Facebook E39.hu Google+ E39.hu Youtube E39.hu Twitter E39.hu Instagram E39.hu
Hozzászólás küldése

E65

2008.12.30. 21:50

Nem titkolt vágyam majd egy E65-be beleülni, azaz így fiatalítani. ...természetesen csorgatom már a nyálat, így keresgélek a neten, hátha találok vmi szép példányt. ....természetesen még egy darabig marad a 39-es....

de addig is itt egy fekete gyöngyszem:

http://www.hasznaltauto.hu/2635682_bmw_730d_2002

hogy lehet vki ennyire igénytelen? a duma: a kilométer tükrözi a belsőt. :hányás ...valóban, ha igénytelen állat vagy! :cry:

...már látom, hogy nem lesz egyszerű :!:

Re: E65

2008.12.30. 21:53

Labi írta:Nem titkolt vágyam majd egy E65-be beleülni, azaz így fiatalítani. ...természetesen csorgatom már a nyálat, így keresgélek a neten, hátha találok vmi szép példányt. ....természetesen még egy darabig marad a 39-es....

de addig is itt egy fekete gyöngyszem:

http://www.hasznaltauto.hu/2635682_bmw_730d_2002

hogy lehet vki ennyire igénytelen? a duma: a kilométer tükrözi a belsőt. :hányás ...valóban, ha igénytelen állat vagy! :cry:

...már látom, hogy nem lesz egyszerű :!:


Ezt néztem én is! Szerintem banki visszavett autó, és azt akarta mondani a kereskedő, hogy ku..va igénytelen volt a tulaja! :twisted:

2008.12.30. 21:55

az nem kifejezés! kezét lábát eltörném! :evil:

2008.12.30. 22:02

Labi írta:az nem kifejezés! kezét lábát eltörném! :evil:

Ez a brutalitás :lol:

Re: E65

2008.12.30. 22:02

Labi írta:Nem titkolt vágyam majd egy E65-be beleülni, azaz így fiatalítani. ...természetesen csorgatom már a nyálat, így keresgélek a neten, hátha találok vmi szép példányt. ....természetesen még egy darabig marad a 39-es....

de addig is itt egy fekete gyöngyszem:

http://www.hasznaltauto.hu/2635682_bmw_730d_2002

hogy lehet vki ennyire igénytelen? a duma: a kilométer tükrözi a belsőt. :hányás ...valóban, ha igénytelen állat vagy! :cry:

...már látom, hogy nem lesz egyszerű :!:


Először csak a hirdetést néztem meg és meg ijedtem,hogy a V8-ból 30D lesz!!!
Nem kevés kilómétert tekertek bele 6 év altt!!!

Tudod Labi nekem is nagy vágyam "volt" a hetes de most a motor generál miatt elmarad vagy 2 évre... :oops: Ki kell éveznem a vissza nyert pacikat... :wink: meg amúgy sem fizetné meg senki sem... :lol:

2008.12.30. 22:03

admin írta:
Labi írta:az nem kifejezés! kezét lábát eltörném! :evil:

Ez a brutalitás :lol:

valakinek pedig rendet kell vágni! :wink: :twisted: 8)

2008.12.30. 22:04

Labi írta:az nem kifejezés! kezét lábát eltörném! :evil:

Szerintem egy egész család élt az autóban,mert ennyire nem lehet lelakni egy 6 éves autót 8O 8O

2008.12.30. 22:06

donni-brasco írta:
Labi írta:az nem kifejezés! kezét lábát eltörném! :evil:

Szerintem egy egész család élt az autóban,mert ennyire nem lehet lelakni egy 6 éves autót 8O 8O


Akkor elég jól sikerült belakni! :twisted:

Re: E65

2008.12.30. 22:07

strobi írta:
Labi írta:Nem titkolt vágyam majd egy E65-be beleülni, azaz így fiatalítani. ...természetesen csorgatom már a nyálat, így keresgélek a neten, hátha találok vmi szép példányt. ....természetesen még egy darabig marad a 39-es....

de addig is itt egy fekete gyöngyszem:

http://www.hasznaltauto.hu/2635682_bmw_730d_2002

hogy lehet vki ennyire igénytelen? a duma: a kilométer tükrözi a belsőt. :hányás ...valóban, ha igénytelen állat vagy! :cry:

...már látom, hogy nem lesz egyszerű :!:


Először csak a hirdetést néztem meg és meg ijedtem,hogy a V8-ból 30D lesz!!!
Nem kevés kilómétert tekertek bele 6 év altt!!!

Tudod Labi nekem is nagy vágyam "volt" a hetes de most a motor generál miatt elmarad vagy 2 évre... :oops: Ki kell éveznem a vissza nyert pacikat... :wink: meg amúgy sem fizetné meg senki sem... :lol:


nem zárnék ki egy 30d-t sem, ha fiatal és keveset mentek vele! ...de igazából egy 35i kéne továbbra is :lol: ...csak az már 3.600ccm lenne. :wink:
még én is megtartom azért a jó öreg vényócast egy évig biztosan, de elkezdem nézegetni őket majd. mindent ki akarok tanulni! :twisted:

2008.12.30. 22:08

vaszarig írta:
donni-brasco írta:
Labi írta:az nem kifejezés! kezét lábát eltörném! :evil:

Szerintem egy egész család élt az autóban,mert ennyire nem lehet lelakni egy 6 éves autót 8O 8O


Akkor elég jól sikerült belakni! :twisted:


:lol: :lol: :lol: :lol:

ja nem bocs

:cry: :cry: :cry: :cry:

... 8)

Re: E65

2008.12.30. 22:24

Labi írta:Nem titkolt vágyam majd egy E65-be beleülni, azaz így fiatalítani. ...természetesen csorgatom már a nyálat, így keresgélek a neten, hátha találok vmi szép példányt. ....természetesen még egy darabig marad a 39-es....

de addig is itt egy fekete gyöngyszem:

http://www.hasznaltauto.hu/2635682_bmw_730d_2002

hogy lehet vki ennyire igénytelen? a duma: a kilométer tükrözi a belsőt. :hányás ...valóban, ha igénytelen állat vagy! :cry:

...már látom, hogy nem lesz egyszerű :!:


Nézd meg Labi,tanulni alapnak jó ez is!

Re: E65

2008.12.30. 23:32

MChris írta:
Labi írta:Nem titkolt vágyam majd egy E65-be beleülni, azaz így fiatalítani. ...természetesen csorgatom már a nyálat, így keresgélek a neten, hátha találok vmi szép példányt. ....természetesen még egy darabig marad a 39-es....

de addig is itt egy fekete gyöngyszem:

http://www.hasznaltauto.hu/2635682_bmw_730d_2002

hogy lehet vki ennyire igénytelen? a duma: a kilométer tükrözi a belsőt. :hányás ...valóban, ha igénytelen állat vagy! :cry:

...már látom, hogy nem lesz egyszerű :!:


Nézd meg Labi,tanulni alapnak jó ez is!

Meg aztán ott a szürke bürke :franko:
A gyönyörű faberakás hegyekről nem is beszélve bmwdance
Egy GSI még az árnyékának is csak köszönhet :!:
Vicc nélkül nekem a 7-esek szemei nem tetszenek :hányás

2008.12.30. 23:40

így van! :lol:

..ízlések és pofonok.. nekem a szemei és a segge jön be a legjobban :!:

2008.12.31. 00:49

Labi!
Ez elég óccsó (még kezét-lábát se kellene eltörni!

2008.12.31. 01:37

En egy "norveg" csaladot szoktam latni a Bartokon egy Porsche Cayenne-ben. Termeszetesen full extra, gyonyoru barna borrel. Megtalalasi modja mindig ugyanaz: del korul a csalad nyitott ajtokkal (foleg nyaron) a taxik szamara fenntartott helyen etkezik, a kocsibol labat logatva, tobbnyire ahogy lattam mekis kajat...
Szerintem azok is abban a kocsiban elnek, igazi nomad modra, a hagyomanyokhoz hiven. Ez a gyonyoru 7-es is biztos vmi hasonlo mobil-lakas poziciot toltott be vkiknel.
Vhogy nem tudom tisztelni azokat, akik nem vigyaznak az ertekeikre. Ha valoban megdolgoztak volna erte, akkor tudnák ertekelni mi mennyi...

2008.12.31. 01:46

Ja, es hogy temanal maradjak, ez a 7-es nekem nem jon be. Az E38-as, es az uj, most bejelentett tetszik. Az E65 kormanyaval vagyok a legkevesbe kibekulve, a tobbi reszletet meg megszoknam, de a kormaaaaaanyt sose!!

2008.12.31. 02:54

zajcev írta:Vhogy nem tudom tisztelni azokat, akik nem vigyaznak az ertekeikre. Ha valoban megdolgoztak volna erte, akkor tudnák ertekelni mi mennyi...

Ez így igaz!

2008.12.31. 12:23

admin írta:
Labi írta:az nem kifejezés! kezét lábát eltörném! :evil:

Ez a brutalitás :lol:


Hát ilyen nincs, fáj a szívem... :cry:

2008.12.31. 12:51

LeviM5 írta:
admin írta:
Labi írta:az nem kifejezés! kezét lábát eltörném! :evil:

Ez a brutalitás :lol:


Hát ilyen nincs, fáj a szívem... :cry:


Ha nem lenne benne közel 400.000 akkor még el lehetne gondolkozni egyébként rajta... :oops:
Elvinni egyből 3x-os autó kozmetikára és kindulási alapnak nem lenne rossz szerintem... :?

2008.12.31. 14:29

strobi írta:
LeviM5 írta:
admin írta:
Labi írta:az nem kifejezés! kezét lábát eltörném! :evil:

Ez a brutalitás :lol:


Hát ilyen nincs, fáj a szívem... :cry:


Ha nem lenne benne közel 400.000 akkor még el lehetne gondolkozni egyébként rajta... :oops:
Elvinni egyből 3x-os autó kozmetikára és kindulási alapnak nem lenne rossz szerintem... :?


Nemtudom srácok ti hogy vagytok vele, de ha látok egy ilyen hirdetést, amiben valaki eladni akar egy autót, bennem felmerül egy kérdés: Nem az a legkevesebb hogy mielőtt lefotózod, KITAKARÍTOD?? Hogy a leendő vevőnek ne az legyen az első benyomása hogy egy igénytelen nemtörődöm link alak vagy? Vagy legalább azt a rohadt (ha jól látom coffee company-s :) ) kávéspoharat kidobhatta volna belőle......
Hozzászólás küldése

VigLink badge