp sem a régi őrült hajtás (50+). Benzinesen sosem volt még, ideje lenne kipróbálni. A trakinál a 45i sem lehet drágább :facepalm: :mrgreen:

Az meglehet, de a 45i-re sok a panasz! A hozzáértők sokszor lebeszéltek róla. ...persze évi 10e km nem sok...

Mikor megvettem a 30d-t BMW-s szerelő azt mondta 45í-vel jobban jártam volna, kevesebb baj van vele. Kettő közül lett nekem a 30d.

Re: E65

2013.08.18. 18:59

PapaBoss írta:
Labi írta:Az eddig hallottak alapján a 45i is az lesz ... csak hogy megnyugtassalak :mrgreen:


Hála az égnek, már nem kell sokat mennem. Sőt! Esetleg évente 10k fölé csúszna a futásteljesítmény, de semmiképp sem a régi őrült hajtás (50+). Benzinesen sosem volt még, ideje lenne kipróbálni. A trakinál a 45i sem lehet drágább :facepalm: :mrgreen:

Évi 10 ezer mellett a dízellel sem lenne sok gondod ;)

Tapatalk 4

Re: E65

2013.08.18. 19:35

barbrady írta:
PapaBoss írta:
Labi írta:Az eddig hallottak alapján a 45i is az lesz ... csak hogy megnyugtassalak :mrgreen:


Hála az égnek, már nem kell sokat mennem. Sőt! Esetleg évente 10k fölé csúszna a futásteljesítmény, de semmiképp sem a régi őrült hajtás (50+). Benzinesen sosem volt még, ideje lenne kipróbálni. A trakinál a 45i sem lehet drágább :facepalm: :mrgreen:

Évi 10 ezer mellett a dízellel sem lenne sok gondod ;)

Tapatalk 4

Állapotfüggő. Szerintem.

Re: E65

2013.08.18. 20:35

Minden attól függ ki volt a gazdája és foglalkozott e vele! ...ez minden típusra érvényes.

Ezt a hozzászólást a szerzőnek Labi az itt látható tagok köszönték meg: hamoriarpi
Értékelés: 4.76%

Re: E65

2013.08.18. 20:56

Labi írta:Minden attól függ ki volt a gazdája és foglalkozott e vele! ...ez minden típusra érvényes.
Ejnye Labi! Te még nem tudod? Mindegyik nyugdíjas orvostól, szervizkönyves, javítási számlákkal! :lol: :wink:

Re: E65

2013.10.02. 11:13

Kettő alatt, és elég jól felszerelt. Beépített hűtő. :shock:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/745 ... on-7205552

Re: E65

2013.10.02. 21:26

LeviM5 írta:Kettő alatt, és elég jól felszerelt. Beépített hűtő. :shock:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/745 ... on-7205552


Hosszú hetek óta érintetlen a hirdetés, én már a gondolattal is játszottam, hogy megnézem. Ezek most az eladhatatlan kategóriás gépek, jó alkupozícióból indul a vevő. Csak átírni vagy 160 ezer :facepalm: :mrgreen: Kopó alkatrészek, szervíz rögtön százezres tételbe nyaldos. Jó kis móka, még nem adtam fel :wink:

Re: E65

2013.10.02. 21:51

PapaBoss írta:
LeviM5 írta:Kettő alatt, és elég jól felszerelt. Beépített hűtő. :shock:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/745 ... on-7205552


Hosszú hetek óta érintetlen a hirdetés, én már a gondolattal is játszottam, hogy megnézem. Ezek most az eladhatatlan kategóriás gépek, jó alkupozícióból indul a vevő. Csak átírni vagy 160 ezer :facepalm: :mrgreen: Kopó alkatrészek, szervíz rögtön százezres tételbe nyaldos. Jó kis móka, még nem adtam fel :wink:


Ne is add fel! Alkatrésszel sincs baj, AtiTdi pár sarokkal van arrébb. :wink:

Viszont a kopó cserék többszázezresek, már a körbefék is.

Képről szerintem vagy ültetve van, vagy vágtak a rugókból, de nem áll olyan szép peckesen, ahogy egy jólnevelt E65-höz illik. :roll:

Re: E65

2013.10.02. 22:01

kzolee írta:
PapaBoss írta:
LeviM5 írta:Kettő alatt, és elég jól felszerelt. Beépített hűtő. :shock:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/745 ... on-7205552


Hosszú hetek óta érintetlen a hirdetés, én már a gondolattal is játszottam, hogy megnézem. Ezek most az eladhatatlan kategóriás gépek, jó alkupozícióból indul a vevő. Csak átírni vagy 160 ezer :facepalm: :mrgreen: Kopó alkatrészek, szervíz rögtön százezres tételbe nyaldos. Jó kis móka, még nem adtam fel :wink:


Ne is add fel! Alkatrésszel sincs baj, AtiTdi pár sarokkal van arrébb. :wink:

Viszont a kopó cserék többszázezresek, már a körbefék is.

Képről szerintem vagy ültetve van, vagy vágtak a rugókból, de nem áll olyan szép peckesen, ahogy egy jólnevelt E65-höz illik. :roll:

500 ezer körül már elszállhat a gáz a csillapítókból. Szerintem.
:mrgreen:

Re: E65

2013.10.02. 22:10

Én úgy tapasztaltam, hogy a lengéscsillapítás léte vagy nemléte a hasmagasságot nem befolyásolja. Csak a csillapítást. :roll:

Ennyiért viszont elgondolkodtató, még a nyilvánvaló futásteljesítménnyel is, ha rendben van a motor, váltó és nem volt gombócbagyúrva.
Hozzászólás küldése

VigLink badge